Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula

Dlaczego ładne kobiety są same?

Polecane posty

Gość reklamy i TV
1 godzinę temu, Gość Ula napisał:

W sumie to mnie zastanawia,tak samo jest z facetami gdy są przystojni często są sami,dlaczego mniej atrakcyjny ludzie mają partnerów po kilka lat a Ci ładni rzadko?

Bo są wybredni i narcystyczni, tacy ludzie z reguły mają zyebany charakter. Baby myślą że jak są ładne to bogaty i przystojny książe im się należy, a chłopy myślą że modelka z playboya im się należy. TV zyebał im mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breloczek
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo ładni wybrzydzaja , przystojny facet uważa że może mieć boginie a ładna uważa że może mieć księcia, czekają na Bóg wie co i szukają miodu w doopie, wiem bo taka byłam jak byłam młodsza i śliczna, chciało mnie wielu brzydszych ale dobrych ale ja ciągle tylko myślałam o tych najprzystojniejszych z kolei oni woleli jeszcze ładniejsze ode mnie 

Rozum dopiero przychodzi z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Mizo napisał:

Nie wydaje mi się aby to była cecha tylko ładnych kobiet. Ogólnie rośnie liczba singielek. Większość kobiet po kilku niepowodzeniach zraża się mocno do mężczyzn i dociera do nich, że życie bez faceta jest po prostu rozsądniejszym wyjściem. Mają przynajmniej komfort psychiczny i czują się dobrze same ze sobą - żaden gn..j ich nie zdradza, nie upokarza i nie obniża poczucia własnej wartości. Niestety do tego trzeba dojrzeć 🙂 W pewnym wieku priorytety u kobiet się zmieniają i nie biorą całej świni dla jednej kiełbaski, bo to się po prostu nie opłaca 🙂  

Kobiety w większości nie potrafią żyć same i płaczą do poduszki, bo chciałyby być w związku. Faceci bardziej potrafią żyć w samotności, a gdyby nie seks, to w ogóle nie wchodziliby w związki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
2 minuty temu, Gość reklamy i TV napisał:

Bo są wybredni i narcystyczni, tacy ludzie z reguły mają zyebany charakter. Baby myślą że jak są ładne to bogaty i przystojny książe im się należy, a chłopy myślą że modelka z playboya im się należy. TV zyebał im mózgi.

Krzywdzące uogólnienie i powierzchowny osąd na podstawie stereotypów i prywatnych uprzedzeń do osób atrakcyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukces porażką
46 minut temu, Mizo napisał:

Nie wydaje mi się aby to była cecha tylko ładnych kobiet. Ogólnie rośnie liczba singielek. Większość kobiet po kilku niepowodzeniach zraża się mocno do mężczyzn i dociera do nich, że życie bez faceta jest po prostu rozsądniejszym wyjściem. Mają przynajmniej komfort psychiczny i czują się dobrze same ze sobą - żaden gn..j ich nie zdradza, nie upokarza i nie obniża poczucia własnej wartości. Niestety do tego trzeba dojrzeć 🙂 W pewnym wieku priorytety u kobiet się zmieniają i nie biorą całej świni dla jednej kiełbaski, bo to się po prostu nie opłaca 🙂  

Idealna recepta na wyludnienie, czyli wada genetyczna prowadząca do wyginięcia genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błąd genetyczny
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co jest złego w byciu samą? Czemu niektórzy traktują to jak najgorszą karę? ja lubię być sama, faceci mnie irytują.

Jesteś jednorazowym błędem genetycznym, natura ten błąd naprawia sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryega
10 minut temu, Gość Brzydki ale inteligentny napisał:

Wydaje mi się że jak ładna kobieta jest sama to raczej tylko dlatego że chce być sama a nie że nie ma powodzenia.

jest sama bo ma zyebany beret, żaden inny powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naukowiec
5 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Krzywdzące uogólnienie i powierzchowny osąd na podstawie stereotypów i prywatnych uprzedzeń do osób atrakcyjnych. 

Były badania na ten temat? jeśli nie zostaje mocno uzasadniona teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładnahehe
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dopiero jak uroda minie to się łeb na właściwy tor nastawi 

Nieprawda. Ładne w większości trafiają na zlamasow. Brzydszybz dobrym charakterem nie podbije bo myśli że nie jego liga. Barany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kobiety w większości nie potrafią żyć same i płaczą do poduszki, bo chciałyby być w związku. Faceci bardziej potrafią żyć w samotności, a gdyby nie seks, to w ogóle nie wchodziliby w związki.  

