Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Metalowiec 30+

Na festiwalach rockowych pełno młodych dziewczyn w krótkich spodenkach

Polecane posty

Gość Metalowiec 30+

Ich widok tylko wzmaga moją frustrację, że są poza moim zasięgiem.

Gość Metalowiec 30+

Bo nie jestem przystojniakiem, a konkurencja jest duża. W miarę ładna dziewczyna ma urodę atrakcyjną lub akceptowalną dla większości lub sporej ilości facetów i konkurencja zawsze jest duża.

Gość Aneta
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Bo nie jestem przystojniakiem, a konkurencja jest duża. W miarę ładna dziewczyna ma urodę atrakcyjną lub akceptowalną dla większości lub sporej ilości facetów i konkurencja zawsze jest duża.

E tam, próbuj!;)

Gość Metalowiec 30+

Na razie to wolę żyć marzeniami i fantazjować, co bym z nimi w łóżku robił 😉

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Słuchał z nią Slayera i Metalliki?

Gość Aneta
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Ja bym próbowała, życie jest krótkie. Byłeś na PolandRock w tym roku?

Gość Metalowiec 30+

Woodstock to nie mój klimat, wolę hotel od namiotów, poza tym to szeroko pojęty rockowy festiwal, a ja jestem metalowcem mimo że długich włosów już nie mam i ogólnie wyglądem bardziej przypominam narodowca w bluzie z żołnierzami wyklętymi, niż metala.

Gość Metalowiec 30+
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Słuchał z nią Slayera i Metalliki?

Pudło. Uprawiałbym wulgarny i wyuzdany seks analny.

Gość Gość
53 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Ich widok tylko wzmaga moją frustrację, że są poza moim zasięgiem.

Nie doceniasz siebie😉raczej nie chcesz zepsuć sobie opinii😎każda panienka na takim festiwalu miałaby za punkt honoru zaliczenie ciebie😆

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Rozerwalbys je? 

Gość Młoda w krótkich spodenkac
18 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

A to się wycofuję. Bo już chciałam zagadać 😉 

Gość Gosc

Z ciebie taki metalowiec jak ze mnie modelka, skoro nie chodzisz muzyki sluchac tylko dziewczyny w spodenkach ogladac.A skoro tak cie frustruje, ze mlode poza zasiegiem, obniz wymagania i dostosuj je do swojego wygladu.Jest zasada, ze w skali 1-10 facet ma byc o 2 oczka brzydszy, wiec jesli jestes 3/10, to bez dodarkowych zalet mozesz sie zakrecic kolo 5/10

Gość Metalowiec 30+

Gość Młoda w krótkich spodenkac, przecież i tak byś mną nie była zainteresowana, więc napisałem żartobliwy komentarz bo nie mając nic do stracenia mogę sobie pozwolić na rubaszność. Nie uznaję seksu dla seksu, interesuje mnie wyłącznie seks w związku. Dlatego jestem tak niewyżyty, bo korzystanie z prostytutek jest niezgodne z moimi zasadami.

Gość Gosc, chodzę na koncerty dla muzyki, nawet nie dla picia z kolegami, bo potrafię iść sam dla samej muzyki i towarzystwo kolegów nie jest mi potrzebne. A te kuso ubrane dziewczyny jednak mimochodem zwracają moją uwagę i ciężko oderwać wzrok i nie mieć zbereźnych fantazji. Myślę, że jestem tak 5/10, ale za to nie mam prawa jazdy i auta, a dodatkowo żeby nie są idealnie białe. Nie jestem ideałem, czasem jestem naprawdę idealnie szczupły bo ćwiczę cały czas, są jednak takie momenty że z 3 kilogramy nagle przybywają i brzuszek się lekko zaokrągla.

No i co w zwiazku z tym? Mamy Ci współczuć? A może się oddać z litości? Weź się nie kompromituj, mamy w nosie Twój popęd i potrzeby seksualne... Nie licz na to, że kobiety zaczną się inaczej ubierać, bo Ty nie możesz wyrobić z podniecenia. Jak zwykle kobiety są złe, bo w tak okrutny sposób prowokują biednego, wyposzczonego samca... Jak nie potrafisz nad sobą panować, to nie wychodź z domu.

Gość Gość
1 minutę temu, Mizo napisał:

No i co w zwiazku z tym? Mamy Ci współczuć? A może się oddać z litości? Weź się nie kompromituj, mamy w nosie Twój popęd i potrzeby seksualne... Nie licz na to, że kobiety zaczną się inaczej ubierać, bo Ty nie możesz wyrobić z podniecenia. Jak zwykle kobiety są złe, bo w tak okrutny sposób prowokują biednego, wyposzczonego samca... Jak nie potrafisz nad sobą panować, to nie wychodź z domu.

Uspokoj się i idź serial oglądać. Mizo z kowbo.

Gość Młoda w krótkich spodenkac
13 minut temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Gość Młoda w krótkich spodenkac, przecież i tak byś mną nie była zainteresowana, więc napisałem żartobliwy komentarz bo nie mając nic do stracenia mogę sobie pozwolić na rubaszność. Nie uznaję seksu dla seksu, interesuje mnie wyłącznie seks w związku. Dlatego jestem tak niewyżyty, bo korzystanie z prostytutek jest niezgodne z moimi zasadami.

