Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

PiS ZRUJNOWAŁ mi życie i wszystkie oszczędności inflacją.

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Na Marsie byłaś? Czy choćby na orbicie ziemskiej? A potrafisz coś o nich powiedzieć, nie? Choć może jednak nie...

wierzysz, że "rozdawnictwo" zniszczyło Wenezuelę a nie sukcesywna blokada eksportu ropy na wyniszczenie stosowana przez imperialne USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Licz się ze słowami. Ile ci trollu płacą? Czy robisz to charytatywnie jak malaemi?

pokój 208 robi nadgodziny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

pokój 208 robi nadgodziny 😉

Nie obrażaj mnie PiSowski trollu, że mam coś wspólnego z PO. Charytatywnie dla nich robisz czy jednak ci płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie obrażaj mnie PiSowski trollu, że mam coś wspólnego z PO. Charytatywnie dla nich robisz czy jednak ci płacą?

Płaci mi poseł Brejza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupabiskupa
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Płaci mi poseł Brejza

Raczej 'sędzia', tfu ! Poyebiak. Ten z szajki Zera. Macie wprawe, skierwysyny komusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość lol napisał:

jak ktos lubi Wenezuele+ to faktcznie dobrze 😂

No to sorry, nie wiedziałem że Wenezuelę zniszczyło 500+ 300+, 13 emerytura, podniesienie płacy minimalnej, spadek bezrobocia, szybkie inwestycje, budowa lokalnych, darmowe leki dla seniorów, przywracanie odebranych kamienic, rozbicie mafii VATowskich i Amber gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wenezuelę zniszczył ryży łeb, bo zajumał im pieniądze z ofe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Dla PIsowskich trolli zawsze gdy ktoś jest przeciwko PIS to znaczy, że jest za PO. Są zbyt tępi, żeby wymyślić coś innego.

popieram dlatego ja nie głosuję na nikogo, wszyscy są choooja warci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

popieram dlatego ja nie głosuję na nikogo, wszyscy są choooja warci 

Głosować trzeba, ale to prawda zarówno PO i PiS to przeżytek. Potrzeba zmian, naprawdę dobrych nie tylko w nazwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dupabiskupa napisał:

Raczej 'sędzia', tfu ! Poyebiak. Ten z szajki Zera. Macie wprawe, skierwysyny komusze.

Raczej "sędzia" Tuleja, Rzeplinski i Gersdorf tfu ! Ten z szajki Zera. Macie wprawę skierwysyny komusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.09.2019 o 07:07, Gość Gość napisał:

Mieszkam w UK.

Jestem sprzątaczką na "własnej działalności".

Za godzinę mojej pracy biorę 12 - 15 funtów.

Zarabiam więcej niż moje koleżanki w sklepach czy biurach.

Mam koleżanki które pracują w sklepach (zarabiają ok 9-10/godz), w biurze rachunkowym (10-11/godz), w agencji nieruchomości w centrum Londynu (nie znam stawki godzinowej ale ma 1500 funtów na rękę) i w banku Barclays w obsłudze klienta (jej ostatnia wypłata 1400 na rękę)

WOLĘ SPRZĄTAĆ!!!

Ja bym nie wolała. Sprzątanie to ciężka fizyczna praca, szkoda zdrowia dla takiej różnicy o jakiej mówisz. Szczerze, to nie zostałabym sprzątaczką nawet gdyby zapłacono mi trzy razy więcej niż w obecnej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2019 o 18:45, Gość Gosc napisał:

Napisałaś "we firmie" zamiast "w firmie" , tak mówią tępaki które ledwo podstawówki kończą, tak się kojarzy 

 

Dnia 15.09.2019 o 10:49, Gość Ags napisał:

Jestem z Poznania. Mowi sie u nas na ziemniaki pyry ale okreslenia we firmie nie slyszalam. Nie rob, prosze z nas ludzi nie umiejacych wypowiadac sie w rodzimym jezyku. To nie jest regionalizm. 

 

Dnia 15.09.2019 o 14:38, Gość Ags napisał:

Rozmowa moge byc pochlonieta.

