Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIOLAA

Ciągłe Starania 2019

Polecane posty

Gość Ines

Hej.

Violaa, miało nie być u Ciebie @! Ale ten cykl będzie nasz, zobaczysz. My też zamierzamy próbować co 2 dni. To chyba najlepsze rozwiązanie.

Niespodzianka, to czekamy razem z Tobą :-).

Revi, znam ten ból.

Karolina, a może i lepiej, skoro miałaś to RTG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Wątpię żeby coś było bo tylko @ przyszła od razu ból jak odjal. 2 Msc temu po poronieniu było krwi jak po zazynaniu prosiaka, teraz standardowo. Cykl 31 więc też w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny czy któraś z Was umie dokładnie obliczać dni płodne itd. Skoro ostatnia @ miałam 11 sierpnia cykl wg poprzedniego wychodził 26 dni to kiedy były dni płodne a kiedy powinnam dostać @ we wrześniu bo teraz szukałam kalendarza w necie i trafiłam na inną stronę i pokazał coś innego. Chyba wariuje, a @ nadal brak. 

Według cyklu 26dni owulacja powinna być w 12dc czyli 23go sierpnia. Plodne 21-24 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA
1 minutę temu, Gość VIOLAA napisał:

Według cyklu 26dni owulacja powinna być w 12dc czyli 23go sierpnia. Plodne 21-24 sierpnia

No i @ 6go czyli jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Ja mam aplikacje Bella i Flo :) 

bardzo fajnie liczą . Ewentualnie kalendarze internetowe ale to zawsze tylko tak mniej więcej . Chyba ze robisz testy owulacyjne to wtedy wiesz na 100 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hej dziewczyny dziś 6, ja nadal czekam na tą wredote. Cycki mnie zaczęły  boleć ale taki dziwny ból nie potrafię nawet go opisać. Mam nadzieje, że to zwiastun @ ktora zaraz sie zacznie bo bym chciała mieć już ją za sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

A więc  @ przyszła z podwójną siłą. Więc może następny cykl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

A więc  @ przyszła z podwójną siłą. Więc może następny cykl. 

Głowa do góry Karolina , uda się teraz. 

Ja oczywiście zrobiłam dziś kolejny test :/ negatywny ale do @ mam jeszcze 5-8 dni wiec nadzieja umiera ostatnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Niespodzianka tak jak piszesz nadzieja umiera ostatnia, z całego serca życzę abyś Za te parę dni zobaczyła upragnione II kreski. 

Nasz wątek chyba umiera. Coraz mniej nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Ja jeszcze jestem I zaglądam. @ się wczoraj skończyła więc od dziś zaczynamy cykl co 2 dni starania. Mam o czym teraz myśleć bo szukamy nowego domu, więc moje myśli nie będą teraz biegły tylko w stronę fasolki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Ja tez zaglądam :) dziś 6 dc i już widzę, ze ten cykl znowu będzie schizowy - już mnie pobolewają piersi.

Zastanawiam się, czy kupić testy owulacyjne czy nadal nadal podchodzić na zasadzie „ co ma być, to będzie”...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jutro mam termin @. Od tygodnia testy wychodza pozytywne, a digital w srode pokazal "2-3 tydzien". 3majcie kciuki zeby @ nie bylo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA
3 godziny temu, Ananka123 napisał:

Dziewczyny jutro mam termin @. Od tygodnia testy wychodza pozytywne, a digital w srode pokazal "2-3 tydzien". 3majcie kciuki zeby @ nie bylo !!

Myślę że nie powinnaś się już martwić 😊 gratuluję 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja również gratuluję 🙂

U mnie potok normalnie szaleństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA
7 godzin temu, Gość Nika napisał:

Ja tez zaglądam 🙂 dziś 6 dc i już widzę, ze ten cykl znowu będzie schizowy - już mnie pobolewają piersi.

Zastanawiam się, czy kupić testy owulacyjne czy nadal nadal podchodzić na zasadzie „ co ma być, to będzie”...

Ja postanowiłam nie schizowac. Mąż wyrzucił testy. I owu i ciążowe. Powiedział że sam kupi test jak @ będzie się spóźnić. Do tego momentu mam zająć głowę czymś innym czyli szukaniem domu i ogarnianiem kredytu. Dom upatrzony już mamy, w poniedziałek idziemy go oglądać, także jeśli dobrze pójdzie to ten cykl będzie totalnie "bez myślenia o..." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Cześć dziewczyny , ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test. Jeszcze około 6 dni do @. 

Zrobiłam zwykły paskowy o czułości 25 wyszedł negatywny . Jeszcze się łudzę , że to za wcześnie ale pewnie nic z tego 

 

Ananka123 Gratulacje :)))) ty już możesz odetchnąć z ulgą .

nastepny cykl biorę się za mierzenie temp i kupię testy owu . 

Czy one są lepsze i gorsze ? Czy wszystkie maja taka sama czułość ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananka123
49 minut temu, Gość Niespodzianka napisał:

Cześć dziewczyny , ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test. Jeszcze około 6 dni do @. 

Zrobiłam zwykły paskowy o czułości 25 wyszedł negatywny . Jeszcze się łudzę , że to za wcześnie ale pewnie nic z tego 

 

Ananka123 Gratulacje :)))) ty już możesz odetchnąć z ulgą .

nastepny cykl biorę się za mierzenie temp i kupię testy owu . 

