Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moge to gdzies zgłosic że kasjerka z biedronki prawdopodobnie dla siebie bierze naklejki ktore nie sa brane przez innych kupujacych a jak ja poprosiłam to nie dała mi czy to jest jakoś uregulowane ustawa czy jakoś mozna o to walczyć

Polecane posty

Gość Ola

Ja jak odmawiam naklejek to ludzie w kolejce za mna patrza tak jakby chcieli mnie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko ja znalazłam świetne rozwiązanie..... Zatrudnialam się w biedronce.Mam już nietoperza, sarenke, dzięcioła i wszystkie juniorki. Do tego 10 książek jednym słowem prezenty na dzień chlopak mam juz z głowy. Brajanek, Jonatanek i Alanek nie mogą się doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wi.

Ja pier przecież te naklejki facet ma na karcie i w jak będzie chciał to je weźmie w dowolnym czasie trwania tej akcji a jak nie weźmie to potem po wszystkim przepadną.Wiec kasjerka sobie ich nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, NaugthyBitch napisał:

A ja zawsze biorę, zgniatam i wrzucam do torby chociaż ich nie zbieram, bo w domu wyrzucam do śmieci. 

To proponuję zbierać, naklejać i wymieniać na maskotki, albo książki, a potem zanieść do hospicjum np. Na coś się przydasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa
49 minut temu, Gość gość napisał:

To proponuję zbierać, naklejać i wymieniać na maskotki, albo książki, a potem zanieść do hospicjum np. Na coś się przydasz.

Nie mów jak ktoś ma robić!!  Chce to wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×