Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Hahahahaha
15 minut temu, Gość gość napisał:

No tak, bo zdradzane są takie kochane... ahahahhaa. Jestem dziewicą  nieudaczniku i przed slubem tego nie zrobie 🙂 Na tyle sie szanuje,ze ani nie chodze z zonatymi,ani nie chodzę z facetami ktorzy nic soba nie reprezentują.I przy okazji nie wyzywam nikogo jak ty.Jestes zdradzana to morda w kubel i mysl czyja wina zamiast mscic sie na kochance. Taka jest prawda.Gdyby mnie zdradzil jakikolwiek facet, to walizy mialby za drzwiami.Do tej pory sie nie zdarzylo.

 

 

Dziecko idź kupować książki do szkoły, bo niedługo rozpoczęcie roku szkolnego. To jest temat dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Kobiety litości! Jak faceci maja was szanować jak wy same siebie nie szanujcie. Szambo sie z was wylewa az strach. 

Jak was facet zdradza to jemu dajcie w mordę a nie siedzicie na kafe i laacina sie popisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewicą to ty jesteś ale tylko w nosie chyba. Morda w kubeł brudna k.u.r.w.o bo ci z paszczy capi gownem żonatego, a zdradzana jesteś ty każdej nocy, gdy twój kochaś kocha się ze swoją żoną.

No tak, jesteś jasnowidzem i wszystko wiesz.Chcesz nurkowac w mojej cipce?Nie twój poziom.Z zerami w gadke sie nie wdaje, bo mądry człowiek chce sie rozwijać a nie zniżać. Weź leki albo idź do lekarza,poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Kobiety litości! Jak faceci maja was szanować jak wy same siebie nie szanujcie. Szambo sie z was wylewa az strach. 

Jak was facet zdradza to jemu dajcie w mordę a nie siedzicie na kafe i laacina sie popisujecie.

Dokładnie 🤣 To jakieś nieszczęsliwe nieudaczniki,albo chore psychicznie...innej opcji nie ma. Nie dziwie sie, że wylewają jad w internecie.Jeśli kogoś mają to cud i niech sie cieszą, nawet jeśli są zdradzane bo nie znajdą innego. 

Kochający facet nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No tak, jesteś jasnowidzem i wszystko wiesz.Chcesz nurkowac w mojej cipce?Nie twój poziom.Z zerami w gadke sie nie wdaje, bo mądry człowiek chce sie rozwijać a nie zniżać. Weź leki albo idź do lekarza,poważnie.

Sama jesteś zerem obrzydliwa wulgarna łajdaczko co każdemu cipsko wypina. Idź do psychiatry k.u.r.e.w.ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie 🤣 To jakieś nieszczęsliwe nieudaczniki,albo chore psychicznie...innej opcji nie ma. Nie dziwie sie, że wylewają jad w internecie.Jeśli kogoś mają to cud i niech sie cieszą, nawet jeśli są zdradzane bo nie znajdą innego. 

Kochający facet nie zdradza.

7 minut temu, Gość gość napisał:

No tak, jesteś jasnowidzem i wszystko wiesz.Chcesz nurkowac w mojej cipce?Nie twój poziom.Z zerami w gadke sie nie wdaje, bo mądry człowiek chce sie rozwijać a nie zniżać. Weź leki albo idź do lekarza,poważnie.

Siedzisz tu od rana do nocy i piszesz sama ze sobą bo nikt ciebie nie chce, nawet taki zdradzający frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz coś ciekawego do powiedzenia w ogóle? Ulżyło ci ,ze obróciłaś kota ogonem?  do psychiatry to ty powinnas isc...na KOLEJNĄ już wizytę.Powiedziałam nie wdaje się w pogawędki z chorymi,ale uważaj bo nie wiesz z kim masz do czynienia.Mogę ci dać wszystko jak i zniszczyc cale zycie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Siedzisz tu od rana do nocy i piszesz sama ze sobą bo nikt ciebie nie chce, nawet taki zdradzający frajer

Piszę po raz pierwszy dziś i średnio raz na miesiąc 🙂 mam kochającego,przystojnego i bogatego,dlatego jestem szczęśliwa i nie pluje jadem jak ty.mozesz pozazdroscic mi bezstresowego zycia 😄 mam nadzieje, ze sie rozwiniesz i nie bedziesz wiecznie na zerowym poziomie to moze ci sie ulozy...bo przykro patrzec na tak zgorzknialych i chorych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta szkaradna ku/rwa  z ryjem jak u małpy wypchnęła go jak nic prosto na śrubę, dlatego ona żyje a on poniósł śmierć na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaha
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Piszę po raz pierwszy dziś i średnio raz na miesiąc 🙂 mam kochającego,przystojnego i bogatego,dlatego jestem szczęśliwa i nie pluje jadem jak ty.mozesz pozazdroscic mi bezstresowego zycia 😄 mam nadzieje, ze sie rozwiniesz i nie bedziesz wiecznie na zerowym poziomie to moze ci sie ulozy...bo przykro patrzec na tak zgorzknialych i chorych ludzi

