Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula

Dlaczego ładne kobiety są same?

Polecane posty

Gość Ula

W sumie to mnie zastanawia,tak samo jest z facetami gdy są przystojni często są sami,dlaczego mniej atrakcyjny ludzie mają partnerów po kilka lat a Ci ładni rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Bo nie wygląd świadczy o tym, że ktoś będzie dobrym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo ładni wybrzydzaja , przystojny facet uważa że może mieć boginie a ładna uważa że może mieć księcia, czekają na Bóg wie co i szukają miodu w doopie, wiem bo taka byłam jak byłam młodsza i śliczna, chciało mnie wielu brzydszych ale dobrych ale ja ciągle tylko myślałam o tych najprzystojniejszych z kolei oni woleli jeszcze ładniejsze ode mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo ładni wybrzydzaja , przystojny facet uważa że może mieć boginie a ładna uważa że może mieć księcia, czekają na Bóg wie co i szukają miodu w doopie, wiem bo taka byłam jak byłam młodsza i śliczna, chciało mnie wielu brzydszych ale dobrych ale ja ciągle tylko myślałam o tych najprzystojniejszych z kolei oni woleli jeszcze ładniejsze ode mnie 

Dopiero jak uroda minie to się łeb na właściwy tor nastawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dopiero jak uroda minie to się łeb na właściwy tor nastawi 

Warto dodać że ci którzy byłi piękni i wybrzydzali za młodu są teraz singlami po 30 po przejsciach ale rzadko które zmadrzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego lepiej być brzydka kobieta mieć brzydkiego faceta i szczęśliwa rodzinę, bo ci ładni ludzie mają duże mniemanie o sobie i latają od jednego do drugiego myśląc że cud znajdą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo ładna byle czego nie weźmie, ma być przystojny i bogaty albo chociaż bogaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydkie kobiety wiedzą że nie mają za bardzo wyboru więc szanują bardziej to co mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie

A po co ładnej wrzod na doopie? Po co kleszcz? Jest dla siebie i sama sobie i robi co chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość No nie napisał:

A po co ładnej wrzod na doopie? Po co kleszcz? Jest dla siebie i sama sobie i robi co chce. 

Tak bredzisz a gdyby ci się trafił przystojny sponsor to byś inaczej gadała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dopiero jak uroda minie to się łeb na właściwy tor nastawi 

 

Trzeba coś w tym łbie jeszcze mieć, bo jak pusto to nadal marne szanse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydkie się pocieszają jak widzę...lapia co leci bo boją się że jak będą brzydkie i dodatkowo stare to już żaden nie poleci i wmawiają pustostan atrakcyjnym ludziom. Słabe Bo powódow może być masa a pasztety myślą że to wymagania z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładni ludzie są sami bo mają nasrane w głowie i wybujałe ego , na szczęście młodość się kończy szybko i następuje zderzenie z brutalna rzeczywistością, później te piękne piszą tu na forum jako zdesperowane 40 latki które sobie wmawiają że nadal wyglądają na 20 lat i mogą mieć młodego bogatego ale to pobożne życzenia urojone w ich głowach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupoty

Co za glupoty. Jestem aktracyjna kobieta (juz po 30-ce), zwasze mialam powodzenie u przystojnych mezczyzn i bez problemu znalazlam bardzo przystojnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Brzydkie się pocieszają jak widzę...lapia co leci bo boją się że jak będą brzydkie i dodatkowo stare to już żaden nie poleci i wmawiają pustostan atrakcyjnym ludziom. Słabe Bo powódow może być masa a pasztety myślą że to wymagania z dupy.

A skąd wiesz że nie pisze tego ładniejsza dziewczyna od Ciebie,tylko taka która ma mniejsze ego ? Często te które się uważają za piękne sa brzydsze od tych ,które w siebie nie wierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec.
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak bredzisz a gdyby ci się trafił przystojny sponsor to byś inaczej gadała 

Żadnych sponsorów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Glupoty napisał:

Co za glupoty. Jestem aktracyjna kobieta (juz po 30-ce), zwasze mialam powodzenie u przystojnych mezczyzn i bez problemu znalazlam bardzo przystojnego partnera.

Nie mamy Twojego zdjęcia więc możesz być atrakcyjna twoim zdaniem i partner też może być atrakcyjny w twoich oczach acz kolwiek dla innych nie , konkursu miss nie wygrałaś więc twoja uroda jest relatywna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onami

Ja bylam wybredna i ostatecznie wybralam co prawda przystojnego ale anielski charakter, opiekunczy madry podobny do mnie jesli chodzi o spojrzenie na swiat, wiec w jakims sensie dobrze byc wybrednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Glupoty napisał:

Co za glupoty. Jestem aktracyjna kobieta (juz po 30-ce), zwasze mialam powodzenie u przystojnych mezczyzn i bez problemu znalazlam bardzo przystojnego partnera.

