Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna

Chce mi sie czesciej niz mojemu facetowi

Polecane posty

Gość Ewelina 84
Dnia 22.08.2019 o 15:09, Gość Justyna napisał:

Niestety, mam inne pptrzeby niz moj facet. Mam wysokie libido i chce mi sie seksu 2 razy dziennie, kiedy on nie ma  problemu by co drugi czy nawet co trzeci dzien go uprawiac. Do tego niw ma za duzego a i to nie zawsze mu staje na bacznosc. Jestesmy kolo 40 oboje. Co robic? 

Mam podobnie. Mojemu facetowi wystarczy, że uprawiamy seks raz na tydzień lub dwa. Często z tego powodu się kłócimy. Nie mam pomysłu jak go zmobilizować. Próbowałam nawet wzbudzić w nim zazdrość i nic nie pomogło. Podejrzewam, że nawet gdybym miała kochanka to by nic nie zrobił w tym kierunku. 

Gość Menprzed40
4 minuty temu, Gość Ewelina 84 napisał:

Mam podobnie. Mojemu facetowi wystarczy, że uprawiamy seks raz na tydzień lub dwa. Często z tego powodu się kłócimy. Nie mam pomysłu jak go zmobilizować. Próbowałam nawet wzbudzić w nim zazdrość i nic nie pomogło. Podejrzewam, że nawet gdybym miała kochanka to by nic nie zrobił w tym kierunku. 

No to w czym rzecz? Masz problem rozwiazany. Jeśli ci zależy na nim, rób to z głową a nie d..ą. U mnie zupełnie inaczej, co dzień i jeszcze z 2-3 razy w tyg. coś na deser ;)

Gość Pinio
Dnia 22.08.2019 o 15:09, Gość Justyna napisał:

Niestety, mam inne pptrzeby niz moj facet. Mam wysokie libido i chce mi sie seksu 2 razy dziennie, kiedy on nie ma  problemu by co drugi czy nawet co trzeci dzien go uprawiac. Do tego niw ma za duzego a i to nie zawsze mu staje na bacznosc. Jestesmy kolo 40 oboje. Co robic? 

Ja też bym tobie nie dał rady. Dwa razy dziennie wykończyłyby mnie. Czułbym się codziennie zmęczony. Ponadto nie miałbym czym się spuszczać bo do napełnienia zbiornika potrzebna jest przerwa. Co drugi, trzeci dzień po jednej godzinnej sesji to dla mnie idealna częstotliwość. Nie różnię się w tym względzie od twojego męża autorko. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować