Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula

Dlaczego ładne kobiety są same?

Polecane posty

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ten pedal na zdjęciu to ty?

Te zero, co nie odróżnia ilustracji od zdjęcia, to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Te zero, co nie odróżnia ilustracji od zdjęcia, to ty?

Te? A nie to przypadkiem? Oj pieskun staczasz się nedzniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Te? A nie to przypadkiem? Oj pieskun staczasz się nedzniku. 

Z kim przestajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistka

Atrakcyjni ludzie mają łatwiej w życiu, więc życie singla wydaje się być po prostu wtedy lepsze. 

Zresztą co to za niezdrowa ciekawosc dlaczego ładne kobiety są same?  Bo mogą i tyle. Każdy jest kowalem własnego losu i o ile człowiek jest zwierzeciem stadnym tak i zwierzeciem bardzo WYGODNICKIM. I nie każda się odnajdzie w kieracie codziennych obowiazkow jako żona i matka.  A tylko ludzie,  ktòrzy chcieliby miec kogos a nie mają lub są nieszczesliwi w związkach, plują jadem na singielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Z kim przestajesz...

To najpierw zaczynasz. Masz jeszcze jakieś mądrości z kiszki stolcowej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Bo znakomita większość trzydziestek ma na to bardzo małe szanse.

Buahaha, tiaa i co jeszcze? 😄 Widac, że kolejny odrealniony i projektujący na resztę facetów, jakieś własne wymogi szukania za wszelką cenę młodszej. Większosc związków to równolatkowie. Swoją drogą, nie znam dzieciatej, atrakcyjnej i szczuplej 30- 30-kilkulatki, która nie znalazlaby sobie nowego partnera. Taka kobieta nadal ma większe branie i więcej ofert zwiazku niż przeciętny, malo/srednio zarabiający facet. I to was tak boli, chyba 😉 Frajerką to jest np. ta co daje się wrobić w dzieciaka mając 20-kilka lat, bo facet tak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Cóż, mnie tam nie obchodzi, czy baba się będzie wydurniać desperacko szukając frajera na ożenek i bachora po trzydziestce.
Bo znakomita większość trzydziestek ma na to bardzo małe szanse.

... masz rację : ) 

Akurat trafiłam na taki eksperyment... wszystkie trzy kobiety w równym stopniu były atrakcyjne... ale wiekiem się różniły

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Bo nie wygląd świadczy o tym, że ktoś będzie dobrym partnerem.

^this

Niestety większość kobiet nie potrafi tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

^this

Niestety większość kobiet nie potrafi tego zrozumieć.

Jak i nie wygląd świadczy ze jesteś super człowiekiem. To że jesteś nieprzystojny nie oznacza że jesteś fajny ulomie. Kiedy to zamierzasz pojąć buło męska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dlatego lepiej być brzydka kobieta mieć brzydkiego faceta i szczęśliwa rodzinę, bo ci ładni ludzie mają duże mniemanie o sobie i latają od jednego do drugiego myśląc że cud znajdą 

Brzydcy ludzie też czasem mają duże mniemanie o sobie. Brzydkie kobiety bardzo często szukają przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 godzin temu, Mizo napisał:

Nie wydaje mi się aby to była cecha tylko ładnych kobiet. Ogólnie rośnie liczba singielek. Większość kobiet po kilku niepowodzeniach zraża się mocno do mężczyzn i dociera do nich, że życie bez faceta jest po prostu rozsądniejszym wyjściem. Mają przynajmniej komfort psychiczny i czują się dobrze same ze sobą - żaden gn..j ich nie zdradza, nie upokarza i nie obniża poczucia własnej wartości. Niestety do tego trzeba dojrzeć 🙂 W pewnym wieku priorytety u kobiet się zmieniają i nie biorą całej świni dla jednej kiełbaski, bo to się po prostu nie opłaca 🙂  

Co za bzdety... Ten trolling już dawno przestał być śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 godzin temu, Mizo napisał:

Tyle tylko, że seks dla mężczyzn jest całym światem i bez niego wariują

Bzdura.