Gość Gosc, chodzę na koncerty dla muzyki, nawet nie dla picia z kolegami, bo potrafię iść sam dla samej muzyki i towarzystwo kolegów nie jest mi potrzebne. A te kuso ubrane dziewczyny jednak mimochodem zwracają moją uwagę i ciężko oderwać wzrok i nie mieć zbereźnych fantazji. Myślę, że jestem tak 5/10, ale za to nie mam prawa jazdy i auta, a dodatkowo żeby nie są idealnie białe. Nie jestem ideałem, czasem jestem naprawdę idealnie szczupły bo ćwiczę cały czas, są jednak takie momenty że z 3 kilogramy nagle przybywają i brzuszek się lekko zaokrągla.

Wolę starszych mężczyzn 🙂 A krótkie spodenki noszę z powodu upału, a nie żeby coś pokazywać 😛 

Gość Zardzewiały metal

Żeby miedź dziewCynę trzeba miedź: złote serce, srebrne usta, żelazne nerwy i uja se stali. Trzeba dużo miedzi bo kto nie ma miedzi ten w domu siedzi. 

Gość gosc
54 minuty temu, Gość Młoda w krótkich spodenkac napisał:

Wolę starszych mężczyzn 🙂 A krótkie spodenki noszę z powodu upału, a nie żeby coś pokazywać 😛 

a podobno ped0filia to zbrodnia... a o tym ze lubisz jak ci patrzą jak to zwiesz zboczuchy juz nie piszesz

Gość Metalowiec 30+
55 minut temu, Gość Młoda w krótkich spodenkac napisał:

Mam 32 lata, nie szukaj dziada jak ja, bierz rówieśnika. Ja raczej na partnerkę celuję w taki ok. 27-28 lat.

Gość Metalowiec 30+

A obniżanie wymagań na siłę nie sprawi, że będę szczęśliwy.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Wypraszam sobie, nie mam nic wspólnego z tymi co nie myją się na Woodstocku.

Hotel zamiast namiotu, wlosy krotkie, do tego sam przyznajesz, ze przypominasz wygladem najgorsza grupe ludzi w polsce...i ty sie dziwisz, zes sam? :P

Gość Metalowiec 30+

Stać mnie na hotel, to korzystam z komfortu. Nie każdy wygląda dobrze w długich, a metalowcem jestem prawicowym. Wstyd to być lewakiem lub platformersem.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Metalowiec 30+ napisał:

Stać mnie na hotel, to korzystam z komfortu. Nie każdy wygląda dobrze w długich, a metalowcem jestem prawicowym. Wstyd to być lewakiem lub platformersem.

Tacy jak ty nie powinni byc w zwiazkach wiec bardzo dobrze, ze zadna cie nie chce. Prawicowcy to najwieksza zaraza i zawsze rozwalaja cala scene metalowa. Wstyd kiedy paletaja sie po festiwalach czy koncertach.

Gość Metalowiec 30+

Prawicowcy to po prostu poważni, dorośli ludzie, którzy chcą żyć z pieniędzy na które ciężko pracują, a nie jak nieroby co wolą pasożytować na innych lub zebrać o wino.

Gość Gość

Prawica to nie tylko ekonomia. To przede wszystkom rasizm, seksizm, homofobia i kompletne ignorowanie tych ludzi ktorzy z przyczyn niezaleznych od siebie potrzebuja pomocy. Prawicowcy to ...nsyny ktorzy odbiora renty inwalidzkie zeby utrzec nosa temu malemu procentowi ludzi ktorzy dostaja je na lewych papierach i beda miec w dupie wszystkich tych ktorzy szczerze potrzebuja pomocy. To antyaborcjonosci traktujacy kobiety jak bydlo rozplodowe. To faceci ktorzy zakladaja tematy o ich frustracji, zr zadna zgrabna kobieta ich nie chce, ale zwalaja to na wyglad, a nie na swoje obrzydliwe poglady

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tacy jak ty nie powinni byc w zwiazkach wiec bardzo dobrze, ze zadna cie nie chce. Prawicowcy to najwieksza zaraza i zawsze rozwalaja cala scene metalowa. Wstyd kiedy paletaja sie po festiwalach czy koncertach.

Co za bzdury. Facet lewak to dopiero porażka i peezda. 😄 Większość metalowców to ateiści prawicowo-centrowi, albo poganie/satanisci. Lewaków w tej grupie jest mało. 

Choć ja toleruję tylko takich po środku. 

Gość gosc
3 godziny temu, Gość Młoda w krótkich spodenkac napisał:

tak tak:0 i ciagle goraco:)

Gość ramboo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Prawica to nie tylko ekonomia. To przede wszystkom rasizm, seksizm, homofobia i kompletne ignorowanie tych ludzi ktorzy z przyczyn niezaleznych od siebie potrzebuja pomocy. Prawicowcy to ...nsyny ktorzy odbiora renty inwalidzkie zeby utrzec nosa temu malemu procentowi ludzi ktorzy dostaja je na lewych papierach i beda miec w dupie wszystkich tych ktorzy szczerze potrzebuja pomocy. To antyaborcjonosci traktujacy kobiety jak bydlo rozplodowe. To faceci ktorzy zakladaja tematy o ich frustracji, zr zadna zgrabna kobieta ich nie chce, ale zwalaja to na wyglad, a nie na swoje obrzydliwe poglady

oho feminonazicha ALERT 😄 

nie jestem prawicowcem, ale ty gadasz jak typowa lewacka szajbuska, sorry 😞 

i jeszcze wspierasz utrzymywanie nierobów i pasożytów, pod płaszczykiem "humanitarności"

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować