Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gość.
12 minut temu, Gość Takbylo napisał:

I tak napiszą Ci, że to niepotwierdzone fakty etc. oraz stwierdzą czepialstwo. 

Zginął człowiek w dość niejasnych okolicznościach a jego pechem było to, że był znany-w zasadzie pechem rodziny a szczególnie żony. Widmo życia z piętnem poroża nie jest zachwycające. Sama bym o tym publicznie nie powiedziała. Wolałabym kłamać. 

Kiedyś pomagałam dwóm facetom z jedna babeczką w dość niejasnych okolicznościach i zaproponowałam, żeby wezwał żonę ten jeden (założyłam ze tamta to żona tego drugiego) na co on dość żywo zaoponował. Obaj nagle stwierdzili, że ŻONY nie wiedzą, że tu są. Także ten... zwykły Kowalski może to i mniej przeciętnym się przytrafić może. 

Uważam, że dosyć dziwne jest tak zaciekle bronienie go. 

Mi nie chodzi o jego obronę a o to zeby nie dawać wiary brukowcom i nie ciagnac plotek, bo facet z kobieta w jednym miejscu to nie musi zaraz oznaczać seks.

A ja widze, ze problem czesto maja zazdrosne bez powodu żony.

Pracowalam kiedys w dziale z facetami i czasem wspólnie wychodzilsmy na lunch. Jak dzwonila zona jednego z nich to zawsze mowil, że jest z kolegami ... Drugi spotkał mnie kiedys w sklepie ( juz razem nie pracowaliśmy), stanęliśmy na parkingu zeby pogadac i dzwoni zona, pyta czemu go jeszcze nie ma. On zmieszany cos tam kręci, zamiast powiedzieć, że mnie spotkal i sie zagadalismy (prywatnie mialysmy okazje sie poznać) ... przykłady moge mnożyć...

A plotki latwo sie rodzą i mogą kogoś bardzo zranić. Po co brac w tym udział?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc ziomek

XD O czym tu mówić? Typ sobie dymał na boku, ZDRADZAŁ żonę po nocach, z całą pewnością nie 1 raz, a jeśli 1 to ultra pech xd do tego prochy i wóda. Wiadomo, że nikt takiej kary za zdrady ponosić nie powinien, ale Cóż, żyćko. Fakt, że okropnie wstydliwe okoliczności, bo z jednej strony umarł, z drugiej podczas zdrad gdzie znaleziono młodą golutką kochanice. A rodzina bogata, wiadomo że wszystko wyciszyć chce 

Można go chwalić za działalność charytatywną itp, ale widocznie prywatnie miał swoje za uszami, jak zresztą większość bogaczy. Śmieszy mnie to wychwalanie go niczym  ś. P. Adamowicza, który przekrętow mial na swoim koncie mnóstwo. 

A gdy umarł chłop bogaty... Sami wiecie co dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Loooo matko o facet miał romans i tyle. Po co bronicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Loooo matko o facet miał romans i tyle. Po co bronicie? 

Ja go nie bronię, może miał romans, a może nie, ale tak trudno zrozumieć, że facet z babą w jednym środku transportu to nie zawsze musi tu chodzić o seks? Są różne układy towarzyskie. Ja jestem meżatką, a od kilkudziesięcu lat znam sięz jednym rolnikiem ze wsi gdzie mamy domek. Jeździliśmy razem łódką, kajakiem, samochodem, on ma żonę, ja męża i ich nie zdradzamy. Dziwne to takie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Ja go nie bronię, może miał romans, a może nie, ale tak trudno zrozumieć, że facet z babą w jednym środku transportu to nie zawsze musi tu chodzić o seks? Są różne układy towarzyskie. Ja jestem meżatką, a od kilkudziesięcu lat znam sięz jednym rolnikiem ze wsi gdzie mamy domek. Jeździliśmy razem łódką, kajakiem, samochodem, on ma żonę, ja męża i ich nie zdradzamy. Dziwne to takie czy co?

