Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Filiżanka herbaty...

Oglądacie kanał OBYDWOJE na youtube?

Polecane posty

Gość Bala

Aaa ok, chodzi Ci o to, że ją mogą rozpoznawać ludzie 🙂🙂 oj no, tez bym się wstydziła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do BAli

Niby pracuje w poważnym miejscu jako "urzędnik" a robi z siebie ...kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Do BAli napisał:

Niby pracuje w poważnym miejscu jako "urzędnik" a robi z siebie ...kę.

Nic złego nie robi, mnie by bardziej martwiło to, że przez kanał stałam się „sławna z bycia sławną” i teraz ludzie o mnie wszystko wiedzą. Że kiedyś jakaś baba podejdzie w pracy i zapyta: „no jak tam pani Paulino? Hania już ładnie je? A kupy robi ładniejsze niż w odcinku którymś tam? A jak się udała wasza randka, gdy Hania została z babcią na noc? Pobzykaliscie coś?” Nóż kuźwa nie pojmę zamiłowania do ekshibicjonizmu. Nawet za te miliony monet z you tuba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejka

Nie mam nic do nich, wydają się normalni i sympatyczni, ale czy to wystarczy, żeby prowadzić kanał na yt?Rozumiem ludzi, którzy nagrywaja na yt i faktycznie mają co pokazać i zaproponować widzom: podróżują, gotują, robią makijaże, projektują itd.Ale obecnie jest multum kanałów o niczym: wstałam, zjadłam śniadanie, wyszłam na zakupy/spacer, zrobiłam obiad, pojechałam do rodziny, zjadłam kolację, poszłam spać.Nic ciekawego, nic nadzwyczajnego, szara rzeczywistość.

Paulina raczej do pracy się nie wybierze.Będzie jej szkoda Hani i zobaczycie, że będzie z nią siedzieć dalej w domu.Szczerze akurat to popieram jeśli dadzą radę finansowo to też żal by mi było zostawić takie maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Barbra napisał:

Ale z Cybexem na Rudzie trzeba się pokazać...Ona taka prawnik jak ja królowa. Ciekawe czy ona kiedyś wróci do pracy. Ja bym się wstydziła wracać i jeszcze do takiego miejsca jak Urząd Marszłakowski. Skończyła tylko studia prawnicze. Kobieta wysłowić się nie potrafi. On jeszcze jakoś bardziej ogarnięty.  Spzredawanie prywatnosci mnie przeraża. Mam wrażenie że wiem o nich wszystko i o jej rodzinie. Kim jest Filipek, gdzie mieszkają oni i jej rodzice.  Gdzie jest przychodnia i ich ulubiona Biedronka. JA tak nie potrafię. PAmiętajecie jeszcze jedno. Życie przed kamerą czasami odbiega od tego prawdziwego....

Po Twoim poście można odnieść wrażenie ze ich znasz/jesteś z tego samego miasta. Ciekawe czy miałaś jaja powiedzieć im to wprost 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy

Celna uwaga. Na YT można oglądać naprawdę dobre treści. Nawet vlogi z podroży czy oklepane gotowanie. trzeba szukać. Oni prezentują NIC. Obiad, Hania niegrzeczna, Pepco, nowa mata, Mati biega, Hania sra, Idę na rzęsy, jem loda. Obiad, paczka od widzów, kupiliśmy książeczkę, kościół, urodziny dziadka i tak w kółko. Plus zero strachu z mieszkaniem, autem, rodziną itp. Wszyscy wszystko ( prawie ) o nich wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Free
3 godziny temu, Gość Maurycy napisał:

Celna uwaga. Na YT można oglądać naprawdę dobre treści. Nawet vlogi z podroży czy oklepane gotowanie. trzeba szukać. Oni prezentują NIC. Obiad, Hania niegrzeczna, Pepco, nowa mata, Mati biega, Hania sra, Idę na rzęsy, jem loda. Obiad, paczka od widzów, kupiliśmy książeczkę, kościół, urodziny dziadka i tak w kółko. Plus zero strachu z mieszkaniem, autem, rodziną itp. Wszyscy wszystko ( prawie ) o nich wiedzą.

