Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr R

Czy porządny i spokojny kawaler pod 50tke ma szanse na normalną kobiete?

Polecane posty

Gość hola

Do HOOYA

zazdrosny jestes bo uwazasz sie za kogos lepszego, ...a masz duze kompleksy i braki.

Widzisz nawet taki Twoim zdaniem "malo wazny cpun" znalazl milosc i przyjazn o ktorej Ty mozesz tylko pomarzyc i  dalej bedziesz swoje smetne zale i obelgi tu pisac.

Zalosny jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilXan

wystarczy poczytać. od lat te same teksty, te same zwroty, te same opowieści, a jak ktoś mu odburknie to zaczyna obrażać pod innym pseudonimem, ale w ten sam prostacki sposób. Numer stary jak świat. Piotrek, radek, wojtek, jurek, puchacz, ruchacz, to wszystko ten sam sfrustrowany onanista spamujący tu po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilXan

wystarczy poczytać. od lat te same teksty, te same zwroty, te same opowieści, a jak ktoś mu odburknie to zaczyna obrażać pod innym pseudonimem, ale w ten sam prostacki sposób. Numer stary jak świat. Piotrek, radek, wojtek, jurek, puchacz to wszystko ten sam sfrustrowany onanista spamujący tu po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooy
6 minut temu, Gość hola napisał:

Do HOOYA

zazdrosny jestes bo uwazasz sie za kogos lepszego, ...a masz duze kompleksy i braki.

Zalosny jestes!

Zwisa mi koło hooya twoja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilXan
33 minuty temu, Gość mii napisał:

Skad wiesz, LilXan?

jestem adminem tej sekcji i widzę IP urządzenia, z którego korzysta. Niezły ubaw.... Uważajcie, pełno tu takich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrona

I co widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr R
3 godziny temu, Gość Jeszcze wszystko napisał:

Autorze pisala kobieta wczoraj ze chce Cie poznac. Ja mysle ze Ty sie boisz bliskosci. Dlaczego do niej sie nie odezwiesz. 

Na temacie "Czy zycie bez dzieci i rodziny ma jakis sens" tez jest 43 latka panna bezdzietna i szuka milosci tak jak Ty.

Masz prawo chciec jeszcze dzieci ale moze trzeba przemyslec sprawe i pojsc na kompromis. Ja mam 44 lata i nie chce juz dzieci, ale szukam w przedziale 32-34 do 45. I wiele kobiet po 40 dobrze sie trzyma i szuka mlodszych. Minus jest ten ze mlodszy jeszcze tez chce miec dzieci, ale nie kazdy. 

Ja pisalam tu wczesniej ze pije a wiesz dlaczego? 

Bo mieszkam na emigracji, mama mi zmarla w Polsce, nie mam juz zadnej rodziny i mimo dobrej pracy i mieszkania czuje sie nieszczesliwa. Nie pije na umor i od rana, ale co kilka dni musze odreagowac. Skreslilbys mnie?

Żadna nigdzie nie pisała że chce mnie poznać. Pytałem o kontakt te które coś tam pisały i na tym się skończyło, bez odpowiedzi.

Może byś nie piła gdybyś poznała kogoś kto nie pije. 

Może zamiast picia dobrze by zrobił spacer w naturze, ja tak często spaceruje.

Nie skreślam Cie i nie rozumiem nawet pytania o to. Chcesz to podaj kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia Tuesday, September 03, 2019 o 18:07, Gość Samotna 43 latka napisał:

Autorze ile dokładnie masz lat? Z jakiej cześć i Polski podchodzisz i jakiej kobiety szukasz? 

Jestem samotna blondynka (co prawda farbowana )panna bez dzieci ,spokojna; bez nałogów. 