Jeśli unikasz towarzystwa innych żeby spotkać się z tym facetem, nocą, a żona tego gościa o tym nie wie to tak jest to dziwne. Chyba, że prowadzisz dom otwarty.  Jak się robi z czegoś tajemnicę to raczej nie chce się żeby inni o tym wiedzieli czyli coś jest za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun

Prawda może wyjdzie na jaw, ale za kilka ładnych lat. Trzeba być ślepym i naiwnym, żeby nie zauważyć, że rodzina robi wszystko by nikt o niczym nie wiedział. Zablokowane fora, enigmatyczne informacje w mediach, w których byle kto bąka puści i larum przez 24 godziny, a tu cisza. 27 latka odizolowana od świata, pilnowana przez jakiś gostków - dlaczego? Chłop chciał się zabawić, a że miał pecha to skończyło się jak się skończyło. Teraz żona nie dość, że będzie wdową, to jeszcze będzie paradować z porożem. I jak tu płakać na taką trumną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Loooo matko o facet miał romans i tyle. Po co bronicie? 

Też mi się zdaje, ze miał, ale po wywiadach z Szulim nie jest to dla mnie dziwne. Drugą rocznice ślubu spędziła na obozie Lewandowskiej. Wolała robić fikołki, niż świętować z mężem. I była to zaledwie druga rocznica, a nie dwudziesta, gdzie mogłaby juz być znudzona mężem i mieć go gdzieś. Widziałam też wywiad, gdy była juz  Piotrem, i mówiła, że dziecko urodzi nie ze względu na tykający zegar biologiczny, tylko mężczyźnie, którego naprawdę kocha, po czym dodała UWAGA "prawdopodobnie nigdy nie będę mieć dzieci" No jak byście to zinterpretowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Też mi się zdaje, ze miał, ale po wywiadach z Szulim nie jest to dla mnie dziwne. Drugą rocznice ślubu spędziła na obozie Lewandowskiej. Wolała robić fikołki, niż świętować z mężem. I była to zaledwie druga rocznica, a nie dwudziesta, gdzie mogłaby juz być znudzona mężem i mieć go gdzieś. Widziałam też wywiad, gdy była juz  Piotrem, i mówiła, że dziecko urodzi nie ze względu na tykający zegar biologiczny, tylko mężczyźnie, którego naprawdę kocha, po czym dodała UWAGA "prawdopodobnie nigdy nie będę mieć dzieci" No jak byście to zinterpretowały?

Może wiedziała, że ma już swoje lata i tyle. Wszędzie szukacie sensacji. Pilnują dziewczyny? I dobrze. Też bym wolała mieć ochronę w takim wypadku. Na dziewczynę już leci hejt, niektórzy twierdzą pewnie, że jest winna śmierci, a jak się trafi ktoś iespełna rozumu to jeszcze gotów jej coś złego zrobić. Dlaczego oczekujecie czegokolwiek innego niż "enigmatyczne informacje"? Z jakiej racji. Trwa śledztwo, może mają zakaz wypowiedzi do mediów dla dobra śledztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Też mi się zdaje, ze miał, ale po wywiadach z Szulim nie jest to dla mnie dziwne. Drugą rocznice ślubu spędziła na obozie Lewandowskiej. Wolała robić fikołki, niż świętować z mężem. I była to zaledwie druga rocznica, a nie dwudziesta, gdzie mogłaby juz być znudzona mężem i mieć go gdzieś. Widziałam też wywiad, gdy była juz  Piotrem, i mówiła, że dziecko urodzi nie ze względu na tykający zegar biologiczny, tylko mężczyźnie, którego naprawdę kocha, po czym dodała UWAGA "prawdopodobnie nigdy nie będę mieć dzieci" No jak byście to zinterpretowały?

Nie wydaje mi się żeby on nie znal jej wczesniej, nie wiedzial jakie ma podejście do zwiazku czy dzieci. Obóz Lewandowskiej jest raz w roku, zapisy duzo wcześniej, oboje byli bardzo aktywni zawodowo, wiec on raczej w tym czasie w domu z tęsknoty nie usychal. To byl pod wieloma względami specyficzny zwiazek, np wspolny wypad do knajpy kazde swoim autem ... byc moze rocznice uznali, że moga przesunąć. Facet sam tez miał za soba dwa dluzsze związki i jakoś  sie nie ustatkowal. Związał się z kobieta dojrzała i musial miec swiadomosc,.ze z potomstwem moze byc roznie. Mógł szukac jakiejs mlodki w wieku rozrodczym a jednak wybrał jak wybral.

