Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

PiS ZRUJNOWAŁ mi życie i wszystkie oszczędności inflacją.

Polecane posty

Gość gość

Autorko pis nie zrujnował Ci życia tylko nauczy Cię ryzyka inwestycyjnego przez co pieniądz będzie krążyć w gospodarce a nie kiszenia pieniędzy w skarpecie albo na lokacie rzędu 2 procent jak skąpiradło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahaha widać po wakacjach znów otworzyli pokój 208 w ratuszu w Inowrocławiu stąd też desant pełowskich trolli 😄 już w 2016 miało paść przez namiastkę państwa dobrobuytu PiS, no maks w 2017, dzięki Bogu mamy jesień 2019 i mamy się świetnie mimo niekorzystnej sytuacji makroekonomicznej np. wojna celna Chin z USA 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Inflacja jest rzędu 3 procent dla ludzi niemyślących tłumoku. Jak wliczysz do tego produkty, których prawie nigdy nie kupujesz, np. jakaś chińska uszczelka. Podlicz sobie inflację na dobra najważniejsze, niezbędne do życia. Np. ziemniaki, warzywa, mięso, metr kwadratowy mieszkania, wywóz śmieci. I wyjdzie ci wtedy kilkadziesiąt procent. To są podstawowe produkty. Banda Pisowskich imbecyli daje się mamić inflacją 3 procent. Buahahahahaha. 

nie przemowisz. PiSowcy to tlumoki bez wyksztalcenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

nie przemowisz. PiSowcy to tlumoki bez wyksztalcenia. 

Nie przemówisz. POwcy to tłumiki bez wykszałcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie przemówisz. POwcy to tłumiki bez wykszałcenia.

nie trzeba byc za PO zeby widziec co PiS odp.ierdala. Trzeba po prostu miec podstawowa znajomosc ekonomii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Autorko pis nie zrujnował Ci życia tylko nauczy Cię ryzyka inwestycyjnego przez co pieniądz będzie krążyć w gospodarce a nie kiszenia pieniędzy w skarpecie albo na lokacie rzędu 2 procent jak skąpiradło 🙂

Inwestowania w co? Skoro wszystko z PiSu pierdyknie i będzie wycierać podłogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

ale co się dziwisz? za peło chcieli zatrudniać jedynie studentów prywaciarze aby płacić mniejsze składki przy umowie zlecenie, więc ludzie masowo studiowali na wydziałach humanistycznych i te kierunki pokończyli. dopiero pis patologię ukrócił ustanawiajac m.in stawkę minimalną na zleceniu

Tylko dalej ludzie się masowo kształcą, a powinno się ograniczać liczbę studentów, znaczy najlepsi powinni studiować. Na studiowanie wszystkich ludzi, którzy potem i tak nie pracują w zawodzie to szkoda kasy podatników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko dalej ludzie się masowo kształcą, a powinno się ograniczać liczbę studentów, znaczy najlepsi powinni studiować. Na studiowanie wszystkich ludzi, którzy potem i tak nie pracują w zawodzie to szkoda kasy podatników.

Nigdy tego nie zrobią, bo zbyt wielu wykładowców straciłoby pracę. Już teraz jest walka o studenta na kierunkach humanistycznych bo wiele kierunków dosłownie wymiera. Nie ma chętnych, jest mało grup i przyjmują wszystkich. To zaczyna się dziać już na uniwersytetach w niektórych większych miastach, wiem co mówię. Jest kilka chwytliwych kierunków na które jest poro chętnych i po I naborze jest koniec a nawet jakiś przesiew, natomiast na wiele innych przyjmują jeszcze do końca października by uzbierać konkretną pulę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

nie trzeba byc za PO zeby widziec co PiS odp.ierdala. Trzeba po prostu miec podstawowa znajomosc ekonomii 😘

A co niby oni odp.ierdala? Dobrze robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdy tego nie zrobią, bo zbyt wielu wykładowców straciłoby pracę. Już teraz jest walka o studenta na kierunkach humanistycznych bo wiele kierunków dosłownie wymiera. Nie ma chętnych, jest mało grup i przyjmują wszystkich. To zaczyna się dziać już na uniwersytetach w niektórych większych miastach, wiem co mówię. Jest kilka chwytliwych kierunków na które jest poro chętnych i po I naborze jest koniec a nawet jakiś przesiew, natomiast na wiele innych przyjmują jeszcze do końca października by uzbierać konkretną pulę. 

