Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilka

Kasia D wrocila Oglada ktos?

Polecane posty

Gość Aga

 Dlaczego ona tak wiecznie spoglada w dol? To wyglada jak jakis tik nerwowy albo jakby byla zaklopotana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Przecież nogi ma najgorsze z całej figury, takie grube kloce, ona lustra nie ma czy jak? Do tego ustawia je stopami do środka

I do tego nazywa sama siebie drobna blondyneczka, haha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qui

Drobna blondyneczka, mówi, że większy dekolt tylko wtedy, gdy chce być sexy dla męża, w czymś tam czuje się kobieco, ma zgrabne nogi... Nie wiem, ale coś mi w tym nie gra. Mówi tak, jakby chciała nas do tej swojej seksowności przekonać. A tymczasem jej sposób mówienia, gesty, mimika są zupełnie aseksualne. Nie chodzi mi o jej urodę, bo to rzecz gustu, mężowi na pewno się podoba, ale coś w tym jej przekonywaniu do kobiecej wersji siebie nie gra. Ona raczej zachowuje się na filmach jak znerwicowana uczennica, a nie kobieta znająca swoją wartość, pewna siebie i swojego uroku. Nic do niej nie mam, ale słuchając jej, czuję jakiś zgrzyt. Jakiś problem z osobowością czy tożsamością wyczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Pamiętam, jak stękała, że nie wie, dlaczego jej nie chcą wysyłać, mimo że do wielu firm pisze. Żenujące.

Większość z nich pisze żebromaile do firm. Ona była na tyle głupia/uczciwa? że przyznała się. Olsztyńskie ogry mają większe zasięgi, a przodują w żebrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Większość z nich pisze żebromaile do firm. Ona była na tyle głupia/uczciwa? że przyznała się. Olsztyńskie ogry mają większe zasięgi, a przodują w żebrach.

Odnoszono sié do tego, ze ona z klasa kupuje za swoje. No kupuje, bo nie umie wyzebrac. A kupuje cholernie duzo. Argument, ze nie kupuje i nie zebrze odparty. Widze zestresowana, aseksualna kobieté, ktora kazdym okiem patrzy w inne miejsce, oczy jakies dziwne, nieobecne. Ja jej nie kupuje. Co nie oznacza, ze potencjalu nie ma. Ma, ale coz, kazdy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

Odnoszono sié do tego, ze ona z klasa kupuje za swoje. No kupuje, bo nie umie wyzebrac. A kupuje cholernie duzo. Argument, ze nie kupuje i nie zebrze odparty. Widze zestresowana, aseksualna kobieté, ktora kazdym okiem patrzy w inne miejsce, oczy jakies dziwne, nieobecne. Ja jej nie kupuje. Co nie oznacza, ze potencjalu nie ma. Ma, ale coz, kazdy ma. 

O to to. Wlasnie tez mi cos w niej nie pasuje. Nie wiem, dlaczego ona tak sie pcha do tego nagrywania. Brak jej takiego luzu, swobody wypowiedzi. Ma bogaty zasob slownictwa, widac, ze sporo czyta, ale sklecenie zdania przychodzi jej z takim trudem, musi przy tym tyle gestykulowac, machac glowa, uciekac tymi oczami na wszystkie strony. Nieciekawie sie to oglada. Wydaje mi sie, ze lepiej sprawdzilaby sie przy pisaniu bloga. W ogole dziwnym jest, ze matce dwojki dzieci, kobiecie pracujacej na pelen etat, chce sie bawic w jutuby. Co innego kobiety, ktore sie z tego utrzymuja, one maja mnostwo czasu, ale mnie by sie nie chcialo w jej sytuacji. To nie jest Nieesia25, ktora ma jakas marke, dostaje rozne gratisy i to calkiem fajne (jak ekspres do kawy). Ten jej kanal jest taki "wymeczony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak dla mnie przekazuje interesujące treści, ale ewidentnie jakaś jedna osoba ma z nią problem i dlatego ją tu obsmarowuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