Oj dokładnie tak u nich jest.Czasem próbują zrobić tak, żeby cokolwiek się działo, jak np przed sylwestrem zrobili specjalną wyprawę do sklepu po gadżety imprezowe i kupili (UWAGA UWAGA!!!) czapeczki 🙈 Szkoda zachodu na takie zakupy, ale żeby mieć cokolwiek do pokazania w sylwestrowym vlogu to pojechali...

Nie mają zbyt wiele do zaoferowania widzom, ale mogliby np "wykorzystać" to, że mają małe dziecko i stać się ekspertami od dzieci.Pokazywać jak rozwija się maluch, jakie robi postępy w poszczególnych tygodniach, potem zabawy z maluchem, gotowanie dla dziecka, rzeczy przydatne przy dziecku, miejsca ciekawe i przystosowane dla dzieci itd.Myślę, że część kobiet w ciąży i młodych mam byłaby zainteresowana.A u nich mam wrażenie, że te tematy są pomijane.Pokazują dziecko, ale bez jakichś merytorycznych komentarzy.Śmieją się tylko do niej i co chwila "dzień dobry, no dzień dobry Haniu", trochę tulenia, buziak i po zabawie.

Denerwuje mnie też to żebranie o paczki od widzów.Wiadomo, że podają adres skrytki pocztowej, żeby dostawać prezenty od naiwniakow.O listy przecież im nie chodzi, bo jak ktoś faktycznie ma ochotę napisać im kilka słów to może śmiało skontaktować się przez Facebook czy instagram.Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby dostawać darmoszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość user

Oni zainspirowali sie kanałem siostry Mateusza. Marzenka z Markiem co żyją dzięki córce ( poczytajcie osobny wątek ). Uważam, że bez nich nie przebili by się na YT bo nic nie pokazują. Taki Big Brother. Kamera w domu. Zycie wokół dziecka i pociskanie pierdół. Obiad, rzęsy, upaprałam sie gofrem, robię sznycle, idę do Pepco po kolejny plastik. Hania się śmieje, Hania jest niegrzeczna. Kupiliśmy TV. Hejo, jedziemy w aucie, Hejo Mateusz poszedł mi po żellki, Hejo, jestem u mamy. Paulinka sie nie pokazuje bo jest już w negliżu. 
Jak nisko trzeba upaść, żeby sprzedawać swoją prywatność. Czytając komentarze zarówno do ich filmów jak i Marzeny i Marka to po nickach, błędach ortograficznych a także głupotach jakie tam są wypisywane wnioskuje, że ich odbiorcy to 12-14-latki.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulfutxudit
1 godzinę temu, Gość user napisał:

Oni zainspirowali sie kanałem siostry Mateusza. Marzenka z Markiem co żyją dzięki córce ( poczytajcie osobny wątek ). Uważam, że bez nich nie przebili by się na YT bo nic nie pokazują. Taki Big Brother. Kamera w domu. Zycie wokół dziecka i pociskanie pierdół. Obiad, rzęsy, upaprałam sie gofrem, robię sznycle, idę do Pepco po kolejny plastik. Hania się śmieje, Hania jest niegrzeczna. Kupiliśmy TV. Hejo, jedziemy w aucie, Hejo Mateusz poszedł mi po żellki, Hejo, jestem u mamy. Paulinka sie nie pokazuje bo jest już w negliżu. 
Jak nisko trzeba upaść, żeby sprzedawać swoją prywatność. Czytając komentarze zarówno do ich filmów jak i Marzeny i Marka to po nickach, błędach ortograficznych a także głupotach jakie tam są wypisywane wnioskuje, że ich odbiorcy to 12-14-latki.
 

Kto normalny się takim czymś fascynuje. Tak jak napisalas: nuda... Nie wiem po co oni nagrywala każdy dzień... lepiej nagrać tylko weekend gdzie by się cokolwiek działo A w tyg zrobić pogadanke czy testy jak kiedyś robili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulfutxudit

Aż strach pomyśleć, co będą dodawać jak Hania podrośnie. Pewnie coś podobnego jak misia... zero pomysłu na kanał. Jak jeszcze była w ciąży to był lekki potencjał, bo nagrywala ubranka, kosmetyki czy akcesoria A teraz NIC. Mogłaby pokazać np co je Hania w ciągu dnia, jak się rozwija, ubranka które teraz nosi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niby takie nudy, a jednak z jakiegoś powodu oglądacie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antytuber

