Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilka

Kasia D wrocila Oglada ktos?

Polecane posty

Gość Zmora

Ja ją nawet lubię, ale mam z nią problem. Bo widzę dziewczynę, która szuka swojego stylu, eksperymentuje z pielęgnacją, ładnie się wysławia, jest przyjemna w odbiorze, oczytana,  i ma taki wewnętrzny spokój w sobie. To jest fajne. Zdecydowanie wyróżnia się spośród wyszpachlowanych tipsiar, które biegają na iwenty, a ich domeną są zakupy. Nie jest taka płytka. Odbieram ją jako taką trochę nieporadną outsiderkę i to ma swój urok. Ale tu zaczynają się schody, bo wdziera się jej mentorski ton i założenie, że będzie zarabiać na YT. Ona chciałaby być guru pielęgnacyjnym i modowym, a zupełnie do tego nie pasuje. Bo podpatruje i kopiuje. Nie ma ani wiedzy z zakresu pielęgnacji, ani lekkości i polotu w stylizowaniu. Poza tym strasznie mnie razi jak osoba wykształcona żebrze o wsparcie finansowe od widzów, bo nagrała kilka filmików o niczym. A jak czytam o tym numerze z komentowaniem swoich filmów to widzę, że z niej to taka cwana gapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nel

Tak,  mentorski irytuje. Podobnie jak dziwna intonacja, ale juz sie przyzwyczailam. „Wymadrza sie” jednak bardziej w kwestiach pielegnacji. 

Wg mnie, kiedy mowila o modzie, raczej podkreslala, ze dlugo nie wiedziala co jej pasuje a co nie, ze stawia teraz na prostote i mozliwosc wielu kombinacji, no i raczej wskazywala na innych ekspertow, niz na sama siebie.

czy z ta wpadka to prawda? nie wiem.

Dla mnie ona jest taka odskocznia od tych ogarnietych obsesja konsumpcjonizmu dziewczyn, ze nawet Patronite jej wybaczam. A niech zarabia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Nel napisał:

Tak,  mentorski irytuje. Podobnie jak dziwna intonacja, ale juz sie przyzwyczailam. „Wymadrza sie” jednak bardziej w kwestiach pielegnacji. 

Wg mnie, kiedy mowila o modzie, raczej podkreslala, ze dlugo nie wiedziala co jej pasuje a co nie, ze stawia teraz na prostote i mozliwosc wielu kombinacji, no i raczej wskazywala na innych ekspertow, niz na sama siebie.

czy z ta wpadka to prawda? nie wiem.

Dla mnie ona jest taka odskocznia od tych ogarnietych obsesja konsumpcjonizmu dziewczyn, ze nawet Patronite jej wybaczam. A niech zarabia.

 

Ona kupuje jak po je ba na i to za swoje. Tamte chociaż dostają. Patronite na dwoje dorosłych ludzi? Zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 9.09.2019 o 21:48, Gość Gość napisał:

Ona kupuje jak po je ba na i to za swoje. Tamte chociaż dostają. Patronite na dwoje dorosłych ludzi? Zwariowała.

