Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula

Dlaczego ładne kobiety są same?

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Proszę mi tu nie filozofowac na romantyczno. 

No tak. Na romantyczno mozna inaczej spedzic czas niz na filozofowaniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To znaczy że jesteś słaby psychicznie więc masz słabe geny dla potencjalnego potomstwa. I masz nędzne libido więc koło się zamyka.

Nope. Ja nie wpadam w depresję w ogóle. Ale jakbym wpadał, to nie brak seksu byłby powodem, tylko właśnie brak związku i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Każda potwora znajdzie swojego amatora

To powiedzenie dotyczy tylko kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żenada. Nie rozumiem co jest złego w byciu samej ? Czy nie warto poczekać na ta jedyna/ tego jedynego ? Każda potwora znajdzie swojego amatora a takie pisanie na forum i gdybanie nic wam nie przyniesie. Jest sobota wieczór może warto drodzy nieszczęśliwi  single wyjść do clubu czy spotkać się ze znajomymi i możliwe ze kogoś nowego poznać ? Czy lepiej biadolić na kafeterii ? 😉

Chętnie bym się spotkał ze znajomymi, tylko najpierw trzeba ich mieć...

Oczywiście, że warto czekać na tę jedyną, tylko że można się nigdy nie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żenada. Nie rozumiem co jest złego w byciu samej ? Czy nie warto poczekać na ta jedyna/ tego jedynego ? Każda potwora znajdzie swojego amatora a takie pisanie na forum i gdybanie nic wam nie przyniesie. Jest sobota wieczór może warto drodzy nieszczęśliwi  single wyjść do clubu czy spotkać się ze znajomymi i możliwe ze kogoś nowego poznać ? Czy lepiej biadolić na kafeterii ? 😉

Kazdy szuka na swoj sposob 😉

Niektorzy nie lubia klubow choc tak by bylo pewnie najprosciej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

To powiedzenie dotyczy tylko kobiet.

Mężczyzn tez ;) najwidoczniej nie masz nic co by Cię wyróżniało skoro w to wątpisz. Każdy ma inny gust, każdy szuka czegoś innego a to stereotypowe myślenie - faceci szukają pięknej zgrabnej kobiety a kobiety wysokiego przystojniaka jest nie prawdziwe. Za dużo seriali chyba oglądacie skoro w to wierzycie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Nope. Ja nie wpadam w depresję w ogóle. Ale jakbym wpadał, to nie brak seksu byłby powodem, tylko właśnie brak związku i uczucia.

Nołp srołp. Jeśli wierzysz w to co piszesz to ewidentnie masz coś z głową. Zero samolrytyki. Po prostu masakra. Dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nołp srołp. Jeśli wierzysz w to co piszesz to ewidentnie masz coś z głową. Zero samolrytyki. Po prostu masakra. Dziecko. 

Nie wyzywajcie sie prosze. 

Skad u Ciebie ta zlosc na vvv? 

Porozmawiajmy jakos konstruktywnie. On jest jaki jest. To jest jego sprawa. Trzeba to uszanowac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

najwidoczniej nie masz nic co by Cię wyróżniało skoro w to wątpisz.

Mam bardzo dużo rzeczy, które mnie wyróżniają, tylko że nikt tego nie chce zauważyć.

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nołp srołp. Jeśli wierzysz w to co piszesz to ewidentnie masz coś z głową. Zero samolrytyki. Po prostu masakra. Dziecko. 

No dokładnie, zero samokrytyki, dobrze, że to w końcu zrozumiałaś i się przyznałaś. Pierwszy krok zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Chętnie bym się spotkał ze znajomymi, tylko najpierw trzeba ich mieć...

Oczywiście, że warto czekać na tę jedyną, tylko że można się nigdy nie doczekać.

Żeby ich mieć trzeba przestać być introwertykiem ;) jeśli masz problem z nawiązywaniem znajomość w swoim otoczeniu - wyjdź z niego. Idź do kawiarni, muzeum, galerii lub miejsc gdzie możesz kogoś poznać o podobnych zainteresowaniach i spróbuj nawiązać kontakt.  Raz drugi się nie uda może ktoś warknie ale na pewno w końcu znajdzie się osoba która podobnie jak Ty czeka na taki kontakt :) czasem warto wyjść z własnej strefy komfortu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gray123 napisał:

Nie wyzywajcie sie prosze. 

