Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak  samo

Na Wspólnej

Polecane posty

Gość Malwa

Cześć,

Co rusz czytam Wasze  wątki związane z serialem,bo sama jestem jego "fanką". Przypomina mi zimowe wieczory spędzone z mamą jak byłam nastolatką.

Teraz oglądam z przyzwyczajenia na Playerze, ale wystarczy obejrzeć co któryś odcinek i już wiadomo co się dzieje.

Niestety jakość serialu strasznie  spadła, albo mi w raz z wiekiem coraz trudniej dogodzić.

Tu już wszyscy ze wszystkimi spali lub się znają. Jak tylko ktoś ma kłopoty to wszyscy gnają z pomocą. Patrz śledztwo Igora i pomoc Beatki, bo przecież pracowała na Taxi.

Wątek studentów w jednym mieszkaniu już jest bardzo słaby (jeszcze  im Kasie dołożyli). Poczekajmy chwilę  i Franek  z nimi zamieszka.

Urywają wątki. Np. Czy Ela po operacji nie  powinna mieć jakiś  kontroli, dzięki temu mieliby pomysł  na odcinek. I można  by wymieniać i wymieniać.

Gdzie Zuza, czy żona  Sławka  i ten chłopak co go wychowywali i wielu wielu innych.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Cześć,

Co rusz czytam Wasze  wątki związane z serialem,bo sama jestem jego "fanką". Przypomina mi zimowe wieczory spędzone z mamą jak byłam nastolatką.

Teraz oglądam z przyzwyczajenia na Playerze, ale wystarczy obejrzeć co któryś odcinek i już wiadomo co się dzieje.

Niestety jakość serialu strasznie  spadła, albo mi w raz z wiekiem coraz trudniej dogodzić.

Tu już wszyscy ze wszystkimi spali lub się znają. Jak tylko ktoś ma kłopoty to wszyscy gnają z pomocą. Patrz śledztwo Igora i pomoc Beatki, bo przecież pracowała na Taxi.

Wątek studentów w jednym mieszkaniu już jest bardzo słaby (jeszcze  im Kasie dołożyli). Poczekajmy chwilę  i Franek  z nimi zamieszka.

Urywają wątki. Np. Czy Ela po operacji nie  powinna mieć jakiś  kontroli, dzięki temu mieliby pomysł  na odcinek. I można  by wymieniać i wymieniać.

Gdzie Zuza, czy żona  Sławka  i ten chłopak co go wychowywali i wielu wielu innych.

Pozdrawiam,

Zuza czy Renata córka Ziębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Cześć,

Co rusz czytam Wasze  wątki związane z serialem,bo sama jestem jego "fanką". Przypomina mi zimowe wieczory spędzone z mamą jak byłam nastolatką.

Teraz oglądam z przyzwyczajenia na Playerze, ale wystarczy obejrzeć co któryś odcinek i już wiadomo co się dzieje.

Niestety jakość serialu strasznie  spadła, albo mi w raz z wiekiem coraz trudniej dogodzić.

Tu już wszyscy ze wszystkimi spali lub się znają. Jak tylko ktoś ma kłopoty to wszyscy gnają z pomocą. Patrz śledztwo Igora i pomoc Beatki, bo przecież pracowała na Taxi.

Wątek studentów w jednym mieszkaniu już jest bardzo słaby (jeszcze  im Kasie dołożyli). Poczekajmy chwilę  i Franek  z nimi zamieszka.

Urywają wątki. Np. Czy Ela po operacji nie  powinna mieć jakiś  kontroli, dzięki temu mieliby pomysł  na odcinek. I można  by wymieniać i wymieniać.

Gdzie Zuza, czy żona  Sławka  i ten chłopak co go wychowywali i wielu wielu innych.

Pozdrawiam,

Zuza czy Renata córka Ziębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa

O Renata wypadło mi z głowy to imię i Dominik ten ich "przybrany " syn.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parówa
 

Urywają wątki. Np. Czy Ela po operacji nie  powinna mieć jakiś  kontroli, dzięki temu mieliby pomysł  na odcinek. I można  by wymieniać i wymieniać.

Już nie wspominając o tym, że Elka w pewnym momencie serialu miała straszne parcie na posiadanie własnego dziecka. Rozumiem, okazało się że nie może, ale to nie jest coś nad czym przechodzi się do porządku dziennego ot tak. A teraz nie ma nawet słowa wzmianki o tym, a wszystko toczy się dalej jakby nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parówa
 

Urywają wątki. Np. Czy Ela po operacji nie  powinna mieć jakiś  kontroli, dzięki temu mieliby pomysł  na odcinek. I można  by wymieniać i wymieniać.

