Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Duphaston

Polecane posty

Gość Asia

Hej wszystkim! 

Czy ktos może mi pomoc. Okres spoznia mi sie od zastosowania ostatniego pudelka Castagnus. Moje miesiaczki byly bardzo nieregularne, wiec dlatego sie na niego zdecydowalam. Wszystko bylo ok, tylko po przyjeciu ostatniego pudelka, miesiaczka sie zatrzymala. Nie jestem w ciazy, bylam u ginekologa,  moje badania sa ok, hormony rowniez.  Ginekolog przepisala mi Duphaston na wywolanie, jezeli nie dostane okresu do polowy wrzesnia. No i tutaj moje pytanie... Okresu jak na razie nie ma,  tabletki wykupilam i mam je brac przez 10 dni po jednej tabletce. Czy jesli podczas brania, w przeciagu tych 10 dni pojawi sie plamienie to mam przerwac branie tabletek? Czy nadal brac 10 dni? Moze ktos sie zna? 

Pozdrawiam Asia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kermitka

Bierz tyle czasu ile kazała Ci ginka, czyli przez 10 dni po jednej tabletce, a tak z własnego doświadczenia u mnie najlepiej na nieregularne bolesne i obfite miesiączki pomogła anty vines, zaczęłam się zabezpieczać przed niechciana ciążą, ale nie pomyślałabym, ze tak pozytywnie to wpłynie na moje cykle 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Miesiączka pojawi się kiedy nastąpi spadek progesteronu czyli jak wybierzesz wszystkie tabletki i odstawisz. Ja dostaje po 2 dniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Znaczy mam na myśli te 10 nie wszystkie z opakowania. Tu chodzi o podniesienie progesteronu w twoim organizmie na maximo a pozniej spadek kiedy przestaniesz je brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Dzieki bardzo za pomoc!

Pozdrowionka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×