Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość Mika napisał:

A mnie ciekawi, skoro łódka się nie przewróciła, to czemu dziewczyna nie weszła z powrotem do środka tylko płynęła do brzegu?

bo to nie była łódka tylko bardzo duża motorówka. spróbuj sobie wejść do takowej prosto z wody i bez pomocy.

ludzie trochę pomyślunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
Dnia ‎19‎.‎08‎.‎2019 o 10:32, Gość Gość napisał:

A skąd pewność? Może żyje, ale jest gdzieś ranny i czeka na pomoc. Wszystko jest możliwe, ludzie nie takie rzeczy przeżywali.

no tak zapewne :) Bogaty jest wiec dlatego zyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdj
8 minut temu, Gość Mika napisał:

A mnie ciekawi, skoro łódka się nie przewróciła, to czemu dziewczyna nie weszła z powrotem do środka tylko płynęła do brzegu?

przeciez to byla motorowka, to przeciez nie czekala na nich az wsiada z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość 567 napisał:

Ewa z tt i nk jest mężatką, Owczarek ma po mężu domorosłe detektywki z koziej doopy trąbka

Zle szukasz ta którą ja znalazłam ma swoje nazwisko owczarek i jest z Łodzi. Profil jest publiczny...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

W punkt

następna z wrodzonym bezmózgowiem 

W punkt to ty się yebnij, narysuj sobie taki na czole "punkt" i wal młotkiem ile sił.

Wejść z wody na wielką łódź motorową bez pomocy.... Serio nie wiem co powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy Ewa to panna ? Szkoda Piotrka. Pomimo wszystko wydaje mi się, ze to dobry człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi

Ta Ewa z Rybaczówki na FB ma w zainteresowaniach napisane 'mężczyźni' ...dobre ...ale knajpka fajna, foto dań z ryb wygląda zachęcająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czosnek
8 minut temu, Gość gość napisał:

No tak mój błąd, założyłam, że każdy myślący człowiek jezior będzie szukał w atlasie geograficznym, że to się rozumie samo z siebie. Nie wzięłam pod uwagę ludzi  Twojego pokroju, którzy obszarów geograficznych będą chcieli szukać w atlasie grzybów albo psów rasowych. Wiesz dla mnie to jest oczywiste, zapomniałam o takich jak ty. Sorki :)

Ha ha ha, dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chciałabym żeby żył. Może ukrywa się bo mu wstyd przed Agnieszka, rodzinom. Mam nadzieje, ze żyje. Zdrady się zdarzają i zdarzać będą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czy Ewa to panna ? Szkoda Piotrka. Pomimo wszystko wydaje mi się, ze to dobry człowiek!

Większość seryjnych morderców wyglądała na dobrych porządnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
5 minut temu, Gość phi napisał:

Ta Ewa z Rybaczówki na FB ma w zainteresowaniach napisane 'mężczyźni' ...dobre ...ale knajpka fajna, foto dań z ryb wygląda zachęcająco

dej linka, nie bądź taka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość phi napisał:

Ta Ewa z Rybaczówki na FB ma w zainteresowaniach napisane 'mężczyźni' ...dobre ...ale knajpka fajna, foto dań z ryb wygląda zachęcająco

To wy już ją wyśledziliście na fb? Masakra co za chorzy ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

profil publiczny.

nk.pl/#profil/4195766/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Matka napisał:

Drogie Madki Polki! Co was w ogóle obchodzi jakiś zdechły milioner. Nie ma go, zdechł i koniec. Martwcie się lepiej, żeby pis pozostał przy władzy, bo 500+ wyparuje wam z kont jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Agitator, wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddsss
19 minut temu, Gość Gość napisał:

No i fakt, narobiła w życiu trochę głupot, była młoda, pewna siebie, szalona, ale uważam że ma dobre serce i teraz inaczej postępuje.

Bodajże w tym roku została skazana za stosowanie gróźb karalnych wobec swojego byłego. Takie ma dobre serce ta wasza Dodunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jego już nie ma, a ona pewnie teraz zbiera hejt na tych swoich profilach. Nad nim wszyscy się użalają, a z niej zrobią ostatnią najgorszą i jedyną w inną temu co zaszło. Nie zdziwię się jak jeszcze rodzinka  milionerów wrobi ją w morderstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

To wy już ją wyśledziliście na fb? Masakra co za chorzy ludzie 

Gorzej. Tutaj jest już gorzej. Czytam i oczom nie wierzę na te wszystkie teorie, co kto i dlaczego. Gdyby to komuś z mojej rodziny coś takiego się stało i trafiłabym na taki wątek to chyba by od razu mnie musieli do psychiatryka zamykać z powodu załamania nerwowego. Strasznie mi szkoda tej rodziny, nie tylko z powodu tragedii, ale też z powodu plotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Piotr-Wozniak-Starak-poszukiwany.-Swiadek-wypadku-Lodz-krecila-sie-w-kolko.-Zglosilismy-to-o-godz.-2

 

Jak zwykle zawiodły służby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Abstra...ąc od jego śmierci, to pamiętacie jak Szulim na całą Polskę kpiła w swoim żenującym programie, że jej ojciec Dody stukał inną i ma dziecko, ze jej matka była zdradzana. I co teraz? Cała Polska wie, ze Starak przyprawiał Szulimowej rogi jak stąd do uj wie gdzie. Kwestia czasu i Dodon to skomentuje.

W programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" Doda miała zatarg z Saletą. Oczywiście była sprawa w sądzie. Po latach zapytano o to Dodę. Odpowiedziała: "Nie śmiejemy się już, facet nie ma nerki". Doda ma sporo za uszami, ale czasami potrafi zamilczeć gdy trzeba. Poza tym, dajcie spokój kelnerce czy kim ona tam jest. Wy już wiecie, że romans miał. Ostatnio zaginął we Wrocku jakiś Pan Dariusz, wyłowili go z Odry, ale mądrale internetowe oczywiście: "No jak on mógł na imprezę integracyjną pójść i piwo pić jak w domu żona z dzieckiem". Wszystko wiecie najlepiej. Bo wasi mężowie to nie byli nigdy na żadnej imprezie bez was z której wrócili późno? Mój ojciec ostatnio jechał z siostrą mojej mamy do innego miasta. No na bank mają romans, a w tym samochodzie to robili wiadomo co... Ludzie litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Taka motorówka nie przewraca się od wygibasów w czasie seksu

Może bawili się w scenę z "Titanica" na dziobie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Iibed napisał:

tak powinni ciezko pracowac i byc opodatkowni zeby takei pasozyty jak ty nie musialy pracowac zyly z benefitow i pluly na nich na forum. myslenie pisiora. 

na ich miejscu jakbym przeczytal co sie tu wypisuje to wszystkie interesy przenioslbym za granice zeby zadnego podatku poza vatem na takich patusow jak w tym temacie widac nie placic niech gina z glodu. 

zebrala sie patologia i od samego rana rozkminia zamiast sie do robot wziac zeby tez co miec a nie tylk cieszyc sie ze ci to maja lepiej tez gina. 

Tak. Tyle, że p. Starak nie zawdzięcza kasy umiejętnościom czy pracy. Ma po ojcu. Ciekawe czy gdyby startował od zera bez wsparcia portfela i znajomości czy mógłby ganiać bezkarnie motorówką w strefie ciszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Piotr-Wozniak-Starak-poszukiwany.-Swiadek-wypadku-Lodz-krecila-sie-w-kolko.-Zglosilismy-to-o-godz.-2

 

Jak zwykle zawiodły służby

łódź się kręciła na włączonym silniku ale kafeterianki  twierdzą że ta kobieta  powinna wsiąść do niej zamiast płynąć do brzegu  hahahaha cud że dziewczyna pod nią nie wpadła!l, bo to się często zdarza gdy sternik również spada z łodzi. Całkiem możliwe że starak pod nią wleciał skoro na śrubie  znaleziono jego włosy wraz ze skórą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak. Tyle, że p. Starak nie zawdzięcza kasy umiejętnościom czy pracy. Ma po ojcu. Ciekawe czy gdyby startował od zera bez wsparcia portfela i znajomości czy mógłby ganiać bezkarnie motorówką w strefie ciszy. 

jakby tatuś dorobił się własną pracą to by nie było w tym nic złego. Ale prawda jest taka, że on uwałczczył się na majątku publicznym, z resztą nie on jeden z brylujących na liście stu najbogatszych Polaków.

Tak najłatwiej, zabrać za grosze to na co pracował cały naród a potem zgrywać geniusza ekonomii ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy
2 godziny temu, Gość gość 123 napisał:

Nie no kurfa, nie wierzę w to co czytam....

Nie przejmuj się, odezwałą się któraś z tych, co je na motorówkę zabierał... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Iibed napisał:

nie jestem milionerem a plywalem noca wraz z innymi nieswoim jachtem z uzyciem silnika na zbiorniku wodnym gdzi ejest calkowity zakaz uzywania silnikow nie tylko noca wiec wiem ze sie da i kazdy moze 😄 powtarzam jeszcze raz zacznij pracowac zamiast soebie tlumaczyc ze praca nie ma sensu bo ci wszyscy ktorzy maja kase to po znajomosci wiec ty nigdy nie zarobisz 

 

 

Masz się czym chwalić, tłumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr
13 minut temu, Iibed napisał:

kupil a nie uwlaszczyl jakby nie kupil to tej firmy by juz nie bylo jak chcesz wiedziec jak koncza panstwowe firmy to zobacz stepke stoczni w szczecinie :D i te promy ktore z niej wyplynely w ciagu ostatnich 3 lat ale pewnie nawet nie wiesz o czym pisze bo komunista jak ty to tylko wybiorczo przyswaja infomacje. 