A ja od początku za nią nie przepadałam. Męczyła mnie, nudziła. Ostatnio włączyłam wywód o szukaniu stylu i zastanawia mnie po cholerę tyle gadać o czymś, co można ująć jednym zdaniem. Ona ma 40 lat, a nie naście, żeby gadać dla gadania. Tak, kupowała to, co wszyscy, ogłupiała się vlogami, leciała do sklepu, bo Nissiax to ma, a potem wyglądała jak pajac. A teraz dalej wygląda dziwnie i niezdrowo, jednak uznała, że ma swój styl. Za 2 lata wróci na yt i powtórzy śpiewkę, że własnie się odnalazła. Strata czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość daria napisał:

A ja od początku za nią nie przepadałam. Męczyła mnie, nudziła. Ostatnio włączyłam wywód o szukaniu stylu i zastanawia mnie po cholerę tyle gadać o czymś, co można ująć jednym zdaniem. Ona ma 40 lat, a nie naście, żeby gadać dla gadania. Tak, kupowała to, co wszyscy, ogłupiała się vlogami, leciała do sklepu, bo Nissiax to ma, a potem wyglądała jak pajac. A teraz dalej wygląda dziwnie i niezdrowo, jednak uznała, że ma swój styl. Za 2 lata wróci na yt i powtórzy śpiewkę, że własnie się odnalazła. Strata czasu. 

a co POWINNA robić kobieta w wieku 40 lat? Ja pitole, przede wszystkim broń Boże nie być zadowolona i robić co lubi, bo w tym wieku to może być tylko upocona robotą między dziećmi a pracą, ze skrzywioną miną, bo inaczej nie jest taka jak powinna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Aga napisał:

O to to. Wlasnie tez mi cos w niej nie pasuje. Nie wiem, dlaczego ona tak sie pcha do tego nagrywania. Brak jej takiego luzu, swobody wypowiedzi. Ma bogaty zasob slownictwa, widac, ze sporo czyta, ale sklecenie zdania przychodzi jej z takim trudem, musi przy tym tyle gestykulowac, machac glowa, uciekac tymi oczami na wszystkie strony. Nieciekawie sie to oglada. Wydaje mi sie, ze lepiej sprawdzilaby sie przy pisaniu bloga. W ogole dziwnym jest, ze matce dwojki dzieci, kobiecie pracujacej na pelen etat, chce sie bawic w jutuby. Co innego kobiety, ktore sie z tego utrzymuja, one maja mnostwo czasu, ale mnie by sie nie chcialo w jej sytuacji. To nie jest Nieesia25, ktora ma jakas marke, dostaje rozne gratisy i to calkiem fajne (jak ekspres do kawy). Ten jej kanal jest taki "wymeczony".

nie no wiekszym sukcesem jest dostawac "gratisy", ekspres za darmoszkę, niż sobie go samemu kupić, typowy Polak, dla którego nachapac się cwaniacko bez wysiłku to szczytowe osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie no wiekszym sukcesem jest dostawac "gratisy", ekspres za darmoszkę, niż sobie go samemu kupić, typowy Polak, dla którego nachapac się cwaniacko bez wysiłku to szczytowe osiągnięcie. 

Nie rzucaj sie tu tak, bo prawda jest taka, ze KasiaD zebra o darmoche, ale jej nie dostaje, takze nie jest atrakcyjna pod zadnym wzgledem dla sponsorow. Dlatego dziwie jej sie, ze oplaca jej sie takie bezowocne przedsiewziecie jak ten jej kanal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jak dla mnie przekazuje interesujące treści, ale ewidentnie jakaś jedna osoba ma z nią problem i dlatego ją tu obsmarowuje 🙂

Kaśka, nie zapomnij się wylogować 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria
11 minut temu, Gość gosc napisał:

a co POWINNA robić kobieta w wieku 40 lat? Ja pitole, przede wszystkim broń Boże nie być zadowolona i robić co lubi, bo w tym wieku to może być tylko upocona robotą między dziećmi a pracą, ze skrzywioną miną, bo inaczej nie jest taka jak powinna?