Ja to wiem, ale co kogo obchodzą wykładowcy. To lepiej wywalać kasę podatników na nadmiar studentów? Sami wiecie, że potem sporo osób  pracuje w zawodach, które nie wymagają wykształcenia wyższego, czyli kasa została wyrzucona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

nie trzeba byc za PO zeby widziec co PiS odp.ierdala. Trzeba po prostu miec podstawowa znajomosc ekonomii 😘

A co niby oni odp.ierdala? Dobrze robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A co niby oni odp.ierdala? Dobrze robią

jak ktos lubi Wenezuele+ to faktcznie dobrze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Ja to wiem, ale co kogo obchodzą wykładowcy. To lepiej wywalać kasę podatników na nadmiar studentów? Sami wiecie, że potem sporo osób  pracuje w zawodach, które nie wymagają wykształcenia wyższego, czyli kasa została wyrzucona w błoto.

Twoim zdaniem lepiej, żeby uczelnie (a raczej wydziały) humanistyczne, upadły? I nie było takich kierunków jak polonistyka, socjologia, pedagogika itd? Jak ja studiowałam na uniwersytecie (studiowałam rzadki język, u mnie był limit do kilkunastu studentów ale i tak szału nie było z chętnymi), to każdy wiedział, że na filologię polską jest tak mało chętnych że muszą brać dodatkowe nabory, poza tym wyśmiewa się studentów tego kierunku. Bzdurne jest moim zdaniem wymyślanie nowych kierunków które często nie różnią się niczym od już istniejących od lat. Jednak przesadą jest tak ostre traktowanie humanistycznych wydziałów, a chwilę się okaże że tylko ścisłe sie liczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Twoim zdaniem lepiej, żeby uczelnie (a raczej wydziały) humanistyczne, upadły? I nie było takich kierunków jak polonistyka, socjologia, pedagogika itd? Jak ja studiowałam na uniwersytecie (studiowałam rzadki język, u mnie był limit do kilkunastu studentów ale i tak szału nie było z chętnymi), to każdy wiedział, że na filologię polską jest tak mało chętnych że muszą brać dodatkowe nabory, poza tym wyśmiewa się studentów tego kierunku. Bzdurne jest moim zdaniem wymyślanie nowych kierunków które często nie różnią się niczym od już istniejących od lat. Jednak przesadą jest tak ostre traktowanie humanistycznych wydziałów, a chwilę się okaże że tylko ścisłe sie liczą. 

Nie chodzi, żeby upadły, tylko nie podoba mi się że jak ktoś jest osłem ze wszystkiego to idzie np. na polonistykę, do której nie ma predyspozycji, a potem przez kogoś takiego studia polonistyczne uważane są za byle co. Po prostu powinien być jakiś limit przyjęć na studia humanistyczne, przecież to śmieszne żeby wszyscy studiowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

czego ujadacie suczki z żalu, że najniższa krajowa będzie 4000 brutto? najniższa krajowa na kafe to przecież 5000 netto, więc ludziom takich groszy żałujecie? 😄

 

hehehe skoro więć najniższa rzędu 4000 ma rozbujać inflację do niewiarygodnych wręcz poziomów to za obecną inflację jest odpowiedzialna grupa kaferyjna pobierająca zawyżone 5000 netto a  nie jakieś 500+ 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość gość napisał:

Nie chodzi, żeby upadły, tylko nie podoba mi się że jak ktoś jest osłem ze wszystkiego to idzie np. na polonistykę, do której nie ma predyspozycji, a potem przez kogoś takiego studia polonistyczne uważane są za byle co. Po prostu powinien być jakiś limit przyjęć na studia humanistyczne, przecież to śmieszne żeby wszyscy studiowali.

dobra a jak ktoś poszedł na socjologie i realizuje się w marketingu przez co mam na myśli całe kampanie a nie telefonowanie do ludzi jako akwizytor czy też zwykłe wstawianie zredagowanych ogłoszeń na gumtre i pokrewnych. zmarnował pieniądze podatników czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

dobra a jak ktoś poszedł na socjologie i realizuje się w marketingu przez co mam na myśli całe kampanie a nie telefonowanie do ludzi jako akwizytor czy też zwykłe wstawianie zredagowanych ogłoszeń na gumtre i pokrewnych. zmarnował pieniądze podatników czy nie?