Już nie wspominając o tym, że Elka w pewnym momencie serialu miała straszne parcie na posiadanie własnego dziecka. Rozumiem, okazało się że nie może, ale to nie jest coś nad czym przechodzi się do porządku dziennego ot tak. A teraz nie ma nawet słowa wzmianki o tym, a wszystko toczy się dalej jakby nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parówka

Wątek ze wspólnym pisanem książki przez Izę i Jerzego jest dla mnie nawet zabawny,  ale mega naciągane jest to ukrywanie że byli małżeństwem. Jerzy może nie jest może pisarzem z listy bestsellerów ale wydaje mi się, że dość poczytnym. Jego wydawca zna go dobrze i wydaje jego książki o conajmniej kilku lat. Pisarze bardzo często chodzą na jakieś imprezy, gale itp. i to ze swoimi małżonkami a wydawca nigdy nie miał okazji poznać żony swojego pisarza? jak nie osobiście to nie trafił na żadną w wzmiankę w internecie? Szczerze wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wspolnej
 

Już nie wspominając o tym, że Elka w pewnym momencie serialu miała straszne parcie na posiadanie własnego dziecka. Rozumiem, okazało się że nie może, ale to nie jest coś nad czym przechodzi się do porządku dziennego ot tak. A teraz nie ma nawet słowa wzmianki o tym, a wszystko toczy się dalej jakby nic się nie stało...

Może jeszcze mają pokazać jak korzysta z toalety , jaką kupkę zrobiła czy jak zmienia tampon.Ludzie opanujcie się to jest serial !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeeeemarija

No wlasnie, skoro serial to powinno sie wszystko trzymac kupy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ała
 

Może jeszcze mają pokazać jak korzysta z toalety , jaką kupkę zrobiła czy jak zmienia tampon.Ludzie opanujcie się to jest serial !

 

 

A ty odróżniasz brak scen robienia kupy od wyraźnych luk fabularnych w serialu? Nie wydaje ci się ze minione wydarzenia powinny mieć wpływ na teraźniejsze, żeby serial byl autentyczny a nie jedynie zlepkiem niepowiązanych ze soba scen? zjedz snickersa dziewczyno, bo chcialas sie do czegos przywalic na sile a wyszło dość żałośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

A Ksawery? Miał fajnego kolege a wymienił się na czapke z jakimś innym. Chyba lepiej w szkole mieć dobrego kolege niż nie mieć w ogóle, bo tamten nigdy nim nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
 

O matko teraz prawie cała strona moja. Jednak przeszła moja wypowiedź którą wcześniej  zablokowali a ja później streszczałam i wklejałam Wam tę wypowiedź.  Sorki dziewczyny za zaśmiecenie i zamieszanie.

Dla mnie to nie jest "zaśmiecenie" ja chętnie przeczytałam Twoją opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
 

Może jeszcze mają pokazać jak korzysta z toalety , jaką kupkę zrobiła czy jak zmienia tampon.Ludzie opanujcie się to jest serial !

 

 

To jest serial i każdy ma prawo napisać taki kometarz jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
 

Może jeszcze mają pokazać jak korzysta z toalety , jaką kupkę zrobiła czy jak zmienia tampon.Ludzie opanujcie się to jest serial !

 

 

To jest serial i każdy ma prawo napisać taki kometarz jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka

Igor  zostanie  porwany,  Leszek    znajdzie  go,  ale  obu  grozi  śmierć

Ostrowski  dostanie  zawału  serca!

Czy  Maja  i  Ahmed  wezmą  ślub?

Na  Wspólną  wprowadza  się  ukraińskie  małżeństwo  z  8  letnim  synem

Marta  dowie  się,  że  Ksawery  okłamał  Romana  i   wziął  dużo  pieniędzy

Jarek  pocałuje  Emi  po  jej  wyznaniu  ,że  go  kocha,  dziewczyna  odda  mu  pieniądze

Przemek  jest  zły  na  Dagmarę,  że dogadała się  z mężem,   idzie  do  Moniki  i  ją  całuje,   Dagmara  widzi  to  wszystko  i  czuje  się zazdrosna....

Jerzy  zauważa ,że  Tokarski  interesuje  się  Izą,  czuje  się  zazdrosny,  złośliwie  powie,  że  ona  lubi  wiejskie  klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka

Igor  zostanie  porwany,  Leszek    znajdzie  go,  ale  obu  grozi  śmierć

Ostrowski  dostanie  zawału  serca!

Czy  Maja  i  Ahmed  wezmą  ślub?

