Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KatarzynkaK

Ciąża 7tc zanik objawów

Polecane posty

Gość KatarzynkaK

Jestem w 7tc. W odróżnieniu od wcześniejszej prawie bezobjawowej w tej czułam się tragicznie jakies 1.5 tyg. Mdłości choć nie wymioty. Ścisle spodnie, ból piersi. W 6tc zrobiłam betę i była pod górną skala. Wczoraj byłam u gina. Powiem szczerze spodziewałam się że nic z tego bo zanikła mi większość objawów. Według niego jest ok. Serduszko biło. Maluch na swój wiek. A ja zastanawiam się czy to początek czegoś złego? Czuję się coraz lepiej. Jedynie senność mam teraz ze zamiast o północy padam o 22..i tak od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynkaK

Aha, wcześniej miałam zgagę po ostrym jedzeniu. Teraz już nie. Choć przyznam że mało jem bo odrzuca mnie od wielu rzeczy.. czy któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja też tak mam, mój jedyny codzienny objaw to bo piersi i sutków, a czasami i to przestaje boleć na pół dnia. Nie mam wymiotów ale odrzuca mnie od różnych zapachów, jedzenia. Jutro zaczynam 9tc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiddddd

znowu ta kreytnka o 7 tyg

wez spadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AniaK
33 minuty temu, Gość uiddddd napisał:

znowu ta kreytnka o 7 tyg

wez spadaj 

To nie ta, tamta ma już swój temat. Może jesteśmy ...kami, bo się przejmujemy swoimi ciazami, a nie podchodzimy do nich jak patologia, palić, pić, nosić ciężary, do lekarza nie chodzić, bo ciąża to nie choroba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iddddd

tez sie martwie ale nie zakladam durnych temat co 5 min 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Mam nadzieje ze u cb wszystko ok. Ja tez jestem w 7 i właśnie szukam czy są słabsze objawy 😅 napiszesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×