Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katian

Andzia i dziecko

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 3.10.2019 o 11:18, Gość Gość napisał:

Bez matury nikogo nie przyjmą na żadne studia. Ciś Ci się pomyliło. Sama jej nie masz, bo to podstawowa wiedza.

Dokładnie:) Ktoś tu nieźle pisze głupoty. Studia bez matury? To może matura bez średniej szkoły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale luka mial ladnego tate 🙂 dziwne ze on taka szczurza twarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

ale luka mial ladnego tate 🙂 dziwne ze on taka szczurza twarz 

a co umarł, że mówisz miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
29 minut temu, Gość gosc napisał:

ale luka mial ladnego tate 🙂 dziwne ze on taka szczurza twarz 

Przecież on do matki podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla

Co sądzicie o rutynie pani Agnieszki czyli półtorej godziny najpierw płukanie ust olejem kokosowym przy śpiewaniu mantry później medytacja joga myślicie że to jest zasługa jej fantastycznego wyglądu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsksnxhfp

Czyli jednak pani aga zawiedziona ze andzia nie idzie na studia...kurde dziwne ze nie chciała zrobić tych studow i za trzy lata dzieciaczka 😞 a chciała iść na studia bo przyjaciółka poszła pewnie domi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Prawda boli? Jeśli weźmiesz się za siebie i swoje życie to może nie przegrasz wszystkiego i będziesz chociaż trochę zadowolona.

Przestań piep.rzyć te bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Lajla napisał:

Co sądzicie o rutynie pani Agnieszki czyli półtorej godziny najpierw płukanie ust olejem kokosowym przy śpiewaniu mantry później medytacja joga myślicie że to jest zasługa jej fantastycznego wyglądu? 

Już nie przesadzaj z tym fantastycznym wyglądem. Z twarzy jest zupełnie przeciętna, ma takie nieładne, ostre 'końskie' rysy. Długie włosy jeszcze to podkreślają.

Figurę ma OK, bo pewnie dużo ćwiczy i trzyma dietę, a nie przez jakieś durne płukanki olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
14 minut temu, Gość Lajla napisał:

Co sądzicie o rutynie pani Agnieszki czyli półtorej godziny najpierw płukanie ust olejem kokosowym przy śpiewaniu mantry później medytacja joga myślicie że to jest zasługa jej fantastycznego wyglądu? 

Joga na pewno, siłownia, bieganie i spacery też. Widać że babka aktywna. Medycyna estetyczna to tylko dodatek tez trzeba od siebie coś dać żeby wyglądać, niestety.

Mantry i medytacja raczej na głowę działa niż na figurę. Osobiście nie przepadam nawet za jogą ale mam koleżanki które sobie chwalą i faktycznie się relaksują. Ja po jodze dostaje migreny. Niewiem z czym ma to związek ale byłam na kilku zajęciach i to nie dla mnie. Joga to nie tylko sport,  to styl życia, sposób odżywiania.. tak, myśle że to wszystko wpływa pozytywnie na wygląd. Płukanie olejem to chyba było na usuwanie toksyn z organizmu ale nie dam sobie teraz ręki uciąć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w mlodosci jego ojciec byl ladny, czy zyje i jak wyglada teraz nie wiem. 

widzialam na instagramie zdjecie z luka bobasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w mlodosci jego ojciec byl ladny, czy zyje i jak wyglada teraz nie wiem. 

widzialam na instagramie zdjecie z luka bobasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pokaż swoją matkę jak wygląda i jakie ma rysy twarzy

Ty pokaż swoją, raszplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka

Przecież padre luki był na jednym z ostatnich filmików. Starszy grubszy łysawy pan. Nic specjalnego. Ten nowy MEN jej mamy lepiej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Raszple to masz zamiast mordy 

Raszple to masz zamiast piizdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Andziulka napisał:

Przecież padre luki był na jednym z ostatnich filmików. Starszy grubszy łysawy pan. Nic specjalnego. Ten nowy MEN jej mamy lepiej wyglada

Pokaż morde swojego starego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Twoja agresja i nienawiść do ludzi wynikają z nienawiści do samej siebie.

3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Twoje umysłowe upośledzenie wynika z wrodzonej kiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

... to cię zrobiła

hahhaa wyśturała pisda pisde haha

A idź w pisdu ty psia spyerdolino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A idź w pisdu ty psia spyerdolino.

