Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neymar_XD

Czy istnieją jeszcze takie dziewczyny?

Polecane posty

Gość Gosc

Każdy facet to puszczalski i nic tego nie zmieni, taka ich natura. Bo nikt mi nie wmowi, ze jakby im wyszła ta wyfotoszopowana laska z tv na której sam widok im staje i zaproponowała mu nie wiadomo co to by odmówił. Nie ma nawet takiej opcji. Żaden facet by nie odmówił, tym bardziej jakby wiedział że wy sie o niczym nie dowiecie. Prawda jest taka, ze faceci są w związku, a potrafi mu stanąć na widok inne. I to jest fizjologia... Tacy są faceci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimbus
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Każdy facet to puszczalski i nic tego nie zmieni, taka ich natura. Bo nikt mi nie wmowi, ze jakby im wyszła ta wyfotoszopowana laska z tv na której sam widok im staje i zaproponowała mu nie wiadomo co to by odmówił. Nie ma nawet takiej opcji. Żaden facet by nie odmówił, tym bardziej jakby wiedział że wy sie o niczym nie dowiecie. Prawda jest taka, ze faceci są w związku, a potrafi mu stanąć na widok inne. I to jest fizjologia... Tacy są faceci... 

Nie prawda 🙂 nie dokładnie każdy, na przykład ja nie ale w większości masz racje że tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Każdy facet to puszczalski i nic tego nie zmieni, taka ich natura. Bo nikt mi nie wmowi, ze jakby im wyszła ta wyfotoszopowana laska z tv na której sam widok im staje i zaproponowała mu nie wiadomo co to by odmówił. Nie ma nawet takiej opcji. Żaden facet by nie odmówił, tym bardziej jakby wiedział że wy sie o niczym nie dowiecie. Prawda jest taka, ze faceci są w związku, a potrafi mu stanąć na widok inne. I to jest fizjologia... Tacy są faceci... 

Jak widzisz kobiety wola to negowac i myśleć że istnieją inni. Istnieją. 40 letnie präwice męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
15 minut temu, Mizo napisał:

A ja nie, bo to nie życie seksualne świadczy o człowieku. O wiele bardziej szanuję faceta, który lubi seks bez zobowiązań i gra w otwarte karty informując kobiety o tym, że nie mają co liczyć na związek, niż "porządnego" mężusia, który zdradza i oszukuje żonę 🙂 

Takich też potępiam. Oczywiście, jeśli obu stronom taki "otwarty związek" pasuje, to jest ok.

15 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, pobzykać, pobzykać, a na żonę dziewica, kucharka, sprzątaczka, praczka, opiekunka i to bez wymagań.

Bzdura.

18 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Żeby się o tym przekonać to najpierw musi kogoś spotkać taka możliwość dokonania realnego wyboru. Łatwo jest deklarować gdy żadna kobieta nie proponowała i najprawdopodobniej nie za proponuje seks bez zobowiązań. Równie dobrze można zadeklarować że nigdy się nie poleci w kosmos. Deklaracje takie nic nie kosztują. 

Ręczę za siebie, że gdyby mnie spotkała taka możliwość, to trzymałbym się swoich zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość normalny ... napisał:

Bez obrazy ale według mnie takie coś jest nienormalne i tacy goście tak samo jak kobiety są dokładnym przykładem upadku naszej cywilizacji

A dla mnie upadkiem cywilizacji jest obłuda i kłamstwo. Nie ma nic bardziej bolesnego w związku niż "podwójne życie" partnera. Ja jestem w stanie zrozumieć, że ludzie mają różne temperamenty - jeśli chcą je realizować bez krzywdzenia innych, to mi nic do tego. Ale zdrady są obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy facet to puszczalski i nic tego nie zmieni, taka ich natura. Bo nikt mi nie wmowi, ze jakby im wyszła ta wyfotoszopowana laska z tv na której sam widok im staje i zaproponowała mu nie wiadomo co to by odmówił. Nie ma nawet takiej opcji. Żaden facet by nie odmówił, tym bardziej jakby wiedział że wy sie o niczym nie dowiecie. Prawda jest taka, ze faceci są w związku, a potrafi mu stanąć na widok inne. I to jest fizjologia... Tacy są faceci... 

