Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamany

Zdrada czy nie

Polecane posty

Gość Zalamany

Widać że wszystkim układa się idealnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Zalamany napisał:

Widać że wszystkim układa się idealnie 

Nie, nie wszystkim. Tylko zdecydowana wiekszosc nie ma takich zje.banych fantazji jak ty, zboczencu i koniotrzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamany

Niech ktoś się odezwie proszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamany

Zona przez to wszystko przestala mnie podniecać to fakt,  nigdy nie byłem z inną kobieta. Nie mam się czym chwalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamany

To nie jest fantazja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Zalamany napisał:

To nie jest fantazja 

Zmień płytę zboku. 

Albo nie, nie zmieniaj. Siedź na tym temacie. Lepsze to, niż masz łazić po forum i szczurzyć o trójkątach, ginekologach i wymianie partnerów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany

Widzę że już nikt nie odwiedza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m&m

Zrób to samo co ona. Będziecie kwita i może sam się przekonasz co ją tak kręci w zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.09.2019 o 18:11, Gość Kowboj 🤠 napisał:

Albo jesteś tępym pelikanem, skoro nie widzisz że ten topik to prowo koniotrzepa, albo jesteś autorem tego prowa i sam sobie odpisujesz żeby ruch na temacie zrobić. Nie wiem co bardziej żałosne 😴

A może ktoś w takiej właśnie sytuacji to przeczyta szukając najpierw odpowiedzi ??? Orientuję się że tacy jak autor topiku raczej pisują na portalach docelowych poświęconych zdradzie gdzie dostaną fachowe porady od ,,praktyków". Jeżeli coraz mniej będzie potępiać, napominać, uswiadamiać o złych rzeczach to z czasem staną się neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuwa

Miałam problem z mężem, zestarzał się, i latanie się skończyło, nie chcę seksu, skoro tak to ma wyglądać, to po co mi seks, za dużo cierpień mnie to wszystko kosztowało, teraz już mam spokój, skąd wiem że mnie zdradzał, napisał ogłoszenie w internecie że szuka kobiety do seksu, więc odezwało się kilka na tel, smsowo, odpowiedział, że jest zainteresowany, 

Raz spytał dlaczego inne kobiety są takie rozciągnięte.... 

Ale to już historia... Dobrze mu tak że nic już nie może zestarzał się, jakie życie taka starość, a ja pięknie wyglądam, i nic mi nie ubyło 

Cóż jakie życie taka starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×