Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Jak pomóc synowi

Polecane posty

2 minuty temu, Gość Mama napisał:

Przynajmniej jest zaradny i sobie w życiu poradzi nie tak jak wasze maminsynki wylulane. I nie jest biedny ma co jeść ma gdzie spać ma ciepło i ma w czym chodzić.codziennie ma obiad z 2 dan. Więc proszę mnie nie obrazac

Poradzi sobie napewno, z niskim poczuciem własnej wartości i wpojonym strachem o przetrwanie, kkóre mu fundujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Mama napisał:

Przynajmniej jest zaradny i sobie w życiu poradzi nie tak jak wasze maminsynki wylulane. I nie jest biedny ma co jeść ma gdzie spać ma ciepło i ma w czym chodzić.codziennie ma obiad z 2 dan. Więc proszę mnie nie obrazac

Tak sobie poradzi jak i ty? ..., będzie tak samo zakompleksiony jak i ty. Jak ty sobie niby radzisz? Stałej pracy nie masz, wieczny stres. raj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mama napisał:

Chłopaka trzeba nauczyć zaradności i zachartowac życiowo.

Dobrą, to tylko potwierdziło, że jesteś trollem, a temat to prowokacja. Nie ma takich chorych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

A temat dotyczył tego jak pomóc dziecku nawiązać kontakty a nie tego jak wychowuje syna. To jest moja prywatna sprawa.nawet gdybyśmy byli bogaci to w szacunku do pieniędzy i pracy nie ma nic złego chłopak ma być w życiu silny a nie slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brak słów, nic do ciebie nie dociera. Pytasz o rady, a wszystkie negujesz. Tego się, nie da, tamtego też. Typowa męczennica. Po prostu przyszłaś tu ponarzekać jaki to masz ciężki los. Szkoda strzępić ryja. Nie dziwię się, że niewiele masz. Z takim myśleniem, sukcesu nie osiągniesz. Nara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jezu, jaki troll. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Brak słów, nic do ciebie nie dociera. Pytasz o rady, a wszystkie negujesz. Tego się, nie da, tamtego też. Typowa męczennica. Po prostu przyszłaś tu ponarzekać jaki to masz ciężki los. Szkoda strzępić ryja. Nie dziwię się, że niewiele masz. Z takim myśleniem, sukcesu nie osiągniesz. Nara. 

Teraz to już zaczynam myśleć, że Ci 'bogaci' to po prostu ludzie, których stać na jedzenie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
2 minuty temu, Iwna napisał:

Dobrą, to tylko potwierdziło, że jesteś trollem, a temat to prowokacja. Nie ma takich chorych ludzi. 

Chorych? To Ty chyba mało wiesz o świecie. Poczytaj sobie jak się w Plemionach indiańskich uczylo chlopcow życia i przetrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Mama napisał:

Chorych? To Ty chyba mało wiesz o świecie. Poczytaj sobie jak się w Plemionach indiańskich uczylo chlopcow życia i przetrwania.

😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Iwna napisał:

Teraz to już zaczynam myśleć, że Ci 'bogaci' to po prostu ludzie, których stać na jedzenie 😂

Juhu, jestem bogata XD czasem nawet stać mnie na kino i weekend w górach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Brak słów, nic do ciebie nie dociera. Pytasz o rady, a wszystkie negujesz. Tego się, nie da, tamtego też. Typowa męczennica. Po prostu przyszłaś tu ponarzekać jaki to masz ciężki los. Szkoda strzępić ryja. Nie dziwię się, że niewiele masz. Z takim myśleniem, sukcesu nie osiągniesz. Nara. 

A udzielił mi tu ktoś rad nie ! Zamiast tego wszyscy mnie oceniają jaką jestem matka. Nikt mi nie powiedział co zrobić dla dziecka ani jak znaleźć pracę tylko wszyscy wysuwają od trolii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Juhu, jestem bogata XD czasem nawet stać mnie na kino i weekend w górach XD

Widzisz, człowiek nawet nie wie, że jest bogaty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Mama napisał:

A udzielił mi tu ktoś rad nie ! Zamiast tego wszyscy mnie oceniają jaką jestem matka. Nikt mi nie powiedział co zrobić dla dziecka ani jak znaleźć pracę tylko wszyscy wysuwają od trolii

Jak to nie? Pisali o mini przyjęciu z pop cornem, wyjazdem do większego miasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jeśli od małego budujesz w nim kompleks że jest biedny więc gorszy, to oni Ci uwierzy, w końcu jesteś jego matką. W jakim celu Ty mu to robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
4 minuty temu, Iwna napisał:

😂😂😂😂

Tak tak jesteś ograniczona umysłowo i mało wiesz o świecie. W niektórych Plemionavh chłopcy w wieku 10 lat przechodzą próbę bolu i ognia i co straszne nie???? Poprostu horror trzeba pozabojac tych dzikusow. Typowa pseudo intelektualistka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Mama napisał:

Tak tak jesteś ograniczona umysłowo i mało wiesz o świecie. W niektórych Plemionavh chłopcy w wieku 10 lat przechodzą próbę bolu i ognia i co straszne nie???? Poprostu horror trzeba pozabojac tych dzikusow. Typowa pseudo intelektualistka 

😂😂😂😂😂

Serio nawet nie wiem jak skomentowac 😁

Przynajmniej humor mi poprawiłaś z rana ❤️

Ale żarty, żartami, tobą powinien zainteresować się MOPS. I psychiatra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Jeśli od małego budujesz w nim kompleks że jest biedny więc gorszy, to oni Ci uwierzy, w końcu jesteś jego matką. W jakim celu Ty mu to robisz? 

