Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga88

MARZEC 2020 - poród

Polecane posty

Gość Kinga88

Cześć kobietki, nie wiem czy temat był już zakładany ale przeszukałam kilka stron forum i nie znalazłam.

zapraszam wszystkie z Was które macie termin na marzec 2020 do wspólnych rozmów, wsparcia, itd.

Mam na imię Kinga, 31 lat. Mam już córeczkę która ma 2 lata. Termin na 22/23 marzec :-) 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dula

Witam, jestem Dula, też mam termin na 23 marzec😊. Jestem mamą 7 letniego chłopca i 4 letniej dziewczynki, trzecie dziecko urodzę w wieku 37 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

O cześć :) Fajnie, że napisałaś :) 

Jak się czujesz? Ja to w pierwszej ciąży nie miałam żadnych nieprzyjemnych objawów, a w tej często nudności i bóle głowy. Więc może będzie chłopak :P bo zachcianki też zupełnie inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul

Ja też obstawiam że to będzie chlopak:) niestety od początku mecza mnie wymioty, doszła jeszcze anemia, a wczoraj miałam problemy z widzeniem (ale tak miałam za każdym razem). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

To ja akurat nie wymiotuje, a czasem bym wolała już zwymiotować. Ale te nudności nie dają mi żyć, Za tydzien będę robic usg genetyczne. A masz jakies preferencje co do płci? Moja córka mówi, że chce dziewczynke :D chłopak to by było dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Dul

Mam, już parkę, więc płeć nie ma dla mnie znaczenia, najważniejsze żeby było zdrowe, w przyszłym tygodniu idę na prenatalne, trochę się obawiam ze względu na mój wiek, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. A chłopcy są fajniutcy, mój synek jest spokojny w porównaniu do córki, nie wiem jak u Ciebie ale nasza mała rządzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

Ooo coś w tym jest, moja córka to taka mała łobuziara :)  ona wszystko chce „sama”. Na ulicy nie chce za rękę, na placu zabaw potrafi biegać 3 godz a pozniej awantura, że trzeba do domu i wiele różnych sytuacji a wydawało mi się, że dziewczynki takie grzeczne :D  Ja mam prenatalne 13 w piàtek :p mam nadzieje, że na szczęście. 

W pierwszej ciąży na początku mowili ze chłopak, pozniej od 20 tc było, że dziewczynka a później jeszcze w szpitalu usłyszałam w 34tc, że to chłopak. Także do końca nie byłam pewna ;) 

mi teraz lekarka kazała zrobić test podwójny przed usg prenatalnym. W 1wszej ciąży tego nie robiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę, że są tu już doświadczone mamy, więc moje pytanie czy któraś z Was miała w pierwszych tygodniach wysokie TSH a mimo to urodziły zdrowe dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul

Kochana, wyniki mam ok, natomiast po urodzeniu pierwszego dziecka miałam problemy z tarczyca, ale lekarka uspokoiła mnie, że tak często po ciąży się dzieje od tego czasu minęło 7 lat. Moja szwagierka miała podwyższone Tsh urodziła zdrowego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że są tu już doświadczone mamy, więc moje pytanie czy któraś z Was miała w pierwszych tygodniach wysokie TSH a mimo to urodziły zdrowe dzieci? 

U mnie w rodzinie też był przypadek wysokiego TSH na początku ciąży a dziecko jest zdrowe :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga

Dziewczyny...a jak się czujecie? Ja zrobiłam test, przyjęłam do wiadomości ale nie wierze ze to się stało! Nawet nie płakałam nie przezywalam jak przy pierwszym... Choć to nie wpadka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w ciazy czulam sie rewelecyjnie, zadnych mdlosci - mam synka. To jakis zabobon, ze jak sie wymiotuje to bedzie syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul

Witajcie, zabobon jak nic, ja w ciąży z córką wymiotowałam przez całe 9 miesiecy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

Ja w pierwszej ciàży z córką się cieszyłam na samym początku a pozniej nagle wszystko sie zmienilo i przeżywałam bardzo pomimo, że ciàża planowana i czułam się rewelacyjnie. Pózniej stwierdziłam, że to był taki bilans zysków i strat ;) druga ciąża teraz cały czas nudności i bôl głowy ale nie wiem jeszcze czy chłopak czy dziewczynka ;) i podejście też zupełnie inne 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul

