Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak  samo

Na Wspólnej

Polecane posty

Gość gosc

Oj dziewczyny dziewczyny no pewnie ze jezdzila na taksowce za nim do baru z powrotem wrocila 🙂. Odcinek 2920 . To byl ten watek co Pawel sie motal niby szukal Beaty ale latal za Anastazja. Moze przegapilyscie ten odcinek. Jest nawet w streszczeniu o tym jak znajduje Beate na postoju:

 

"...Tymczasem Paweł odnajduje na postoju taksówek Beatę – chce z nią koniecznie porozmawiać. Dziewczyna nie ma na to żadnej ochoty – prawie potrąca natręta!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Malo tego pamietacie jak Pawel stal z Anastazja i dzwonil po taksowke , Beata wtedy podjechala i sie mocno wkurzyla jak ich zobaczyla razem. Odjechala zdenerwowana . On ja wtedy przylukal i szukal jej pozniej po tych postojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak było
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Malo tego pamietacie jak Pawel stal z Anastazja i dzwonil po taksowke , Beata wtedy podjechala i sie mocno wkurzyla jak ich zobaczyla razem. Odjechala zdenerwowana . On ja wtedy przylukal i szukal jej pozniej po tych postojach

Pamiętam,  że Beata   była  wściekła, ostro  ruszała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathy
2 godziny temu, Gość q w gq napisał:

Beznadziejny ten watek z Norbertem. Koles wyjechal to nich juz nie walkuja glupiego tematu

Ale muszą przecież jakoś jego wątek zakończyć, a nie, że nagle rozpłynął się w powietrzu i wszyscy o nim zapomnieli... (tak jak stało się z niektórymi postaciami w tym serialu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

Aktor grający Darka odchodzi z serialu... Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoozoo

A teraz cos mi sie przypomiina po waszych wyjasnieniach z ta taksowka i Beatka...

To myslicie ze usmiercia Norberta? Darka tez szkoda, ale to dobry aktor i na brak rol nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość aoozoo napisał:

To myslicie ze usmiercia Norberta? Darka tez szkoda, ale to dobry aktor i na brak rol nie narzeka.

Aktor grajacy Norberta juz we wrzesniu zapowiadal odejscie z seriali. Mowil cos o nowym filmie" jak poslubic milionera" oraz o wyjazdach z Polski.

Ogolnie ten film "jak poslubic milionera" zebral srednie recenzje. Moze aktor nie chce byc zaszufladkowanym wylacznie w serialowych rolach dlatego woli grac w filmach? Nasze polskie filmy musza byc jednak naprawde bardzo dobre zeby przyniosly jakiemus aktorowi spora popularnosc a niestety takich filmow u nas coraz mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikici
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Aktor grajacy Norberta juz we wrzesniu zapowiadal odejscie z seriali. Mowil cos o nowym filmie" jak poslubic milionera" oraz o wyjazdach z Polski.

Ogolnie ten film "jak poslubic milionera" zebral srednie recenzje. Moze aktor nie chce byc zaszufladkowanym wylacznie w serialowych rolach dlatego woli grac w filmach? Nasze polskie filmy musza byc jednak naprawde bardzo dobre zeby przyniosly jakiemus aktorowi spora popularnosc a niestety takich filmow u nas coraz mniej. 

Jeszcze przed premierą filmu "jak poślubić milionera" aktor mówił że wyjeżdża z kraju i ma bardzo konkretny plan. Z niektórych jego wypowiedzi można wywnioskować że raczej niezwiązany z aktorstwem...(?)

Ja mam nadzieję, że Norberta NIE uśmiercą, że scenarzyści dadzą aktorowi możliwość powrotu w razie gdyby kiedyś zmienił zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość kicikici napisał:

Jeszcze przed premierą filmu "jak poślubić milionera" aktor mówił że wyjeżdża z kraju i ma bardzo konkretny plan. Z niektórych jego wypowiedzi można wywnioskować że raczej niezwiązany z aktorstwem...(?)

Aha 🙂 

 

17 minut temu, Gość kicikici napisał:

Ja mam nadzieję, że Norberta NIE uśmiercą, że scenarzyści dadzą aktorowi możliwość powrotu w razie gdyby kiedyś zmienił zdanie. 

