Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neymar_XD

Czy istnieją jeszcze takie dziewczyny?

Polecane posty

Gość Ona

Daj dziewczynom dorosnąć. Na dziecko przychodzi czas i rodzinę. Nie wymagaj tego od dziewczyn młodych 17-24 letnich. Z resztą kobiety w ogóle nie muszą chcieć dziecka. Nie każdy chce mieć. A już napewno nie takie młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hah
1 godzinę temu, Gość xxx. 🐸 napisał:

Mam narzeczonego, mieszkamy razem od dwóch lat, prowadzę sama dom, moi rodzice nie żyją, skończyłam szkołę średnią i studiuje prawo, pracuje etatowo oraz w rodzinnym gospodarstwie. Za rok bierzemy ślub, a w przyszłości planujemy co najmniej dwójkę dzieci.

Magda, 19 lat.

Dobre prowo, mieszkasz odkąd masz 17 lat?Jesteś małolata, widać że z wsi. Szkoda mi Cię , ale wątpię że to pisała małolata 19 letnia. To jakiś stary bencwal co by chciał taką młodą i odpowiedzialna do życia. Masakra ten wpis twój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Neymar_XD napisał:

Czy istnieją jeszcze takie dziewczyny które normalnie myślą o przyszłości by wsiąść ślub  i mieć dzieci lub chociaż jedno. I które faktycznie planują kogoś znaleźć na stałe z nadzieją że będą z tą osobą na zawsze i które będą wierne temu jednemu i nie będą oglądać się za innymi

???

Ja się zastanawiam czy istnieją tacy mężczyźni 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Oluska1122 napisał:

Ja się zastanawiam czy istnieją tacy mężczyźni 😅

Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

Społeczeństwo dzieli się na takich i takich.Więc istnieją i kobiety i mężczyźni ze zdrowym podejściem do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Neymar_XD napisał:

Czy istnieją jeszcze takie dziewczyny które normalnie myślą o przyszłości by wsiąść ślub  i mieć dzieci lub chociaż jedno. I które faktycznie planują kogoś znaleźć na stałe z nadzieją że będą z tą osobą na zawsze i które będą wierne temu jednemu i nie będą oglądać się za innymi

???

Ja bym chciała mieć 3 i stworzyć normalny ciepły dom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Hah napisał:

Dobre prowo, mieszkasz odkąd masz 17 lat?Jesteś małolata, widać że z wsi. Szkoda mi Cię , ale wątpię że to pisała małolata 19 letnia. To jakiś stary bencwal co by chciał taką młodą i odpowiedzialna do życia. Masakra ten wpis twój. 

Zazdrościsz jej aż ci piana z twarzy leci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość San
22 godziny temu, Oluska1122 napisał:

Ja się zastanawiam czy istnieją tacy mężczyźni 😅

Istnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
22 godziny temu, Oluska1122 napisał:

Ja się zastanawiam czy istnieją tacy mężczyźni 😅

Tak. Trzymacie ich w friendzonach i nazywacie przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimbus
2 minuty temu, Gość pravda napisał:

Tak. Trzymacie ich w friendzonach i nazywacie przyjaciółmi.

Dokładnie 🙂 masz całkowitą racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość pravda napisał:

Tak. Trzymacie ich w friendzonach i nazywacie przyjaciółmi.

Może to by się zmieniło gdyby taki mężczyzna się określił, jeśli jest zainteresowany bliższą niż przyjaźń relacją to mógłby o tym powiedzieć, np ? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Oluska1122 napisał:

Może to by się zmieniło gdyby taki mężczyzna się określił, jeśli jest zainteresowany bliższą niż przyjaźń relacją to mógłby o tym powiedzieć, np ? 😉

A ty mówisz to wprost facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Oluska1122 napisał:

Może to by się zmieniło gdyby taki mężczyzna się określił, jeśli jest zainteresowany bliższą niż przyjaźń relacją to mógłby o tym powiedzieć, np ? ;) 

Mógłby, ale skoro ciągle jest odrzucany, to już mu się odechciewa próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ty mówisz to wprost facetom?

