Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wesele w tym wieku co sądzicie

Polecane posty

Gość Kiss
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Z obserwacji, że zdjęć panien młodych. Często moim zdaniem zamiast świeżo i dziewczęco, wyglądają jak przebrana dorosła kobieta. Moim zdaniem to wygląda kiepsko, bardzo kiepsko, ale niech każdy nosi, co lubi 🙂

Cóż za i d i o t y c z n y pomysł. Widziałam staruszkę w wianku ze świeżych kwiatów i wyglądała uroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieważne w jakim wieku. Ważne że z ukochaną osobą ten ślub i wesele.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

30-31 lat jeszcze Ok.Po 35 rz mysle ze kobiecie nie wypada.Ja mialam 35 lat i skromny obiad oraz prosta ...enke bez welonu (slub koscielny).Goscie szybko sie rozeszli, troche zostalo do polnocy posiedziec i tyle.Mysle ze jakbym byla mlodsza, chocby rowno 30, byloby inaczej.Do tego jestem niezbyt urodziwa i niesmiala, mimo fryzury i makijazu wygladalam tak fatalnie, ze az fotograf wolal zdjecia robic gosciom

Pan młody rozumiem też nawiedzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Brałam ślub cywilny bez wesela mając 35 lat i małe dziecko. Wesela nie robiliśmy, bo nie chcieliśmy, a nie dlatego, że nie wypada. Gdybym brała ślub jako bezdzietna 25-latka to wyglądałoby to dokładnie tak samo Nie lubię być w centrum uwagi, nie lubię wielkich imprez, a wesele od zawsze uważam za pokazówkę i zbędny wydatek, ale co kto lubi. Mnie zwisa czy ktoś robi wesela mając lat 60 i czy nosi welon nie będąc dziewicą. To indywidualny wybór, dla jednych zbędna szopka, dla innych marzenie życia. Nie mnie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O jejuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

30-31 lat jeszcze Ok.Po 35 rz mysle ze kobiecie nie wypada.Ja mialam 35 lat i skromny obiad oraz prosta ...enke bez welonu (slub koscielny).Goscie szybko sie rozeszli, troche zostalo do polnocy posiedziec i tyle.Mysle ze jakbym byla mlodsza, chocby rowno 30, byloby inaczej.Do tego jestem niezbyt urodziwa i niesmiala, mimo fryzury i makijazu wygladalam tak fatalnie, ze az fotograf wolal zdjecia robic gosciom

Goście się szybko rozeszli bo miałaś +35 lat? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdke

Polacy nadal zacofani,dobrze ze nikt nie napisal ze juz za maz wogole niewypada wyjsc i najlepiej brac slub po cichu i powiedziec ze jest sie mezatka od 10 lat...ja wyszlam za maz majac 35lat mialam super wesele,ladna francuska ...enke i welon pra828282wie do ziemi...w dupie mialam ludzi i tyle...i tak trzeba zyc...jak mozna ukladajac sobie zycie wogole sie zastanawiac co ludzie pomysla...zejdzcie z drzew w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Co z wami kobiety? Wianek nie, bo postarza impreza nie bo nie wypada. Same sie ograniczacie. Jakbym brala slub majac 80 lat i chciala miec wianek i wesele to bym je zrobila. Zyjcie pelnia zycia, a nie ograniczajcie sztuczna granica wieku.

dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohuftdts

Baw się dobrze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×