Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

was też irytuje ta reklama portalu z domami, kobita w ciąży tanczy bo ma dom, wszyscy sie podniecają że kupili dom, mało orgazmu nie dostają? haha zaciaganie kredytow czas start

Polecane posty

Gość gosc

malo kto ma w gotowce 400 000 i wiecej by kupic hawir za gotowke, naoglądają się takich reklam a potem biorą te kredyty na tę kupę kamieni w wypis/s/dowie gornym a rano sie korkują by do korpo dojechac. mnie to bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się ta reklama podoba, nad przekazem się nie zastanawiam, Bo nie mam potrzeby zmiany mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ty masz jakiś ból tyłka o to, że ludzie kredyty biorą? co zdolności nie masz i musisz siedzieć u teściowej za kotarką?

Jeżeli myślisz, że ludzie biorą kilkaset tysięcy kredytu, bo się reklam naogladali to jesteś zwyczajną de/bil/ką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nawet nie wiem co oni reklamują, bo nie zwróciłam na to uwagi. Lubię ją jako taki mini-filmik z odrobiną pozytywnej atmosfery. Przyjemna muzyczka, ludzie dobrze czują się w swoich domach, aż się chce posprzątać tanecznym krokiem i kolorowe lampeczki po domu porozstawiać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ty pewnie w wieku 25 lat juz byłas kierowniczką oddziału banku PKO na alejach jerozolimskich w Warszawie i kupilas mieszkanie z premii na koniec roku podatkowego? czy dostałas mieszkanie w spadku? a moze u tesciow mieszkasz? z tego co widze, to najbardziej z kredytow smieja sie osoby,ktore mieszkaja z rodzicami,bo nie muszą podpierac swoich marzen pożyczką. Jednak mniej wiecej tak wyglada zycie czy to w Polsce czy poza Polska,ze dom kupuje sie na kredyt,bo to ogromna inwestycja i przecietny Kowalski długo bedzie oszczedzac, jednoczesnie wynajmujac niz sobie na cos pozwoli.Co złego w tym,ze ludzie chcą przyspieszyć ten proces i byc szczesliwi?

Nie lubie takich przaśnych osob jak ty. Sfrustrowani,poprawiaja sobie humor tym,ze obrazaja i ponizaja innych by sie dowartowaciować,a nie maja nic do zaoferowania ani pochwalenia sie.

A reklam nie ogladam,nie oglądam tez tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj tam

A ja lubie taki typ reklam, taki z przekazem... Bo to prawda, że najlepiej czuje się człowiek w swoim domu i może być sobą , a czy wynajętym czy kupionym na kredyt czy to ważne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolałabym 120m w "wypis/s/dowie gornym", niż 30 w Centrum. No i w tych "wypis/s/dowiach gornych" jeżdżą np. pociągi podmiejskie, co jest bardzo wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Jeżu ja ma ponad 400 w gotowce i jeszcze 300 muszę dobrać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×