Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Podoba mi się tata dziecka ze żłobka.

Polecane posty

Gość Mama

Mam roczną córkę, oni 1,5 roczną. Dziewczynki razem chodzą do żłobka. Długi czas widziałam mame dziecke, myślałam sobie ,,samotna matka pewnie". Bardzo elegancka kobieta, zadbana, dziecko mają grzeczne, cudowne, ślicznie ubrana. W czwartek i piątek dziecko odprowadzał ojciec - wysoki z 1,9m, przystojny brunet, w garniturze. Któraś z Was tak miała? Nie mogę przestać myśleć o nim. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mąż Cię zaniedbuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mąż Cię zaniedbuje? 

Po części tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko spróbuj

nawet nie myśl o tym żeby mu popuścić szpary bo cie dojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
2 minuty temu, Gość tylko spróbuj napisał:

nawet nie myśl o tym żeby mu popuścić szpary bo cie dojade

A to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela

dawaj samotnym a nie zajętym jeśli już musisz dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość hela napisał:

dawaj samotnym a nie zajętym jeśli już musisz dawać

właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha, śmieszne,że najpierw uznalas matkę dziecka za samotna, a jak zobaczyłas ojca to już na niego zaczęłaś ostrzyć pazury. Baba babie wilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbij ich rodzine, swoja rodzine. Jak twoje dziecko bedzie w podstawowce to pewnie poznasz innego przystojnego tatusia i powtorzysz proces. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noni

Skoro żona to bardzo elegancka i zadbana kobieta to nie zwróci uwagi na Ciebie 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość hela napisał:

dawaj samotnym a nie zajętym jeśli już musisz dawać

A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Noni napisał:

Skoro żona to bardzo elegancka i zadbana kobieta to nie zwróci uwagi na Ciebie 🤣🤣🤣

Niekoniecznie. Faceci lubią nowe. Kochanki niekoniecznie są ładniejsze i bardziej zadbane od żon.

Nawet najpiękniejsza i najbardziej elagancka żona może się znudzić. Szczególnie jak w łóżku jest słaba lub przeszła w "tryb matki" i wystarczy jej seks raz w miesiącu. Albo najlepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Mama napisał:

Mam roczną córkę, oni 1,5 roczną. Dziewczynki razem chodzą do żłobka. Długi czas widziałam mame dziecke, myślałam sobie ,,samotna matka pewnie". Bardzo elegancka kobieta, zadbana, dziecko mają grzeczne, cudowne, ślicznie ubrana. W czwartek i piątek dziecko odprowadzał ojciec - wysoki z 1,9m, przystojny brunet, w garniturze. Któraś z Was tak miała? Nie mogę przestać myśleć o nim. Co zrobić?

Moj tez sie podoba innym kobietom, widze. Ma 190 cm wzrostu, brunet, bardzo przystojny. Ciekawe ile takich mamusiek z przedszkola i szkoły tak o nim mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Bolek napisał:

A potem jest że to faceci zdradzają, a taka larwa będzie kręcić düpą gościowi przed nosem aż w końcu będzie miał jakiś kryzys w związku i się skusi

O tak, biedny facecik. Wszystko wina bab, on za nic nie odpowiada, mózgu nie ma i nic z tym wspólnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Bolek napisał:

A potem jest że to faceci zdradzają, a taka larwa będzie kręcić düpą gościowi przed nosem aż w końcu będzie miał jakiś kryzys w związku i się skusi

Och, biedni ci faceci. Tacy słabi i zmanipulowani przez "larwy". Bezwolne misiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moj tez sie podoba innym kobietom, widze. Ma 190 cm wzrostu, brunet, bardzo przystojny. Ciekawe ile takich mamusiek z przedszkola i szkoły tak o nim mysli

A ciekawe co on myśli o mamuśkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

O tak, biedny facecik. Wszystko wina bab, on za nic nie odpowiada, mózgu nie ma i nic z tym wspólnego nie ma.

Ożenił się też całkiem nieświadomie. Ta larwa jego żona kręciła mu dupą przed nosem i go zmanipulowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Mnie się nie podobają obcy faceci. Nie wiem jak można się zakochać w kimś kogo się nie zna? Jak miałam 15 lat to się zakochiwałam w wyglądzie, teraz nie potrafię. Najważniejszy dla mnie jest charakter. W charakterze się zako...ę. Dlatego obcy faceci nawet ci bruneci 190 cm mnie nie interesują, bo kto wie co tam siedzi w ich głowie. A może to homo, może bi, może inny zbok. Ciężko teraz poznać w miarę fajnego faceta. Gdy sobie czytałam na różnych forach jakie faceci mają poglądy na kobiety, to naprawdę większość to nic specjalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha, śmieszne,że najpierw uznalas matkę dziecka za samotna, a jak zobaczyłas ojca to już na niego zaczęłaś ostrzyć pazury. Baba babie wilkiem

Tak się zastanawiam...może oni są tylko rodzicami i nie są razem.