Hahaha ty masz tylko urojenia schizofreniczko 😄 😄 

Idź do psychiatry po silniejsze leki 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Masz coś ciekawego do powiedzenia w ogóle? Ulżyło ci ,ze obróciłaś kota ogonem?  do psychiatry to ty powinnas isc...na KOLEJNĄ już wizytę.Powiedziałam nie wdaje się w pogawędki z chorymi,ale uważaj bo nie wiesz z kim masz do czynienia.Mogę ci dać wszystko jak i zniszczyc cale zycie 🙂

Idź straszyć małpy w ZOO 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jezu ile  w was nienawiści, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg

To ten koński ryj się tu pluje?

Wypchnęła go prosto na śrubę dlatego ona żyje a on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość ggggg napisał:

To ten koński ryj się tu pluje?

Wypchnęła go prosto na śrubę dlatego ona żyje a on nie.

Ty jestes chora czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

wszystkie kochanki to brzydule. ładna kobieta nie zostanie kochanką żonatego bo ma powodzenie wśród wolnych panów

Jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

ojej jak zabolało że ktoś nazwał po im imieniu. baba która włóczy się nocami z cudzym mężem to prostytutka 

A chłop, który się z takimi włóczy, to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kits

Ewa wygląda lepiej niż Agnieszka. Przynajmniej naturalna a nie napompowana jak ponton gdzie się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog
7 minut temu, Gość Kits napisał:

Ewa wygląda lepiej niż Agnieszka. Przynajmniej naturalna a nie napompowana jak ponton gdzie się da

naturalna szczęka konia plus zebiska Horacego z dr Quinn :XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaja sobie robisz?

Nie, to jest ta chora z postów wyzej.Chyba nie moze przeżyć, że jest tylko żoną a mąż wzdycha do innych i zdradza z kimkolwiek by odreagować taki beznadziejny związek a jak znajdzie ładną to odejdzie.To jest ten typ brzydul które pluja jadem na ładne kobiety, chore z zawisci

9 minut temu, Gość Gość napisał:

A chłop, który się z takimi włóczy, to kto?

dokladnie,ale oczywiscie beda wybielac "misia" bo misiu jest niepoczytalny i nie wie co robi 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość stomatolog napisał:

naturalna szczęka konia plus zebiska Horacego z dr Quinn :XD

Ona ma aparat na zębach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kochanka to kochanka.Jedna wchodzi w taki związek bo nie ma szczęścia u wolnych i jest zabawką,albo wynika z tego miłość.Inna chce się tylko zabawić.Jeszcze inna zemścić czy to na kobiecie czy na samym facecie uwodząc go i porzucając (przykład mojej koleżanki,ktora została porzucona przez ojca w dzieciństwie i podryw żonatych a potem zostawienie ich na lodzie to był jej plan od początku; potem już się ustatkowała,ale świadomie, bez wyrzutów rozbiła ok.15 małzeństw)

Ile ludzi tyle powodów.Nie mozna uogolniac.Jednak ja zawsze mowie,ze winny jest ten,co ma zobowiązania.Jeśli zdradza facet to facet jest winny a nie kochanka.Jeśli robi to kobieta to ona jest winna,a nie kochanek.Kochankowie nie mają zobowiązań,albo mają również malzenstwa ale odpowiedzialni sa tylko za swoje winy.Jesli malzenstwo sie sypnie to z ich winy,z ich swiadomej decyzji.Nie pomysleli o swojej partnerce/swoim partnerze, wiec pretensje mogą mieć do siebie.Człowiek nie jest kukłą a chce byc tak traktowany w niektórych okolicznościach żeby siebie usprawiedliwić.Kamieniołomy dla zdradzających i tyle. Oszukiwanie drugiej strony, bycie z kims z rozsadku i zdrady na boku to najwieksze swinstwa jakie mozna sobie zrobic. A juz najglupsze sa zony czy mezowie ktorzy obwiniaja kochanka,a nie zone czy meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

ale masz marzenia...

Wyjaśnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czemu maja wszyscy takie same nazwiska skoro to ojczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

czemu maja wszyscy takie same nazwiska skoro to ojczym?