Nie każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Mizo napisał:

A dla mnie upadkiem cywilizacji jest obłuda i kłamstwo. Nie ma nic bardziej bolesnego w związku niż "podwójne życie" partnera. Ja jestem w stanie zrozumieć, że ludzie mają różne temperamenty - jeśli chcą je realizować bez krzywdzenia innych, to mi nic do tego. Ale zdrady są obrzydliwe.

Akurat w tej kwestii wyjątkowo się z tobą zgadzam.

Ale kobiety też zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Każdy facet to puszczalski i nic tego nie zmieni, taka ich natura. Bo nikt mi nie wmowi, ze jakby im wyszła ta wyfotoszopowana laska z tv na której sam widok im staje i zaproponowała mu nie wiadomo co to by odmówił. Nie ma nawet takiej opcji. Żaden facet by nie odmówił, tym bardziej jakby wiedział że wy sie o niczym nie dowiecie. Prawda jest taka, ze faceci są w związku, a potrafi mu stanąć na widok inne. I to jest fizjologia... Tacy są faceci... 

Oczywiście, że tak. Mogą sobie mówić, że by nie zdradzili, ale w sytuacji, w której by zobaczyli taką laskę i ona by zadeklarowała chęć seksu z nimi, to niestety, ale wtedy myślą tylko małą główką. Sprzed kompa łatwo odmówić, szczególnie jeśli się miało do czynienia tylko z kobietami jpg, ale życie to co innego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polać mu dobrze gada :)
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nie każdy taki jest.

Dokładnie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza wina.
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Akurat w tej kwestii wyjątkowo się z tobą zgadzam.

Ale kobiety też zdradzają.

Oczywiście, ale szczerze mówiąc to wcale by nie musiały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, PiesNaKobiety napisał:

To raczej myślenie Twojej babci nie Twoje. "Zakonodowałaś" to w młodości i funkcjonuje to w Tobie jak aksjomat.

Pitolicie Hipolicie. To myślenie wielu mężczyzn na forum, nie mam motywacji podsyłać tych tekstów, bo jak jesteś tu trochę to niemożliwe, że nie spotykasz takich poglądów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Mizo napisał:

Oczywiście, że tak. Mogą sobie mówić, że by nie zdradzili, ale w sytuacji, w której by zobaczyli taką laskę i ona by zadeklarowała chęć seksu z nimi, to niestety, ale wtedy myślą tylko małą główką. Sprzed kompa łatwo odmówić, szczególnie jeśli się miało do czynienia tylko z kobietami jpg, ale życie to co innego 🙂

ZROZUM W KOŃCU, DURNA BABO NIENAWIDZĄCA MĘŻCZYZN, ŻE KAŻDY MĘŻCZYZNA JEST INNY!!! TO, ŻE W TWOIM OTOCZENIU WSZYSCY ZDRADZAJĄ, NIE OZNACZA, ŻE KAŻDY TAK ROBI. MOŻE WIELKIMI LITERAMI W KOŃCU DO CIEBIE DOTRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Wasza wina. napisał:

Oczywiście, ale szczerze mówiąc to wcale by nie musiały. 