Przecież logiczne, że nie jest tu mowa o wszystkich, tylko są pewne uogolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby to była cecha tylko ładnych kobiet. Ogólnie rośnie liczba singielek. Większość kobiet po kilku niepowodzeniach zraża się mocno do mężczyzn i dociera do nich, że życie bez faceta jest po prostu rozsądniejszym wyjściem. Mają przynajmniej komfort psychiczny i czują się dobrze same ze sobą - żaden gn..j ich nie zdradza, nie upokarza i nie obniża poczucia własnej wartości. Niestety do tego trzeba dojrzeć 🙂 W pewnym wieku priorytety u kobiet się zmieniają i nie biorą całej świni dla jednej kiełbaski, bo to się po prostu nie opłaca 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd wiesz że nie pisze tego ładniejsza dziewczyna od Ciebie,tylko taka która ma mniejsze ego ? Często te które się uważają za piękne sa brzydsze od tych ,które w siebie nie wierza

A co to ma do rzeczy? Może być i najpiękniejsza a ja zdania nie zmienię.i co to ma z ego wspólnego? Ty sobie dajesz prawo oceny powódow bycia sama u innej kobiety mimo że jej nie znasz a się czepiasz że ktoś ci to wytyka. Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie polki jako naród nie powalaja uroda , rosjankom do pięt nie dorastają więc ciężko uwierzyć że każda która ma się za cudo jest naprawdę taka piękna, Polki mają wysoką pewność siebie co nie zawsze idzie w parze z prawdziwą uroda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A co to ma do rzeczy? Może być i najpiękniejsza a ja zdania nie zmienię.i co to ma z ego wspólnego? Ty sobie dajesz prawo oceny powódow bycia sama u innej kobiety mimo że jej nie znasz a się czepiasz że ktoś ci to wytyka. Zabawne.

Jeśli twoja twarz jest tak samo paskudna jak charakter to współczuję, nazywasz kogoś pasztetem i pijesz jadem a pozniej skomlisz jak się ktoś kulturalnie przywoła do porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ładni ludzie są sami bo mają nasrane w głowie i wybujałe ego , na szczęście młodość się kończy szybko i następuje zderzenie z brutalna rzeczywistością, później te piękne piszą tu na forum jako zdesperowane 40 latki które sobie wmawiają że nadal wyglądają na 20 lat i mogą mieć młodego bogatego ale to pobożne życzenia urojone w ich głowach 

Kto tak myśli? Chyba nie sugerujesz że ja? Mam męża nie potrzebuje młodszego pięknego kochanka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kto tak myśli? Chyba nie sugerujesz że ja? Mam męża nie potrzebuje młodszego pięknego kochanka 🙂

Za to twój mąż pewnie potrzebuje młodej kochanki skoro kierowal się przy wyborze żony wyglądem nie charakterem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli twoja twarz jest tak samo paskudna jak charakter to współczuję, nazywasz kogoś pasztetem i pijesz jadem a pozniej skomlisz jak się ktoś kulturalnie przywoła do porządku 

Uspokoj się i nie fantazjuj na mój temat. Nigdy nie skomle. Oceniasz innych a mnie wytykasz? Fajnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co jest złego w byciu samą? Czemu niektórzy traktują to jak najgorszą karę? ja lubię być sama, faceci mnie irytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnakobitka
51 minut temu, Gość Ula napisał:

W sumie to mnie zastanawia,tak samo jest z facetami gdy są przystojni często są sami,dlaczego mniej atrakcyjny ludzie mają partnerów po kilka lat a Ci ładni rzadko?

Bo niektórzy po prostu nie chcą być w związku.Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Ejże! Co to za kłótnie? Ja nigdy nie wybrzydzałam jeżeli chodzi o partnerów,do brzydkich kobiet nie należę,często słyszę komplementy od obcych ludzi itp. Mój facet był bardzo średni z wyglądu,właściwie spodobało mi się w nim poczucie humoru i otwartość do ludzi. Jednak po pewnym czasie mnie zostawił dla innej,obrósł w piórka gdy inne zaczęły go podrywać i zmienił prace wiec już nie był taki biedny jak na początku związku. Nie róbmy z ładnych kobiet potworów,bo one również mogą być potraktowane jak gowno przez kogoś mniej urodziwego i przezywać rozstania przez pare miesięcy gdy były po tygodniu już ma inną pomimo że przystojniakiem nie był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny

Wydaje mi się że jak ładna kobieta jest sama to raczej tylko dlatego że chce być sama a nie że nie ma powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×