tak  kupił, że Państwo czyli my wszyscy mu dopłaciło bodajże 80 baniek, bo niby zapłacił, ale część poszła na podwyzszenie kapitału i dostał tez 300 baniek zwolnienia z podatku -Bóg raczy wiedzieć na jakiej podstawie, dodatkowo Państwo wzieło na siebie ludzi wyruconych przez niego na bruk . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
Przed chwilą, Iibed napisał:

tych firm by juz pewnie nie bylo jakby nie on i tyle a te brednie dla wyborcow pisu to zostaw dla siebie. 

wierz dalej ze albo trzeba ukrasc albo czekac az bog ci ześle walizke kasy z nieba bo inaczej sie nie da jak ci z tym lepiej. 

pomodl sie o smierc dla wszystkich bogatych twoj bog cie pewnie wyslucha :D

tak tak, na pewno by nie było, dlatego lepiej było dopłacić cwaniakowi. Stocznie nigdzie nie są rentowne, Niemcy do swoich dopłacają -  im wolno, a do koncernów typu Bayer jakoś nie koniecznie...

Nie mam nic przeciw bogatym, za to sporo przeciw oszustom i cwaniakom. 

Nie jestem ani religijna ani wyborcą pis - po prostu lubię prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr
16 minut temu, Iibed napisał:

bzdura. do niczego nie powinno sie doplacac. 

ludzie niereligijni nie maja odwolan do boga. 

na bank jestes wyborca pisu typowy pisowski jad do wszystkich ktorzy maja lepiej i retoryka ze do kopaln i stoczni trzeba doplacac bo inni podobno tak robia. 

 

odwołanie do boga to takie powiedzonko :D mozez podstawić Zeusa jesli Ci sie podoba,

Milton Friedman się mylił, nie mamy równych szans, w swiecie wielkich korpo Państwo moze pójsć z torbami jesli nie będzie dbało o swój interes... Niemcy np. mają nawet taki ładny termin jak ochrona kpitału rodzimego i dopłacają do tego co jest strategiczne dla ich Państwa i mają w nosie kapitalizm, maja też polityke cen transferowy, dlatego u nich nie przejdzie to zeby jakis Lidl czy inny Carefur miał zysk w DE 0, a w raju podatkowym płacił podatki i co to jest taki straszny socjalizm, zeby płacić podatki lokalnie? Potem Polak płacze jak to na zachodzi dobrze Kindergeld płacą od czasów Hitlera! to nie jest żaden socjalizm to jest po prostu dbanie o swoj interes i żaden jad, tylko nazywanie rzeczy po imieniu- nie wiem co to za argument wyciagany notorycznie wobec okragłostołowej kliki?

Podziwiać trzeba ludzi pracowitych, mądrych,  uczciwych a nie szemranych cwaniaków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajmy już spokój, gość zapewne nie żyje. Rodzina ma pieniądze więc pewnie będą go szukać do skutku, nie będą czekać, aż ciało wypłynie. A dokładniej rekonstrukcji zdarzeń nikt nam nie przedstawi, tak samo jak nie zrelacjonuje, jak układało się w ich małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
4 minuty temu, Iibed napisał:

zeus to tez bog. 

Milton Friedman się mylił>>moim zdaniem nie ale nie dziwie sie ze ludzi o komunistycznych pogladach sie z nim nie zgadzaja :D co do rownych szans to maja jesli maja rowny dostep do edukacji, zreszta to zla nazwa nie tyle chodzi o rowne szanse ale o to zeby kazdy szanse mial, rownych nigdy nie bedzie bo rownosc to cos przeciwstawnego do wolnosci i faktycznie rowni wszyscy to sa w komunizmie, rownie biedni ale tacy sami. 

podatki zawsze placi sie lokalnie od kazdego m2 uzywanego pod dzianosc placic podatek do urzedu mista/gminy. czesc dochodu z pit trafia do gmin itd. sa podatki od sciekow,wody i sto innych. 

ciezko jednak zeby spolki akcyjne dzialajace w wielu krajach zmusic do placenia podatku tam gdzie on jest najwyzszy. 

w niemczech jest inna mentalnosc i lidl jesli tam placi to podejrzewam ze dlatego ze gdyby wyszlo ze nie placi to niemcy nie robili by tam zakupow, w polce sie to nie sprawdzi bo polak kupi tam gdzie tanio i w nosie ma gdzie kto placi podatki. jestesmy krajem kretaczy i u nas w modzie jest oszukiwanie a najgoslniej szczekaja ci co najwiecej benefitow pobieraja i najwiecej oszukuja. 

 

 

Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×