Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy ...

Dziewczyny kogo byście wybrały?

Polecane posty

Gość ciekawy ...

Jeżeli byście mieli wybrać to kogo byście wybrali:

Troszkę cichego i spokojnego prawiczka

czy

Pewnego siebie i towarzyskiego ale który już miał około 3 lub 5 dziewczyn

??? powiedzmy że jeśli by wyglądali tak samo (chodzi mi o osobowość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

Panowie którą byście wybrali:

wrażliwą romantyczkę, po 1 partnerze, dającą raz na trzy miesiące

czy

zimną sukę po 3- 5 partnerach, lubiąca wiele i często

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy ...
5 minut temu, Gość ciekawa napisał:

Panowie którą byście wybrali:

wrażliwą romantyczkę, po 1 partnerze, dającą raz na trzy miesiące

czy

zimną sukę po 3- 5 partnerach, lubiąca wiele i często

 

No to na pewno tą pierwszą :) ale wracając do mojego pytania. Co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa
9 minut temu, Gość ciekawy ... napisał:

No to na pewno tą pierwszą :) ale wracając do mojego pytania. Co myślicie???

Oczywiście że drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
1 godzinę temu, Gość ciekawy ... napisał:

Jeżeli byście mieli wybrać to kogo byście wybrali:

Troszkę cichego i spokojnego prawiczka

czy

Pewnego siebie i towarzyskiego ale który już miał około 3 lub 5 dziewczyn

??? powiedzmy że jeśli by wyglądali tak samo (chodzi mi o osobowość)

Jeśli byłby zrównoważony a do tego wiedziałby co chce osiągnąć w życiu (nie leniwy i nienadużywający alko oraz środków psycho) , to wolę pierwszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Co to jest 3-5 parterek? Ja mialam 15. Trzeba poprobowac z różnymi nim osiadzie sie z tym jedynym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimbus
27 minut temu, Gość Marika napisał:

Co to jest 3-5 parterek? Ja mialam 15. Trzeba poprobowac z różnymi nim osiadzie sie z tym jedynym. 

To prawda że może coś nie wyjść raz czy dwa razy ale 15 to chyba przynajmniej o 10 za dużo.

Bez obrazy ale osobiście omijałbym taką dziewczynę i chyba większość uważa tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I SYF
4 minuty temu, Gość Gimbus napisał:

To prawda że może coś nie wyjść raz czy dwa razy ale 15 to chyba przynajmniej o 10 za dużo.

Bez obrazy ale osobiście omijałbym taką dziewczynę i chyba większość uważa tak samo

BABY Z TEGO FORUM TO DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
16 minut temu, Gość I SYF napisał:

BABY Z TEGO FORUM TO DNO

Juz nie zazdrość impotencie. gdybyś mogl to bys ze 100 wybzykal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wybrałabym pierwszego. Wybieram tylko nowe samochody i ubrania. To dlaczego miałabym się zadowolić używanym kolesiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wybrałabym pierwszego. Wybieram tylko nowe samochody i ubrania. To dlaczego miałabym się zadowolić używanym kolesiem. 

No i klasa, pełna zgoda. Tak samo z kobietami, kto by chciał lizać po innym XD tylko przegrywy. A ta co miała 15 hahahah babo puszczalska, może i jakiegoś faceta jeszcze zadowolisz, bo może potrafisz, ale szczęśliwy już żaden przy Tobie nie będzie 🙂 żadna to przyjemność wiązać się z kobietą którą miał co któryś mijany wiesniak na ulicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każdy mężczyzna w ciele kobiety zostawia po sobie bakterie i wirusy swoje dna. Czym więcej tym gorzej. Kobieta która rodzi dziecko przekazuje dziecku wirusy i bakterie wszystkich partnerów. Dziecko w ten sposób nie jest jednego ale wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niestety to nie mydło ... się nie wymydli lecz zostanie na zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość ciekawa napisał:

Panowie którą byście wybrali:

wrażliwą romantyczkę, po 1 partnerze, dającą raz na trzy miesiące

czy

zimną sukę po 3- 5 partnerach, lubiąca wiele i często

 

co dającą? co wy takiego "dajecie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość ciekawy ... napisał:

Jeżeli byście mieli wybrać to kogo byście wybrali:

Troszkę cichego i spokojnego prawiczka

czy

Pewnego siebie i towarzyskiego ale który już miał około 3 lub 5 dziewczyn

??? powiedzmy że jeśli by wyglądali tak samo (chodzi mi o osobowość)

Wybralam takiego jak ten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gimbus napisał:

To prawda że może coś nie wyjść raz czy dwa razy ale 15 to chyba przynajmniej o 10 za dużo.