My też mamy uczucia, potrzebujemy czułości, potrafimy kochać i chcemy być kochani. Niestety rzadko kiedy jesteśmy, bo trafić na prawdziwie kochającą kobietę, to jak wygrać milion w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Brzydcy ludzie też czasem mają duże mniemanie o sobie. Brzydkie kobiety bardzo często szukają przystojniaków.

Ta analiza jest slaba 😞

Wazne jest to by dbac o siebie jak I o swoje wnętrze. Miec wartosci. I nie szukac niczego a juz napewno na sile tego nie robic. To Co dla kogos jest okropne dla kogos innego jest ekscytujace 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Co za bzdety... Ten trolling już dawno przestał być śmieszny.

Tak samo jak twój pod nikami taki obraz wasz pravda oraz vvv. Skończ ulomie. Ludzie cie unikają bo wyczuwaja zyeba. To jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

This whisky got me feeling pretty 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 minuty temu, Gray123 napisał:

Wazne jest to by dbac o siebie jak I o swoje wnętrze. Miec wartosci.

Oczywiście, że tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak i nie wygląd świadczy ze jesteś super człowiekiem. To że jesteś nieprzystojny nie oznacza że jesteś fajny

Oczywiście, że nie. Nic takiego nie napisałem. Zdarzają się niefajni brzydcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops
5 godzin temu, Gość Maja napisał:

Zauważyłam że nie tyle ladni ludzie są sami ale, że w pary dobiera się brzydal i super laska albo przystojniak i raszpeta. I tu się nasuwa pytanie - jak? 

Bo nie muszą się przejmować że im ktoś odbije te strony mniej urodziwe, proste.

Super laska bierze brzydala który ma złote serce dla niej, żadna inna go jej nie odbije bo większość bab to pustaki lecące tylko na wygląd, więc ona się nie martwi o to wogóle. To jak mieć Trabanta z silnikiem Ferarri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość klops napisał:

Bo nie muszą się przejmować że im ktoś odbije te strony mniej urodziwe, proste.

Super laska bierze brzydala który ma złote serce dla niej, żadna inna go jej nie odbije bo większość bab to pustaki lecące tylko na wygląd, więc ona się nie martwi o to wogóle. To jak mieć Trabanta z silnikiem Ferarri.

Pustak weźmie takiego którego każda by chciała odbić. Kolejny znawca kobiecej psychiki. Czekam na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic na siłę

Nie będę wiązać się z byle kim tylko dlatego żeby mieć faceta,wolę być  sama i mieć później takiego mężczyznę którego po kocham ,a nie być z kimś żeby tylko być. Tak ,wiem że jestem ładna, to męczy ,jak wszyscy w koło ci to mówią, uśmiechają się, są za bardzo mili,to cukierków i mdłe,nierozumiecie. Wolę być sama ,inni mówią ze wybrzydzam,ale nie będę się zmuszała do bycia z kimś zeby tylko być, tak robią brzydkie kobiety żeby nie być  same,oo trafił się to już mój, nieważne że nie jest to miłość ale wszyscy widzą że kogoś mam,że się spodobalam,tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pustak weźmie takiego którego każda by chciała odbić. Kolejny znawca kobiecej psychiki. Czekam na więcej.

Hahaha 🙂

Ludzi jest ponad 7mld a Co za tym idzie ponad 7mld rzeczywistosci 🙂

Jak napisac o kobiecej psychice gdy kazda jest Inna choc czesto bardzo podobna do innej? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 godzin temu, Gość Asia napisał:

Mój chyba ulubiony argument osób niepewnych siebie lub po prostu brzydkich - ze atrakcyjni maja wygórowane wymagania. A co maja pierwszego lepszego Mietka wziąć ? Może maja te wymagania bo maja w czym wybierać a wy już macie bol doopy ze ktoś ma lepiej wiec jest ten zły. Często samotność jest tez własnym wyborem albo tak układa się życie. Nie jest to powodem „wygórowanych” wymagań. 

