Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikola855

Rak szyjki macicy :(

Polecane posty

Gość Nikola855

Dziewczyny czy miał ktoś z waszej rodziny raka szyjki i przechodził radioterapię?U mojej mamy wykryto raka i czeka na radioterapię w Szczecinie , nie wiem co robić jak ją do tego przygotować.Na razie  jej nie powiedziałam że to rak boję się ,że się załamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgh

poszukaj na grupie na fb lub na youtubie filmikow Huberta Czerniaka, Jaskowskiego i Jerzego Zieby, chemio- i radioterapia predzej wpedzi Twoja mame do grobu, niz pomoze. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chce straszyć ale u mojej babci po wykryciu raka szyjki macicy nie podjęli się niczego innego jak radioterapii. Chemia szybciej by ją zabiła niż sam rak. Od diagnozy do śmierci minęło chyba max 2 lata jak nie krócej ale to już było tak dawno, że nie jestem w stanie tego dokładnie określić. Zmarła mając 77 lat. Musiała na dodatek mieć stomie założoną bo miała tam wszystko przeżarte przez raka. Za długo zwlekała na wizytę u lekarza mimo bólów brzucha no bo jak tam już nic nie działa to co miałoby się stać... Trzymaj się i daj dużo wsparcia mamie nie daj się jej poddać. Znajoma miała guza w piersi szybko wykrytego najpierw go wcieli potem przeszła także radioterapie, chemii nie miała żyje i ma się bardzo dobrze. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

No to nie strasz. Czasem dają radioterapie żeby potem bezpieczniej wyciąć raka. Po operacji chemia i po wszystkim. Wczesnie wykryty jest wyleczalny i tego się trzymamy. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola855

Dziękuję za odpowiedzi,powiedziano że mama nie będzie operowana tylko radioterapia czekamy na dalsze wyniki  😞 

Mam nadzieję,że będzie dobrze muszę być silna dla mamy i ją wspierać 😘 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×