Mysle ze chyba go nie usmierca ale jezeli aktor rzeczywiscie odchodzi to raczej nie zamieszka juz w tym mieszkaniu razem ze swoja "paczka". Moze Agata zostanie z nim w Afryce hehe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikici

Aktorka grająca Agatę od czasu do czasu zamieszcza na swoim Instastory filmiki z planu NW, więc póki co, ona raczej zostaje w serialu 😉 W tej sytuacji ja widzę 2 możliwości - albo Norberta faktycznie uśmiercą 😞 albo zostanie uznany za zaginionego i nieznane będą jego losy. No bo co innego mogliby wymyślić, skoro wiadomo, że Norbert nie wróci. Jednak myślę, że gdyby mieli go uśmiercić, to zrobiliby to już w szpitalu jak był chory.  

Na pytanie czy to jest definitywna decyzja, aktor odpowiada, że w życiu nic nie jest definitywnie 😉  Oby scenarzyści zostawili mu otwartą furtkę na wypadek, gdyby kiedyś chciał wrócić. Szkoda, że odszedł, bo bardzo lubię tego aktora i postać, którą grał. Będzie go brakować 😞 

Mam nadzieję, że nie wpadną na pomysł zamiany aktora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala

Nawet jeśli go uśmiercą to jest jeszcze otwarta furtka powrotna w postaci sfingowanej śmierci lub pojawienia się brata bliźniaka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 godziny temu, Gość Koala napisał:

Nawet jeśli go uśmiercą to jest jeszcze otwarta furtka powrotna w postaci sfingowanej śmierci lub pojawienia się brata bliźniaka 😄

Haha dokładnie 😄

 

Cos czytalam ze Darek bedzie z Emilia. Po za tym ta aktorka tak pieknie wygladala w dlugich wlosach,a tu jest skrzywdzona przez ta fryzure 😕 te ulizane wlosy. Wyglada okropnie. Aktorka nazywa się Emilia Porcari mozecie w google wyszukac ale figure ma super. Chcialabym takie nogi 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oj przepraszam aktorka nazywa sie KAROLINA Porcari 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oj przepraszam aktorka nazywa sie KAROLINA Porcari 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjjsjsj

Ona nie jest skrzywdzona przez fryzure, niestety nie jest ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Musze napisac jeszcze raz post bo chcialam zamiescic z linkiem do jej zdjecia ale widze ze wiadomosc musi byz zatwierdzona przez moderatora.

Ja uwazam ze jest ladna. Tylko ma niedobrana fryzure i makijaz. Jedna z kobiet w tych czasach ktora nie jest "zrobiona" 🙂 widac ze w pelni naturalna 40 letnia kobieta

Nie wiem tylko co nia kierowalo zeby sciac tak wlosy i ten blond. W google jest masa jej zdjec. 

Jedno z jej zdjec to dlugie brazowe wlosy i makijaz dobrany do jej typu urody.

Szkoda ze w taki sposob jej nie ucharakteryzowali w tym serialu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllza

Przepraszam czy ty gustujesz w kobietach? No przy calej sympatii dla tej aktorki nie uwazam zeby byla ladna; Dla mnie jest przecietna. Moj maz jednym okiem zerka na serial i stwierdzil ze jest nieatrakcyjna.

Fryzura niewiele zmienia, po prostu ladnemu we wszystkim ladnie a jak ktos przecietny to coz..;

W tym serialu nie musieli robic charakteryzacji, w koncu sama piszesz ze jest naturalna. Nie rpzesadzaj ze nie ma tam naturalnych kobie- a Zanetka, a Marta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dorosła kobieta, matka przychodzi z synem do obcego faceta z zamiarem zostawienia go na noc. Bez wcześniejszej rozmowy, przychodzi i jeszcze mówi, że jeśli to jakiś problem to zawiezie go do babci. To jakiś żart? Ja w ogóle tego nie rozumiem. Ostatnio dzieciak też powiedział daj mi 50 zł to pójde, pizza do końca tygodnia. To jest brak wychowania ze strony rodziców. Ten ojciec też bez zapowiedzi przyszedł, przecież tak się nie robi. Każdy ma swoje życie, swoje sprawy i wypada uprzedzić...

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierze. Napisałam tu taką powieść a też mi tego nie wyświetliło. Piszę ponownie. Cześć udało mi się na szczescie skopiować.

Według mnie aktorka Procari również jest mało atrakcyjna. Na pewno uroku nie dodaje jej ten garbaty, haczykowaty nos , a fryzura już swoją drogą. W sumie mój nos też nie jest piękny, prosty i czubek szeroki coś jak u pameli anderson. Jednak wpasował się w całosc. U tej aktorki grającą Emilię na pewno operacja plastyczna nosa byłaby na plus. Mało tego ta aktorka strasznie przypomina mi z twarzy córke Gessler która wg mnie również nie należy do najpiękniejszych, ale każdy ma inny wzóra piękna.

