Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gość

Nie przepadam za Agnieszką, co nie zmienia faktu, że szczerze jej współczuję. Nawet jeśli mąż zginął na własne życzenie, tj. przez alkohol i brawurę, to jednak zginął i to jest dla niej tragedia. Podwójna, jeśli nie miała pojęcia co i z kim wyprawiał w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czy ja gdzieś napisałam, ze tylko ona jest winna??? Napisałam kret/ynko, ze "z niej TEŻ ", więc naucz się czytać że zrozumieniem, potem dopiero komentuj

...kę widzisz w lustrze każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Myślę, ze jednak Doda  ma na tyle klasy, ze nie zniży się do takiego poziomu w takiej sytuacji

Akurat Doda to patùsiara i agresorka. Sama się z łapami rzuciła na Szulim po tym, jak ta ogłosiła, że ojciec Dody ma dziecko na boku. I to Agnieszka była wtedy tą złą, a nie ojciec-kùrwiarz. No i Dodzinka ma jeszcze kilka wyskoków na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

...kę widzisz w lustrze każdego dnia

No jak widzisz, to nic ci nie poradzę, może poza tym, żebyś sobie lustro czymś zakryła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie przepadam za Agnieszką, co nie zmienia faktu, że szczerze jej współczuję. Nawet jeśli mąż zginął na własne życzenie, tj. przez alkohol i brawurę, to jednak zginął i to jest dla niej tragedia. Podwójna, jeśli nie miała pojęcia co i z kim wyprawiał w nocy...

A mnie się zdaję, ze zauważyła, ze on świruje do kelnerki, i dlatego jeszcze tej samej nocy wracała do warszawy. Niby czemu miałaby po nocy jechać taki kawał drogi? Posprzeczali się o nią i postanowiła wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Akurat Doda to patùsiara i agresorka. Sama się z łapami rzuciła na Szulim po tym, jak ta ogłosiła, że ojciec Dody ma dziecko na boku. I to Agnieszka była wtedy tą złą, a nie ojciec-kùrwiarz. No i Dodzinka ma jeszcze kilka wyskoków na koncie.

Ojciec Dody i jego nieslubne dzieci, to nie sprawa Szulim i w sumie słusznie dostała, skoro szukała taniej sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jadł kolację z żoną i teściami, a ślepiami obczajał kelnerkę. Żona obok, a on w tym czasie już sobie ułożył plan na sobotnią noc z nową dziunią. Ciekawe czy Agnieszka widziała jak łypie wzrokiem na tamtą. Co za typ.

A skąd wy macie takie dokładne informacje? powiedzcie jeszcze co było na tą kolację hahaha idio/tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No jak widzisz, to nic ci nie poradzę, może poza tym, żebyś sobie lustro czymś zakryła

JA nie muszę, ale ty zakryj swoje bo pęknie przez taka facjatę jak twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

JA nie muszę, ale ty zakryj swoje bo pęknie przez taka facjatę jak twoja.

Ulżyłaś sobie? To super,,mi to zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
58 minut temu, Gość Kika napisał:

Od momentu, kiedy ludzie usłyszeli ryk silnika, do momentu wypadnięcia tych ludzi łódka mogła przepłynąć na drugi koniec jeziora, więc wcale nie musiała ta dziewczyna wypłynąć koło zabudowań. 

 

Powtarzam, idź przejdź się po lesie bez butów, w dodatku w nocy kiedy nic nie widać. 

Nie potrzebnie się wpierd.... Aga w czyjeś rodzinne sprawy. Rodzice Dody nie są celebrytami, nie żyją z bycia na ściankach... grzebanie w rodzinnych brudach przez Agę było skur.... niech sprawdzi czy jej ojciec nie rypał na bokach, a potem patrzy innym..... teraz ona publicznie została upokorzona... karma wróciła ze zdwojoną siłą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanż

To kelnerka się teraz wzbogaci bo pewnie dostanie coś od rodziny, żeby nie peplała i zdradziła szczegółów tamtej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat Doda to patùsiara i agresorka. Sama się z łapami rzuciła na Szulim po tym, jak ta ogłosiła, że ojciec Dody ma dziecko na boku. I to Agnieszka była wtedy tą złą, a nie ojciec-kùrwiarz. No i Dodzinka ma jeszcze kilka wyskoków na koncie.