Skad u Ciebie ta zlosc na vvv? 

Porozmawiajmy jakos konstruktywnie. On jest jaki jest. To jest jego sprawa. Trzeba to uszanowac 😉

On jakoś nie szanuje kobiet piērdolac swoje smuty. Konstruktywnie to ty możesz model statku se złożyć...wujku dobra rada. Bosz... aha zapomniałam vvv ze masz jeszcze nick introwertyk z wyboru....szukaj błędów w sobie a nie w innych. Widocznie nie potrafisz udźwignąć jednak swojej zajebistoscii wyjątkowości...beks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Mam bardzo dużo rzeczy, które mnie wyróżniają, tylko że nikt tego nie chce zauważyć.

.

Widzę ze tez masz tendencje zrzucania wszystkiego na społeczeństwo. Nie chce na pewno czegokolwiek Ci wmawiać ale może właśnie problem jest w Tobie i nie potrafisz ich przedstawić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Widzę ze tez masz tendencje zrzucania wszystkiego na społeczeństwo. Nie chce na pewno czegokolwiek Ci wmawiać ale może właśnie problem jest w Tobie i nie potrafisz ich przedstawić ? 

On jest zaslepiony własnym blaskiem dlatego paradoksalnie tego nie widzi 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ps. Jeśli ktoś nie widzi mnogości rzeczy które cie wyróżniają to wiesz że są one urojone...To oczywiste czyż nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość X2 ;)
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

On jest zaslepiony własnym blaskiem dlatego paradoksalnie tego nie widzi 🤣 

Możliwe ze jest i tak ale może jak ktoś w jakiś sposób nakreśli problem zastanowi się nad sobą i zmieni podejście i przestanie wylewać żale i nienawiści na innych i popracuje nad sobą :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa

Tutaj jest kilku kolesi z ktorymi nie da sie rozmawiac , zlosliwosci przytyki, ja sie nie dziwie ze sa sami, co to za charakterki, dobrze ze ja w realu takich nie znam, tak czy siak odchodze stad bo nie ma sensu rozmawiac z takimi istotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby ich mieć trzeba przestać być introwertykiem 😉 jeśli masz problem z nawiązywaniem znajomość w swoim otoczeniu - wyjdź z niego. Idź do kawiarni, muzeum, galerii lub miejsc gdzie możesz kogoś poznać o podobnych zainteresowaniach i spróbuj nawiązać kontakt.  Raz drugi się nie uda może ktoś warknie ale na pewno w końcu znajdzie się osoba która podobnie jak Ty czeka na taki kontakt 🙂 czasem warto wyjść z własnej strefy komfortu 🙂

Cały czas zagaduję do ludzi, więc to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

On jakoś nie szanuje kobiet piērdolac swoje smuty. Konstruktywnie to ty możesz model statku se złożyć...wujku dobra rada. Bosz... aha zapomniałam vvv ze masz jeszcze nick introwertyk z wyboru....szukaj błędów w sobie a nie w innych. Widocznie nie potrafisz udźwignąć jednak swojej zajebistoscii wyjątkowości...beks

Posluchaj niewiasto. Skad w tobie tyle jadu? Kto ci dal prawo oceniac? Uwazasz siebie za ideal? Odrazu widac jaka jestes osoba. Masz problem z kontrola emocji. A wujka to poszukaj sobie w rodzinie OK? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
11 minut temu, Gray123 napisał:

Nie wyzywajcie sie prosze.

Ja się tylko bronię.

11 minut temu, Gray123 napisał:

Porozmawiajmy jakos konstruktywnie.

Z niektórymi osobami się nie da.

8 minut temu, Gość Gość napisał:

On jakoś nie szanuje kobiet piērdolac swoje smuty. Konstruktywnie to ty możesz model statku se złożyć...wujku dobra rada. Bosz... aha zapomniałam vvv ze masz jeszcze nick introwertyk z wyboru....szukaj błędów w sobie a nie w innych. Widocznie nie potrafisz udźwignąć jednak swojej zajebistoscii wyjątkowości...beks

Mylisz się. Szanuję kobiety. Introwertyk to nie ja.

Szukam błędów w sobie, ale bez skutku.

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę ze tez masz tendencje zrzucania wszystkiego na społeczeństwo. Nie chce na pewno czegokolwiek Ci wmawiać ale może właśnie problem jest w Tobie i nie potrafisz ich przedstawić ? 