 

Prosze. Wczoraj pisala tutaj ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak moge byc nieszczesliwa skoro kocham z wzajemnoscia. Dla Ciebie to byle kto i zwykly cpun a dla mnie milosc zycia. Nie poznalam go na dworcu( nie szukalam wsrod cpunow) tylko los mi go postawil na mojej drodze, przyszedl do nas do pracy dwa lata temu ( z ktorej go wlasnie wylali). Dla mnie to czlowiek a cpanie to choroba, ktora trzeba leczyc. I mylisz sie ze nie mam zadnych wymagan, bo  jakies swoje mam( nie godze sie na cpanie, bo chce miec zdrowego partnera na cale zycie,ale trwam i wspieram), bo  wiem ze milosci sie nie znajduje na ulicy i na zawolanie. Nie umialabym pokochac kogos za to ze jest tylko  przystojny bogaty zaradny ulozony wyksztalcony, ma swoj dom czy ma ciekawe zainteresowania.

Ważne aby on teraz potrafił docenić jaką ma kobietę i będzie dobrze 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schmerz

Do Hooya

juz sie sam ponizyles wyborem nIcka, buuuuuuheheheh

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr R
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Prosze. Wczoraj pisala tutaj ta kobieta.

odpowiedź była na to pytanie sporo wyżej, pominięta? Nie odezwała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr R
47 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Jak to nie pisały, że nie chcą Cię poznać? Kilka Pań się odezwało ale Ty Autorze kręcisz nosem i wybrzydzasz. 

Podtrzymuje to co pisałam wcześniej =Dla Ciebie taka kobieta jeszcze się nie urodziła 😁

Żadna nie podała żadnego kontaktu, gdzie Ty to widzisz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boggie

Facet koło 50tki spokojnie może mieć kobiete 30-40, bez jaj. Mózg wam TV wyprało w tym chorym kraju, gdzie ludzie oceniają wszystko i wszystkich naokoło bo sami mają jakieś usterki psychiczne. LECZYĆ SIĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khhjjkk
6 minut temu, Gość boggie napisał:

Facet koło 50tki spokojnie może mieć kobiete 30-40, bez jaj. Mózg wam TV wyprało w tym chorym kraju, gdzie ludzie oceniają wszystko i wszystkich naokoło bo sami mają jakieś usterki psychiczne. LECZYĆ SIĘ !!!!

Owszem może mieć gdy jest bogaty bo na biednego starca żadna młoda nie poleci. Podobnie stara baba milionerka może mieć młodych kochanków, np madonna. Ale to nie miłość, to układ sexualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Khhjjkk napisał:

Owszem może mieć gdy jest bogaty

Jak 50letni kawaler może nie mieć pieniędzy? to jest jakaś kompletna ofiara losu. Jak można przez tyle lat nie mając zobowiązań nic nie odłożyć? Sprzedaj nerkę, zarobisz grosza i będziesz miał branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooy

O tym, że kobiety lecą na kasę najwięcej mówią faceci, którzy nie mają ani kobiety ani kasy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredo

Wiele bab leci na kase, to jest oczywiste, szczególnie tępe lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi

Opowiadając zupełnie szczerze - wątpię, że masz szanse na normalną kobietę. Jeśli człowiek ma 50 lat i nigdy nie był w związku, to ewidentnie ma problem z nawiązywaniem relacji międzyludzkich. Tobie się wydaje, że to dlatego, że jesteś porządny i spokojny, ale tak na prawdę jesteś po prostu upośledzony emocjonalnie. Ominęłabym szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Gość Pixi napisał:

Opowiadając zupełnie szczerze - wątpię, że masz szanse na normalną kobietę. Jeśli człowiek ma 50 lat i nigdy nie był w związku, to ewidentnie ma problem z nawiązywaniem relacji międzyludzkich. Tobie się wydaje, że to dlatego, że jesteś porządny i spokojny, ale tak na prawdę jesteś po prostu upośledzony emocjonalnie. Ominęłabym szerokim łukiem.

Autor mieszka na emigracji. Moze gonil za kasa .. moze chcial Polke.. ale zeby odrazu skreslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr R
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Autor mieszka na emigracji. Moze gonil za kasa .. moze chcial Polke.. ale zeby odrazu skreslac.