Ja mam inaczej. To że kupuje za swoje jest na plus i sprawia, że ją oglądam. Na polecenia opłacane przez firmy szkoda mi czasu, bo zupełnie w nie nie wierzę. Generalnie YT w większości się sprzedał, więc Kaśka dzięki temu, że jeszcze w to marketingowe bagnoa nie weszła jest perełką. A Patronite to przegięcie. Ostatnio mój 10 letni siostrzeniec namawiał  mamaę, żeby wsparła jakiegoś jutubera. I ma szlaban na YT. Dla mnie te żebry to patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobrze, ze zalozyla patronite, w koncu to jest sprawa dobrowolna, kto chce to wplaci, a kto nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jedna z niewielu sensownych osób, która się nie sprzedała i nie jest słupem reklamowym. Rozsądna i wyważona. Akurat kwasy i omawiana przez nią pielęgnacja jest bardzo zasadna, ale trzeba mieć trochę pojęcia, żeby to wiedzieć. Bardzo się cieszę, że wróciła. Brakuje jeszcze Nissiax83. To były dwie normalne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powinna raczej zajac sie blogiem a nie wystepami przed kamera bo wypada koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Koszmarnie to wypadaja te wszystkie you tubowe "gwiazdy", ktore nie potrafia sie nawet porzadnie wyslowic, a maja o sobie tak wysokie mniemanie ze hoho. Kaska jest ok, ma swoj styl, jest normalna i sympatyczna w komentarzach. Nie musze sie z nia zgadzac w kwestii pielegnacji skory, ale generalnie to fajna i madra dziewczyna z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Koszmarnie to wypadaja te wszystkie you tubowe "gwiazdy", ktore nie potrafia sie nawet porzadnie wyslowic, a maja o sobie tak wysokie mniemanie ze hoho. Kaska jest ok, ma swoj styl, jest normalna i sympatyczna w komentarzach. Nie musze sie z nia zgadzac w kwestii pielegnacji skory, ale generalnie to fajna i madra dziewczyna z klasa.

 Lepiej gdyby pisala, bo straszy zachowaniem i wygladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciężko ją strawić. I ona chyba to wie. To nie jest sympatyczna osoba, która lubi siebie. To taka smutna kobieta, która to wszystko robi na siłę i większej przyjemności jej to nie sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Nie moge znieść jej maniery mówienia. I nie wciskajcie bzdur, ze to przez to ze do 9 roku życia żyła poza Polska. Miała 30 lat na naukę poprawnej polszczyzny. Ja mam wrażenie ze ona siedzi przeć lustrem i robi miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Jedna z niewielu sensownych osób, która się nie sprzedała i nie jest słupem reklamowym. Rozsądna i wyważona. Akurat kwasy i omawiana przez nią pielęgnacja jest bardzo zasadna, ale trzeba mieć trochę pojęcia, żeby to wiedzieć. Bardzo się cieszę, że wróciła. Brakuje jeszcze Nissiax83. To były dwie normalne dziewczyny.

Sprzedała 😃Sprzedaje. Sama opowiadała ze pisze do firm czy jej czegoś nie dadzą do zrecenzowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Koszmarnie to wypadaja te wszystkie you tubowe "gwiazdy", ktore nie potrafia sie nawet porzadnie wyslowic, a maja o sobie tak wysokie mniemanie ze hoho. Kaska jest ok, ma swoj styl, jest normalna i sympatyczna w komentarzach. Nie musze sie z nia zgadzac w kwestii pielegnacji skory, ale generalnie to fajna i madra dziewczyna z klasa.

Z jaką klasą? Obawiam się, że znów piszesz sama o sobie, podobnie jak: bez wątpienia taka urodziwa osoba jak ty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Z jaką klasą? Obawiam się, że znów piszesz sama o sobie, podobnie jak: bez wątpienia taka urodziwa osoba jak ty 🙂 

to samo pomyslalam!😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
47 minut temu, Gość gosc napisał:

to samo pomyslalam!😂

Ja tez:) Po tym jak sie wydalo, ze ona sama pisze sobie pozytywne komentarze wychwalajac sie pod niebiosa, wywoluje ona u mnie jedynie usmiech politowania. Uroda radiowa, nieznosna maniera mowienia, czlowiek sie meczy po kilku sekundach ogladania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia

Można wiedzieć jak ją znaleźć na YT? Bo niewiem o kogo chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Jolcia napisał:

Można wiedzieć jak ją znaleźć na YT? Bo niewiem o kogo chodzi. 

Jak w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Ala napisał:

Ja tez:) Po tym jak sie wydalo, ze ona sama pisze sobie pozytywne komentarze wychwalajac sie pod niebiosa, wywoluje ona u mnie jedynie usmiech politowania. Uroda radiowa, nieznosna maniera mowienia, czlowiek sie meczy po kilku sekundach ogladania.

