Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filiżanka herbaty...

Oglądacie kanał OBYDWOJE na youtube?

Polecane posty

Gość X6ez6ez

Dziś kolejny odcinek, pewnie znów siedzenie w domu, Hania niegrzeczna, tona cukru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polk
54 minuty temu, Gość X6ez6ez napisał:

Dziś kolejny odcinek, pewnie znów siedzenie w domu, Hania niegrzeczna, tona cukru 

Niegrzeczna bo się budziła w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga
5 godzin temu, Gość polk napisał:

Niegrzeczna bo się budziła w nocy...

I niegrzeczna, bo się rusza jak każde dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co myślicie o dzisiejszym vlogu? Całkiem spoko chyba. Coś się działo, jakieś morsowanie itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgugfggu
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co myślicie o dzisiejszym vlogu? Całkiem spoko chyba. Coś się działo, jakieś morsowanie itp. 

No Mateusz coś ram ze sobą robi. 
A niech mi ktoś wytłumaczy co to znaczy „schowie” luuuuudzie😩😩😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Jgugfggu napisał:

No Mateusz coś ram ze sobą robi. 
A niech mi ktoś wytłumaczy co to znaczy „schowie” luuuuudzie😩😩😩

Tak się mówi na Śląsku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khgfhguhgh
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak się mówi na Śląsku. 

No ok, ale tak jest niepoprawnie. Rozumiem jeszcze, że stare babcie tak mówią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6tz7d8t

Vlog spoko. Poza niegrzeczna Hania, co pada co odc i znowu ma katar, że niby od zębów hahaha. Zaś ja pewnie na balkon dają... ta Hania wygląda na za chuda. Aż trochę źle to wygląda... powinni jej dawać większe porcje obiadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qklubmen

"schowie torebkę nelonową". No to jest pani prawnik i urzędnik. Dziękuję, ja postoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość qklubmen napisał:

"schowie torebkę nelonową". No to jest pani prawnik i urzędnik. Dziękuję, ja postoję...

Na śląsku w urzędach gada się gwarą, nawet jest akcja "Godomy po ślonsku". Może i ten zwrot nie jest poprawny po Polsku, ale jest po śląsku. Czepiasz się na siłe, nie mieszkasz tu to nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C6c6r
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Na śląsku w urzędach gada się gwarą, nawet jest akcja "Godomy po ślonsku". Może i ten zwrot nie jest poprawny po Polsku, ale jest po śląsku. Czepiasz się na siłe, nie mieszkasz tu to nie zrozumiesz.

Dokładnie, tak to jest jak się gorole wypowiadają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali

Jakby to nagrywał Kaszub lub góral to też byście go tak jechali za gwarę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ićbjkj

Nic mi u nich nie przeszkadza poza jedną rzeczą.Dziecko ma czasem na sobie za małe ubrania.Po co zakładać za małe body, bluzki, spodnie albo półśpiochy.Body ciągną się w dół, szyja i klatka piersiowa odsłonięte.Hania jest szczupła, ale długa, zaraz będzie miała rok, a tam chyba cały czas ciuchy na 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali
16 minut temu, Gość Ićbjkj napisał:

Nic mi u nich nie przeszkadza poza jedną rzeczą.Dziecko ma czasem na sobie za małe ubrania.Po co zakładać za małe body, bluzki, spodnie albo półśpiochy.Body ciągną się w dół, szyja i klatka piersiowa odsłonięte.Hania jest szczupła, ale długa, zaraz będzie miała rok, a tam chyba cały czas ciuchy na 68.

Miałam to samo teraz pisać!! Zobaczcie teraz te zdj z insta: przecież te spodnie są za małe!! Ledwo za kolano sięgają;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali

Ja nie wiem co oni mają z tymi małymi ubraniami. Moja nosi z Lidla na rozmiar 74/80 Tylko, że z Lidla rodzmiarowka jest bardzo zawyzona.  Z innych firm nosi na 84, a jest tylko 2 tug mlodsza od hani do tego z 36tyg... widać, że Hania wysoka, a tam jak ktoś napisał chyba ciągle 68....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaab

Ja wolę mojej kupić o rozmiar większe, rękawki lekko podwinac, a na spodnie założyć skarpetki. Nie umiem patrzeć jak ktoś nosi za małe ubrania, przecież to jest niewygodne. Ta Haniawygląda w nich chudziej niż pewnie w rzeczywistości, bo wszystko takie poupinane... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Mamaali napisał:

Miałam to samo teraz pisać!! Zobaczcie teraz te zdj z insta: przecież te spodnie są za małe!! Ledwo za kolano sięgają;/ 

anna_krupa93 - komentarz w tym samym momencie i masz córkę Ale 😉  Pod zdjęciami na insta im piszesz grzecznie a tu już widzę obgadujesz równo...