Potrafiłbym, gdybym miał taką możliwość, ale żadna dziewczyna nie jest mną zainteresowana i nie chce mnie bliżej poznać.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

On jest zaslepiony własnym blaskiem dlatego paradoksalnie tego nie widzi 🤣 

Bez komentarza.

4 minuty temu, Gość Gość X2 😉 napisał:

Możliwe ze jest i tak ale może jak ktoś w jakiś sposób nakreśli problem zastanowi się nad sobą i zmieni podejście i przestanie wylewać żale i nienawiści na innych i popracuje nad sobą 🙂

Cały czas pracuję nad sobą, ale wyglądu nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość X2 ;)
4 minuty temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Cały czas zagaduję do ludzi, więc to nie to.

Hmm skoro zagadujesz podejmujesz inicjatywę to chyba powinieneś mieć chociaż 1 znajomego z którym mógłbyś gdzieś wyjść ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie to proste. Swój chújowy charakter rzucić w kat i nad nim nie pracować a w główce uroic sobie że to wina szpetnego ryja. Skończ już bo naprawdę jedynie się osmieszasz. Masz coś z autysty i jestem wręcz przekonana o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość X2 ;)
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

 

Cały czas pracuję nad sobą, ale wyglądu nie zmienię.

Uwierz mi wygląd Nie jest najważniejszy. Jako kobieta mogę Ci powiedzieć ze nic nie działa na podejście kobiety jak pewność siebie u mężczyzny ( nie mylić z zarozumialstwem !!!) 

Na prawdę z każdej sytuacji jest wyjście dlatego głowa do góry i próbuj aż się w końcu uda :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
3 minuty temu, Gość Gość X2 😉 napisał:

Hmm skoro zagadujesz podejmujesz inicjatywę to chyba powinieneś mieć chociaż 1 znajomego z którym mógłbyś gdzieś wyjść ? 

No właśnie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

No właśnie nie mam.

Co to powoduje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakie to proste. Swój chújowy charakter rzucić w kat i nad nim nie pracować

Nie mam choojowego charakteru, to raz. Dwa, pracuję nad sobą cały czas.

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

a w główce uroic sobie że to wina szpetnego ryja.

To nie urojenia. Zresztą nie jestem szpetny, tylko po prostu nie jestem przystojny.

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skończ już bo naprawdę jedynie się osmieszasz.

To teraz przeczytaj jeszcze raz, co napisałaś i się do tego zastosuj.

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz coś z autysty i jestem wręcz przekonana o tym.

To masz błędne przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
1 minutę temu, Gray123 napisał:

Co to powoduje? 

Skąd mam to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość System was oszukał
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Żenada. Nie rozumiem co jest złego w byciu samej ? Czy nie warto poczekać na ta jedyna/ tego jedynego ? Każda potwora znajdzie swojego amatora a takie pisanie na forum i gdybanie nic wam nie przyniesie. Jest sobota wieczór może warto drodzy nieszczęśliwi  single wyjść do clubu czy spotkać się ze znajomymi i możliwe ze kogoś nowego poznać ? Czy lepiej biadolić na kafeterii ? ;) 

Czekać na ideał który nie istnieje to możesz aż do emerytury. Problem taki że kobietom TV zrobiło papke z mózgu. Nierealne wyobrażenia o facetach, bo w serialu takich widzą, tylko serial to fikcja której kobiety nie odróżniają od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość X2 ;)
1 minutę temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Skąd mam to wiedzieć?

A próbowałeś chociaż raz kogoś zaprosić/ zasugerować wyjście może w tym jest problem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
6 minut temu, Gość Gość X2 😉 napisał:

Uwierz mi wygląd Nie jest najważniejszy. Jako kobieta mogę Ci powiedzieć ze nic nie działa na podejście kobiety jak pewność siebie u mężczyzny ( nie mylić z zarozumialstwem !!!)

Tyle że pewność siebie jest skorelowana z wyglądem.

Jeśli brzydki mężczyzna jest pewny siebie, to jest uznawany za zarozumiałego. Przystojnym mężczyznom przypisujecie pozytywne cechy, a brzydkim/przeciętnym - negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Skąd mam to wiedzieć?

No właśnie. Zadaj sobie to pytanie. Pomysl, przeanalizuj. Napewno znajdziesz odpowiedz Co moglbys ewentualnie zmienic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×