Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Może mu się nie podobałaś😘

Właśnie co sie ma chlop zmuszać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość. napisał:

Napisano, że znaleziono ubrania ale bez szczegółów. Nigdzie nie podali, że panna siedziała naga na brzegu, mogla byc w kostiumie czy w bieliźnie.

Taaa w kostiumie w nocy się opalała :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Rozumiem, że wy tam z nimi byliście i nawet słyszeliście odgłosy? Póki co to wszystko wasze głupawe domysły. Szkoda dziewczyny, bo hieny nie dadzą jej żyć. Wy już wiecie na stówę co ona tam z nim robiła w jakiej pozycji i ile razy. Rozumiem, że wy nie macie znajomych płci przeciwnej z którymi nie łączą was stosunki intymne? Zawsze na imprezach macie u boku męża/żonę? Nigdy nie jechaliście żadnym środkiem transportu z sąsiadem/znajomym rodziny, nigdy nikogo nigdzie nie podwoziliście?

Napisz jeszcze, że to była jego siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Nie moja wina, że ty w nocy tylko jedno robisz. Mnie się zdarza w nocy ciekawe książki czytać (tylko przykład). Zdarzało mi się też wracać o 4 nad ranem samochodem z kolegą mojej koleżanki, odwoził mnie po imprezie i jakoś do seksu nie doszło, ale kumam, że dla niektórych to pewnie kosmos.

ale w aucie bylo gorąco i ksiązkę nago albo w bileliznie przy koledze czytalas?:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Może mu się nie podobałaś😘

A ty się rzucasz na każdego kto ci się spodoba i z kim jedziesz autem/tramwajem/autobusem czy jednak masz zasadę trochę się poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
5 minut temu, Gość gość napisał:

ale w aucie bylo gorąco i ksiązkę nago albo w bileliznie przy koledze czytalas?:classic_biggrin:

W bieliźnie nie byłam, ale jak wracam z imprezy to też raczej nie jestem zapięta pod szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość melanż napisał:

To kelnerka się teraz wzbogaci bo pewnie dostanie coś od rodziny, żeby nie peplała i zdradziła szczegółów tamtej nocy.

Albo kolejny raz wypadnie z motorówki... Tym razem skutecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość 1 napisał:

W bieliźnie nie byłam, ale jak wracam z imprezy to też raczej nie jestem zapięta pod szyję.

w aucie zostawiasz ubranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanpająk
5 minut temu, Gość gość 1 napisał:

z imprezy to też raczej nie jestem zapięta pod szyję.

ty dziffko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
Przed chwilą, Gość gość napisał:

w aucie zostawiasz ubranie?

Zdarza mi się czegoś z garderoby zapomnieć. Poza tym pytam o DOWODY a nie "w Fakcie przeczytałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
1 minutę temu, Gość gość napisał:

w aucie zostawiasz ubranie?

Zdarza mi się czegoś z garderoby zapomnieć. Poza tym pytam o DOWODY a nie "w Fakcie przeczytałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość 1 napisał:

Zdarza mi się czegoś z garderoby zapomnieć. Poza tym pytam o DOWODY a nie "w Fakcie przeczytałem".

nie trzeba czytac gownianego faktu ani tez byc geniuszem, zeby sie domyslic w jakim celu laska polazla na tę lódż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1
8 minut temu, Gość gość napisał:

nie trzeba czytac gownianego faktu ani tez byc geniuszem, zeby sie domyslic w jakim celu laska polazla na tę lódż.

Ja wiem, wy wszyscy macie w życiu tylko jeden cel i jedno skojarzenie. Większość z was dałaby się pochlastać by się taką łajbą przepłynąć. Nie mamy dowodów i mieć nie będziemy. Stała się tragedia, a ludzie tylko o seksie i wyjmowaniu implantów przez Szulim, na jednym z portali już teksty "Zobaczcie posiadłość Staraka na Mazurach", bo teraz najważniejszy temat to ile tam jest sypialni, metrów kwadratowych i jakie kwiatki w ogrodzie. Litości. Nominacja do "Hieny roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Taaa w kostiumie w nocy się opalała :classic_biggrin:

Znam wielu amatorów nocnego plywania. Oczywiscie mylę o niej, bo on ponoc nie umiał pływać.

Nie wykluczam, że mieli czy też  dążyli do romansu czy przelotnego seksu ale pisanie, ze byli nadzy w momencie wypadku to nadinterpretacja, nigdzie tego nie podali. Jakos nie wyobrazam sobie Staraka, ktory w stroju Adama kieruje motorówką i wykonuje popisowe manewry.

