Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIOLAA

Ciągłe Starania 2019

Polecane posty

14 minut temu, Gość Weronika Badowska napisał:

Cześć dziewczyny, widzę ze tez macie problemy z trollami . Gdybyście chciały to od dluuugiego czasu mamy grupę na Facebooku gdzie się wspieramy, każda z nas stara się o dziecko już jakiś czas , mamy różne przeżycia, doświadczenia i jesteśmy dla siebie ogromnym wsparciem . Mogę napisać ze znamy się już ponad rok i poznalysmy się na kafeterii . Gdybyście chciały to zapraszamy - znajdziecie mnie na Facebooku pod nickiem Weronika Badowska . Główne zdjęcie kwiatki i różowe tło. Zdjęcie w tle to fale czy vos w podobie . Jest to fake konto z którego tylko dodaje dziewczyny , na grupie udzielam się z prywatnego konta 🙂 pozdrawiam i czekamy na Was 🙂 

Próbuje znaleźć ale nie mogę 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Badowska
25 minut temu, VIOLAA napisał:

Próbuje znaleźć ale nie mogę 😕

https://www.facebook.com/Jagodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reee
5 godzin temu, VIOLAA napisał:

Hej dziewczyny! Dziwna sprawa. Jestem w połowie cyklu, ale już raczej po owulce (śluz od wczoraj biały), siedząc sobie spokojnie i czytając nagle poczułam skurcz jajnika aż zabrakło mi tchu. Trwał może z 5sekund i odpuścił. Jakaś chwilę później będąc w toalecie zauważyłam na bieliźnie brązowy śluz. Zastanawiam się teraz skąd, co, jak i dlaczego. 

Nie miałam nigdy plamień owulacyjnych, a mniemam że już po. Podzielcie się czy też coś takiego miewalyscie i co oznaczało? 

A ta już świruje i wkręca sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwa
Dnia 18.10.2019 o 17:13, VIOLAA napisał:

Hej dziewczyny! Dziwna sprawa. Jestem w połowie cyklu, ale już raczej po owulce (śluz od wczoraj biały), siedząc sobie spokojnie i czytając nagle poczułam skurcz jajnika aż zabrakło mi tchu. Trwał może z 5sekund i odpuścił. Jakaś chwilę później będąc w toalecie zauważyłam na bieliźnie brązowy śluz. Zastanawiam się teraz skąd, co, jak i dlaczego. 

Nie miałam nigdy plamień owulacyjnych, a mniemam że już po. Podzielcie się czy też coś takiego miewalyscie i co oznaczało? 

Mężuś pewnie znów klaszcze ze szczęścia a Ty sprawdzasz wargi sromowe czy ciemnieją. Urojone ...ki, te objawy to Wasze urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycia

Viola to Twoje kolejne urojenia. Zluzuj kobieto!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarka

Czytałam ostatnio cały ten temat. To co ta Viola wypisuje jest chore. Wogule staraczki to obsesyjne świruski nic dziwnego, że nie zachodzą w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninnna

Dołączam do starających się, na razie badania porobione, wszytko ok, biorę mamadha premium, ograniczylam kawę bo piłam do tej pory bardzo dużo a nie chce potem robic sobie kuracji szokowej w ciąży i czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×