Na  Wspólną  wprowadza  się  ukraińskie  małżeństwo  z  8  letnim  synem

Marta  dowie  się,  że  Ksawery  okłamał  Romana  i   wziął  dużo  pieniędzy

Jarek  pocałuje  Emi  po  jej  wyznaniu  ,że  go  kocha,  dziewczyna  odda  mu  pieniądze

Przemek  jest  zły  na  Dagmarę,  że dogadała się  z mężem,   idzie  do  Moniki  i  ją  całuje,   Dagmara  widzi  to  wszystko  i  czuje  się zazdrosna....

Jerzy  zauważa ,że  Tokarski  interesuje  się  Izą,  czuje  się  zazdrosny,  złośliwie  powie,  że  ona  lubi  wiejskie  klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka

Igor  zostanie  porwany,  Leszek    znajdzie  go,  ale  obu  grozi  śmierć

Ostrowski  dostanie  zawału  serca!

Czy  Maja  i  Ahmed  wezmą  ślub?

Na  Wspólną  wprowadza  się  ukraińskie  małżeństwo  z  8  letnim  synem

Marta  dowie  się,  że  Ksawery  okłamał  Romana  i   wziął  dużo  pieniędzy

Jarek  pocałuje  Emi  po  jej  wyznaniu  ,że  go  kocha,  dziewczyna  odda  mu  pieniądze

Przemek  jest  zły  na  Dagmarę,  że dogadała się  z mężem,   idzie  do  Moniki  i  ją  całuje,   Dagmara  widzi  to  wszystko  i  czuje  się zazdrosna....

Jerzy  zauważa ,że  Tokarski  interesuje  się  Izą,  czuje  się  zazdrosny,  złośliwie  powie,  że  ona  lubi  wiejskie  klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka

Igor  zostanie  porwany,  Leszek    znajdzie  go,  ale  obu  grozi  śmierć

Ostrowski  dostanie  zawału  serca!

Czy  Maja  i  Ahmed  wezmą  ślub?

Na  Wspólną  wprowadza  się  ukraińskie  małżeństwo  z  8  letnim  synem

Marta  dowie  się,  że  Ksawery  okłamał  Romana  i   wziął  dużo  pieniędzy

Jarek  pocałuje  Emi  po  jej  wyznaniu  ,że  go  kocha,  dziewczyna  odda  mu  pieniądze

Przemek  jest  zły  na  Dagmarę,  że dogadała się  z mężem,   idzie  do  Moniki  i  ją  całuje,   Dagmara  widzi  to  wszystko  i  czuje  się zazdrosna....

Jerzy  zauważa ,że  Tokarski  interesuje  się  Izą,  czuje  się  zazdrosny,  złośliwie  powie,  że  ona  lubi  wiejskie  klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dla mnie to nie jest "zaśmiecenie" ja chętnie przeczytałam Twoją opinie. Pozdrawiam.

Dziękuję i również pozdrawiam :) 

 

 Coś kafe wariuje bo widzę, że nie tylko moja wypowiedź została "pomnożona"

 

Widziałyscie nowy zwiastun? Wróci ta kolezanka Jarka iluzjonistka i Jarek zacznie ją calować. Przemek zostanie spoliczkowany przez Dagmare, wychodzi na to, że on zblizył sie do tej koleżanki, z która ma zajęcia z aktorstwa. Gdzieś czytałam , że Arek pocaluje orydynator i ten z oddziału nie pamiętam jak on sie nazywa zrobi mu zdjęcie i  Kolenda zobaczy to zdjecie. Arek podobno bedzie miał zawał.

W tym serialu naprawde wszyscy są jacyś niezdecydowani bedąc w stałych związkach. Mają kogoś, a szukają przygód na lewo i prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aaa widzę, że w sumie napisałam to co osoba wyżej gość walka 

 

O własnie , co do tego rzekomego ślubu Ahmeda. Nie rozumiem jak ojciec Mai który wysyłal córke na usunięcie ciąży nagle nalega na ślub. Po za tym te schadzki w domu u dyrektorki. To uczniowie a jak nie uczniowie to rodzice uczniów. Ja nigdy nie znałam adresu żadnej swojej nauczycielki to skąd oni mają takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoozoo

Dokladnie. Ja poznalam adresy dwoch nauczycielek gdy przygotowywalam sie do matury i mialam z nimi dobry kontakt

Wkurza mnie brak moderacji na tym forum. Tu sie tez chrzani jak w serialu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ma ktoś może jakieś informacje, co ostatecznie stanie się z Norbertem? W jaki sposób zakończą ten wątek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoozoo

Gdyby usmiercili Norberta byloby to strasznie smutne. Z drugiej strony takie rzeczy sie zdarzaja.

