Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Temat dla osób niewierzących. Przez rodzinę szlag mnie trafi.

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

W takim razie ja jako palaczka zacznę biadolić, że rodzina jest niepaląca i zabrania mi palić papierosy. Może dostanę otuchy od palaczy że dobrze postępuję. Osoby niepalące niech się nie wypowiadają, bo to oszołomy.

Sytuację autorki można porównać do osoby niepalącej i niepijącej, której paląca i pijąca rodzina, zmusza ją i jej dziecko do picia i palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Brakuje ci argumentów. Pogrążasz się 😁

Pogrąża się. I to bardzo głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Sytuację autorki można porównać do osoby niepalącej i niepijącej, której paląca i pijąca rodzina, zmusza ją i jej dziecko do picia i palenia.

No dokładnie, ja nie palę, nie piję, a tu rodzina wciska mi papierosy i wódkę do buzi. Są tu jacyś abstynenci i pocieszą mnie? Bo jak nie, to ta patologiczna rodzina wykończy mnie. Pijaki i palacze niech się tutaj nie wypowiadają, bo to oszołomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No dokładnie, ja nie palę, nie piję, a tu rodzina wciska mi papierosy i wódkę do buzi. Są tu jacyś abstynenci i pocieszą mnie? Bo jak nie, to ta patologiczna rodzina wykończy mnie. Pijaki i palacze niech się tutaj nie wypowiadają, bo to oszołomy.

No ale powinnaś dać papierosy i wódę przynajmniej swojemu dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No ale powinnaś dać papierosy i wódę przynajmniej swojemu dziecku!

Napisałam że palacze i pijaki mają się nie wypowiadać oszołomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Ja moich ochrzcilam ale dopiero po 2 miesiącach to teściowa z swoją siostra miała problem, bo pierwsze kroki powinny być do Boga. Jakoś fakt że córeczka żyje na cywilnym a każde dziecko ma z innym facetem - mężem innej kobiety w oczach bogav już jej nie przeszkadza. Nie dajcie się i robcie jak czujecie, wierzycie itp... Ja też po ostatnich aferach inaczej patrzę na kościół. Wierzę w Boga nie w ksiedza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale jak porównam sakrament do światła słonecznego i powietrza, to co, nie chcesz, zeby Twoje dziecko żyło w świetle, albo żeby miało czym oddychać? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem autorka postu o "oszołomach" do którego tak się ktoś tu uczepil. Jeżeli niewierzący wchodzi na wątek skierowany np. dla katolików o konkretnym temacie i ich ośmiesza jest wg mnie oszołomem. 

Analogiczna sytuacja: wątek skierowany dla katolików, przykładowy temat wątku: świadectwo działania ducha Świętego w waszym życiu. I dajmy na to wchodzę na wątek, cytuje fragmenty ksiąg Wedy czy inne ...nie mające nic wspólnego z tematem wątku to bedę takim samym oszołomem i trolem.

Jest różnica między wątkiem pt. czy Bóg istnieje i luźną dyskusja na ten temat, wymianą poglądów a wątkiem skierowanym do niewierzących, na konkretny temat i cytowaniem Biblii. 

Jeżeli ktoś wchodzi na wątek dla niewierzących to niech się liczy że jego cytaty z ewangelii i gatki o szatanie mogą spotkać się z takim komentarzem.

Temat wszedł na inny tor, a nie to było celem założenia tego wątku przez autorkę. Ta dyskusję uważam za zaśmiecanie wątku. 

 

 

Cały temat jest prowokacją, a ta się podnieca o jakimś zaśmiecaniu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Cały temat jest prowokacją, a ta się podnieca o jakimś zaśmiecaniu wątku.

Lubię szybkie orgazmy. Czaisz? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Ale jak porównam sakrament do światła słonecznego i powietrza, to co, nie chcesz, zeby Twoje dziecko żyło w świetle, albo żeby miało czym oddychać? 

 

Porównuj sobie to do czego chcesz. Jaśli ja porównam zastrzyki z heroiny do światła słonecznego i powietrza, to co, nie chcesz, zeby Twoje dziecko żyło w świetle, albo żeby miało czym oddychać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×