Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neymar_XD

Czy istnieją jeszcze takie dziewczyny?

Polecane posty

Gość Gimbus
6 minut temu, Gość gość napisał:

a ja mu wierzę, jest irytujący, ale sam siebie zna lepiej niż wy, więc jak twierdzi, że by nie skorzystałby to wierzę na słowo. Nie każdy zdradza i powodów dla których ludzie nie zdradzają jest tyle samo co powodów do zdrad

Ja tak samo mu wierze i też się mogę dołączyć do tego. Co z tego że może byłaby mega ładna skoro byłaby taka puszczalska i pewnie sypiała już z każdym. Po co takie coś? na chwilę?

lepiej szukać aż się znajdzie tą na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nie "władczy ton", tylko zdenerwowanie mówieniem jak do ściany.

Nie musisz się zgadzać, tak samo jak nie musisz się zgadzać z tym, że 2+2=4, co nie zmienia faktu, że to prawda.

Ja też się z Tobą nie zgadzam, ale jakoś mnie nie denerwujesz i Cię nie wyzywam. No ale właśnie w takich chwilach, gdy się ludzie przestają kontrolować, wychodzi jacy naprawdę są 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gimbus napisał:

Ja tak samo mu wierze i też się mogę dołączyć do tego. Co z tego że może byłaby mega ładna skoro byłaby taka puszczalska i pewnie sypiała już z każdym. Po co takie coś? na chwilę?

lepiej szukać aż się znajdzie tą na stałe

dwie kafeteryjne cipcie: vvv i gimbus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość gość napisał:

a ja mu wierzę, jest irytujący, ale sam siebie zna lepiej niż wy, więc jak twierdzi, że by nie skorzystałby to wierzę na słowo. Nie każdy zdradza i powodów dla których ludzie nie zdradzają jest tyle samo co powodów do zdrad

Facetom się nie wierzy. A już tym bardziej "na słowo". Pożyjesz dłużej, to się przekonasz sama 🙂 Powód do zdrady u mężczyzn jest jeden: okazja 🙂 Jakby każdy facet będący w związku miał propozycje na seks od innych, atrakcyjnych kobiet, to na świecie nie byłoby żadnego wiernego chłopa 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zasady zasadami... Ale na widok laski, która by ci się spodobała zasady by znikły. Może nie miałeś takiej okazji ... 

Nie miał, wielokrotnie pisał na forum, że każda go odrzuca. W teorii to każdy jest "święty". Zresztą... facet to się nie przyzna do zdrady nawet jak zostanie przyłapany na gorącym uczynku. Żona go zastanie w łóżku z inną to w żywe oczy będzie kłamał, że się ze sobą nie przespali i do niczego nie doszło. Albo zrzuci winę na kochankę, że go "uwiodła". To standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Mizo napisał:

Facetom się nie wierzy. A już tym bardziej "na słowo". Pożyjesz dłużej, to się przekonasz sama 🙂 Powód do zdrady u mężczyzn jest jeden: okazja 🙂 Jakby każdy facet będący w związku miał propozycje na seks od innych, atrakcyjnych kobiet, to na świecie nie byłoby żadnego wiernego chłopa 😉 

zdechnij. po chooy takie nienawistne "coś" wciąż łazi po tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Mizo napisał:

Facetom się nie wierzy. A już tym bardziej "na słowo". Pożyjesz dłużej, to się przekonasz sama 🙂 Powód do zdrady u mężczyzn jest jeden: okazja 🙂 Jakby każdy facet będący w związku miał propozycje na seks od innych, atrakcyjnych kobiet, to na świecie nie byłoby żadnego wiernego chłopa 😉 

Otóż to... Wystarczy sobie popatrzeć na zachowanie facetów jak idzie mogą laska... KAZDY idzie i patrzy w jej stronę, pomimo ze idzie nawet z zona... Nie ma takiego, który by nie zajrzał, a co dopiero jakby każdemu, który się patrzył zaproponowała... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Mizo napisał:

Nie miał, wielokrotnie pisał na forum, że każda go odrzuca. W teorii to każdy jest "święty". Zresztą... facet to się nie przyzna do zdrady nawet jak zostanie przyłapany na gorącym uczynku. Żona go zastanie w łóżku z inną to w żywe oczy będzie kłamał, że się ze sobą nie przespali i do niczego nie doszło. Albo zrzuci winę na kochankę, że go "uwiodła". To standard.