Mysle ze mimo juz naciagany  jest ten watek wspolnego mieszkania to  pokazana jest prawdziwa przyjazn miedzy nimi. I to mi sie

podoba. Oni zbieraja kase. Czy Eliza byla u ojca w tej sprawie? Przeciez on by mogl pomoc;

Co do Igora;ten goscu ktory mial go przyjac do pracy to glowa tego zlego interesu?  Jesli tak to jakim cudem ludzie ktorzy tam pracuja

robia takie rzeczy skoro on wymaga dokumentow? Miedzy innymi zaswiadczenia o niekaralnosci? To w takim razie nie sa przestepcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę
 

Dziękuję i również pozdrawiam 🙂

 

 Coś kafe wariuje bo widzę, że nie tylko moja wypowiedź została "pomnożona"

 

Widziałyscie nowy zwiastun? Wróci ta kolezanka Jarka iluzjonistka i Jarek zacznie ją calować. Przemek zostanie spoliczkowany przez Dagmare, wychodzi na to, że on zblizył sie do tej koleżanki, z która ma zajęcia z aktorstwa. Gdzieś czytałam , że Arek pocaluje orydynator i ten z oddziału nie pamiętam jak on sie nazywa zrobi mu zdjęcie i  Kolenda zobaczy to zdjecie. Arek podobno bedzie miał zawał.

W tym serialu naprawde wszyscy są jacyś niezdecydowani bedąc w stałych związkach. Mają kogoś, a szukają przygód na lewo i prawo. 

Adamski  zrobi  zdjęcia  i będzie  szantażował  Ostrowskiego, że  powie  prawdę

 

Igor  po  dramatycznych  przeżyciach  z  porwaniem  cierpi  na  zespół  urazu  psychicznego

Dagmara  i  Przemek  postanowią  wynająć  mieszkanie,   myślę, że  chłopak  będzie  z  Moniką,  ona  nie  jest  mu  obojętna...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Uwazam ze przyjazn calej tej paczki mogli pokazac w inny sposob. Nie musieli wsadzac ich do jednego mieszkania. Tez mam przyjaciol ale jakbym miala z nimi zamieszkac .... o losie ..... chyba bysmy sie codziennie klocili! Tam jest za duzo osob jak na tak mala przestrzen. Na dodatek jedna lazienka, jedna kuchnia. Kto potrafilby wytrzymywac tak na dluzsza mete? Kojarzycie ile jest tam pokoi? Po za tym spanie Kasi w salonie z aneksem kuchennym... Normalni ludzie wstaja rano do pracy i juz krzataja sie po kuchni wiec ktos kto spi w takim pomieszczeniu ma pobudke z chwila kiedy pierwsza osoba wstaje. 

Po za tym , czy tam czasem nie mieszka jeszcze Aniela? Ktorej cos dlugo nie pokazuja? Przewineli ja przez te watki i nagle cisza o niej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjjsjsj

Jaka Aniela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jaka Aniela?

Przyrodnia siostra Asi Berg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyggvh

Aniela to pewnie był tyło taki przelotny wątek jakich wiele. 

A Dagmara z Przemkiem to teraz nie wynajmują? Przecież gdzieś mieszkają. 

Ten Adamski jako szantażysta średnio mi pasuje. Wykształcony człowiek i takie dziecinne zachowania? 

Też dziwne mi się wydaje ze przyszły szef Igora to taki złoczyńca skoro wymaga tyłu zaświadczeń to jak potem namawia tych ludzi do kradzieży  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Aniela to pewnie był tyło taki przelotny wątek jakich wiele. 

A Dagmara z Przemkiem to teraz nie wynajmują? Przecież gdzieś mieszkają. 

Ten Adamski jako szantażysta średnio mi pasuje. Wykształcony człowiek i takie dziecinne zachowania? 

Też dziwne mi się wydaje ze przyszły szef Igora to taki złoczyńca skoro wymaga tyłu zaświadczeń to jak potem namawia tych ludzi do kradzieży  

 

Przemek mieszka w domu Dagmary i jej byłego męża.

 

Adamski to strasznie zazdrosny typ, ale tacy ludzie wszędzie się zdarzają, nawet wśród tych wykształconych ludzi. Tacy ludzie jak on robią wieczny "wyścig szczurów", chcą być najlepsi , a zemsty, że im się nie powodzi, podrzucają kłody. Poł życia za mną, a ja nadal takie osoby spotykam. Nawet u dziecka w szkole wśród rodziców. To jest chyba najgorszy typ ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyggvh

Dlaczego niby Ewa z doktorkiem się na wieś przeprowadzić nie mogą? Auta przecież mają. 

Ten doktor to jednak jakiś cwok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×