Kobieta w wieku 40 lat powinna wiedzieć, co chce powiedzieć, gdy zaczyna mówić. Nastolatkę roznosi energia i gada, żeby gadać, sama nie wie, o co jej chodzi. I to jest normalne. Rozumiesz? Z wiekiem zaczynamy siebie poznawać i rozumieć. U Kaśki tego nie widać. Jej "dojrzała" zmiana stylu jest uzupełnieniem wcześniejszego stylu, który sama krytykuje. 

Jestem dużo młodsza od niej, a nie wyobrażam sobie pierdzielić 30 minut o niczym. Gdy byłam nastolatką, to była norma spędzić na telefonie 3 godziny z koleżanką, gdzie totalnie nic z tego nie wynikało. To urocze u nastolatków. U 40. to dowód niedojrzałości i pogubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Kaśka, nie zapomnij się wylogować

Po pierwsze, to się powtarzasz, a po drugie jesteś żałosna i masz straszny ból d/u/p/y 🙂  Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość daria napisał:

Kobieta w wieku 40 lat powinna wiedzieć, co chce powiedzieć, gdy zaczyna mówić. Nastolatkę roznosi energia i gada, żeby gadać, sama nie wie, o co jej chodzi. I to jest normalne. Rozumiesz? Z wiekiem zaczynamy siebie poznawać i rozumieć. U Kaśki tego nie widać. Jej "dojrzała" zmiana stylu jest uzupełnieniem wcześniejszego stylu, który sama krytykuje. 

Jestem dużo młodsza od niej, a nie wyobrażam sobie pierdzielić 30 minut o niczym. Gdy byłam nastolatką, to była norma spędzić na telefonie 3 godziny z koleżanką, gdzie totalnie nic z tego nie wynikało. To urocze u nastolatków. U 40. to dowód niedojrzałości i pogubienia.

Haha ale farmazony wymyśliłaś 😄  To jest jakiś kodeks postępowania dla poszczególnych grup wiekowych? Gdzie to jest napisane, jak żyć? 😄  Większych bzdur nie czytałam. Kaśka jest wolną kobietą, żyje w wolnym kraju i może mówić i robić co chce. Puknij się w swój pusty łeb z tymi schematami. Widać, że masz tak ograniczone myślenie, że mi cię normalnie żal. Zakładam, że jesteś z jakiejś głębokiej wiochy, bo nic nie ogarniasz. Idź do obory nakarmić swoje świnie, a nie się udzielasz publicznie. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Haha ale farmazony wymyśliłaś 😄  To jest jakiś kodeks postępowania dla poszczególnych grup wiekowych? Gdzie to jest napisane, jak żyć? 😄  Większych bzdur nie czytałam. Kaśka jest wolną kobietą, żyje w wolnym kraju i może mówić i robić co chce. Puknij się w swój pusty łeb z tymi schematami. Widać, że masz tak ograniczone myślenie, że mi cię normalnie żal. Zakładam, że jesteś z jakiejś głębokiej wiochy, bo nic nie ogarniasz. Idź do obory nakarmić swoje świnie, a nie się udzielasz publicznie. Won!

Zbadaj sobie testosteron. Masz problemy z agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega Marian

Retinol i kwasy juz przezarly jej mozg. Biedna ofiara arykulow sponsorowanych o kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość kolega Marian napisał:

Retinol i kwasy juz przezarly jej mozg. Biedna ofiara arykulow sponsorowanych o kosmetykach.