Twoja matka to psia spyerdolina haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koil

Pani Agnieszka ma klasę i taki wewnętrzny spokój, nie wiem czy gra przed kamerą czy taka jest faktyczne... Zupełnie co innego niż Andzia.  I pomimo tego że ma naprawdę sporo kasy to się tak z nią nie obnoso w ubraniach, torebkach z wielkimi logo od projektantow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Koil napisał:

Pani Agnieszka ma klasę i taki wewnętrzny spokój, nie wiem czy gra przed kamerą czy taka jest faktyczne... Zupełnie co innego niż Andzia.  I pomimo tego że ma naprawdę sporo kasy to się tak z nią nie obnoso w ubraniach, torebkach z wielkimi logo od projektantow. 

Sorry za porównanie, ale dla mnie ona jest aż nienaturalnie spokojna, stonowana i wyluzowana... Jakby coś cały czas jarała 😂 nawet wzrok na taki zamglony... Ale tak pozytywnie... Też bym chciała być taka obojętna... A nie wybuchać bez powodów 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja sie dziwie, chociaz to moze kwestia jakiejs jej niskiej inteligencji emocjonalnej, ze Andzia wydaje sie nie widziec/nie rozumiec reakcji swoich rodzicow na wiesc o ciazy. Zreszta w kontekscie pana Wojciecha, ktory notorycznie jest zirytowany na filmach, prawie kazde wystapienie wg mnie nie nadaje sie do wstawienia do internetu. Inna sprawa, ze fani w komentarzach tez wydaja sie tego nie widziec. Nie rozumiem, czemu ma sluzyc publikowanie partii materialu, na ktorych ojczym opedza sie od kamery albo mama sztywna jak patyk daje buziaczka w policzek, cedzac przez zeby "gratuluje" na wiesc o tym, ze jej jedyne dziecko zostanie rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duka
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Pokaż swoją matkę jak wygląda i jakie ma rysy twarzy

 

20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wyobraź sobie że nie hahaha nie sądź innych swoją miarą 😂😂 wiesz że nawet ci współczuje?

 

 

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Twoja matka to psia spyerdolina haha 

 

 

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

... to cię zrobiła

hahhaa wyśturała pisda pisde haha

 

 

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Raszple to masz zamiast mordy 

Odpowiesz za to, wywłoko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wyobraź sobie że nie hahaha nie sądź innych swoją miarą 😂😂 wiesz że nawet ci współczuje?

hahahahahaaa haaaahhaaaaa haaaaa wyobraź sobie, że tak hahaahahaaaa. wiesz, że mam cie w duupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość duka napisał:

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiesz za to, wywłoko.

 

Wywłoki to sobie w rodzinie poszukaj 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sorry za porównanie, ale dla mnie ona jest aż nienaturalnie spokojna, stonowana i wyluzowana... Jakby coś cały czas jarała 😂 nawet wzrok na taki zamglony... Ale tak pozytywnie... Też bym chciała być taka obojętna... A nie wybuchać bez powodów 😁

Właśnie o to chodzi... Wydaje mi się że to jest zasługa tez jogi, joga ponoć bardzo wycisza. Taki wewnętrzny spokój opanowanie jest to coś dla niektórych niemożliwego do osiągnięcia, jak patrzę na nią to i zazdroszczę Ja jestem bardzo wybuchowa i szybko Wpadam w panikę czy się denerwuje, marzy mi się być taką zrównoważoną spokojną osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość wujekwojtek napisał:

 

Zamknąć ryje i nie robić tu chlewu !!!!!

Takie dyskusje to na swoich melinach prowadzić, a nie wśród ludzi !!! Wyjaz stąd, menelice !!!!!!!!

Idź obciągnąć gale staremu i spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modesratorgufnoterii

ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!!ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!! ZAMKNĄĆ MORDY !!!ZAMKNĄĆ MORDY !!!ZAMKNĄĆ MORDY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość wujekwojtek napisał:

Rzygam ci w piizde.

Pomarzyć dobra rzecz 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Ale patologia się tu zebrała, chyba zapomnieli wam schować telefony do schowka w poprawczakach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚ
1 minutę temu, Gość Gosciu napisał:

Ale patologia się tu zebrała, chyba zapomnieli wam schować telefony do schowka w poprawczakach. 

Szambo okrutne. Masakra, jakieś mocno chore z psychiatryka nadają 😮 Albo z jakichś melin. Wstyd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×