Co do serialu pomarudzę i się wyżale tak więc UWAGA CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ 

Nie podobają mi się te amatorskie wątki kryminalistyczne , które wprowadzają. Teraz taksówki a już się cieszyłam jak zakończył się temat z Igą i mega wielką mafią, która niby działała za granicą a zatrzymali pare osób pod Warszawą i koniec. Akcja udana. Mam wrażenie, że scenarzysci sobie z nas kpią i uważają za głupków. Jeśli ma się już coś dziać to niech robią to w miarę na poziomie, bo ostatnio mam wrażenie, że ogladam jakiś paradokumentalny serial. Już bardziej sensowne są seriale na disney channel, które ogląda moja córka niż to tutaj.

Po za tym nie dbają o jakieś większe szczególy. Kiedyś na tym starym temacie tu na kafe dziewczyny pisały o powtarzających się aktorach z serialu którzy dostają po kilkunastu odcinkach nowe wcielenie. Tak samo jest z "pomieszczeniami". Mieszkanie Majora do którego przychodził Przemek to mieszkanie było również Sylwii - matki biologicznej Uli. Zauważyłam to już  wtedy kiedy Przemek zapukał do drzwi. Może mogła wyskoczyć z drugiego pokoju nawrócona przez majora Sylwia i mogli ich pokazać jako pare.

Jaro bardzo mnie irytuje. Tak irytującego i niewychowanego dzieciaka dawno nie spotkałam i w serialu i w realu ( <- na szczeście). To wpadanie sobie do Darka kiedy chce, o której chce i jeszcze przychodzi do niego z plecakiem, bo ma zamiar nocować. Po za tym czy rodzice tego małego aktora widzą, że chłopiec popada w otyłość ? Nadwaga u dzieci zawsze będzie mnie razić , bo ewidentnie widać tu straszne zaniedbania ze strony rodziców/opiekunów dziecka.

Makijaż Jarka do występów to powiązanie jakiegoś mima z klaunem? Po co on nakłada to na twarz? Ilozjonista nie musi mieć makijażu a on wcale zabawnie w tym nie wygląda, wręcz mógłby grać pierwszoplanową rolę w jakimś horrorze bo ten makijaz jest straszny.

Blogerka Iza i blog roku. Zostawie to bez komentarza bo nawet nie chce mi się pisać.

Dużo osób odchodzi z serialu. Wczesniej Ola, Kinga, Joachim teraz Darek i Norbert. Aktorka grająca Malwinę też odeszła, bo też jej nie pokazują. Chyba, że się pojawi w drzwiach jak Bruno bedzie z Kasią.

Dobra to by było chyba na tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ann to samo pisałam,ale mojej wypowiedzi nie zamieścili. Przecież niw było tam zakazanych treści. Chyba że za długa była. Może spróbuje ją wkleić na raty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Według mnie aktorka grająca Emilie również jest mało atrakcyjna. Na pewno uroku nie dodaje jej ten garbaty, haczykowaty nos , a fryzura już swoją drogą. W sumie mój nos też nie jest piękny, prosty i czubek szeroki coś jaku pameli anderson. Jednak wpasował się w całosc. U tej aktorki grającą Emilię na pewno operacja plastyczna nosa byłaby na plus. Mało tego ta aktorka strasznie przypomina mi z twarzy córke Gessler która wg mnie również nie należy do najpiękniejszych, ale każdy ma inny wzóra piękna.

Co do serialu pomarudzę i się wyżale tak więc uwaga czytasz na własną odpowiedzialność.

Nie podobają mi się te amatorskie wątki kryminalistyczne , które wprowadzają. Teraz taksówki a już się cieszyłam jak zakończył się temat z Igą i mega wielką mafią, która niby działała za granicą a zatrzymali pare osób pod Warszawą i koniec. Akcja udana. Mam wrażenie, że scenarzysci sobie z nas kpią i uważają za głupków. Jeśli ma się już coś dziać to niech robią to w miarę na poziomie, bo ostatnio mam wrażenie, że ogladam jakiś paradokumentalny serial. Już bardziej sensowne są seriale na disney channel, które ogląda moja córka niż to tutaj.