Może doczytaj co nieco na ten temat, bo ja jestem z wykształcenia kosmetologiem, z dziesięcioletnim stażem pracy i również stosuję kwasy i retinol 🙂  Dodam, że mam 35 lat, a ludzie dają mi 25 i w klubach podbijają do mnie studenci, więc chyba te kwasy takiej krzywdy jednak nie robią 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Może doczytaj co nieco na ten temat, bo ja jestem z wykształcenia kosmetologiem, z dziesięcioletnim stażem pracy i również stosuję kwasy i retinol 🙂  Dodam, że mam 35 lat, a ludzie dają mi 25 i w klubach podbijają do mnie studenci, więc chyba te kwasy takiej krzywdy jednak nie robią 😉

jprdl... Czasami tak bardzo wstyd mi za kobiety 😂 

a studenci podbijają do każdej wyglądającej na łatwą i tanią 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Może doczytaj co nieco na ten temat, bo ja jestem z wykształcenia kosmetologiem, z dziesięcioletnim stażem pracy i również stosuję kwasy i retinol 🙂  Dodam, że mam 35 lat, a ludzie dają mi 25 i w klubach podbijają do mnie studenci, więc chyba te kwasy takiej krzywdy jednak nie robią 😉

Pogadaj sobie. Daja ci 25 bo nie wiedza jaka stara i chora jestes w srodki od tych swoich  sroliretinoli. poczekaj jeszcze 10 lat to dadza ci 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luss
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dodam, że mam 35 lat, a ludzie dają mi 25 i w klubach podbijają do mnie studenc

Moja tesciowa ma 65 i jest przekonana ze wyglada gora na 40🤔😬😹 

ostatnio w sanatorium „zawalal” do niej 45 latek i kobiecie sie wydaje ze faceci mdleja na jej widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazdy wyglada na swoj wiek, tylko jeden lepiej drugi gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Luss napisał:

Moja tesciowa ma 65 i jest przekonana ze wyglada gora na 40🤔😬😹 

ostatnio w sanatorium „zawalal” do niej 45 latek i kobiecie sie wydaje ze faceci mdleja na jej widok...

Moja tak samo 😄 Zawsze z mężem  jesteśmy zażenowani jej opowieściami o tym ile lat jej dają 😉 No niemalże nastolatka... z twarzą wyglądającą jak topniejąca świeca i ciałem shar pei 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tess
Dnia 11.09.2019 o 11:29, Gość gosc napisał:

Jedna z niewielu sensownych osób, która się nie sprzedała i nie jest słupem reklamowym. Rozsądna i wyważona. Akurat kwasy i omawiana przez nią pielęgnacja jest bardzo zasadna, ale trzeba mieć trochę pojęcia, żeby to wiedzieć. Bardzo się cieszę, że wróciła. Brakuje jeszcze Nissiax83. To były dwie normalne dziewczyny.

Nie sprzedała się, bo nikt jej nie chce kupić, he, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 12.09.2019 o 13:26, Gość daria napisał:

Kobieta w wieku 40 lat powinna wiedzieć, co chce powiedzieć, gdy zaczyna mówić. Nastolatkę roznosi energia i gada, żeby gadać, sama nie wie, o co jej chodzi. I to jest normalne. Rozumiesz? Z wiekiem zaczynamy siebie poznawać i rozumieć. U Kaśki tego nie widać. Jej "dojrzała" zmiana stylu jest uzupełnieniem wcześniejszego stylu, który sama krytykuje. 

Jestem dużo młodsza od niej, a nie wyobrażam sobie pierdzielić 30 minut o niczym. Gdy byłam nastolatką, to była norma spędzić na telefonie 3 godziny z koleżanką, gdzie totalnie nic z tego nie wynikało. To urocze u nastolatków. U 40. to dowód niedojrzałości i pogubienia.

Strasznymi schematami rozumujesz. Poszukująca może być dziewczyna w wieku 20 lat, podobnie jak babka po 40-tce, jak i po 60-tce.  Czas uczy, ale nie jest gwarantem pozjadania wszystkich rozumów. Wręcz przeciwnie, im szersze horyzonty myślowe, tym więcej niepewności, dystansu i pokory. Nie oceniaj więc tak szybko i tak radykalnie, bo to dopiero oznaka niedojrzałości. Możesz być ekspertem w jednej dziedzinie, ale zupełnym  laikiem w drugiej. Co 'powinna" czterdziestolatka wie tylko ona, bo każdy jest inny. Kasia kiedyś mniej wagi przywiązywała do stylu ubierania (nawet tego nie kryje), ale w pewnym momencie postanowiła nad tym popracować. Jej prawo.  A jej sposób mówienia to kwestia charakteru, a nie wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.09.2019 o 17:53, Gość gosc napisał:

Może doczytaj co nieco na ten temat, bo ja jestem z wykształcenia kosmetologiem, z dziesięcioletnim stażem pracy i również stosuję kwasy i retinol 🙂  Dodam, że mam 35 lat, a ludzie dają mi 25 i w klubach podbijają do mnie studenci, więc chyba te kwasy takiej krzywdy jednak nie robią 😉

A widzialas jej twarz? Bo nikogo nie interesuje kto do Ciebie odbija, bo to nie wątek o Tobie i Twoich podbojach miłosnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.09.2019 o 20:39, Gość Luss napisał:

Moja tesciowa ma 65 i jest przekonana ze wyglada gora na 40🤔😬😹 

ostatnio w sanatorium „zawalal” do niej 45 latek i kobiecie sie wydaje ze faceci mdleja na jej widok...

Haha, pochodze z miejscowosci uzdrowiskowej i wiem jak wygladaja ci kuracjusze. Albo raczej "kur*acjusze". Bezzebni wasacze z reklamowkami z Biedronki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria
14 godzin temu, Gość Zmora napisał:

Strasznymi schematami rozumujesz. Poszukująca może być dziewczyna w wieku 20 lat, podobnie jak babka po 40-tce, jak i po 60-tce.  Czas uczy, ale nie jest gwarantem pozjadania wszystkich rozumów. Wręcz przeciwnie, im szersze horyzonty myślowe, tym więcej niepewności, dystansu i pokory. Nie oceniaj więc tak szybko i tak radykalnie, bo to dopiero oznaka niedojrzałości. Możesz być ekspertem w jednej dziedzinie, ale zupełnym  laikiem w drugiej. Co 'powinna" czterdziestolatka wie tylko ona, bo każdy jest inny. Kasia kiedyś mniej wagi przywiązywała do stylu ubierania (nawet tego nie kryje), ale w pewnym momencie postanowiła nad tym popracować. Jej prawo.  A jej sposób mówienia to kwestia charakteru, a nie wieku.

To biologia, psychologia. Człowiek rozwija się, jeśli to dopuści, całe życie. Jednak są zachowania typowe dla wieku i tyle. Np. przedszkolak, gdy czegoś chce, a tego nie dostaje, rzuci się na ziemię i spróbuje wymuszać. Już nastolatkowi to nie przystoi. Z nieskutecznych metod się wyrasta, zastępuje je dojrzalszymi. 

Jeżeli spojrzę na jej filmiki sprzed 5ciu lat, gdzie obwieszcza, że odnalazła swój styl i wszystko już wie, a potem porównam z tym, co teraz wstawia, to ja progresu nie widzę. Tak jak kiedyś gadała, żeby gadać (typowe dla nastolatek), tak robi to teraz. Pamiętam jej filmik (strasznie długi) o efekcie białej bluzki. Kilkadziesiąt minut gadania jakichś banałów, z których nic nie wynikało. Chodziło chyba o to, że gdy założysz biały tshirt, to jako tło odmłodzi ci optycznie twarz. I coś, co można powiedzieć w jednym zdaniu, ona rozwlekła i powtarzała na n sposobów. Wiesz, ona jest trochę dziwna, spięta, sztywna, natarczywa, kompulsywna. 

Zgadzam się, że im szersze horyzonty, tym więcej pokory. Jednak to się odnosi raczej do dziedzin innych niż - patrz, mam trampki do ...enki, ooooo, patrz, patrz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca

Pierdzieli glupoty, grobowa mina i powaga sytuacji nieadekwatna do tematu, zalosna z tymi swoimi wywodami o niczym, radiowa uroda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Tess napisał:

Nie sprzedała się, bo nikt jej nie chce kupić, he, he...

:D

Nissiax byla za to nudna jak flaki z olejem. Gdyby nie nujork to nikt by jej nie ogladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×