Ja w pierwszej ciąży też bardzo się cieszylam, nie mogłam się doczekac dzieciątka, w drugiej też, ale już tak bardzo tego nie przeżywałam, teraz jestem w trzeciej ciąży i są takie dni że wogóle o tym nie mysle, nie ma tej ekscytacji, bardzo rzadko rozmawiam z mężem o dziecku, czasami mam wyrzuty sumienia dlaczego tak jest... Dziwne to  bo planowaliśmy trzecie dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

Ja w drugiej ciąży też czasem zapominam o ciąży ale to chyba dlatego, że jest już jedno dziecko i musze póki co się na nim skupić, dlatego też czas mi bardzo szybko leci :) u mnie też już nie ma takiej fascynacji jak podczas oczekiwań na pierwsze dziecko.. cieszę się ale nie ma już tego woow tak wielkiego jak wcześniej;) nie miej wyrzutów sumienia. Po prostu masz juz dwojke dzieci i czasem zwykła codzienność nie pozwala Ci się tak skupiać na tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdf

Ja zakładałam termin na marzec, ale straciłam dziecko :( termin był na 14 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88
7 minut temu, Gość Asdf napisał:

Ja zakładałam termin na marzec, ale straciłam dziecko :( termin był na 14 marca

Przykro mi :( masz dzieci czy to miało być Twoje pierwsze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul

Cześć Dziewczyny, właśnie wróciłam z badań prenatalnych, z dzidzią jest wszystko ok:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88
7 godzin temu, Gość Dul napisał:

Cześć Dziewczyny, właśnie wróciłam z badań prenatalnych, z dzidzią jest wszystko ok:) 

O to super wiadomość :) ja idę w piątek i o ile w pierwszej ciąży 2 lata temu się tym kompletnie nie przejmowałam to teraz jakos bardziej się tego badania boje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul
14 godzin temu, Gość Kinga88 napisał:

O to super wiadomość 🙂 ja idę w piątek i o ile w pierwszej ciąży 2 lata temu się tym kompletnie nie przejmowałam to teraz jakos bardziej się tego badania boje. 

Dobrze Cię rozumiem, sama bałam się tego badania, ale trzeba być dobrej myśli, daj znać jak będziesz po..., trzymam kciuki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

Hej, byłam dziś na usg prenatalnym i wszystko jest ok :) powiedziała lekarka, że będzie chłopak- troche sie nastawilam ale nie do konca bo z córką podczas pierwszego usg prenatalnego usłyszałam też, że będzie chłopiec :D najważniejsze, że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul

Hej, cieszę się, że jest wszystko ok, no i super, że już znasz płeć. Mój dzidzior nie chciał pokazać co ma między nogami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitA

Cześć. Mam termin na 26.03 i jestem przerażona.. mam już dwóch synów i w marcu minie 15lat od ostatniego porodu.. mam 39 lat.. strasznie boję się ponownego bardzo późnego macierzyństwa.. jedna z mam czytam ma 37lat. Nie masz obaw związanych z wiekiem? Jestem po badaniach prenatalnych i wyszło wszystko ok ale jakoś nie umiem się uspokoić ☹ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dul

Cześć Anita,  wiesz to chyba normalne, że masz obawy, ja natomiast bardziej obawiałam się o zdrowie dziecka, na szczęście wszystko jest ok. Trzecie dziecko urodzę w wieku 37 lat. Moja mama urodziła ostatnie dziecko w wieku 38 lat, a teściowa 43,zdrowe chłopaki, brat ma już 21 lat i nawet nie wiem kiedy to minęło. Pamiętaj masz dopiero 39 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

Czesc Anita, moja mama urodzila ostatnie dziecko w wieku 35 lat po 12 latach przerwy a moja ciocia z kolei w wieku 46 lat, teraz chlopak ma juz 11 lat i jest zdrowy, dobrze sie uczy 🙂 jesli tylko wyniki sa ok to pozniej napewno to docenisz 🙂 zawsze kobiety najbardziej sie zamartwiaja w ciàży a jak juz dziecko sie urodzi to czas leci a dziecko rośnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88

Byłam na kolejnej wizycie i sie potwierdziło, że będzie synek 🙂 a jak tam u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×