Po części się zgodzę. Tyle tylko, że seks dla mężczyzn jest całym światem i bez niego wariują, natomiast kobieta się może trochę posmucić bo brak jej czułości, ale nadal normalnie funkcjonuje 🙂 Poza tym fakt, że jest w związku i ma faceta nie jest równoznaczny z zaspokojeniem emocjonalnym i fizycznym, dlatego często dla kobiet bycie singielką jest wybawieniem, bo nie muszą się użerać z prymitywnym januszem i zmuszać się do współżycia z nim 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
33 minuty temu, Mizo napisał:

Po części się zgodzę. Tyle tylko, że seks dla mężczyzn jest całym światem i bez niego wariują, natomiast kobieta się może trochę posmucić bo brak jej czułości, ale nadal normalnie funkcjonuje 🙂 Poza tym fakt, że jest w związku i ma faceta nie jest równoznaczny z zaspokojeniem emocjonalnym i fizycznym, dlatego często dla kobiet bycie singielką jest wybawieniem, bo nie muszą się użerać z prymitywnym januszem i zmuszać się do współżycia z nim 🙂 

Dokladnie. A ile kobiet musi udawać orgazm? Prawie każda, z którą na ten temat rozmawiałam. Przykre to, ale. To jest cena za ich wygodniejsze życie i rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz doope
37 minut temu, Gość Ładnahehe napisał:

Nieprawda. Ładne w większości trafiają na zlamasow. Brzydszybz dobrym charakterem nie podbije bo myśli że nie jego liga. Barany.

Brzydki powinien do ładnych podbijać, ale tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Mizo napisał:

Po części się zgodzę. Tyle tylko, że seks dla mężczyzn jest całym światem i bez niego wariują, natomiast kobieta się może trochę posmucić bo brak jej czułości, ale nadal normalnie funkcjonuje 🙂 Poza tym fakt, że jest w związku i ma faceta nie jest równoznaczny z zaspokojeniem emocjonalnym i fizycznym, dlatego często dla kobiet bycie singielką jest wybawieniem, bo nie muszą się użerać z prymitywnym januszem i zmuszać się do współżycia z nim 🙂 

Trochę posmucić i nadal normalnie funkcjonuje? Pożyjesz trochę dłużej, to zobaczysz ile jest sfrustrowanych samotnych kobiet w wieku 30+ i 40+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Dokladnie. A ile kobiet musi udawać orgazm? Prawie każda, z którą na ten temat rozmawiałam. Przykre to, ale. To jest cena za ich wygodniejsze życie i rodzinę. 

Udawać orgazm????????? Każda normalna zdrowa kobieta będzie miała i pięć orgazmów jeden po drugim, jak się jej dobrze zrobi językiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Trochę posmucić i nadal normalnie funkcjonuje? Pożyjesz trochę dłużej, to zobaczysz ile jest sfrustrowanych samotnych kobiet w wieku 30+ i 40+. 

A czym się według Ciebie ta frustracja objawia?

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Udawać orgazm????????? Każda normalna zdrowa kobieta będzie miała i pięć orgazmów jeden po drugim, jak się jej dobrze zrobi językiem. 

Tym wpisem udowodniłeś, że bardzo mało wiesz o kobietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Mizo napisał:

A czym się według Ciebie ta frustracja objawia?

Tym wpisem udowodniłeś, że bardzo mało wiesz o kobietach...

Ma długi język tez i malutkiego siusiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Mój chyba ulubiony argument osób niepewnych siebie lub po prostu brzydkich - ze atrakcyjni maja wygórowane wymagania. A co maja pierwszego lepszego Mietka wziąć ? Może maja te wymagania bo maja w czym wybierać a wy już macie bol doopy ze ktoś ma lepiej wiec jest ten zły. Często samotność jest tez własnym wyborem albo tak układa się życie. Nie jest to powodem „wygórowanych” wymagań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki janusz
20 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Dokladnie. A ile kobiet musi udawać orgazm? Prawie każda, z którą na ten temat rozmawiałam. Przykre to, ale. To jest cena za ich wygodniejsze życie i rodzinę. 

Kto im każe udawać? To podstawowy brak komunikacji z partnerem na temat co je podnieca i co sprawia przyjemność. Większość kobiet NIE dostaje orgazmu podczas seksu tylko musi być manualnie doprowadzana. Ale jak wy bierzecie prostaków przystojniaków to co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomonierski
14 minut temu, Gość gość napisał:

Trochę posmucić i nadal normalnie funkcjonuje? Pożyjesz trochę dłużej, to zobaczysz ile jest sfrustrowanych samotnych kobiet w wieku 30+ i 40+. 

ile? Raczej WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Mizo napisał:

A czym się według Ciebie ta frustracja objawia?

Tym wpisem udowodniłeś, że bardzo mało wiesz o kobietach...