Prawda. Kiedy zazwyczaj zdradza kobieta? Gdy jest niedoceniana, niezauważana i nieadorowana. Jeśli nie dostaje tego od swojego partnera, to szuka tych wrażeń u innego faceta. O to nietrudno, bo na początku to każdy słodzi i zachwala. Nie do tego jednak zmierzam. Chodzi o to, że wielu mężczyzn mogłoby zapobiec zdradom swoich partnerek, gdyby tylko choć trochę bardziej się starali i o nie dbali. Takie zdrady z premedytacją u kobiet to rzadkość. Natomiast mężczyzna może mieć idealną dziewczynę, a i tak na 99% ją zdradzi, gdy nadarzy się okazja. Kobieta nie ma jak temu zapobiec - musiałaby chyba sobie zrobić przeszczep twarzy i zmienić ciało, żeby wyglądała jak "obca", bo tylko taka mężczyznę najbardziej podnieca 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Mizo napisał:

Prawda. Kiedy zazwyczaj zdradza kobieta? Gdy jest niedoceniana, niezauważana i nieadorowana.

Akurat nie. Kobieta zdradza bardzo często, bo jej się nudzi albo po prostu ot tak.

Przed chwilą, Mizo napisał:

Chodzi o to, że wielu mężczyzn mogłoby zapobiec zdradom swoich partnerek, gdyby tylko choć trochę bardziej się starali i o nie dbali.

Jest wielu mężczyzn, którzy się starają i są zdradzani.

1 minutę temu, Mizo napisał:

Natomiast mężczyzna może mieć idealną dziewczynę, a i tak na 99% ją zdradzi, gdy nadarzy się okazja. Kobieta nie ma jak temu zapobiec - musiałaby chyba sobie zrobić przeszczep twarzy i zmienić ciało, żeby wyglądała jak "obca", bo tylko taka mężczyznę najbardziej podnieca 😕 

Bzdura. Tylko idyota by zdradził w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Kobiety mają 235 powodów do zdrady, mężczyźni tylko 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość vvv napisał:

 

Bzdura.

Wpisz sobie w wyszukiwarkę "szukam dziewicy". Już w pierwszym temacie Sajof czy jak mu tam szuka dziewicy, a sam nie jest prawiczkiem, tłumaczy, że to nie hipokryzja. Twoje "bzdura" nie zmienia faktów, ja mogę stwierdzić, że bzdurą jest, że 1+1=2, ale faktów nie zmienię. Są tacy faceci i już. Zaraz mogę podać kolejne przykłady i wszystkie z rego forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wpisz sobie w wyszukiwarkę "szukam dziewicy". Już w pierwszym temacie Sajof czy jak mu tam szuka dziewicy, a sam nie jest prawiczkiem, tłumaczy, że to nie hipokryzja. Twoje "bzdura" nie zmienia faktów, ja mogę stwierdzić, że bzdurą jest, że 1+1=2, ale faktów nie zmienię. Są tacy faceci i już. Zaraz mogę podać kolejne przykłady i wszystkie z rego forum. 

Są tacy faceci, oczywiście. Ale nie każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
2 godziny temu, Neymar_XD napisał:

Czy istnieją jeszcze takie dziewczyny które normalnie myślą o przyszłości by wsiąść ślub  i mieć dzieci lub chociaż jedno. I które faktycznie planują kogoś znaleźć na stałe z nadzieją że będą z tą osobą na zawsze i które będą wierne temu jednemu i nie będą oglądać się za innymi

???

A niby dlaczego kobieta ma być wierna skoro faceci nie są? Hm!?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość vvv napisał:

ZROZUM W KOŃCU, DURNA BABO NIENAWIDZĄCA MĘŻCZYZN, ŻE KAŻDY MĘŻCZYZNA JEST INNY!!! TO, ŻE W TWOIM OTOCZENIU WSZYSCY ZDRADZAJĄ, NIE OZNACZA, ŻE KAŻDY TAK ROBI. MOŻE WIELKIMI LITERAMI W KOŃCU DO CIEBIE DOTRZE

Dotarło, ale na pewno nie przez Twój "władczy" ton. Co nie znaczy, że się z tym zgadzam. Zwyczajnie nie muszę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Mizo napisał:

Dotarło, ale na pewno nie przez Twój "władczy" ton. Co nie znaczy, że się z tym zgadzam. Zwyczajnie nie muszę 🙂

Nie "władczy ton", tylko zdenerwowanie mówieniem jak do ściany.