Nie sądzę, żeby w jej przypadku taka sytuacja miała miejsce. Każdy może tu wymyślić każdą bzdurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja lubię ją oglądać.  Mam niskie ciśnienie i jak nią telepie to i mnie się udziela przez co nie muszę pić kawy 😛 

Kasia twierdzi, że ma dobre nogi, że są jej atutem. Podoba mi się takie bezkrytyczne podejście do własnego ciała 😄 Pewność siebie jak u kolmiblondi 😄  Czy mi się wydaje, czy jest dyskretnie nabotoksowana? Czoło wygląda jak ostrzyknięte.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie sądzę, żeby w jej przypadku taka sytuacja miała miejsce. Każdy może tu wymyślić każdą bzdurę

Ogarnij się Kaśka. Nas stare lisice chcesz zrobić w jajo? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie sądzę, żeby w jej przypadku taka sytuacja miała miejsce. Każdy może tu wymyślić każdą bzdurę

Taaaa, szkoda, ze screen byl zrobiony i po nim te komentarze zniknely:) Oj Kaska, kogo ty chcesz nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taaaa, szkoda, ze screen byl zrobiony i po nim te komentarze zniknely:) Oj Kaska, kogo ty chcesz nabrac.

Pudło, nie mam na imię Kaśka i nie łykam wszystkiego jak hipopotam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Pudło, nie mam na imię Kaśka i nie łykam wszystkiego jak hipopotam 🙂

No trudno:) Kto widzial screen, ten mial szczescie. Szkoda, ze nie zapisalam linku, moze bys uwierzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcik
Dnia 9.09.2019 o 12:57, Gość gość napisał:

 “Na takiej urodziwej kobiecie, ktora bez watpienia jestes, wszystko wyglada ladnie”.

to, z jej konta, napisal ktos kto ja kocha, a nie ona sama

Srali muchy bedzie wiosna. Taka samo jak „Ramona” pisząca z laptopa Maxineczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Dupcik napisał:

Srali muchy bedzie wiosna. Taka samo jak „Ramona” pisząca z laptopa Maxineczki. 

No co ty, przeciez Maxineczka kiedys pisala na wizazu jak byla u znajomych, a potem dziwnym trafem z tego samego konta pisala Ramona. Boze, pamietam te afere 😄 Te youtuberki to maja cos z psycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No co ty, przeciez Maxineczka kiedys pisala na wizazu jak byla u znajomych, a potem dziwnym trafem z tego samego konta pisala Ramona. Boze, pamietam te afere 😄 Te youtuberki to maja cos z psycha.

*kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

No co ty, przeciez Maxineczka kiedys pisala na wizazu jak byla u znajomych, a potem dziwnym trafem z tego samego konta pisala Ramona. Boze, pamietam te afere 😄 Te youtuberki to maja cos z psycha.

Oj tam z psychą, normalny marketing szeptany, tylko że nikomu za to nie płacą, a robią to same. Zobaczcie jak Fortissima sobie same słodzą, aż oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość gosc napisał:

Pudło, nie mam na imię Kaśka i nie łykam wszystkiego jak hipopotam 🙂

Kaśka, nie zapomnij się wylogować 🙂 Oj nic sie ta kobieta nie uczy na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Aaa napisał:

Sprzedała 😃Sprzedaje. Sama opowiadała ze pisze do firm czy jej czegoś nie dadzą do zrecenzowania 

Pamiętam, jak stękała, że nie wie, dlaczego jej nie chcą wysyłać, mimo że do wielu firm pisze. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość gość napisał:

A ja lubię ją oglądać.  Mam niskie ciśnienie i jak nią telepie to i mnie się udziela przez co nie muszę pić kawy 😛 

Kasia twierdzi, że ma dobre nogi, że są jej atutem. Podoba mi się takie bezkrytyczne podejście do własnego ciała 😄 Pewność siebie jak u kolmiblondi 😄  Czy mi się wydaje, czy jest dyskretnie nabotoksowana? Czoło wygląda jak ostrzyknięte.

 

Przecież nogi ma najgorsze z całej figury, takie grube kloce, ona lustra nie ma czy jak? Do tego ustawia je stopami do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×