Ubrania to pojecie ogolne, mogly byc buty, jego marynarka, jej sweter czy żakiet itd A wy już ich rozebralyscie do waleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie Piotra Woźniaka-Staraka z 27-latką. Nasz informator mówi, że celebryta widywał się z nią wcześniej. - Takich spotkań w ostatnim czasie miało być nawet kilka - twierdzi nasze źródło.

To czemu żona wyjmowałaby implanty, planując ciążę? Nie jest głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość. napisał:

Znam wielu amatorów nocnego plywania. Oczywiscie mylę o niej, bo on ponoc nie umiał pływać.

Tez znam, ale nie w taką zimną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kurfffa ubrania został na motorowce panna goła jak ją pan Bóg stworzył a ta mi tu wyjeżdża ze skojarzeniami setki innych powodów tak dyskutowali o malarstwie i sztuce

Skądże. Przepytywali się nawzajem z anatomii 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Iibed napisał:

to podobno bylo monopoly 😄

 

Poker. Rozbierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gre
Dnia 12.08.2019 o 22:04, Gość Wiesiek napisał:

Jeden tak, drugi nie.

Fakt. Zdrada boli, a samotność we dwoje bywa straszna. 

Młode kobiety są piękne. Pachną niczym jaśmin w gorące dni lata. I to nas gubi. 

Zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znaleźli na motorówce dwie paty gaci damskie i męskie i stąd wiedzieli że były tam dwie osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
11 minut temu, Gość gość napisał:

Tez znam, ale nie w taką zimną noc.

A ja znam takich, którzy w majowe noce pływają, a co dopiero sierpniowe, kiedy woda w ciągu dnia sie nagrzewa.

Po za tym tej nocy byly tam regaty.  Czy facet z pozycja Staraka paradowalby na waleta, narażając sie na bycie zauważonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość. napisał:

Napisano, że znaleziono ubrania ale bez szczegółów. Nigdzie nie podali, że panna siedziała naga na brzegu, mogla byc w kostiumie czy w bieliźnie.

A gdyby siedziała w bieliźnie to o czym by to miało świadczyć? O kampanii reklamowej asortymentu Triumpha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ona nie musi pisać poprawnie najważniejsze o czym nas poinformowała to to ,że mąż adwokat🤣 

Bajkopisarka z zasobem słownictwa gimbazy: "siara". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

..

Byli nago ...motorówka przy zwrocie wywaliła ich za burtę  -  to trochę dziwne-  rozebrali sie w trakcie szaleńczej jazdy ? rzeczy zostały i telefony zostały  a ludzie wylecieli ? Właściwie to teoretycznie chyba ciuchy tez powinno  wywiać. 

Jezeli on miał randkę to rzeczywiście robił tam za króla życia, wakacje ze hej. szkoda ze się wydało bo to dla żony , teściów i rodziców masakryczne wieści. Do tego cały świat o tym się dowie bo anonimowy nie był. Szulim już zawsze będzie kojarzyć się z ta historia i ciekawe jak to dźwignie, jakoś trudno rozpaczać nad grobem męża który zdradzał i zginął w trakcie schadzki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

A gdyby siedziała w bieliźnie to o czym by to miało świadczyć? O kampanii reklamowej asortymentu Triumpha?

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

A ty się rzucasz na każdego kto ci się spodoba i z kim jedziesz autem/tramwajem/autobusem czy jednak masz zasadę trochę się poznać?

Słynny seks z nieznajomym? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A gdyby siedziała w bieliźnie to o czym by to miało świadczyć? O kampanii reklamowej asortymentu Triumpha?

O chocby o tym, że nie uprawiali w trakcie wypadku seksu, co niektore juz wymyslaly.

Powtarzam raz jeszcze, nie wiadomo jaki charakter miala ta znajomosc,  na jakim etapie była. Ale twierdzenie, ze dziewczyna byla naga nie jest poparte żadnymi faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Greg napisał:

..

Byli nago ...motorówka przy zwrocie wywaliła ich za burtę  -  to trochę dziwne-  rozebrali sie w trakcie szaleńczej jazdy ? rzeczy zostały i telefony zostały  a ludzie wylecieli ? Właściwie to teoretycznie chyba ciuchy tez powinno  wywiać. 

Jezeli on miał randkę to rzeczywiście robił tam za króla życia, wakacje ze hej. szkoda ze się wydało bo to dla żony , teściów i rodziców masakryczne wieści. Do tego cały świat o tym się dowie bo anonimowy nie był. Szulim już zawsze będzie kojarzyć się z ta historia i ciekawe jak to dźwignie, jakoś trudno rozpaczać nad grobem męża który zdradzał i zginął w trakcie schadzki. 

Bzykali sie podczas szalenczej jazdy 😜 Ach, ta adrenalina 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

W bieliźnie nie byłam, ale jak wracam z imprezy to też raczej nie jestem zapięta pod szyję.

Znaczy, kolega gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Znaczy, kolega gej?

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×