Jeśli znam mężczyznę nie od dziś i fajnie nam się spędza czas, rozmawia.. jeśli mam wrażenie, że jest szansa to owszem mówię 😄 cóż za filozofia 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
52 minuty temu, Oluska1122 napisał:

Jeśli znam mężczyznę nie od dziś i fajnie nam się spędza czas, rozmawia.. jeśli mam wrażenie, że jest szansa to owszem mówię 😄 cóż za filozofia 🤷

To jesteś wyjątkiem, bo mało która kobieta tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość vvv napisał:

To jesteś wyjątkiem, bo mało która kobieta tak robi.

😅 Nie sądzę... Jest mnóstwo kobiet które zobaczą tylko zdjęcie faceta i piszą, że im się podoba, pytają o spotkanie itp. . Ja to i tak zawsze daje sobie sporo czasu, ale czuję, że mi zależy to dlaczego miałabym nie spróbować... . A są takie które nawet nie zwracają uwagi na takie rzeczy tylko widzą automatycznie materiał na męża. Mam nawet wśród swoich koleżanek takie kobiety 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 minut temu, Oluska1122 napisał:

😅 Nie sądzę... Jest mnóstwo kobiet które zobaczą tylko zdjęcie faceta i piszą, że im się podoba, pytają o spotkanie itp. . Ja to i tak zawsze daje sobie sporo czasu, ale czuję, że mi zależy to dlaczego miałabym nie spróbować... . A są takie które nawet nie zwracają uwagi na takie rzeczy tylko widzą automatycznie materiał na męża. Mam nawet wśród swoich koleżanek takie kobiety 😉 

No nie wiem, jakoś się nie spotkałem. Tzn. do przystojnych może i zagadują, ale do tych mniej atrakcyjnych, ale pasujących charakterem, to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Oluska1122 napisał:

😅 Nie sądzę... Jest mnóstwo kobiet które zobaczą tylko zdjęcie faceta i piszą, że im się podoba, pytają o spotkanie itp. . Ja to i tak zawsze daje sobie sporo czasu, ale czuję, że mi zależy to dlaczego miałabym nie spróbować... . A są takie które nawet nie zwracają uwagi na takie rzeczy tylko widzą automatycznie materiał na męża. Mam nawet wśród swoich koleżanek takie kobiety 😉 

I co, pisza do obcych facetów na FB ze im się podobają, tak wprost? To jakieś desperatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Oluska1122 napisał:

😅 Nie sądzę... Jest mnóstwo kobiet które zobaczą tylko zdjęcie faceta i piszą, że im się podoba, pytają o spotkanie itp. . Ja to i tak zawsze daje sobie sporo czasu, ale czuję, że mi zależy to dlaczego miałabym nie spróbować... . A są takie które nawet nie zwracają uwagi na takie rzeczy tylko widzą automatycznie materiał na męża. Mam nawet wśród swoich koleżanek takie kobiety 😉 

I co, pisza do obcych facetów na FB ze im się podobają, tak wprost? To jakieś desperatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekaaaa
Dnia 11.09.2019 o 17:36, Gość Gość napisał:

Zazdrościsz jej aż ci piana z twarzy leci 

Czego można zazdrościć takiej młodej dziewczynie która pakuje sie w poważne sprawy?Skracania młodości, dziewczęcości i własnego życia? I tak widać ze to pisał jakiś obłakany facet, wśród normalnych ludzi takie coś nie ma poklasku, a wpis tej dziewczynki to fejk a jak nie to współczuję jej.Wychodzę i koncze dyskusję z rozmnażarobalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.09.2019 o 16:36, Gość Gość napisał:

Zazdrościsz jej aż ci piana z twarzy leci 

Czego ma zazdroscic? Jedyne co widze w tym opisie to ucieczke z jakiejs patologii gdzie dziewczyna zadowoli sie byle czym byle tylko miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I co, pisza do obcych facetów na FB ze im się podobają, tak wprost? To jakieś desperatki. 

Co w tym desperackiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

I co, pisza do obcych facetów na FB ze im się podobają, tak wprost? To jakieś desperatki. 

Bywa.. 😛 żadna nowość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za odpowiedzi, dobrze wiedzieć że istnieją jeszcze takie dziewczyny tylko niestety wydaje mi się że bardzo mało takich jest 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×