No właśnie nie tylko atrakcyjni mają wymagania. Nawet brzydkie kobiety uważają się za ósmy cud świata i szukają przystojniaków, a na facetów na swoim poziomie nawet nie spojrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Nic na siłę napisał:

Nie będę wiązać się z byle kim tylko dlatego żeby mieć faceta,wolę być  sama i mieć później takiego mężczyznę którego po kocham ,a nie być z kimś żeby tylko być. Tak ,wiem że jestem ładna, to męczy ,jak wszyscy w koło ci to mówią, uśmiechają się, są za bardzo mili,to cukierków i mdłe,nierozumiecie. Wolę być sama ,inni mówią ze wybrzydzam,ale nie będę się zmuszała do bycia z kimś zeby tylko być, tak robią brzydkie kobiety żeby nie być  same,oo trafił się to już mój, nieważne że nie jest to miłość ale wszyscy widzą że kogoś mam,że się spodobalam,tak jest.

Dokladnie :) Masz rację :) tez wychodze z takiego zalozenia ;) 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pustak weźmie takiego którego każda by chciała odbić. Kolejny znawca kobiecej psychiki. Czekam na więcej.

Hahaha 🙂

Ludzi jest ponad 7mld a Co za tym idzie ponad 7mld rzeczywistosci 🙂

Jak napisac o kobiecej psychice gdy kazda jest Inna choc czesto bardzo podobna do innej? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pustak weźmie takiego którego każda by chciała odbić. Kolejny znawca kobiecej psychiki. Czekam na więcej.

Hahaha 🙂

Ludzi jest ponad 7mld a Co za tym idzie ponad 7mld rzeczywistosci 🙂

Jak napisac o kobiecej psychice gdy kazda jest Inna choc czesto bardzo podobna do innej? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
7 godzin temu, Mizo napisał:

To, że mężczyźni wpadają w depresję z braku seksu nie sprawia, że kobiety mają podobnie.

Bzdura. Ja wpadam w depresję z braku związku. Uczuciowego. Seks jest dla mnie mało istotny.

7 godzin temu, Mizo napisał:

każda z nas jest inna i każdą co innego podnieca, rozpala.

Nie. Każdą z was podnieca to samo - przystojniak i cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gdy już chcą się bolcem zaspokoic to wyzywacie je od puszczalskich.

Tak samo jak facetów wsadzających gdzie popadnie.

6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście ale u nich miłość oznacza stara w chałupie i możliwość romansowania z kochanką.

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Bzdura. Ja wpadam w depresję z braku związku. Uczuciowego. Seks jest dla mnie mało istotny.

Nie. Każdą z was podnieca to samo - przystojniak i cham.

To znaczy że jesteś słaby psychicznie więc masz słabe geny dla potencjalnego potomstwa. I masz nędzne libido więc koło się zamyka. Oczekujesz cudu zyciowego od kobiety i związku z nią co już jest nierealne i świadczy ze jesteś facetem bluszczem. I w dodatku wydaje ci się że wiesz lepiej od samych kobiet czego chcą od facetów. Fuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gray123 napisał:

Hahaha 🙂

Ludzi jest ponad 7mld a Co za tym idzie ponad 7mld rzeczywistosci 🙂

Jak napisac o kobiecej psychice gdy kazda jest Inna choc czesto bardzo podobna do innej? 😉

Proszę mi tu nie filozofowac na romantyczno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak twój pod nikami taki obraz wasz pravda oraz vvv. Skończ ulomie. Ludzie cie unikają bo wyczuwaja zyeba. To jest prawda.

Po pierwsze, ja nie trolluję. Po drugie, nie znam tych nicków, o których piszesz. Po trzecie, ułomem to jesteś ty, bo tylko wyzywać i obrażać potrafisz. Nie masz żadnych argumentów, a próbujesz dyskutować. I to co piszesz, to góvno prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żenada. Nie rozumiem co jest złego w byciu samej ? Czy nie warto poczekać na ta jedyna/ tego jedynego ? Każda potwora znajdzie swojego amatora a takie pisanie na forum i gdybanie nic wam nie przyniesie. Jest sobota wieczór może warto drodzy nieszczęśliwi  single wyjść do clubu czy spotkać się ze znajomymi i możliwe ze kogoś nowego poznać ? Czy lepiej biadolić na kafeterii ? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×