Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Głupie baby

Polecane posty

Gość Gosc

Płaca za makijaż 150-300 za makijaż, żeby tylko wstawić zdjęcie na fb i pokazać „jaka to nie jest piękna” naiwne. Do tego „rzeski” Panienki „kosmetyczki” zarabiają krocie na głupocie i później się lansują. Świat schodzi na psy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle na 'głupocie', co na kompleksach i próżności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie są coraz głupsi, puści, próżni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlatego apeluję CZYTAJCIE KSIĄŻKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem za granica, na stronie polonii jak ktos rzuci, ze tanio robia hybrydy, to od razu babki sie rzucaja jak reksio na boczek.Ja jestem "ta zaniedbana", bo nie chce hybrydow nawet za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie to się chce śmiać. Znam kobiety na codzień mordy ulane, a na fb zdjęcie z retuszem zrobione u kosmetyczki. Głupie baby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Śmiech na sali z tymi babami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

To jest jakaś plaga! Mi po prostu szkoda kasy na hybrydy i sztuczne rzęsy, wolę podróżować za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po ch... grzebiecie ludziom w portfelach? Każdy wydaje na co chce. Dobrobyt jest próżny? To szukajcie roboty za miche, na polu bawełny, parę biczów w plery i poczujecie jacy wartościowi jesteście, a innym dajcie bawić się życiem, wy przegrywy zawistne :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Masz racje to zaraza. Byle tylko wyciągnąć kasę od naiwniaczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po ch... grzebiecie ludziom w portfelach? Każdy wydaje na co chce. Dobrobyt jest próżny? To szukajcie roboty za miche, na polu bawełny, parę biczów w plery i poczujecie jacy wartościowi jesteście, a innym dajcie bawić się życiem, wy przegrywy zawistne :classic_tongue:

Odezwała się makijażystka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc. napisał:

Masz racje to zaraza. Byle tylko wyciągnąć kasę od naiwniaczek ...

Ach ta zazdrość, baby wy śliny swojej nawet nie przełykacie, bo się strujecie jadem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc. napisał:

Odezwała się makijażystka 🙂

Nie, odezwała się żona bogatego męża co wydaje na głupoty, a nigdy nie musiała zarobić 😘 Zawód żona, utrzymanka, leserka jak wolisz,a kasy mi nie brak na nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, odezwała się żona bogatego męża co wydaje na głupoty, a nigdy nie musiała zarobić 😘 Zawód żona, utrzymanka, leserka jak wolisz,a kasy mi nie brak na nic. 

A gdzie twój bogaty małżonek ? Obraca inne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widać, że dużo tu takich bab :) bo cicho siedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghjhg

Jak kogoś stać i ma ochotę, to czemu nie. Znam jednak np. taką, która wydaje na rzęsy, paznokcie i fryzjera cały czas, nie dokłada się do opłat matce na skromnej emeryturze a dziecku jeździ kupować jedzenie na promocjach gdy są już prawie przeterminowane rzeczy lub po terminie za grosz. I oczywiście nigdzie nie zabierze tego dziecka nigdy itd. Priorytety ma inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie, odezwała się żona bogatego męża co wydaje na głupoty, a nigdy nie musiała zarobić 😘 Zawód żona, utrzymanka, leserka jak wolisz,a kasy mi nie brak na nic. 

I tak trzymaj, to przecież nie twoja wina ze masz zaradnego męża, mogłaś tak jak inne trafić na nowoczesnego który każe żonie zapierniczac na równi z nim i dokładać do wszystkiego byle nie na siebie. Niedość ze są szczęśliwe to jeszcze jakie życzliwe dla innych. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ostatnio kupowałam z olx podrecznik dla syna. Pojechałam po niego do babki i przeżyłam szok. Na zdjęciu laleczka a rzeczywistość może i nie taka zła ale zupełnie nie podobna. Nie rozumiem po co ludzie to robią przecież to jest wręcz smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×