Widac na zdjęciu ze te spodenki są zmarszczone mocno w kroku, Ty swojej widzę za to podwijasz rękawki....i chodzisz z nią bez czapki, to już lepiej nosić na miarę i wymieniać ubranka jak kogoś stać a nie kupować za duże żeby starczyło na jak najdłużej. Ja we vlogach nie widzę za małych ubranek tylko spasowane. Dzieci nie siedzą w miejscu tylko ruszają się a ubranka się podwijają. Generalnie to trochę śmieszne ze dodali zdjęcie na insta i zamiast im to tam napisać to nie macie odwagi tylko uciekacie tutaj i chowacie się za sztucznym nickiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hedgehod

Wstyd by mi było wstawić takie zdjęcie w za małym ubraniu.Niech sami sobie zakładają przy krótkie spodnie albo body zapiete na siłę w kroku .Przecież to baaardzo niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
3 minuty temu, Gość Hedgehod napisał:

Wstyd by mi było wstawić takie zdjęcie w za małym ubraniu.Niech sami sobie zakładają przy krótkie spodnie albo body zapiete na siłę w kroku .Przecież to baaardzo niewygodne

Wstyd to kraść i uciekać na forum zamiast im to pisać pod zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdhfjdj
6 minut temu, Gość Hedgehod napisał:

Wstyd by mi było wstawić takie zdjęcie w za małym ubraniu.Niech sami sobie zakładają przy krótkie spodnie albo body zapiete na siłę w kroku .Przecież to baaardzo niewygodne

Nie wiem czy do Twojej wioski dotarła wiadomość o innych rodzajach spodni, rybaczki, 3/4 - mówi Ci to coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość87
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

anna_krupa93 - komentarz w tym samym momencie i masz córkę Ale 😉  Pod zdjęciami na insta im piszesz grzecznie a tu już widzę obgadujesz równo...

Widac na zdjęciu ze te spodenki są zmarszczone mocno w kroku, Ty swojej widzę za to podwijasz rękawki....i chodzisz z nią bez czapki, to już lepiej nosić na miarę i wymieniać ubranka jak kogoś stać a nie kupować za duże żeby starczyło na jak najdłużej. Ja we vlogach nie widzę za małych ubranek tylko spasowane. Dzieci nie siedzą w miejscu tylko ruszają się a ubranka się podwijają. Generalnie to trochę śmieszne ze dodali zdjęcie na insta i zamiast im to tam napisać to nie macie odwagi tylko uciekacie tutaj i chowacie się za sztucznym nickiem 😂

Ahahah, instamadka wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejza
2 minuty temu, Gość Jdjdhfjdj napisał:

Nie wiem czy do Twojej wioski dotarła wiadomość o innych rodzajach spodni, rybaczki, 3/4 - mówi Ci to coś? 

Uuuu zajebista stylistka z ciebie paskudku. Oczywiście, dobry pomysł.najpierw będzie nosić jako normalne długie spodnie, dzieciak podrośnie to założy jako rybaczki, a na lato będą służyć jako krótkie spodenki Byle w pasie się mieściła, długość nieważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facepalm
1 minutę temu, Gość Lejza napisał:

Uuuu zajebista stylistka z ciebie paskudku. Oczywiście, dobry pomysł.najpierw będzie nosić jako normalne długie spodnie, dzieciak podrośnie to założy jako rybaczki, a na lato będą służyć jako krótkie spodenki Byle w pasie się mieściła, długość nieważna.

Fajnie że przekazujesz nam swoje sposoby na oszczędzenie paru groszy, ja nie skorzystam, ale możesz im to zaproponować w komentarzu chociaż pewnie i oni nie będą zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh...
5 minut temu, Gość Facepalm napisał:

Fajnie że przekazujesz nam swoje sposoby na oszczędzenie paru groszy, ja nie skorzystam, ale możesz im to zaproponować w komentarzu chociaż pewnie i oni nie będą zainteresowani.

Oki "ślicznotko" 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasula
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

anna_krupa93 - komentarz w tym samym momencie i masz córkę Ale 😉  Pod zdjęciami na insta im piszesz grzecznie a tu już widzę obgadujesz równo...