A po co szulimowa to ogłaszała na wizji? Taka sama patola i wieśniara. Gdyby miała ciut klasy, to trzymałaby gębę na kłódkę, bo akurat ojciec dody to nie osoba publiczna i nie miała prawa o tym gadać. Ona chciała dodzie dowalić. Tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ulżyłaś sobie? To super,,mi to zwisa

To sobie podciągnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość ggggg napisał:

Ewa owczrek. Restauracja rybaczowka

Na fejsie zablokowali profil, czyli to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość goscb napisał:

Ponoc byl tego wieczora na kolacji z zona i jej matka.W tek knajpie kelnerka była 27-latka z Łodzi. Odwiozł zone i tesciowa, odprawił ochrone i poplynał po ta dziewczyne. A co było pozniej to juz tylko ona wie.Czy to był wypadek, czy on chciał zbyt wiele . Ale chyba wiedziała po co tam idzie...

Czyli przykładna rodzina na poziomie wspólna kolacja małżonków z tesciami, żona wraca do Warszawy a mąż zrywa się z lancucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To sobie podciągnij

Wow, twoja inteligencja i cięta riposta zwalają z nóg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wow, twoja inteligencja i cięta riposta zwalają z nóg 

Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A mnie się zdaję, ze zauważyła, ze on świruje do kelnerki, i dlatego jeszcze tej samej nocy wracała do warszawy. Niby czemu miałaby po nocy jechać taki kawał drogi? Posprzeczali się o nią i postanowiła wyjechać.

jessssu  jakie dochodzenie hahahaha

A mogła zwyczajnie mieć jakieś sprawy albo zobowiązania w Warszawie, no i jaka noc? Wieczór kobieto, lato jest! Z Giżycka do stolicy to jest moment. 

ludzie darujcie aż się sprawa nie wyjaśni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

A skąd wy macie takie dokładne informacje? powiedzcie jeszcze co było na tą kolację hahaha idio/tki

Ty się wczoraj urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na Twiter jest Ewa Owczarek z Łodzi ... blondynka jeśli to ona... to nie słaby powód by umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

jessssu  jakie dochodzenie hahahaha

A mogła zwyczajnie mieć jakieś sprawy albo zobowiązania w Warszawie, no i jaka noc? Wieczór kobieto, lato jest! Z Giżycka do stolicy to jest moment. 

ludzie darujcie aż się sprawa nie wyjaśni 

Moment? 200 km. O 23 wychodzili z knajpy dopiero, więc wracała nocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest na naszej-klasie taka trochę jakby brzydka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ewa.owczarek92 jest też na instagramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Aaaaaa napisał:

Tutaj każdy jest lekarzem/prawnikiem/prezesem. Albo każda jest żoną lekarza/prawnika/prezesa.

tutaj to raczej każdy jest prokuratorem,  sędzią i katem jednocześnie i orzeka kto jest człowiekiem, a kto gorszym sortem. Ciekawe kim są ci którzy mówi a, że zadawanie się z kelnerką to "siara" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

A mnie ciekawi, skoro łódka się nie przewróciła, to czemu dziewczyna nie weszła z powrotem do środka tylko płynęła do brzegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 567

Ewa z tt i nk jest mężatką, Owczarek ma po mężu domorosłe detektywki z koziej doopy trąbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Akurat Doda to patùsiara i agresorka. Sama się z łapami rzuciła na Szulim po tym, jak ta ogłosiła, że ojciec Dody ma dziecko na boku. I to Agnieszka była wtedy tą złą, a nie ojciec-kùrwiarz. No i Dodzinka ma jeszcze kilka wyskoków na koncie.

Ale rodzice Dody nie są osobami publicznymi, nie dzielą sie w mediach swoim życiem prywatnym, a Szulim weszła z buciorami w ich życie. Wcale się Dodzie nie dziwię, że się zdenerwowała.

No i fakt, narobiła w życiu trochę głupot, była młoda, pewna siebie, szalona, ale uważam że ma dobre serce i teraz inaczej postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Iibed napisał:

atlas nie musi byc z mapami. sama nie wiesz a pouczasz inną kretnke. 

 

No tak mój błąd, założyłam, że każdy myślący człowiek jezior będzie szukał w atlasie geograficznym, że to się rozumie samo z siebie. Nie wzięłam pod uwagę ludzi  Twojego pokroju, którzy obszarów geograficznych będą chcieli szukać w atlasie grzybów albo psów rasowych. Wiesz dla mnie to jest oczywiste, zapomniałam o takich jak ty. Sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Mika napisał:

A mnie ciekawi, skoro łódka się nie przewróciła, to czemu dziewczyna nie weszła z powrotem do środka tylko płynęła do brzegu?

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×