Bo może adoptował pasierba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boszee ale patola tu przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
3 godziny temu, Gość hahahahaha napisał:

a mąż kim jest w takim razie skoro korzysta z usług prostytutek?

Rozwalają mnie te podwójne standardy. Czysto teoretycznie rzecz ujmując: to on składał przysięgę małżeńską, a nie ta dziewczyna, ale oczywiście to kobieta zawsze winna. Siedzicie tu, świetnie się bawicie wyzywając kogoś kogo nie znacie, pisząc scenariusze godne "Trudnych spraw", rozprawiając o cudzych zębach, a jakoś mało kogo obchodzi działalność charytatywna Staraka (może jedna osoba coś na ten temat wspomniała), jego sukcesy zawodowe, zasługi dla polskiego kina, to że był powszechnie lubiany. Za to nie mając na nic dowodów wiecie już, że ćpał, zdradzał i co tam jeszcze. Gdyby był biedny to do głowy by wam nie przyszło, że mógłby to robić. Macie w głowie kalki bogaty-biedny i przypisujecie do nich "gotowce" jak wam wygodniej, wszystko podszyte "ha ha ha, hi hi hi, dobrze bogatemu tam, nie tylko ja mam w życiu problemy". Napiszę wam niusa: bogaty też płacze, też ma problemy tylko w nieco innej skali niż wy, ale to nie daje wam prawa do opluwania bo jak w tabloidzie napisali to przecież prawda objawiona musi być. Za tydzień-dwa znajdziecie sobie "inną rozrywkę" i to jest równie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Czemu noca pływali? Bez kapokow? Bez ochrony? Chcieli byc sami? Kto sterowal? tyle pytan…………………….....

……………….

w dlugi weekend zona w sobote poznym wieczorem wyjezdza? Czemu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
50 minut temu, Gość gosc gosc napisał:

Czemu noca pływali? Bez kapokow? Bez ochrony? Chcieli byc sami? Kto sterowal? tyle pytan…………………….....

……………….

w dlugi weekend zona w sobote poznym wieczorem wyjezdza? Czemu? 

 A czemu nie? Dziennikarzy długie weekendy nie obowiązują, może miała pracę do wykonania. Bez kapoków? Nie oni pierwsi, nie ostatni. Pytań może i dużo tylko po co akurat Grażyny z Kafe muszą znać odpowiedź? Wystarczy, by dowiedziała się rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość 1 napisał:

 A czemu nie? Dziennikarzy długie weekendy nie obowiązują, może miała pracę do wykonania. Bez kapoków? Nie oni pierwsi, nie ostatni. Pytań może i dużo tylko po co akurat Grażyny z Kafe muszą znać odpowiedź? Wystarczy, by dowiedziała się rodzina.

Wyjechała bo chciała pobyć sama, nie było nic o pracy do wykonania. Więc coś nie halo. Pokłócili się? Samo zwolnienie ochraniarzy nasuwa jedno co chciał robić. W hotelu zaraz paparazzi go namierzy, a w nocy na motorowce raczej nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa
1 godzinę temu, Gość gość 1 napisał:

Rozwalają mnie te podwójne standardy. Czysto teoretycznie rzecz ujmując: to on składał przysięgę małżeńską, a nie ta dziewczyna, ale oczywiście to kobieta zawsze winna. Siedzicie tu, świetnie się bawicie wyzywając kogoś kogo nie znacie, pisząc scenariusze godne "Trudnych spraw", rozprawiając o cudzych zębach, a jakoś mało kogo obchodzi działalność charytatywna Staraka (może jedna osoba coś na ten temat wspomniała), jego sukcesy zawodowe, zasługi dla polskiego kina, to że był powszechnie lubiany. Za to nie mając na nic dowodów wiecie już, że ćpał, zdradzał i co tam jeszcze. Gdyby był biedny to do głowy by wam nie przyszło, że mógłby to robić. Macie w głowie kalki bogaty-biedny i przypisujecie do nich "gotowce" jak wam wygodniej, wszystko podszyte "ha ha ha, hi hi hi, dobrze bogatemu tam, nie tylko ja mam w życiu problemy". Napiszę wam niusa: bogaty też płacze, też ma problemy tylko w nieco innej skali niż wy, ale to nie daje wam prawa do opluwania bo jak w tabloidzie napisali to przecież prawda objawiona musi być. Za tydzień-dwa znajdziecie sobie "inną rozrywkę" i to jest równie straszne.

tutaj same prymitywy siedza, ja usunelam takich ze swojego zycia, od razu lepiej sie czuje. lepszego by utopili,chocby ten ich kochal za nic nad zycie. PATOLOGIA,nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×