Widac na zdjęciu ze te spodenki są zmarszczone mocno w kroku, Ty swojej widzę za to podwijasz rękawki....i chodzisz z nią bez czapki, to już lepiej nosić na miarę i wymieniać ubranka jak kogoś stać a nie kupować za duże żeby starczyło na jak najdłużej. Ja we vlogach nie widzę za małych ubranek tylko spasowane. Dzieci nie siedzą w miejscu tylko ruszają się a ubranka się podwijają. Generalnie to trochę śmieszne ze dodali zdjęcie na insta i zamiast im to tam napisać to nie macie odwagi tylko uciekacie tutaj i chowacie się za sztucznym nickiem 😂

Przynajmniej ona tylko napisała im publicznie. Ja się z nią zgadzam. Nie mam insta, bo też bym im napisała. To nie jest pierwszy raz co ma za małe ubranko i to nie są spodnie 3/4... przecież widać ściągacze pod kolanam, a powinny być na kostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

anna_krupa93 - komentarz w tym samym momencie i masz córkę Ale 😉  Pod zdjęciami na insta im piszesz grzecznie a tu już widzę obgadujesz równo...

Widac na zdjęciu ze te spodenki są zmarszczone mocno w kroku, Ty swojej widzę za to podwijasz rękawki....i chodzisz z nią bez czapki, to już lepiej nosić na miarę i wymieniać ubranka jak kogoś stać a nie kupować za duże żeby starczyło na jak najdłużej. Ja we vlogach nie widzę za małych ubranek tylko spasowane. Dzieci nie siedzą w miejscu tylko ruszają się a ubranka się podwijają. Generalnie to trochę śmieszne ze dodali zdjęcie na insta i zamiast im to tam napisać to nie macie odwagi tylko uciekacie tutaj i chowacie się za sztucznym nickiem 😂

? Nie wiem o co chodzi, ja jestem z Krakowa i moja Ala ma już 3 lata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscioweczka
2 minuty temu, Gość Krasula napisał:

Przynajmniej ona tylko napisała im publicznie. Ja się z nią zgadzam. Nie mam insta, bo też bym im napisała. To nie jest pierwszy raz co ma za małe ubranko i to nie są spodnie 3/4... przecież widać ściągacze pod kolanam, a powinny być na kostkach

Przeciez myszki powinny byc na kolanach, a sa na udach  to widać gołym okiem 🤷🏻‍♀️ bo ewidentnie dziecko sie rusza i spodnie poszły do góry 🤷🏻‍♀️ A tak na marginesie spodnie 3/4 nie moga mieć pod kolanami ściągaczy ? 😂  Moje dziecko tez raczkuje i tez tak często wyglada pomimo tego ze tak jak oni kupuje mu pasujące ubrania. Nie jak większość chyba tu kupujących na zapas i podwijajacych. Opatrzy sie takiej matce taka praktyka i każde dziecko ktore ma dobrze spasowany rozmiar dla takiej wyglada na za mały 🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzegawcza
2 godziny temu, Gość Mamaali napisał:

Ja nie wiem co oni mają z tymi małymi ubraniami. Moja nosi z Lidla na rozmiar 74/80 Tylko, że z Lidla rodzmiarowka jest bardzo zawyzona.  Z innych firm nosi na 84, a jest tylko 2 tug mlodsza od hani do tego z 36tyg... widać, że Hania wysoka, a tam jak ktoś napisał chyba ciągle 68....

 

18 minut temu, Gość Mamaali napisał:

? Nie wiem o co chodzi, ja jestem z Krakowa i moja Ala ma już 3 lata 🙂

Uuuu ma 3 lata i nosi 74/80 ? 😂 jeszcze trzeba myślec co sie pisze 😂🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaali
8 minut temu, Gość Spostrzegawcza napisał:

 

Uuuu ma 3 lata i nosi 74/80 ? 😂 jeszcze trzeba myślec co sie pisze 😂🤦🏼‍♀️

Chyba mylisz dwie inne osoby 😉 moja nosi 92 I ma 3 latka, jest mała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Krasula napisał:

Przynajmniej ona tylko napisała im publicznie. Ja się z nią zgadzam. Nie mam insta, bo też bym im napisała. To nie jest pierwszy raz co ma za małe ubranko i to nie są spodnie 3/4... przecież widać ściągacze pod kolanam, a powinny być na kostkach

Nie masz insta to jak zobaczyłaś zdjęcie? I w takim razie po co piszesz to tutaj jak tego pewnie nie przeczytają, żeby spuścić jad? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×