Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Czy któraś z was rodziła z żelem porodowym?

Polecane posty

Gość Asia

Strasznie się stresuję porodem, a jednocześnie wolę naturalny niż cesarkę. Czytałam o żelach, które niby mają ułatwiać poród. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Ceny są spore, około 200zł więc niekoniecznie chciałabym się przekonać, że to nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

200 zł przy wydatkach, które Cię czekają, to pikuś 😉

Jestem zdania, że jeśli można sobie poprawić komfort w czasie porodu, należy to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

200 zł przy wydatkach, które Cię czekają, to pikuś 😉

Jestem zdania, że jeśli można sobie poprawić komfort w czasie porodu, należy to zrobić.

Zgadzam się, tylko czy to faktycznie coś daje? Czy poprawiam sobie tylko komfort psychiczny bo w rzeczywistości to jedna wielka ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Asia napisał:

Zgadzam się, tylko czy to faktycznie coś daje? Czy poprawiam sobie tylko komfort psychiczny bo w rzeczywistości to jedna wielka ściema?

Asiu, komfort psychiczny też jest bardzo ważny. Nie miałam okazji skorzystać z żelu, o którym piszesz, bo kiedy radziłam, nie istniał. Rozpieszczaj się. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Asiu, komfort psychiczny też jest bardzo ważny. Nie miałam okazji skorzystać z żelu, o którym piszesz, bo kiedy radziłam, nie istniał. Rozpieszczaj się. Trzymam kciuki.

Zgadzam się, komfort psychiczny najważniejszy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby byl skuteczny, to bylby w powszechnym uzyciu, polozne by korzystaly zeby miec mniej goowna, wrzasku i szycia pekniec, bo to i im ulatwia robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo

Ja rodziłam bo położna mi go poleciła. Czy pomógł tego nie jestem w stanie ocenić bo córka była okręcona pępowiną. Położna mówiła, że ułatwia przejście dziecka przez drogi rodne daje lepszy poślizg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak się nazywa ten żel? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Widziałam kilka nazw, wystarczy szukać "żel porodowy"

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Może jeszcze ktoś to wypróbował na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×