Dowiesz się już niedługo czym ta frustracja się objawia. I obawiam się, że - co ciekawe - to ty bardzo mało wiesz o kobietach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ma długi język tez i malutkiego siusiaczka

Słabe. Ale używając twojej "poetyki": masz długi język też i malutki biuścik deseczko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Słabe. Ale używając twojej "poetyki": masz długi język też i malutki biuścik deseczko. 

Trudno mi ocenić długość języka, :bo go nie wywalama,   co do biustu,  jest śliczniutki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Słabe. Ale używając twojej "poetyki": masz długi język też i malutki biuścik deseczko. 

Trudno mi ocenić długość języka, :bo go nie wywalama,   co do biustu,  jest śliczniutki😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Trudno mi ocenić długość języka, :bo go nie wywalama,   co do biustu,  jest śliczniutki😍

Piegi zamiast biustu nie mogą być "śliczniutkie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość błąd genetyczny napisał:

Jesteś jednorazowym błędem genetycznym, natura ten błąd naprawia sama.

Gdyby natura była taka mądra, to taki ...a jak ty nigdy by się nie urodził. Lepiej napraw ten błąd i zrób ze sobą co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość gość napisał:

Dowiesz się już niedługo czym ta frustracja się objawia. I obawiam się, że - co ciekawe - to ty bardzo mało wiesz o kobietach. 

A ja myślę, że sam nie wiesz co to tak naprawdę znaczy, albo po prostu patrzysz na kobiety przez pryzmat siebie. To, że mężczyźni wpadają w depresję z braku seksu nie sprawia, że kobiety mają podobnie. Chciałbyś, żeby tak było, ale tak nie jest. I udowodnię Ci, że mało wiesz o kobietach, a już na pewno to, że jesteś mało elastyczny skoro uważasz, że na kobiety można mieć jeden utarty "schemat" zachowań seksualnych i każda będzie jęczeć z rozkoszy 🙂  Otóż nie - każda z nas jest inna i każdą co innego podnieca, rozpala. Jedyne co pokazałeś to to, że brakuje Ci fantazji i wyobraźni 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Mizo napisał:

A ja myślę, że sam nie wiesz co to tak naprawdę znaczy, albo po prostu patrzysz na kobiety przez pryzmat siebie. To, że mężczyźni wpadają w depresję z braku seksu nie sprawia, że kobiety mają podobnie. Chciałbyś, żeby tak było, ale tak nie jest. I udowodnię Ci, że mało wiesz o kobietach, a już na pewno to, że jesteś mało elastyczny skoro uważasz, że na kobiety można mieć jeden utarty "schemat" zachowań seksualnych i każda będzie jęczeć z rozkoszy 🙂  Otóż nie - każda z nas jest inna i każdą co innego podnieca, rozpala. Jedyne co pokazałeś to to, że brakuje Ci fantazji i wyobraźni 🙂  

Ech, ty byś w swojej wyobraźni chciała, żeby każda kobieta naprawdę była taka wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Ale sorry, jest zupełnie odwrotnie. Jesteście właściwie identyczne i także klucz do waszej przyjemności jest ten sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-00011
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ogólnie polki jako naród nie powalaja uroda , rosjankom do pięt nie dorastają więc ciężko uwierzyć że każda która ma się za cudo jest naprawdę taka piękna, Polki mają wysoką pewność siebie co nie zawsze idzie w parze z prawdziwą uroda 

ogólnie polacy jako naród nie powalają urodą, włochom i hiszpanom do pięt nie dorastają wìec ciężko uwierzyć że każdy który ma się za przystojniaka jest naprawdę przystojny. Polacy mają wysoką pewność siebie co nie zawsze idzie w parze z prawdziwą uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
12 minut temu, Gość Kasia-00011 napisał:

ogólnie polacy jako naród nie powalają urodą, włochom i hiszpanom do pięt nie dorastają wìec ciężko uwierzyć że każdy który ma się za przystojniaka jest naprawdę przystojny. Polacy mają wysoką pewność siebie co nie zawsze idzie w parze z prawdziwą uroda

ee, tak to kompleksów swych nie uleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie od dziś wiadomo komu bardziej odpiėrdala z braku baby i seksu. Na pewno nie kobietom. To faceci pod wpływem pełnych jaj gwalca albo decydują się na seks z kobietami które nie są w ich typie. To wy bardziej przeżywacie fakt że nie rùchacie. Kobiety potrafią latami żyć w celibacie mimo że nie muszą i mają wywalone a nawet jeśli nie to nie chodzą i nie pieprza zalac się jak ostatnie peezdy a tu co drugi płacze że jest pråwiczkiem albo że jest zajebisty a kobiety mu nie dają szansy. O jejku jeju. Kogo wy chcecie oszukać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×