Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIOLAA

Ciągłe Starania 2019

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość Kinia napisał:

Mąż dziś przed wyjściem do pracy mnie zalał i to podwójnie, bo serduszkowaliśmy dwa razy, potem leżałam przez godzinę z podniesionymi nogami, żeby speremka się dobrze przyjęła. Mierzyłam sobie tempke w pipce i teraz boli mnie w podbrzuszu, czy to może być ciąża? Jestem 7 dni przed @, czy mogę już zrobić test?

Tak, już powinnaś czuć ruchy dziecka. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa
1 godzinę temu, Gość Gasaa napisał:

 

Ja już po stosunku w owulke wiedziałam że zaszłam w ciążę 🙂 zaczelam głaskać brzuszek i mówić do mojej dzidzi że mamusia i tatuś bardzo kochają i nie mogą się doczekać. Mężuś już wie i moja mama, jutro mam termin okresu ale nie muszę testować bo wiem że się udało:)  rozglądam się za wózkami dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsaa

Oczywiście że dotyczy bo większość z nas też stara lub starało się o dziecko ale nie zachowywalysmy się jak psycholki sprawdzając czy wargi sromowe sinieją, czy na piersiach są żyłki, lub co godzinę palcem sprawdzać piczke czy śluz się zmienia i zachowywać się jak wariatka leżąc cały dzień w łóżku bo w jajniku coś zakuło i to na bank objaw ciazy i mężuś klaszczący rączkami bo na pewno zapłodnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leyla
3 minuty temu, Gość Gsaa napisał:

 i mężuś klaszczący rączkami bo na pewno zapłodnił.

Też mnie tamten wpis autorki rozbawił i o tym zaciemnialych wargach . Ciemnieją ale to później. Za dużo neta się naczytała i co miesiąc wkręca sobie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Moje wargusie też takie jakieś ciemniejsze aż granatowe jakby sflaczałe to objaw ciazy? Nie wiedziałam a jestem krótko przed małpką🤔 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Otbierdolta się ode mnie od mojego bombelka w brzuszku i ode mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taria
6 minut temu, Gość Leyla napisał:

 

Klaszczący mężuś wygrał internety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

HiDziewczyny ja mam dziś mnóstwo śluzu i klocie w jajnikach i pochwie i łechtaczka taka jakaś duża i nabrzmiała znowu te wargi ciemne muszę dziś działać bo czuję że to nasz miesiąc!! Trzymajcie kciuki i dupki w górę po serduszkowaniu pamiętajcie nie wypuszczające tego skarbu trzymajcie jak najdłużej w sobie. Mężuś już klaszcze i zaciera rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Dziewczynki nie udało się. Mężuś jak zobaczył ta duża nabrzmiała łechtaczkę i te wargi sromowe to tak mu stanął że aż trysnął, próbowałam z niego wziasc ta spermę strzykawka i sobie wstrzyknąć w pochwę ale zamalowane tego było😐 znowu klops. A mówiłam mu by tak nie klaskał dłońmi bo się rozproszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giassss
3 minuty temu, Gość VIOLAA napisał:

Dziewczynki nie udało się. Mężuś jak zobaczył ta duża nabrzmiała łechtaczkę i te wargi sromowe to tak mu stanął że aż trysnął, próbowałam z niego wziasc ta spermę strzykawka i sobie wstrzyknąć w pochwę ale zamalowane tego było😐 znowu klops. A mówiłam mu by tak nie klaskał dłońmi bo się rozproszy.

Umarlam😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Ja już 2 tyg po owulce:) serduszkowalismy z TŻ dzień w dzień. Jeszcze trochę i testuje, ale pierw myślałam i becie zęby sprawdzać czy dzidzi dobrze się zagnieżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Widzę, że nam trolle na nasz wątek wpadły :/ 

odzywajcie się dziewczyny i olejmy nieproszonych gości :) 

jak tam u Was ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska

Tempka wzrosła dzisiaj a My już po dwóch serduszkowaniach, jajnik coś mnie kłuje coś czuję że plemniczek szuka jajeczka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

A ja mam coś ze wargami sromowymi jakieś czarne się zrobiły nie wiem czemu:( mąż dalej klaszcze rękami i się cieszy że udało się nam. Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revi
1 godzinę temu, Gość Niespodzianka napisał:

Widzę, że nam trolle na nasz wątek wpadły 😕

 

Widać, że to jedna i ta sama osoba pisze tylko zmienia sobie nick - ...ka . 

Piszesz i sobie odpowiadasz ? No brawo,pewnie nikt ci nie lubi i jedynym sposobem na konwersacje jest pisanie do siebie w necie 😁

Bawi cię to ??? Nudzi ci się ?Mam nadzieję,że taki wrzód jak ty nigdy nie zostanie matką bo tylko dziecka będzie  szkoda . Właśnie pokazałaś, że to ty masz problemy z głową a nie dziewczyny tu piszące . 

Życzę ci żebyś w swojej piczce dostała parcha na całe życie !😂😂😂😁😁

Nie pozdrawiam 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka
23 minuty temu, Gość Revi napisał:

Widać, że to jedna i ta sama osoba pisze tylko zmienia sobie nick - ...ka . 