Czy one są lepsze i gorsze ? Czy wszystkie maja taka sama czułość ? 

nie dziekuje.. caly dzien bd dzisiaj chodzic jak na szpilkach  i sprawdzac czy @ nie nadeszła. mi 1szy pozytywny wyszedl 8 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek@

Cześć czy można dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Witamy im nas więcej tym lżej na sercu ze walczymy razem. 🙂

Podbijam pytanie o testy owu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek@

Nie używałam testów owu. Jestem sama ciekawa które są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka
4 godziny temu, Gość ananka123 napisał:

nie dziekuje.. caly dzien bd dzisiaj chodzic jak na szpilkach  i sprawdzac czy @ nie nadeszła. mi 1szy pozytywny wyszedl 8 dni przed @

Ja jeszcze łudzę się , że po prostu zrobiłam go za szybko . 

 

Witam Kwiatuszku :) zapraszamy. 

Jak twoje starania ? 

Ja z testami owu  nie pomogę , bo sama nie mam doświadczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek@

Hej. Mam 5 letniego syna. Z mężem staramy się dopiero od 3 cykli. Mam 3 dc i mam nadzieję,  że będzie ostatni.  Dokładnie 6 lat temu też był ostatnim cyklem i w czerwcu powitalismy naszą pociechę. Zobaczymy jak teraz będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA
6 godzin temu, Gość Niespodzianka napisał:

Nastepny cykl biorę się za mierzenie temp i kupię testy owu . 

Czy one są lepsze i gorsze ? Czy wszystkie maja taka sama czułość ? 

Ja nie mam pojęcia, na moich chyba nie było czułości, nawet nie zwróciłam na to uwagi, a że już są na dnie kosza to nie sprawdze.

Witaj Kwiatuszek, życzymy napewno wszystkie żeby szybko zaowocowało i u Ciebie 😊 wszystkie tutaj na to liczymy 🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek@

Za was tu wszystkie też trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Zastanawiam się jak to jest , że ludzie zaliczają wpadki . To musi być niczym wygrana w totka , bo jak widać ludzie starają się wiele miesięcy a nawet lat bezowocnie . 

U mnie wszelkie objawy ustąpiły . Czuje się normalnie . 

Tym razem chyba zaliczę porażkę :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA
12 godzin temu, Gość Niespodzianka napisał:

Zastanawiam się jak to jest , że ludzie zaliczają wpadki . To musi być niczym wygrana w totka , bo jak widać ludzie starają się wiele miesięcy a nawet lat bezowocnie . 

U mnie wszelkie objawy ustąpiły . Czuje się normalnie . 

Tym razem chyba zaliczę porażkę 😕

Zgadzam się w 100%. Syn nie był planowany ani trochę. Tak jak mówisz-totalna wpadka. Nie byłam gotowa na dziecko, a już napewno nie z tamtym facetem. Teraz mam cudownego męża i oboje chcemy bardzo, a to już prawie rok i dalej nic. Trzeba czekać. Organizm sam będzie wiedział że już jest gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasaa

Macie coś z głowami, wargi sromowe ściemiale, co rusz zaglądanie w picze jaki śluz, jesteście jakieś psychiczne! Ja też starałam się długo o dziecko, ale nie byłam tak obsesyjna jak wy, tylko testy owulacyjne robiłam. A wy beta, mierzenie w piczkach temperatury, testy ciążowe przed terminem okresy, wmawianie sobie dużych piersi i zylastych że to objawy ciąży, ja tak mam co miesiąc przed okresem:D i często przed okresem mam bolące mocno jajniki. Leczcie się bo to normalne nie jest. Starania staraniami ale żyjcie normalnie, a nie każde ukłucie czy ból to na pewno ciąża, i czekanie do terminu okresu jak psycholki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjaa
3 minuty temu, Gość Gasaa napisał:

Macie coś z głowami, wargi sromowe ściemiale, co rusz zaglądanie w picze jaki śluz, jesteście jakieś psychiczne! Ja też starałam się długo o dziecko, ale nie byłam tak obsesyjna jak wy, tylko testy owulacyjne robiłam. A wy beta, mierzenie w piczkach temperatury, testy ciążowe przed terminem okresy, wmawianie sobie dużych piersi i zylastych że to objawy ciąży, ja tak mam co miesiąc przed okresem:D i często przed okresem mam bolące mocno jajniki. Leczcie się bo to normalne nie jest. Starania staraniami ale żyjcie normalnie, a nie każde ukłucie czy ból to na pewno ciąża, i czekanie do terminu okresu jak psycholki.

Też mam z takich polewkę. Najlepsze że przez te obsesję same się blokują i w ciążę nie zachodzą. A te ich pseudo objawy to tzw. ciąża urojona przez obsesyjna chęć bycia w ciazy!! Jak tam dziewczynki są już zalane przez mężów?😀pamiętajcie nóżki i dupka do góry minimum 30 minut😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Kasjaa napisał:

Też mam z takich polewkę. Najlepsze że przez te obsesję same się blokują i w ciążę nie zachodzą. A te ich pseudo objawy to tzw. ciąża urojona przez obsesyjna chęć bycia w ciazy!! Jak tam dziewczynki są już zalane przez mężów?😀pamiętajcie nóżki i dupka do góry minimum 30 minut😀

A ja mam polewkę z takich, które mają nudne życie do tego stopnia, że odzywają się na forach w tematach, które ich nie interesują 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Mąż dziś przed wyjściem do pracy mnie zalał i to podwójnie, bo serduszkowaliśmy dwa razy, potem leżałam przez godzinę z podniesionymi nogami, żeby speremka się dobrze przyjęła. Mierzyłam sobie tempke w pipce i teraz boli mnie w podbrzuszu, czy to może być ciąża? Jestem 7 dni przed @, czy mogę już zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×