Bez obrazy ale osobiście omijałbym taką dziewczynę i chyba większość uważa tak samo

Większość gimbusów zapomniałeś dodać cipciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Prawdziwy napisał:

No i klasa, pełna zgoda. Tak samo z kobietami, kto by chciał lizać po innym XD tylko przegrywy. A ta co miała 15 hahahah babo puszczalska, może i jakiegoś faceta jeszcze zadowolisz, bo może potrafisz, ale szczęśliwy już żaden przy Tobie nie będzie 🙂 żadna to przyjemność wiązać się z kobietą którą miał co któryś mijany wiesniak na ulicy. 

kolejny zakompleksiony koniotrzep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Co jest złego w uprawianiu seksu? Seks jest super i warto się nim cieszyć póki jest się młodym. Na tym forum większość to zakompleksieńcy z gimnazjum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic złego nie jest w uprawianiu seksu. Kocham seks pomimo tego jestem wierna jednemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrała tego drugiego. Dlaczego? Bo tylko taki facet byłby w stanie udowodnić mi, że coś dla niego znaczę. Jak? Rezygnując z okazji, które na pewno będzie miał z uwagi na to, że jest przebojowy i towarzyski 🙂 Cichy i spokojny facet może niemiło zaskoczyć a jak jakimś cudem trafi mu się szansa na skok w bok, to na bank ją wykorzysta. No i doświadczenie seksualne - mężczyzna, który już miał kilka kobiet wie mniej więcej na czym to wszystko polega, chociaż to oczywiście też nie jest żadna gwarancja, że jest dobry w "te klocki" 🙂   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja powtarzam nie chciałabym używanego mężczyzny. Jesteśmy z mężem kilkanaście lat i opanowaliśmy sztukę kochania do perfekcji. Znamy się nie od dziś i wiemy co nam sprawia przyjemność. Znamy siebie, swoje ciała prawie jak własne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha

Wybrałabym drugą opcje z prostego powodu, towarzyski facet i zarazem doświadczony potrafi pokazać więcej niż ten nieśmiały. Rozrywkowi mężczyźni nie lubią nudy zawsze zaproponuje wspólne wyjście czy podróż. Jednakże przy takich wyborach nie ma powinno się sugerować opiniami ludzi, każdy idzie za głosem swojego serca i zdrowego rozsądku po prostu każdy wie czego chce i czego oczekuje od swojego partnera a jeśli pojawia się zawahanie tzn że po prostu para do siebie nie pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W swoim życiu miałam dwóch partnerów. Pierwszy nieśmiały drugi „rozrywkowy” lepszym kochankiem okazał się ten nieśmiały. Rozrywkowy bardziej skupiony był na sobie. Nieśmiały robił wszystko żeby to mi było dobrze. Na męża wybrałam nieśmiałego, który nie jest już taki nieśmiały jak kiedyś :) Nasz seks jest wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy
26 minut temu, Gość Gość napisał:

kolejny zakompleksiony koniotrzep

Kolejna sfrustrowana przejechana przez pół osiedla samotna madka, której żaden prawdziwy i inteligentny mężczyzna nie zechce, ba, nawet nie zwróci uwagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

dla rozrywkowego faceta będziesz kolejna .... Dla mężczyzny, który ma wartości takie jak wierność uczciwość i szacunek do kobiet będziesz Boginią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja powtarzam nie chciałabym używanego mężczyzny. Jesteśmy z mężem kilkanaście lat i opanowaliśmy sztukę kochania do perfekcji. Znamy się nie od dziś i wiemy co nam sprawia przyjemność. Znamy siebie, swoje ciała prawie jak własne. 

Używanego? Traktujesz ludzi jak przedmioty? Nie myślałaś o psychiatrze ze swoimi zaburzeniami związanymi z ludzką seksualnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Prawdziwy napisał:

Kolejna sfrustrowana przejechana przez pół osiedla samotna madka, której żaden prawdziwy i inteligentny mężczyzna nie zechce, ba, nawet nie zwróci uwagi 

Żaden "prawdziwy" i żaden "inteligentny" pipciuś twojego pokroju zabawny onanisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

dla rozrywkowego faceta będziesz kolejna .... Dla mężczyzny, który ma wartości takie jak wierność uczciwość i szacunek do kobiet będziesz Boginią 

Takie rzekome wartości mają mameje które się próbują tak nieudolnie pocieszać, bo nikt ich nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak używanego. Stać mnie na wszystko co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×