Po za tym nie dbają o jakieś większe szczególy. Kiedyś na tym starym temacie tu na kafe dziewczyny pisały o powtarzających się aktorach z serialu którzy dostają po kilkunastu odcinkach nowe wcielenie. Tak samo jest z "pomieszczeniami". Mieszkanie Majora do którego przychodził Przemek to mieszkanie było również Sylwii - matki biologicznej Uli. Zauważyłam to już  wtedy kiedy Przemek zapukał do drzwi. Może mogła wyskoczyć z drugiego pokoju nawrócona przez majora Sylwia i mogli ich pokazać jako pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety nie wiem co się dzieje z kafe. Czy pis już tutaj przejął kontrole nad wszystkim. Chociaz ja żadnych wzmianek politycznych nie pisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
 

Ann to samo pisałam,ale mojej wypowiedzi nie zamieścili. Przecież niw było tam zakazanych treści. Chyba że za długa była. Może spróbuje ją wkleić na raty

 

Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Spróbuj

Próbowałam i nic. Może podziele to na kilka postów. Dobra ostatni raz próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaro bardzo mnie irytuje. Tak irytującego i niewychowanego dzieciaka dawno nie spotkałam i w serialu i w realu (na szczeście). To wpadanie sobie do Darka kiedy chce, o której chce i jeszcze przychodzi do niego z plecakiem, bo ma zamiar nocować. Po za tym czy rodzice tego małego aktora widzą, że chłopiec popada w otyłość ? Nadwaga u dzieci zawsze będzie mnie razić , bo ewidentnie widać tu straszne zaniedbania ze strony rodziców/opiekunów dziecka.

Makijaż Jarka do występów to powiązanie jakiegoś mima z klaunem? Po co on nakłada to na twarz? Ilozjonista nie musi mieć makijażu a on wcale zabawnie w tym nie wygląda, wręcz mógłby grać pierwszoplanową rolę w jakimś horrorze bo ten makijaz jest straszny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie podobają mi się te amatorskie wątki kryminalistyczne , które wprowadzają. Teraz taksówki a już się cieszyłam jak zakończył się temat z Igą i mega wielką mafią, która niby działała za granicą a zatrzymali pare osób pod Warszawą i koniec. Akcja udana. Mam wrażenie, że scenarzysci sobie z nas kpią i uważają za głupków. Jeśli ma się już coś dziać to niech robią to w miarę na poziomie, bo ostatnio mam wrażenie, że ogladam jakiś paradokumentalny serial. Już bardziej sensowne są seriale na disney channel, które ogląda moja córka niż to tutaj.

Po za tym nie dbają o jakieś większe szczególy. Kiedyś na tym starym temacie tu na kafe dziewczyny pisały o powtarzających się aktorach z serialu którzy dostają po kilkunastu odcinkach nowe wcielenie. Tak samo jest z "pomieszczeniami". Mieszkanie Majora do którego przychodził Przemek to mieszkanie było również Sylwii - matki biologicznej Uli. Zauważyłam to już  wtedy kiedy Przemek zapukał do drzwi. Może mogła wyskoczyć z drugiego pokoju nawrócona przez majora Sylwia i mogli ich pokazać jako pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Blogerka Iza i blog roku. Zostawie to bez komentarza bo nawet nie chce mi się pisać.

Dużo osób odchodzi z serialu. Wczesniej Ola, Kinga, Joachim teraz Darek i Norbert. Aktorka grająca Malwinę też odeszła, bo też jej nie pokazują. Chyba, że się pojawi w drzwiach jak Bruno bedzie z Kasią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odnośnie aktorki grającą Emilie

Według mnie również jest mało atrakcyjna. Mało tego ta aktorka strasznie przypomina mi z twarzy córke Gessler która wg mnie również nie należy do najpiękniejszych, ale każdy ma inny wzóra piękna.

Cześc zdań pokasowałam żeby strescic te posty. Jeśli którejs z Was chciało się czytać moje wypociny to dziękuję ❤️😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoozoo

No no to sie rozpisalas, ale faktycznie irytujace jest gdy piszemy a potem nie zamieszczaja nie wiadomo dlaczego.

Tez te przebieranki Jarka mnie raza. Watki kryminalne raczej nudne Jaro ma babcie wiec nie jest to zrozumiale ze spi u ocbego czlowieka . .A Emilia jest co najwyzej przecietna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko teraz prawie cała strona moja. Jednak przeszła moja wypowiedź którą wcześniej  zablokowali a ja później streszczałam i wklejałam Wam tę wypowiedź.  Sorki dziewczyny za zaśmiecenie i zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×