Albo ze jej nie zna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Mizo napisał:

Nie miał, wielokrotnie pisał na forum, że każda go odrzuca. W teorii to każdy jest "święty". Zresztą... facet to się nie przyzna do zdrady nawet jak zostanie przyłapany na gorącym uczynku. Żona go zastanie w łóżku z inną to w żywe oczy będzie kłamał, że się ze sobą nie przespali i do niczego nie doszło. Albo zrzuci winę na kochankę, że go "uwiodła". To standard.

a standardem u ciebie jest umysłowe poyebanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Otóż to... Wystarczy sobie popatrzeć na zachowanie facetów jak idzie mogą laska... KAZDY idzie i patrzy w jej stronę, pomimo ze idzie nawet z zona... Nie ma takiego, który by nie zajrzał, a co dopiero jakby każdemu, który się patrzył zaproponowała...  

Dokładnie 🙂 Mi zawsze szkoda tych żon i partnerek, to musi być strasznie upokarzające... One to widzą, ale po prostu przymykają oko i godzą się z zaistniałą sytuacją licząc na to, że ta atrakcyjna dziewczyna nie zacznie przypadkiem kokietować jej męża/faceta, bo to jedyna "ochrona" przed zdradą. Ja bym tak nie umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Albo ze jej nie zna 😂

Jeszcze lepiej 😂 Albo zrobi wariatkę z tej kobiety i wkręci żonie, że jakaś baba za nim lata i go molestuje, a on biedny nie dał rady się jej wyrwać, bo siłą wskoczyła mu na pindola 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

zdechnij. po chooy takie nienawistne "coś" wciąż łazi po tym świecie?

Po to, żebyś mógł pokazać swoje "człowieczeństwo" :classic_love: 

6 minut temu, Gość gość napisał:

a standardem u ciebie jest umysłowe poyebanie

😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Mizo napisał:

Po to, żebyś mógł pokazać swoje "człowieczeństwo" :classic_love: 

😘😘😘

umyj doope cuchnąca trollico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

umyj doope cuchnąca trollico

Twoja elokwencja po prostu powala 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

że też ziemia nosi taką kreaturę jak ty, giń jełopo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
28 minut temu, Mizo napisał:

Ja też się z Tobą nie zgadzam, ale jakoś mnie nie denerwujesz i Cię nie wyzywam. No ale właśnie w takich chwilach, gdy się ludzie przestają kontrolować, wychodzi jacy naprawdę są 🙂 

Jak cię nie denerwuję, skoro ciebie każdy facet denerwuje? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
25 minut temu, Mizo napisał:

Facetom się nie wierzy. A już tym bardziej "na słowo". Pożyjesz dłużej, to się przekonasz sama 🙂 Powód do zdrady u mężczyzn jest jeden: okazja 🙂 Jakby każdy facet będący w związku miał propozycje na seks od innych, atrakcyjnych kobiet, to na świecie nie byłoby żadnego wiernego chłopa 😉 

Kobietom też się nie wierzy, bo w kłamaniu i wymyślaniu wymówek są mistrzyniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Kkk napisał:

Oczywiście ze istnieją. Tylko wydaje mi się ze problem nie leży ani w płci pięknej ani tej mniej pięknej tylko w ogólnie panujących trendach. Sami zobaczcie - kobieta nie chce dać mężczyźnie ledwo poznanemu - cnotka niewydymka, księżniczka zacofana. Druga kobieta pisze post ze przespała się z x mężczyznami - puszczalska. Kobieta decyduje się zostać w domu, prowadzić go, wychowywać dzieci - pasożyt. Kobieta idzie do pracy - karierowiczka... dodatkowo potęguje to wszystko postawa dzisiejszych mężczyzn (nie mówię ze każdy taki jest 😉 ) ale jako kobieta może nie doświadczona wiekiem bo mam zaledwie 23 lata nie ufam już mężczyznom. Mimo ze zawsze chciałam mieć rodzine dzieci dom - po moich doświadczeniach, stawiam na siebie. 

Dokladnie, ja tak samo i mam 27 lat. Faceci w tych czasach to porażka, prawie każdy zdradza i kłamie a do tego wielu wulgarnych, agresorów, alkoholików, manipulantow, traktujących kobiety bez szacunku a jedynie jako służąca i doopadajke, tak by im.było wygodnie. KOMU wraz rodzic dzieci? Takim gnojom którzy będą nas zdradzać z jedrnymi dwudziestkami podczas gdy same przytyjemy w ciąży? I się za takimi będą slinic patrząc na nie na ulicy i instagramie? I będą zakalac sobie konta na portalach randkowych w poszukiwaniu przygod bo zona juz nie tak atrakcyjna po ciąży i się znudzila? Mam to w d...e, zero slubow i dzieci! Fajnycj facetów jest baaaardzo malo i ciężko na takiego trafić a mi juz się Żmudzi po szukanie igły w stogu siana. Nawet jak się wydaje ze się trafiło na kogoś porzadnego to po jakimś czasie wychodzi szydło z worka...dlatego teraz wiem.ze NIGDY nie woln ufać w 100% facetowi i nie warto się dla nich poświęcać. Trzeba dbać przede wszystkim.o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

że też ziemia nosi taką kreaturę jak ty, giń jełopo!