To zależy. Co innego jak kilka osób po danym kierunku wykonuje inny zawód niż wyuczony, a co innego jak mało kto po danym kierunku pracuje w swoim zawodzie. Znam masę ludzi pracujących dużo poniżej kwalifikacji, którzy nawet roku nie pracowali w swoim zawodzie. Znam też osoby, które nigdy nie powinny ukończyć studiów, a byli po prostu przepychani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie przemówisz. POwcy to tłumiki bez wykszałcenia.

O PISowkie trolle już na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Po prostu powinien być jakiś limit przyjęć na studia humanistyczne, przecież to śmieszne żeby wszyscy studiowali.

Tych humanistów na pęczki, to wypuszczają głównie niepaństwowe uczelnie. Gdyby takich socjologów puszczały w świat tylko państwowe, to wcale tak dużo by ich nie było 🙂 Także jeśli zmarnują pieniądze, to swoje prywatne wydane na czesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czytając wypowiedzi niektórych uważam, ze nawet skończenie przez nich podstawówki to była kasa wyrzucona w błoto.

Wiedza ekonomiczna czy zdolność logicznego myślenia wśród niektórych kafeterianek jest poniżej krytyki.

Chyba, że dokładnie wiecie co piszecie, ale np. bardzo nie kochacie swoich dzieci i marzy wam się powrót PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Największą porażką tego kraju jest to, że wszyscy mają takie same prawa wyborcze. Powinny być robione jakieś egzaminy, sprawdzanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, testy logicznego myslenia, na inteligencję z podstawowej znajomości prawa itd. I dopiero powinno być przynane prawo do głosowania albo nie. Ewentualnie przyznana waga głosu danej osoby.

Bo potem imbecyle i ćwierćinteligenci dają się kupić za populistyczne obiecanki socjalu wyższych pensji itd i doprowadzają kraj do ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Tych humanistów na pęczki, to wypuszczają głównie niepaństwowe uczelnie. Gdyby takich socjologów puszczały w świat tylko państwowe, to wcale tak dużo by ich nie było 🙂 Także jeśli zmarnują pieniądze, to swoje prywatne wydane na czesne.

Rząd PISu bardzo promuje i ceni kierunki humanistyczne. Humanistyka to oczko w głowie Gowina :-) A najlepiej dofinansowana przez nas, podatników jest uczelnia Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Tych humanistów na pęczki, to wypuszczają głównie niepaństwowe uczelnie. Gdyby takich socjologów puszczały w świat tylko państwowe, to wcale tak dużo by ich nie było 🙂 Także jeśli zmarnują pieniądze, to swoje prywatne wydane na czesne.

Niekoniecznie. A te wszystkie filie  państwowych uczelni? I po państwowych niestety dużo wychodzi ludzi, którzy nie powinni studiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Niekoniecznie. A te wszystkie filie  państwowych uczelni? I po państwowych niestety dużo wychodzi ludzi, którzy nie powinni studiować.

Ale przecież i tak rynek to zweryfikuje. Nie jestem za ograniczaniem, sterowaniem, zakazami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

O PISowkie trolle już na kafe.

O, POwskie trolle już na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość lol napisał:

jak ktos lubi Wenezuele+ to faktcznie dobrze 😂

A co jest w Wenezueli? Jak byłeś to opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

O, POwskie trolle już na kafe.

Licz się ze słowami. Ile ci trollu płacą? Czy robisz to charytatywnie jak malaemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

PISowski członek RPP w Radiu Maryja (sic!) mówił, ze inflacja jest spoko. Ja mu wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

nie trzeba byc za PO zeby widziec co PiS odp.ierdala. Trzeba po prostu miec podstawowa znajomosc ekonomii 😘

Dla PIsowskich trolli zawsze gdy ktoś jest przeciwko PIS to znaczy, że jest za PO. Są zbyt tępi, żeby wymyślić coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

A co jest w Wenezueli? Jak byłeś to opowiedz.

Na Marsie byłaś? Czy choćby na orbicie ziemskiej? A potrafisz coś o nich powiedzieć, nie? Choć może jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×