 

25 minut temu, Gość Noni napisał:

Skoro żona to bardzo elegancka i zadbana kobieta to nie zwróci uwagi na Ciebie 🤣🤣🤣

Czemu ma nie zwrócić na mnie uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha autorko to nie twoja liga. Zostaw biednego mężczyznę bo jeszcze się zdziwisz jak dostaniesz od niego kosza 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mama napisał:

Co zrobić?

Weź mieszkanie odkurz zamiast głupoty wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak się zastanawiam...może oni są tylko rodzicami i nie są razem

 

A dlaczego tak sądzisz? Ja tez zawsze sama jestem pod przedszkolem,bo pracuje na popołudnia i nocki..Mąż od rana do 17 jest w pracy i pewnie też myślą o mnie,że jestem samotna matka 😄 w nosie to mam.

wracając do tematu to jestem zdania,że nie należy niszczyć komuś szczęścia, małżeństwa i rodziny. Tym bardziej że chyba tez byś nie chciała by inna kobieta znalazła się w życiu twojego męża.

poza tym to tylko facet,oni są idealni tylko w naszej wyobraźni i jak śpią 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Hmmm napisał:

Mnie się nie podobają obcy faceci. Nie wiem jak można się zakochać w kimś kogo się nie zna? Jak miałam 15 lat to się zakochiwałam w wyglądzie, teraz nie potrafię. Najważniejszy dla mnie jest charakter. W charakterze się zako...ę. Dlatego obcy faceci nawet ci bruneci 190 cm mnie nie interesują, bo kto wie co tam siedzi w ich głowie. A może to homo, może bi, może inny zbok. Ciężko teraz poznać w miarę fajnego faceta. Gdy sobie czytałam na różnych forach jakie faceci mają poglądy na kobiety, to naprawdę większość to nic specjalnego. 

Na kafeterii można też wiele dowiedzieć  się o poglądach innych kobiet , a na ulicy wydają się normalne, zwyczajne 🤣 ja widzę przystojnych facetów, ślepa nie jestem ale nie kleje sie do nich , bo fajny. No fajny i poszedł dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahaha autorko to nie twoja liga. Zostaw biednego mężczyznę bo jeszcze się zdziwisz jak dostaniesz od niego kosza 😂🤣

Czemu nie moja liga? Po czym wnosisz? Nasze dzieci chodzą do prywatnego przedszkola, może nie jeżdzę nowymi autami, ale co związku z tym, moze nie chodzę do przedszkola odwalona jakbym zaraz miała naradę życia. Ale co to znaczy że to nie moja liga?

 

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak się zastanawiam...może oni są tylko rodzicami i nie są razem

 

A dlaczego tak sądzisz? Ja tez zawsze sama jestem pod przedszkolem,bo pracuje na popołudnia i nocki..Mąż od rana do 17 jest w pracy i pewnie też myślą o mnie,że jestem samotna matka 😄 w nosie to mam.

wracając do tematu to jestem zdania,że nie należy niszczyć komuś szczęścia, małżeństwa i rodziny. Tym bardziej że chyba tez byś nie chciała by inna kobieta znalazła się w życiu twojego męża.

poza tym to tylko facet,oni są idealni tylko w naszej wyobraźni i jak śpią 😄

Bo nawet na dzień próbny nie szli raxrm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Mama napisał:

Czemu nie moja liga? Po czym wnosisz? Nasze dzieci chodzą do prywatnego przedszkola, może nie jeżdzę nowymi autami, ale co związku z tym, moze nie chodzę do przedszkola odwalona jakbym zaraz miała naradę życia. Ale co to znaczy że to nie moja liga?

 

Bo nawet na dzień próbny nie szli raxrm 

Ty jesteś jakąś chora... Kobieto polecam odwiedzić psychologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Mama napisał:

Czemu nie moja liga? Po czym wnosisz? Nasze dzieci chodzą do prywatnego przedszkola, może nie jeżdzę nowymi autami, ale co związku z tym, moze nie chodzę do przedszkola odwalona jakbym zaraz miała naradę życia. Ale co to znaczy że to nie moja liga?

 

Bo nawet na dzień próbny nie szli raxrm 

I co w związku z tym? 😄 widocznie nie mogli. Musza chodzić razem? Ty byłaś ze swoim mezem i o czymś to świadczy? Nie. Jestescie małżeństwem na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I co w związku z tym? 😄 widocznie nie mogli. Musza chodzić razem? Ty byłaś ze swoim mezem i o czymś to świadczy? Nie. Jestescie małżeństwem na pokaz

Nawet nie wiem czy oni są małżeństwem, bo ona ma inne nazwisko, nie zwróciłam uwagi czy mają obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Mama napisał:

Nawet nie wiem czy oni są małżeństwem, bo ona ma inne nazwisko, nie zwróciłam uwagi czy mają obrączki.

To zrób dochodzenie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Dosłowny ...izm ludzkich potrzeb i tępoty autorki tematu jak i innych ludzi tworzących takie tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

Jak chcesz tak bardzo bolca to idź do sexshopu albo na prostytutkę to ci tam zaoferują wiele męskich członków a nie do obcej rodziny się pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×