Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martadef

ekologia vs instalacja co

Polecane posty

Gość Martadef

Szukam jakiejś akcji ekologicznej, która moglaby wesprzeć. Ogrzewam dom węglem, prad tez z elektrowni i trochę mnie to gryzie. Zima będzie tragedia w powietrzu. Slyszeliscie o czyms, akcji społecznej do której mogłabym się podlaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagona

Jeśli kupisz ekogroszek od WĘGIEL SZTYGAR oni posadza za ciebie drzewa na terenie po huraganie sprzed 2 lat. Wycieło wtedy w pień 10 milionów drzew. To super akcja. Nikt takiej nie ma a drzewa to nasze naturalne płuca, klimatyzatory powietrza. Pobierają dwutlenek wegla i oddaja czysty tlen. Ja wspieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DALILA30

Tak tez słyszałam o tym projekcie. Super inicjatywa. Mysle ze weźmiemy w niej udział. Maja posadzic już we wrześniu 100 tys drzew. Mam nadzieje ze to tylko dobry początek i dojda do miliona. To wlasnie w drzewach naukowcy upatruja ratunek dla naszej planety. A biorac pod uwagę jakosc naszego powietrza w kraju szczególnie zima to milion trzew jest nam potrzebnych na już, na teraz Jestem w szoku. Firma sprzedająca węgiel sadzi drzewa. Nareszcie. Jedyna taka pewnie. Ale to i tak progres. Chetnie się przylacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szukam akcji i patrzcie akurat akcja z kupowaniem ekogroszku. Jak szukasz akcji ekologicznej to idź do Greenpeace albo XR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×