Piszesz i sobie odpowiadasz ? No brawo,pewnie nikt ci nie lubi i jedynym sposobem na konwersacje jest pisanie do siebie w necie 😁

Bawi cię to ??? Nudzi ci się ?Mam nadzieję,że taki wrzód jak ty nigdy nie zostanie matką bo tylko dziecka będzie  szkoda . Właśnie pokazałaś, że to ty masz problemy z głową a nie dziewczyny tu piszące . 

Życzę ci żebyś w swojej piczce dostała parcha na całe życie !😂😂😂😁😁

Nie pozdrawiam 😂

 

Nie ma co komentować i podtrzymywać dyskusji :) 

dziewczyny jutro sprobuje testować :D będzie 3-4 dni przed @ może coś wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Dziewczyny. Poprzednie komentarze nie były moje. CH** wielki w D tym którym jad z pyskow leci.

Ech, zawistne kobiety, zawistne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka
28 minut temu, Gość VIOLAA napisał:

Dziewczyny. Poprzednie komentarze nie były moje. CH** wielki w D tym którym jad z pyskow leci.

Ech, zawistne kobiety, zawistne

Są tacy którym się nudzi i podoba im się rozwalanie cudzych wątków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Mąż przez te moje pociemniałe wargi nie chce mnie dotykać mówi że mam syfa albo grzyba albo inny parch i dostał obrzydzenia. Co teraz mam zrobić ze starankami o dzidzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaska

Ten troll to Przemo stąd Wieczny prawiczek.A tak serio zluzujcie majty z tym staraniem się o dziecko bo to nie potrzebne nakręcanie sie i doszukiwanie objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kslkdkd
3 godziny temu, Gość Revi napisał:

Widać, że to jedna i ta sama osoba pisze tylko zmienia sobie nick - ...ka . 

Piszesz i sobie odpowiadasz ? No brawo,pewnie nikt ci nie lubi i jedynym sposobem na konwersacje jest pisanie do siebie w necie 😁

Bawi cię to ??? Nudzi ci się ?Mam nadzieję,że taki wrzód jak ty nigdy nie zostanie matką bo tylko dziecka będzie  szkoda . Właśnie pokazałaś, że to ty masz problemy z głową a nie dziewczyny tu piszące . 

Życzę ci żebyś w swojej piczce dostała parcha na całe życie !😂😂😂😁😁

Nie pozdrawiam 😂

 

Nie zesraj się  zagrzybiale piczo zalewana przez gacha , takim jak ty jedynym osiągnięciem jest wy.sr.anie bachora. Jesteś jedynie śmieciem rozpłodowym dla świata kolejne piecsetplus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gddgghh

Mężuś  dalej klaszcze rączkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Mój mężuś klaszcze moimi wargami sromowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacioszka

To głupi troll. Ale serio pisanie o ciemnych wargach i klaskaniu przez męża bo był pewien  że Wam się udało było dość śmieszne. A wogule to leżenie niby z bolącym jajnikiem bo to ciąża, a i tak okres przyszedł więc po co wkręcać sobie urojenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Mój mężuś po spuszczeniu się we mnie poklaskał jajkami o moja psioche by lepiej się sperma przyjęła. Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yska
11 godzin temu, Gość VIOLAA napisał:

Mój mężuś po spuszczeniu się we mnie poklaskał jajkami o moja psioche by lepiej się sperma przyjęła. Trzymajcie kciuki!!

Weź już trolu spadaj😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIOLAA

Hej!! Dziewczyny a jak to u Was jest z analem przy staraniach ? Bo mąż bardzo namawia a ja kategorycznie zabroniłam bo szkoda marnować tego cennego nektaru. Trochę się boje ze mąż się obrazu i nici że starań. A ja tak bardzo pragnę dziecka , że w życiu nie poświęcę  się dla faceta, moje przyszłe dziecko jest najważniejsze. Nie zwracajmy uwagi na trolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Nie wierzę co tu się dzieje.. szkoda że nie można założyć hasła na nasz wątek..  masakra. Trzeba olewac i nie komentować..

U mnie @ ciąg dalszy.. nie spinam się zbytnio w tym mc bo walczę z konsekwencjami kolizji. Co będzie to będzie i tak do ewentualnej owu jeszcze ponad tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec u mnie od niedzieli dalej brak @.. dzisiaj powtorzr test wieczorem, ale od 1.5tyg wychodzily pozytywne. Ostatnio robilam tydzien temu. Martwi mnie jednak brak objawow, przestaly mnie bolec piersi.. tak jak wspominalam nie mam mozliwowci pojsc na bete, a tutaj u lekarza wysylaja na bete dopiero w 8 tyg i w 12 jest pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka

Cześć dziewczyny widzę , że temat pada ja już nie mama nadzieji. Zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny . 

Kupiłam ten clear blue który można robic 6 dni przed spodziewana @

ja zrobilam 3-4 dni przed i tam bylo napisane , że w tych dniach to już 96% pewności :( 

smutno trochę ale to nic kolejny cykl będzie mój :) 

kupię testy owulacyjne żeby sprawdzić czy w ogóle po tych tabletkach mam owulacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×