Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świezak

Czy kobieta lubi gdy facet za nią lazi, mowi jaka jest piekna, prosi o randke

Polecane posty

Gość świezak

mam wrażenie że kobieta tego ode mnie oczekuje bo dotychczas wiało chlodem w tej relacji i stracila ochote, jak ja rozbudzic i jej emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość świezak napisał:

mam wrażenie że kobieta tego ode mnie oczekuje bo dotychczas wiało chlodem w tej relacji i stracila ochote, jak ja rozbudzic i jej emocje?

Teraz się nie dziwie czemu Polki łapią się południowców albo nie daj boze ciapakow. Tamci wiedza o co chodzi w tej grze. Przecież o to w tym chodzi, kobieta MA SIĘ CZUĆ adorowana, wyjątkowa, piękna (nawet jak obiektywnie nie jest) itd. Jak straciła ochotę to i tak pewnie po ptokach. Uważaj bo Ci korona z głowy spadnie królewiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Tak, lubią jak zabiega się o  ich względy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezak
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Teraz się nie dziwie czemu Polki łapią się południowców albo nie daj boze ciapakow. Tamci wiedza o co chodzi w tej grze. Przecież o to w tym chodzi, kobieta MA SIĘ CZUĆ adorowana, wyjątkowa, piękna (nawet jak obiektywnie nie jest) itd. Jak straciła ochotę to i tak pewnie po ptokach. Uważaj bo Ci korona z głowy spadnie królewiczu.

to nie takie proste dla niesmiakego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
44 minuty temu, Gość ech napisał:

Tak, lubią jak zabiega się o  ich względy.

Nie podszywaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

Lubią, jeśli robi to przystojniak. Jeśli robi to przeciętny/brzydki, to nienawidzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak
1 godzinę temu, Gość świezak napisał:

mam wrażenie że kobieta tego ode mnie oczekuje bo dotychczas wiało chlodem w tej relacji i stracila ochote, jak ja rozbudzic i jej emocje?

no pewnie i jeszcze najlepiej nie pracuj ale mniej dużo pieniędzy i podnoś jej samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość pravda napisał:

Lubią, jeśli robi to przystojniak. Jeśli robi to przeciętny/brzydki, to nienawidzą.

Ja ogólnie nie lubię komplementów, czuje się wtedy nieswojo. Ale fakt, jakby słodził mi facet, który jest w moim typie, to na pewno patrzyłabym na to przychylniej niż na takiego, który nie jest w mojej ocenie atrakcyjny. To jest zupełnie normalne, nie możesz mieć o to do kobiet pretensji. Chociaż zdarzają się kobiety, które dowartościowują się takimi rzeczami niezależnie od tego, kto je wypowie. Mnie to osobiście nie rajcuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loo

A ja np. nie lubię komplementów od przystojniaków, bo wiadomo wtedy, że to jakaś gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora tora
26 minut temu, Gość pravda napisał:

Lubią, jeśli robi to przystojniak. Jeśli robi to przeciętny/brzydki, to nienawidzą.

To oczywiste. Prawda jest brutalna dla tych mniej przystojnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie moge się pozbyć wrażenia, że kobiety tego wcale nie lubią. Zawsze jak jestem miły i zaangażowany, to one są jakieś niezadowolone itp. Jak ma w doopie, to chodzą całe w skowronkach. 

...ycznym przykładem jest pisanie smsów. Jak odpisuje normalnie jak człowiek, bo mam akurat czas, to zawsze są jakies muchy w nosie. Jak nie mam czasu i napisze jedną wiadomość dziennie, to nagle robi się full of love. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna28

Ja nie lubie. A wiesz dlaczego? Bo jesli chce z Toba na te randke isc, to ona sie odbedzie po Twoim pierwszym pytaniu o spotkanie, ewentualnie moim (tak, potrafie zagadac do kogos, kto mi sie spodoba). NIE MA GORSZEJ CHOLERY, niz facet, ktory probuje dalej i probuje, a ja juz nie wiem - siekiera mam w niego rzucic, zeby sie odczepil? Mnie honor by nie pozwolil zagadywac dalej do kolesia, ktory odmowil mi spotkania, no ale facet to facet, zdobywca 🤣  co to nie traci nadziei na upolowanie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
51 minut temu, Mizo napisał:

Chociaż zdarzają się kobiety, które dowartościowują się takimi rzeczami niezależnie od tego, kto je wypowie.

Jest wiele takich kobiet... Ale one tylko się dowartościowują, a i tak tych mężczyzn mają gdzieś.