Ile razy mam mowic ze nic mu takiego nie mowie. Po prostu mowie ze nie może mieć ws,takiego bo nas nie stać straszne jestem matka sadystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
4 minuty temu, Iwna napisał:

😂😂😂😂😂

Serio nawet nie wiem jak skomentowac 😁

Przynajmniej humor mi poprawiłaś z rana ❤️

Ale żarty, żartami, tobą powinien zainteresować się MOPS. I psychiatra. 

Jasne a podobno żyjemy w wolnym kraju więc nie rozumiem po co miałby się mną mops zajmować stwarzam zagrożenie dla społeczeństwa? Bo inaczej myślę? Moje dziecko jest jednym z grzeczniejszych i lepszych uczniów więc do czego się czepiasz właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Mama napisał:

Jasne a podobno żyjemy w wolnym kraju więc nie rozumiem po co miałby się mną mops zajmować stwarzam zagrożenie dla społeczeństwa? Bo inaczej myślę? Moje dziecko jest jednym z grzeczniejszych i lepszych uczniów więc do czego się czepiasz właściwie?

Stwarzasz zagrożenie dla swojego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 minutę temu, Gość Mama napisał:

Jasne a podobno żyjemy w wolnym kraju więc nie rozumiem po co miałby się mną mops zajmować stwarzam zagrożenie dla społeczeństwa? Bo inaczej myślę? Moje dziecko jest jednym z grzeczniejszych i lepszych uczniów więc do czego się czepiasz właściwie?

Myślisz że twoje dzieci wyrosną na lepszych ludzi bo maja każda zachcianke spełnione. To właśnie dowodzi że gardisz biedniejszymi od siebie a nie chcesz poMoc . Wypad stad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
3 minuty temu, Iwna napisał:

Stwarzasz zagrożenie dla swojego dziecka. 

Spadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Mama napisał:

Spadaj 

Lepiej idź zrób swojemu dziecku indianską próbę głodu i biedy. Zahartuje je to i lepiej poradzi sobie w życiu. Może nawet będzie miało na buty i jedzenie jednocześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
9 minut temu, Iwna napisał:

Stwarzasz zagrożenie dla swojego dziecka. 

Z wykształcenia jestem pedagogiem więc wątpię że stwarzam zagrożenie .po prostu wiem więcej o wychowaniu niż takie przeciętne mamuśki jak Ty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 minutę temu, Iwna napisał:

Lepiej idź zrób swojemu dziecku indianską próbę głodu i biedy. Zahartuje je to i lepiej poradzi sobie w życiu. Może nawet będzie miało na buty i jedzenie jednocześnie. 

Ja się pytam jakim prawem komentujesz to jak ja wychowuje swoje dziecko. Nie chcesz pomóc to wypad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Mama napisał:

Ja się pytam jakim prawem komentujesz to jak ja wychowuje swoje dziecko. Nie chcesz pomóc to wypad .

Jak mi się zachce to może wyjdę 😉 narazie śmiesznie jest, więc zostanę. 

Szkoda tylko, że dziecku nie jest do śmiechu. 

Brak jedzenia to nie jest wychowanie. To jest ZANIEDBANIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Acha śmieszne dla Ciebie jest że ktoś niema jedzenia. Moje dziecko ma. Ale Gratuluję postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ostatni raz powtórzę że moje dziecko nie chodzi głodne powiem więcej częstuje w szkole inne ďzieciaki które nie mają 2 śniadania więc się odwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
10 minut temu, Iwna napisał:

Jak mi się zachce to może wyjdę 😉 narazie śmiesznie jest, więc zostanę. 

Szkoda tylko, że dziecku nie jest do śmiechu. 

Brak jedzenia to nie jest wychowanie. To jest ZANIEDBANIE. 

To że ktoś nie jest zamozny nie znaczy że dziecko jest głodne czy zaniedbane.wlasnie przez takie głupie matki jak Ty potemdzieci są w szkole stygmatyzoeamm jak słyszą w domu że tu czy tam jest bieda powinna się tym zająć opieka itd.a masz coś do ludzi korzystających z opieki?

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Mama napisał:

Ostatni raz powtórzę że moje dziecko nie chodzi głodne powiem więcej częstuje w szkole inne ďzieciaki które nie mają 2 śniadania więc się odwal

Ale wie, że albo jedzenie albo buty. Jeśli to dla ciebie normalne... To współczuję. 

Dziecko nie powinno mieć pojęcia o twoich problemach finansowych. Zwłaszcza w tym wieku. Powinno mieć spokojne, niczym nie zaklócone dzieciństwo. Powinno się bawić, a jego problemem powinien być kolor kredki, której użyje, a nie, że mama nie ma na jedzenie bo kupiła mu buty... Pani "pedagog" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mama napisał:

To że ktoś nie jest zamozny nie znaczy że dziecko jest głodne czy zaniedbane.wlasnie przez takie głupie matki jak Ty potemdzieci są w szkole stygmatyzoeamm jak słyszą w domu że tu czy tam jest bieda powinna się tym zająć opieka itd.a masz coś do ludzi korzystających z opieki?

 

 

 

 

 

 

Nie mam nic do ludzi korzystających z opieki, bo przynajmniej dziecko ma buty i obiad. Jednocześnie. 

Przecież u ciebie nie ma biedy. Ty przecież hartujesz małe dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×