Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Justyna

Cześć dziewczyny! :) mam do Was takie pytanie kiedy mogłabym się wybrać na ewentualna betę ponieważ w lipcu poroniłam samoistnie w 6tc i miesiączki mi się rozregulowały totalnie na ostatnia czekałam 39 dni. Dostaliśmy zielone światło od lekarza ze możemy się strać od wrześniowego cyklu. Robiłam test owulacyjny jak tylko zaczęły się dni płodne pozytywny wyszedł 12.09 wiec były przytulanki. Od paru dni miewam podwyższona temperaturę kolo 37 stopni nigdy tak przed miesiączka nie miałam i od dwóch trzech dni pobolewa mnie podbrzusze jak na okres tylko dużo słabiej ciężko mi teraz wyliczy kiedy mniej więcej wypada dzień mojej mieiaczki. Przed poronieniem miałam cykle regularne 28 dniowe jak kalendarzyk pokazał ze tego i tego dnia będzie okres to tak było. Na sikanca jest zdecydowanie za wcześnie ale myśle czy by nie pójść jutro na betę czy to za wcześnie? Ostatnia miesiączkę miałam 22.08 owulacja po testach wyszła 12.09 jeśli wynik był faktycznie dobry. Patrząc po datach to za 4 dni powinnam mieć miesiączkę. Może któraś z Was miała podobna sytuacje do mojej. Pozdrawiam Justyna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

4 dni to nie jest długo, poczekaj do terminu okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przytulanki 🤪🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
3 godziny temu, NaugthyBitch napisał:

Od przutulanek to się w ciążę nie zachodzi.

To raczej wiadomo. Nie chciałam wprost pisać ze seks uprawiałam. Chyba nie tak ciężko się tego domyślić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak ciężko poczekać te 4 dni i zrobić test? Jak cie juz teraz boli brzuch to bardzo MOZLIWE że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×