Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zlosnica77777777

Czego zazdrościcie kobietom w swoim otoczeniu, co wam dziala na nerwy?

Polecane posty

Gość Zlosnica77777777

Jak wyżej. Czego zazdrościcie kobietom w swoim najbkizszym otoczeniu. Szwagierkom, koleżankom, teściowym, synowym, sąsiadkom. Jakie cechy, które same chciałbyście posiadać wkurzają was najbardziej w nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrfbns

Ze maja cierpliwosc,nie sa nerwowe. I ze nie musza np. Pracowac. Albo pracuja na pol etatu. Sa wyspane nie sa zmeczone. I zazdroszcze czasu.... ze maja czas na wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niczego nikomu nie zazdroszcze, bo mam wszystkich w doopie, nie interesuja mnie. Chce mieć święty spokój i s.ram na wszystkich dokoła. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbcc

Ja np. już drugi rok próbuje zrealizować swoje zawodowe plany, chcę pracować zdalnie w domu. Ale ciągle coś, głównie sprawy związane z dziećmi. Brak mi zapału, sił i motywacji żeby się za to wziąć. Brakuje mi takiej umiejętności że powiedzmy na 4 h a nawet niech to będzie i 2 i 3 h wyłączam się z życia rodzinnego, domowego.

Są kobiety które to potrafią nie zaniedbując jednocześnie dzieci i domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna
1 minutę temu, Gość Zlosnica77777777 napisał:

 

Ja zazdroszczę jeśli mają u boku wesołych,  przystojnych mężczyzn i udanych związków.  Zazdroszczę też rzeczy materialnych jak drogi samochód,  kolekcje modnych ciuchów, zagraniczne wakacje.  I wyglądu. Nie jestem najbrzydsza ale nie lubię jak inne kobiety wyglądają lepiej ode mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooy

Ja zazdroszczę innym tylko pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdroszczę zapalu, hobby, zaparcia, życia pełna piersia, energii, optymizmu. Nie wkurza mnie to, wręcz podziwiam i staram sie podlapac tipy od nich. Wkurza mnie jęczenie i marudzenie, wymówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdrościć, a wkurzać się o coś to różne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zazdroszczę dużych pieniędzy, mężów którzy rozpieszczają pozwalając na wszystko. Mam taka koleżankę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Zazdroszczę dużego domu ja niestety mieszkam w małej klitce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zazdroszczę znajomym kobietom zamożnego mężczyzny, i kiedy nie musza harować jak wół pracują tylko dla siebie. Zazdroszczę ze stać je na opłacenie sprzątaczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zazdroszczę urody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEBUSIA123

Niczego nie zazdroszcze. Ludzie mnie kompletnie nie interesuja. Skupiam sie przede wszystkkm na sobie, mezu i dzieciach, reszte mam w du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinna

Zazdroszczę 

Gość BEBUSIA123 braKU zazdrości :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zazdroszczę kumpeli wysokiego silnego męża. Do tego biedny nie jest. W jego ramionach musi czuć się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każdy czegoś zazdrości nie wierze BEBUSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dodaj wysokiej emerytury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie którzy nie zazdroszczą nie maja innych w dupie wręcz przeciwnie są życzliwi pomocni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wlosów!!! Marze o pieknych długich włosach a nie moge zapuscic od tylu lat. Gdy widze kobiete z pieknymi włosami to aż mam ochote jej uciac haha ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

:) 13 dobra rzecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi

Wywalonej lagi na wszystko. Niewiem. U mnie wszystko musi być tip top, wszystko muszę  mieć ogarnięte najlepiej z wyprzedzeniem. Zazdroszczę siostrze ze ma w dupie co jutro zrobi na obiad czy kiedy ogarnie szafe 😂 ja to rano wstaje i robiąc sobie kawę wypakowuje zmywarkę żeby mieć ogarnięte jak wrócę z pracy 😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrej emerytury -Tego Ci życzę Leżaczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdroszczę dziewczynom, które mają fajnych, kochających ojców. Ja nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Że jedzą i nie tyją i nie muszą ćwiczyć żeby utrzymać figurę, bo ja nawet od patrzenia na czekoladę robię się grubsza 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Raczej nikomu niczego nie zazdroszczę... Ale jeśli już to czasem dzieci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanai
11 minut temu, Gość Lejdi napisał:

Wywalonej lagi na wszystko. Niewiem. U mnie wszystko musi być tip top, wszystko muszę  mieć ogarnięte najlepiej z wyprzedzeniem. Zazdroszczę siostrze ze ma w dupie co jutro zrobi na obiad czy kiedy ogarnie szafe 😂 ja to rano wstaje i robiąc sobie kawę wypakowuje zmywarkę żeby mieć ogarnięte jak wrócę z pracy 😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Niech mąż się zajmie zmywarka 😜. Kiedyś byłam taka jak ty. Ale zaczęłam myśleć o sobie i teraz jestem bliższa twojej siostrze. Serio są się 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEBUSIA123
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy czegoś zazdrości nie wierze BEBUSI

Naprawde nikomu niczego nie zazdroszcze. Ogolnie to nie lubie ludzi , jestem maxymalnie introwertyczna i najlepiej czuje sie w swoim towarzystwie. 
P.S nie musisz mi wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi
8 minut temu, Gość Hanai napisał:

Niech mąż się zajmie zmywarka 😜. Kiedyś byłam taka jak ty. Ale zaczęłam myśleć o sobie i teraz jestem bliższa twojej siostrze. Serio są się 😁

Jak tego dokonałaś? Ja mam kuchnie nie ogarnięta to nawet kawy nie pije rano bo mi nie smakuje tylko jak żul baru szukam 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×