Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmm

Beta <0,10

Polecane posty

Gość Mmmm

Czesc dziewczyny, czy ktoras z was miala taka bete? Co dalej sie dzialo? Okres mial przyjsc 12 wrzesnia nadal nie ma. Dzisiaj zrobiona beta i taki wynik <0,10mlU/ml.  W poniedzialek lece do gina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Tzn, że w ciąży na pewno nie jesteś. Może okres przyjdzie później, a jeśli nie to dobrze, że myślisz o wizycie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm
3 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Tzn, że w ciąży na pewno nie jesteś. Może okres przyjdzie później, a jeśli nie to dobrze, że myślisz o wizycie u gina

Pierwszy raz mam tak opozniony okres wiec od razu sie zapisalam.. no i pierwsze co to badanie z krwi polecialam zrobic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A może po prostu owulacja Ci się opóźniła? Wtedy okres też będzie odpowiednio później. Jakieś stresy, zmiany życiowe, diety itp? 🙂 Obserwujesz dni płodne/niepłodne u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm

No wlasnie nic takiego sie nie dzialo wiec nie wiem czemu takie opoznienie:) Ale w poniedzialek wszystko mam nadzieje sie wyjasni 🙂 A podbrzusze delikatnie pobolewa,moze okres w koncu przyjdzie wtedy ginekologa przeloze. A dni polodnych i nie,nie obserwuje i tu chyba blad 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×