9 minut temu, Gość takajedna28 napisał:

Ja nie lubie. A wiesz dlaczego? Bo jesli chce z Toba na te randke isc, to ona sie odbedzie po Twoim pierwszym pytaniu o spotkanie, ewentualnie moim (tak, potrafie zagadac do kogos, kto mi sie spodoba). NIE MA GORSZEJ CHOLERY, niz facet, ktory probuje dalej i probuje, a ja juz nie wiem - siekiera mam w niego rzucic, zeby sie odczepil? Mnie honor by nie pozwolil zagadywac dalej do kolesia, ktory odmowil mi spotkania, no ale facet to facet, zdobywca 🤣  co to nie traci nadziei na upolowanie 🙂 

Masz trochę racji. Ale jest wiele kobiet, które odmawiają, bo nie chcą wyjść na łatwe, a potem się dziwią, że mężczyzna sobie odpuścił. Gdyby dla was "nie" zawsze znaczyło "nie", to byłoby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Nie lubią. Kobiety uwielbiają facetów, którzy mają je gdzieś i się w ogóle nie starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna28
7 minut temu, Gość pravda napisał:

 

Masz trochę racji. Ale jest wiele kobiet, które odmawiają, bo nie chcą wyjść na łatwe, a potem się dziwią, że mężczyzna sobie odpuścił. Gdyby dla was "nie" zawsze znaczyło "nie", to byłoby inaczej.

no wlasnie u mnie nie znaczy nie 🙂  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
2 minuty temu, Gość takajedna28 napisał:

no wlasnie u mnie nie znaczy nie 🙂  😄

To dobrze. Tylko skąd my mamy wiedzieć, czy akurat u tej konkretnej kobiety "nie" znaczy "nie" czy jednak "tak, ale postaraj się bardziej"? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna28

a tego to ja juz nie wiem 😄 Wy wcale nie jestescie mniej skomplikowani od nas 😉 juz sie o tym przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
4 minuty temu, Gość takajedna28 napisał:

a tego to ja juz nie wiem 😄 Wy wcale nie jestescie mniej skomplikowani od nas 😉 juz sie o tym przekonalam.

Ja jestem bardzo nieskomplikowany 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

W pozytywnym sensie oczywiście 🙂 Mówię prosto z mostu, co czuję i czego chcę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele

heh komunikacja damsko-męska

– Kochanie, PORWIJ MNIE!
– Na strzępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne są te chwilę...

Nie słuchaj tutaj rozwydrzonych nastolatek,kobiety bardzo lubią być dotowane,żebyś wodzil za nią wzrokiem,jeździł niby przypadkiem w okolice jej domu,żeby ona Cię widziała, będzie czuła że to za nią, żebyś pokazał jej że ci na niej zależy, a jeśli nagle ucieknie, zniknie z Twojego pola widzenia na dłuższy czas to znaczy że pomyślała że jej nie chcesz ,ma swój honor nie chce ci się narzucać, wstydzi się że odwzajemnila twoje spojrzenia a ty ja odtraciles,może tak wcale nie było, ale tak poczuła może dlatego że prócz patrzenia na nią nie robiłeś nic,nie szukałeś z nią kontaktu,teraz gdzieś sama dołuje się i smuci bo jest w tobie zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Tak,bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Ważne są te chwilę... napisał:

Nie słuchaj tutaj rozwydrzonych nastolatek,kobiety bardzo lubią być dotowane,żebyś wodzil za nią wzrokiem,jeździł niby przypadkiem w okolice jej domu,żeby ona Cię widziała, będzie czuła że to za nią, żebyś pokazał jej że ci na niej zależy, a jeśli nagle ucieknie, zniknie z Twojego pola widzenia na dłuższy czas to znaczy że pomyślała że jej nie chcesz ,ma swój honor nie chce ci się narzucać, wstydzi się że odwzajemnila twoje spojrzenia a ty ja odtraciles,może tak wcale nie było, ale tak poczuła może dlatego że prócz patrzenia na nią nie robiłeś nic,nie szukałeś z nią kontaktu,teraz gdzieś sama dołuje się i smuci bo jest w tobie zakochana

Jesteś tym psychopata,  który robi zdjęcia z ukrycia,  filmuje, jeździ za nią, zakłada konta dla kobiety, by ją ośmieszyć,  bo cię nie chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Teraz się nie dziwie czemu Polki łapią się południowców albo nie daj boze ciapakow. Tamci wiedza o co chodzi w tej grze. Przecież o to w tym chodzi, kobieta MA SIĘ CZUĆ adorowana, wyjątkowa, piękna (nawet jak obiektywnie nie jest) itd. Jak straciła ochotę to i tak pewnie po ptokach. Uważaj bo Ci korona z głowy spadnie królewiczu.

W życiu większych bzdur nie czytałem. 

Kobiety kierują się emocjami i lubią też czuć wyzwanie w poznawaniu danego faceta, a nie takiego podanego na tacy. Kobiety lubią się zastanowić w domu jak wypadły, czy będzie następna randka, czy się jemu spodobała itp. itd. Kobieta musi mieć respekt do faceta. Jaki respekt będzie miała do kogoś kto przed nią klęczy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopatka

Facet, który się doprasza o randkę, bombarduje mnie non stop kwiatami i komplementami robi się dla mnie w jakiś sposób nieatrakcyjny seksualnie i momentalnie tracę do kogoś takiego szacunek, robienie z siebie podnozka i włazidoopy nie jest wcale sexy, niczym mnie taki facet nie intryguje. Żeby mnie zaintrygował i żebym miała na niego ochotę to musi być jakiś respekt przed nim i musi mnie facet traktowac jak równą sobie a nie jak bóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezsensowne zaspokajanie próżności kobiet. Nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misty

Jeden komplement nie zawadzi. Jedno zastrzeżenie - musi być obiektywny a nie wzięty z sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. Kobieta lubi, gdy facet ma ją w doopie i totalnie ją olewa.

No coś ty, absolutnie. Po takim zachowaniu facet z pewnością niczego dobrego od tejże kobiety nie powinien sie spodziewać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×