🤣🤣🤣

Spokojnie, na każdego przyjdzie czas. Może kiedyś umrę i zaznasz spokoju. A być może pierwszy kopniesz w kalendarz. Tego nie wie nikt. Po co się tak spinać? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie, ja tak samo i mam 27 lat. Faceci w tych czasach to porażka, prawie każdy zdradza i kłamie a do tego wielu wulgarnych, agresorów, alkoholików, manipulantow, traktujących kobiety bez szacunku a jedynie jako służąca i doopadajke, tak by im.było wygodnie. KOMU wraz rodzic dzieci? Takim gnojom którzy będą nas zdradzać z jedrnymi dwudziestkami podczas gdy same przytyjemy w ciąży? I się za takimi będą slinic patrząc na nie na ulicy i instagramie? I będą zakalac sobie konta na portalach randkowych w poszukiwaniu przygod bo zona juz nie tak atrakcyjna po ciąży i się znudzila? Mam to w d...e, zero slubow i dzieci! Fajnycj facetów jest baaaardzo malo i ciężko na takiego trafić a mi juz się Żmudzi po szukanie igły w stogu siana. Nawet jak się wydaje ze się trafiło na kogoś porzadnego to po jakimś czasie wychodzi szydło z worka...dlatego teraz wiem.ze NIGDY nie woln ufać w 100% facetowi i nie warto się dla nich poświęcać. Trzeba dbać przede wszystkim.o siebie. 

KOCHAM 💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość vvv napisał:

Jak cię nie denerwuję, skoro ciebie każdy facet denerwuje? 🙂

Nie. Akurat jak normalnie rozmawia i dyskutuje, z kulturą, to mi nie przeszkadza. Do dyskusji zawsze jestem chętna, bez względu na płeć ewentualnego oponenta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Mizo napisał:

Nie. Akurat jak normalnie rozmawia i dyskutuje, z kulturą, to mi nie przeszkadza. Do dyskusji zawsze jestem chętna, bez względu na płeć ewentualnego oponenta 🙂

Jakoś cały czas powtarzasz, że faceci to zło 🙂 Każdy jeden, bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokentiger87

pierdzę prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żegnam

Oświadczam oficjalnie że tu nie ma wieczorna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Mizo napisał:

Facetom się nie wierzy. A już tym bardziej "na słowo". Pożyjesz dłużej, to się przekonasz sama 🙂 Powód do zdrady u mężczyzn jest jeden: okazja 🙂 Jakby każdy facet będący w związku miał propozycje na seks od innych, atrakcyjnych kobiet, to na świecie nie byłoby żadnego wiernego chłopa 😉 

a ja znam facetów którzy odmawiali, nie przesadzaj. Ja wierzę na słowo bo po co obcy facet którego nie znam miałby kłamać? Mnie irytuje kiedy ludzie próbują mi coś wmówić, więc nie będę tego innym robić. Żyję wystarczająco długo żeby wiedzieć, że nie każdy kłamie i nie każdego życie kręci się wokół seksu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
6 minut temu, Mizo napisał:

Nie. Akurat jak normalnie rozmawia i dyskutuje, z kulturą, to mi nie przeszkadza. Do dyskusji zawsze jestem chętna, bez względu na płeć ewentualnego oponenta 🙂

Ty nie dyskutujesz, tylko zarzucasz kłamstwo każdemu, kto pisze coś niezgadzającego się z twoimi poglądami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość gość napisał:

a ja znam facetów którzy odmawiali, nie przesadzaj. Ja wierzę na słowo bo po co obcy facet którego nie znam miałby kłamać? Mnie irytuje kiedy ludzie próbują mi coś wmówić, więc nie będę tego innym robić. Żyję wystarczająco długo żeby wiedzieć, że nie każdy kłamie i nie każdego życie kręci się wokół seksu. 

 

Brawo, w końcu normalna kobieta, która nie uważa, że każdy facet to zło wcielone ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I takie pytanie - co mi da to, że nie będę wierzyć w 100% w wierność faceta z którym jestem? I co ma na celu rada o poświęcaniu się? Jeżeli związek wymaga całkowitego poświęcenia jednej ze stron to jest toksyczny i zdrada to najmniejszy problem tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Brawo, w końcu normalna kobieta, która nie uważa, że każdy facet to zło wcielone ❤️

Boże skończ präwiku . Nigdy nie rúchal a się rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie każdy człowiek jest zły i nie każdy człowiek kłamie. Nie sądzę też, żeby ci którzy nie zdradzają robili to wbrew sobie i w imię zasad moralnych. Ludzie z zasady robią to co sprawia im przyjemność, a konsekwencje zdrady i "moralniak" to cena którą nie każdy chce płacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×