I nadal, nie spotykam sie z ludzmi ktorzy wyslawiaja sie w ten sposob a jestem urodzona w Poznaniu z rodziny Poznaniakow i cale zycie mieszkam w tym miescie. Nawet w pokoleniu mojej babci. Mamy zwyczaj wtracac slowka pochodzace z gwary, ale poslugujemy sie poprawna polszczyzna. Taka, jakiej ucza w szkolach. 

Niektórzy urzędnicy biurowi z wyższym wykształceniem, szczycący się inteligencją i wyśmiewający się z osób o niższym wykształceniu, a nawet traktujący ich za hołotę i każą im jeździć na mopie za 2000zł brutto i nie pozwalający zarobić więcej za swoją ciężką pracę - nie potrafią poprawnie pisać nazwisk petentów.

Bardzo często na oficjalnych pismach urzędowych nie odmieniają mojego nazwiska, jeżeli np. nazywam się Jan Kowalczyk lub Jan Kucharczyk, to zamiast pisać np. "dla Jana Kowalczyka", "Jana Kucharczyka" piszą "dla Jana Kowalczyk", "Jana Kucharczyk" jak również "państwo Kowalczyk", państwo Kucharczyk" itp. - i to nie jest żaden chochlik drukarski, który niepostrzeżenie wkradł się do rozmowy internetowej, tylko napisany z premedytacją poważny BYK. Kto jeszcze dostaje takie pisma od urzędników z wyższym wykształceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja bym nie wolała. Sprzątanie to ciężka fizyczna praca, szkoda zdrowia dla takiej różnicy o jakiej mówisz. Szczerze, to nie zostałabym sprzątaczką nawet gdyby zapłacono mi trzy razy więcej niż w obecnej pracy. 

mam identyczne odczucia szkoda zdrowia, życia i frustracji wynikającej z położenia na dnie drabiny społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie nie chodzi o ten brak prestiżu, tylko o harówkę bardziej. Może ja jestem cherlawa, ale nie wiem skąd macie siły, żeby cały dzień sprzątać i tak codziennie. Nie dałabym rady. Praca, którą bym wzięła nie mając absolutnie innych opcji i kombinowała jak ją zmienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja bym nie wolała. Sprzątanie to ciężka fizyczna praca, szkoda zdrowia dla takiej różnicy o jakiej mówisz. Szczerze, to nie zostałabym sprzątaczką nawet gdyby zapłacono mi trzy razy więcej niż w obecnej pracy. 

 

6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mnie nie chodzi o ten brak prestiżu, tylko o harówkę bardziej. Może ja jestem cherlawa, ale nie wiem skąd macie siły, żeby cały dzień sprzątać i tak codziennie. Nie dałabym rady. Praca, którą bym wzięła nie mając absolutnie innych opcji i kombinowała jak ją zmienić 

Ty rozumiesz co to jest praca fizyczna, a niektórzy tutaj nie rozumieją jaka to jest ciężka praca. Uważają że nie należy im się podwyżka płacy i uważają, że jeżeli taka osoba chce więcej zarabiać to musi skończyć studia i zostać biurokratą, bo tylko biurokracie należą się duże pieniądze. Robol niech tyra za 1000zł, dobrze że jest ktoś taki jak Jarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Raczej "sędzia" Tuleja, Rzeplinski i Gersdorf

Napluj w lustro, jedyne co możesz, skierwysynu komuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Mam pomysl oszczednosci zamienie na dolary i dam na lokate. Slaby procent troche ale lepsze to niz nic. Trzeba sie pogodzic z inflacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 17.09.2019 o 19:49, Gość Gość napisał:

 

Ty rozumiesz co to jest praca fizyczna, a niektórzy tutaj nie rozumieją jaka to jest ciężka praca. Uważają że nie należy im się podwyżka płacy i uważają, że jeżeli taka osoba chce więcej zarabiać to musi skończyć studia i zostać biurokratą, bo tylko biurokracie należą się duże pieniądze. Robol niech tyra za 1000zł, dobrze że jest ktoś taki jak Jarek.

Sprzedajecie się Jarkowi za marne grosze. Ciekawe jak za kilka - kilkanaście lat spojrzycie w lustro, gdy wasze dzieci będą musiały spłacać wasze dlugi. Chociaż, pewnie i tak nie skojarzycie, że to wasza wina, bo myslenie jest wam obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×