Nigdy nie goniłem za kasą na emigracji. Oczywiście wolałbym Polke, nawet ze względów kulturowych, ale wystarczy że jest biała, bo mieszane kultury i genetyki to nie dla mnie. 

 

2 godziny temu, Gość Pixi napisał:

Opowiadając zupełnie szczerze - wątpię, że masz szanse na normalną kobietę. Jeśli człowiek ma 50 lat i nigdy nie był w związku, to ewidentnie ma problem z nawiązywaniem relacji międzyludzkich. Tobie się wydaje, że to dlatego, że jesteś porządny i spokojny, ale tak na prawdę jesteś po prostu upośledzony emocjonalnie. Ominęłabym szerokim łukiem.

Gdzie pisało że nie byłem nigdy w związku? Były dobre powody dlaczego poprzednie związki nie wypaliły, te kobiety chciały się bawić i wyszaleć, nie były gotowe na poważny związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi
10 godzin temu, Gość Piotr R napisał:

Gdzie pisało że nie byłem nigdy w związku? Były dobre powody dlaczego poprzednie związki nie wypaliły, te kobiety chciały się bawić i wyszaleć, nie były gotowe na poważny związek. 

Napisałeś, że nie miałeś życia seksualnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dremlas
Dnia 6.09.2019 o 05:34, Magda bez loginu napisał:

Już po negocjacjach? 

Temat zakończony? Będzie kołacz i wódka weselna? ☺️

Ty dalej tłuczesz martwego konia? Nie masz innych zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr R
Dnia 6.09.2019 o 06:48, Gość Pixi napisał:

Napisałeś, że nie miałeś życia seksualnego. 

Prosze przeczytaj cały temat od początku. NIGDZIE nie pisało że nie miałem życia seksualnego, tylko że obecnie NIE MAM. Wiem że niektóre pojęcia mogą być mylące.

Dalej brak konkretnego kontaktu, pomimo niby kilku chętnych pań. Gdy pada pytanie o kontakt to cisza, ciekawe. I to niby ze mną jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy

nie podnos juz tych nud

przekonali sie wszyscy, ze to prowo

spadaj trolu Piotrusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może ty daj namiary do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr R

Ja moge dać namiary, ale z doświadczenia wiem że kobiety pierwsze się nie odezwą, więc to bez sensowne, bo one czekają na inicjatwe faceta, bo nie chcą wyglądać na desperatki itd. 

Więc pytam ponownie, niby te chętne są a nic nie podały. Jaki tego powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna

Podaj namiary, napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pieknypiotrus.r@onet.pl

Czekam na odzew chętnych Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny
Dnia 27.08.2019 o 02:17, Gość Piotr R napisał:

Nie mam nałogów, nie pije piwa, nie pale. Szczupły. Bez ex żon, bez dzieci. Czemu jestem sam? Nie jestem rozrywkowy więc niewiele było okazji na poznanie kogoś. Praca, dom, zakupy, nieraz jakieś spotkania z wązką grupą znajomych i tyle. Czas po prostu przeleciał. Interesuje mnie kobieta która by chciała stworzyć byćmoże rodzine. Czy jest jeszcze jakaś szansa na coś takiego?

Kolego to podobnie jak ja ale po wielu randkach z kobietami chyba dam sobie spokój  z szukaniem to tylko wydałem kupę pieniędzy na te spotkania bo przecież panuje nie pisana zasada że facet powinien zapłacić rachunek a potem usłyszałem że "raczej nie nadajemy na tych samych falach" lub "  fajnie się rozmawiało ale nie pasujemy do siebie"

Widocznie nie jest mi pisane być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny

Dodam jeszcze że nie szukałem kobiety o figurze modelki i twarzy Barbie bo sam nie jestem przystojniakiem ale do cholery tylko ładni ludzie mają prawo być w związkach ? Czy ci mniej atrakcyjni fizycznie nie zasługują na miłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×