Nigdy nie śledziłem jego zycia. Nie wiem, być moze wczesniej miedzy związkami byl playboyem, moze lubił przygody i pomimo małżeństwa nie chcial z tego rezygnowac ale byl dyskretny. A moze to byl wypad, zeby sobie poszaleć na wodzie pod okiem instruktorki, noca bo wtedy nikt nie bedzie pisał, ze bogacz łamie przepisy w bialy dzien, w tajemnicy, zeby rodzina nie suszyla głowy za sporty ekstremalne ... Mysle, że schadzke zorganizowalby w bardziej intymnych i cieplejszych okolicznosciach.

I nie wierze w ingerencje rodziny w kazde slowo i blokady w internecie. Jak ktos wyzej napisał, szambo wylalo sie wczesniej i coraz mniej jest akceptacji dla hejtu. Jakoś jego insta zablokowali ale wpisów z miejsca  nie  usuneli a hejt juz sie posypał, w gazecie lokalnej tez forum dzialalo ...

Duże brukowce maja wieksze doswiadczenie j świadomość ewentualnych konsekwencji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Może wiedziała, że ma już swoje lata i tyle. Wszędzie szukacie sensacji. Pilnują dziewczyny? I dobrze. Też bym wolała mieć ochronę w takim wypadku. Na dziewczynę już leci hejt, niektórzy twierdzą pewnie, że jest winna śmierci, a jak się trafi ktoś iespełna rozumu to jeszcze gotów jej coś złego zrobić. Dlaczego oczekujecie czegokolwiek innego niż "enigmatyczne informacje"? Z jakiej racji. Trwa śledztwo, może mają zakaz wypowiedzi do mediów dla dobra śledztwa.

Jesssu, jakie swoje lata? Kobiety normalnie rodzą w tym wieku. Ktoś juz na początku tego tematu słusznie zauważył, ze on 39 lat młody, ona 41 staruszka, która nie ma szans na dziecko. Poza tym wywiad był, gdy miała 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesssu, jakie swoje lata? Kobiety normalnie rodzą w tym wieku. Ktoś juz na początku tego tematu słusznie zauważył, ze on 39 lat młody, ona 41 staruszka, która nie ma szans na dziecko. Poza tym wywiad był, gdy miała 38 lat

To twoje zdanie, Agnieszka mogła mieć inne i tyle. Wiem, że kobiety rodzą w tym wieku, ale nie każda tak chce. Napisałam tylko, żeby nie przypisywać Agnieszce intencji, których wcale mogła nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 No jak byście to zinterpretowały?

Srak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goascccc

jak sie nazywa dokladnie ta ewa z łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agggaaaa

Owczarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jesssu, jakie swoje lata? Kobiety normalnie rodzą w tym wieku. Ktoś juz na początku tego tematu słusznie zauważył, ze on 39 lat młody, ona 41 staruszka, która nie ma szans na dziecko. Poza tym wywiad był, gdy miała 38 lat

No na Pudlu kiedyś leciały komentarze, że Agniesia przyszła z synem, gdy pokazywali ich fotki z jakiś gal czy imprez. A na niego mowili Ludwiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No na Pudlu kiedyś leciały komentarze, że Agniesia przyszła z synem, gdy pokazywali ich fotki z jakiś gal czy imprez. A na niego mowili Ludwiczek.

pamiętam że podobnie pisali w komentach na kozaczku. Ze on wygląda jak jej syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...u
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

pamiętam że podobnie pisali w komentach na kozaczku. Ze on wygląda jak jej syn

Czego ludzie nie wymysla, zeby dokopać. Dwa lata roznicy ...

Jezeli juz to on wyglądał bardzo młodo a ona normalnie choc nieco plastiktowo.

Ale,.że matka z synem.to przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość ...u napisał:

Czego ludzie nie wymysla, zeby dokopać. Dwa lata roznicy ...

Jezeli juz to on wyglądał bardzo młodo a ona normalnie choc nieco plastiktowo.

Ale,.że matka z synem.to przegięcie...

Bo to było do zdjęć z którejś konkretnej gali. Że Szulim wygląda tak jak jego matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dajcie już mu spokój. Niech odpoczywa w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda
9 godzin temu, Gość Gość. napisał:

A moze to byl wypad, zeby sobie poszaleć na wodzie pod okiem instruktorki, noca bo wtedy nikt nie bedzie pisał, ze bogacz łamie przepisy w bialy dzien, w tajemnicy, zeby rodzina nie suszyla głowy za sporty ekstremalne ... Mysle, że schadzke zorganizowalby w bardziej intymnych i cieplejszych okolicznosciach

Instruktorka sportów ekstremalnych pracuje jako kelnerka w knajpie???

Jakie mogą być bardziej intymne warunki niż noc, łódka, jezioro, odesłanie ochrony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscCo

Co za chamstwo... brak słów.To jest własnie Polska, dlatego ja mieszkam za granicą i nawet sie do was nie przyznaje. Zero zyczliwosci, tylko plucie jadem, knucie, plotkowanie. Zero szacunku do innych.FUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
1 godzinę temu, Gość Sama prawda napisał:

Instruktorka sportów ekstremalnych pracuje jako kelnerka w knajpie???

Jakie mogą być bardziej intymne warunki niż noc, łódka, jezioro, odesłanie ochrony???

A ci w tym dziwnego? Sezon u nas trwa raptem 3 miesiece, ona pochodzi z innej czesci Polski, widac w rodzinnym miescie nie zarabia kokosow zeby moc siedziec ten czas na Mazurach, i czekac na amatorow wodniakow chetnych placic za nauke, popyt na takie uslugi nie jest ogromny i zależy od pogody.  A tak ma z kelnerowania na dach nad głową, tansze wyzywienie i moze oddawać sie swojej pasji.

Akurat sierpniowe noce do ciepłych i romantycznych ciezko zaliczyć a motorowka to nie lodka na ktorej Romeo wiosłuje a Julia leży i patrzy w gwiazdy. 

Myślę, że wiecej bylo sytuacji kiedy odsyłal ochrone,  do kibla, łóżka czy na wszystkie spotkania z nim nie chodzili a jedynie przez telefonon mieli kontrole gdzie jest. Tak jak i tamtej nocy, tylko, ze telefon został na lodce a czlowiek byl juz w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlaczego jego ciało leżało na dnie? Dlaczego nie wypłynęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
2 godziny temu, Gość goscCo napisał:

Co za chamstwo... brak słów.To jest własnie Polska, dlatego ja mieszkam za granicą i nawet sie do was nie przyznaje. Zero zyczliwosci, tylko plucie jadem, knucie, plotkowanie. Zero szacunku do innych.FUUUUUU

Uuuu oburzył się człowiek, co to oficjalnie "się do nas nie przyznaje" ale po cichu, mimo, że bardziej mu się podoba za granicą, włazi na "nasze" plotkarskie polskie fora w weekend i komentuje. Hipokryzja level master!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Bo ciało zawsze idzie na dno. Wypływa na powierzchnię po około 10 dniach pod wpływem rozkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
56 minut temu, Gość gosc napisał:

Dlaczego jego ciało leżało na dnie? Dlaczego nie wypłynęło?

Pewnie dlatego, że kieszenie miał wypchane złotymi dukatami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
3 godziny temu, Gość Sama prawda napisał:

Instruktorka sportów ekstremalnych pracuje jako kelnerka w knajpie???

Jakie mogą być bardziej intymne warunki niż noc, łódka, jezioro, odesłanie ochrony???

Co w tym dziwnego? Dorabiała sobie? Nie wolno? To jakaś ujma jest czy co? Ochrony też raczej nie potrzebuje całą dobę, ochroniarze też do kibla chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość xyz napisał:

Pewnie dlatego, że kieszenie miał wypchane złotymi dukatami. 

No widzisz a mógł się rozebrać do naga jak ta laska i wtedy by żył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No widzisz a mógł się rozebrać do naga jak ta laska i wtedy by żył

Nie była naga. Ile razy ktoś ma to jeszcze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie była naga. Ile razy ktoś ma to jeszcze napisać?

a co miała na sobie?

Kolczyki i pierścionki? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×