Nie musisz się zgadzać, tak samo jak nie musisz się zgadzać z tym, że 2+2=4, co nie zmienia faktu, że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Gosciowa napisał:

A niby dlaczego kobieta ma być wierna skoro faceci nie są? Hm!?? 

A niby dlaczego zakładasz, że nie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość normalny ... napisał:

Bez obrazy ale według mnie takie coś jest nienormalne i tacy goście tak samo jak kobiety są dokładnym przykładem upadku naszej cywilizacji

poważnie? Takie podejście istnieje od tysięcy lat i jakoś cywilizacja rozwija się (czy to dobrze dla planety to inna historia)

 

Ja mogłabym żyć w otwartym związku, bo dla mnie ważna jest szczerość i zaufanie. Zdrady nigdy bym nie wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość vvv napisał:

Nie każdy taki jest.

A nie gadaj głupot... Jakbym ci przyniosła laskę, która by ci się podobała i ona by chciała to byś nie pogardzil... Zabij mnie ale w to nie wierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A nie gadaj głupot... Jakbym ci przyniosła laskę, która by ci się podobała i ona by chciała to byś nie pogardzil... Zabij mnie ale w to nie wierze. 

Nie musisz. Znam siebie i swoje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

poważnie? Takie podejście istnieje od tysięcy lat i jakoś cywilizacja rozwija się (czy to dobrze dla planety to inna historia)

 

Ja mogłabym żyć w otwartym związku, bo dla mnie ważna jest szczerość i zaufanie. Zdrady nigdy bym nie wybaczyła

Otwarty związek polega na tym, ze też spotykasz sie z innymi na seks... Więc nie wiem jakiej zdrady byś nie wybaczyla, skoro mogłabyś żyć w otwartym związku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny ...
31 minut temu, Mizo napisał:

A dla mnie upadkiem cywilizacji jest obłuda i kłamstwo. Nie ma nic bardziej bolesnego w związku niż "podwójne życie" partnera. Ja jestem w stanie zrozumieć, że ludzie mają różne temperamenty - jeśli chcą je realizować bez krzywdzenia innych, to mi nic do tego. Ale zdrady są obrzydliwe.

To już nie można normalnie żyć? być w stałym związku gdzie i mężczyzna i kobieta są wierni i szczerzy i nie zdradzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja mu wierzę, jest irytujący, ale sam siebie zna lepiej niż wy, więc jak twierdzi, że by nie skorzystałby to wierzę na słowo. Nie każdy zdradza i powodów dla których ludzie nie zdradzają jest tyle samo co powodów do zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość vvv napisał:

Nie musisz. Znam siebie i swoje zasady.

Zasady zasadami... Ale na widok laski, która by ci się spodobała zasady by znikły. Może nie miałeś takiej okazji ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość normalny ... napisał:

To już nie można normalnie żyć? być w stałym związku gdzie i mężczyzna i kobieta są wierni i szczerzy i nie zdradzają?

można, ale nijak to się ma do cywilizacji, bo ludzie zawsze zdradzali się, kończyli związki, zaczynali nowe itd. Więc nie demonizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apokaliptyczny
7 minut temu, Gość gość napisał:

poważnie? Takie podejście istnieje od tysięcy lat i jakoś cywilizacja rozwija się (czy to dobrze dla planety to inna historia)

 

Ja mogłabym żyć w otwartym związku, bo dla mnie ważna jest szczerość i zaufanie. Zdrady nigdy bym nie wybaczyła

Dlatego jest prawdopodobne że nie długo ten Świat się skończy 🙂 i choć nie mogę mówić za Boga to nie zdziwiłbym się gdyby ukarał takich którzy nie potrafią normalnie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×