Takich kanałów "perentingowych" jest wiele na YT i to prowadzonych przez specjalistki a nie proste "jutuberki" co urodziły jedno dziecko i nagle stają sie specjalistkami od dzieci, żywienia, ubierania i higieny itp. Trudno by im było zaistnieć. Zresztą z jej dykcją i elokwencją byłoby jej trudno...:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ulfutxudit napisał:

Aż strach pomyśleć, co będą dodawać jak Hania podrośnie. Pewnie coś podobnego jak misia... zero pomysłu na kanał. Jak jeszcze była w ciąży to był lekki potencjał, bo nagrywala ubranka, kosmetyki czy akcesoria A teraz NIC. Mogłaby pokazać np co je Hania w ciągu dnia, jak się rozwija, ubranka które teraz nosi... 

Do tego czasu może im się znudzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beczkasmiechu
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Niby takie nudy, a jednak z jakiegoś powodu oglądacie 😆

Chłopaków do wzięcia też oglądam...powód jest ten sam: DLA BEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop

Tak, dobra komedia. Dla beki zobaczyć jak się spinają przed kamerą.  Zobaczcie ilu jest oglądaczy a ilu subskrybentów. Przepaść. Ale i tak komentarze od dziewczynek typu "Paulina jesteś cudowna" są najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
40 minut temu, Gość lolipop napisał:

Tak, dobra komedia. Dla beki zobaczyć jak się spinają przed kamerą.  Zobaczcie ilu jest oglądaczy a ilu subskrybentów. Przepaść. Ale i tak komentarze od dziewczynek typu "Paulina jesteś cudowna" są najlepsze...

Jaka przepaść ? Pod ostatnim filmem maja wyświetleń przeszlo18 tys., a subskrybentów przeszło 19 tys. Ja tam ich lubie, fajni, normalni, naturalni i przede wszystkim wartościowi.  Jednak nie tylko dziewczynki ich oglądają bo ja juz dziewczynka nie jestem, a dojrzała kobieta i matka. Zreszta jak czytam komentarze to widać ze oglądają ich osoby w moim wieku, a nawet starsze. Określenie dla beki natomiast wiele mówi mi o Tobie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne

Jasne, naturalni...Każdy przed kamerą jest inny. Często bywa tak, że życie przed kamerą jest zupełnie inne od tego prawdziwego.  Przed kamerą zawsze jest pewna ustawka, przygotowania. Mała Hania jeszcze nie wie, że juz jest na YT.  Zycie na pokaz. Dla "sławy" kasy i darmowych gadżetów od firm czy fanów. Weź kamerę i kręć jak jesz kotleta i robisz zakupy w LIdlu z mamą. Dla mnie to naturalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzz
1 minutę temu, Gość dziwne napisał:

Jasne, naturalni...Każdy przed kamerą jest inny. Często bywa tak, że życie przed kamerą jest zupełnie inne od tego prawdziwego.  Przed kamerą zawsze jest pewna ustawka, przygotowania. Mała Hania jeszcze nie wie, że juz jest na YT.  Zycie na pokaz. Dla "sławy" kasy i darmowych gadżetów od firm czy fanów. Weź kamerę i kręć jak jesz kotleta i robisz zakupy w LIdlu z mamą. Dla mnie to naturalne nie jest.

Sytuacja bycia na yt moze nie jest naturalna, ale zakupy w lidlu juz tak ;) dla mnie oni sa naturalni, do tego w życiu przyświecają im takie same wartości jak mnie dlatego ich lubie. Oczywiście mozesz mieć swoje odczucia. Natomiast widząc to forum ja jestem zdziwiona. Jak łatwo ludzie oceniają innych ludzi, a sami pod przykrywka własnego zdania po prostu ich obgadują .... bo jakoś nie widzę zeby to swoje zdanie wyrażali np w komentarzach na yt pod swoim nazwiskiem. Jeszcze większość tu komentujących uważa sie za lepszych,odpowiedzialnych i dorosłych 😂 a wylewa swoje żale na obcych ludzi na jakims forum pod jakims nickiem 😂 radziłabym tym wszystkim aby spojrzeli najpierw na siebie :) znikam stad bo mi wstyd ze wzięłam w tym udział, ale moze choc jedna osoba na przyszłość sie zastanowi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuber

Bo negatywne komentarze na YT są kasowane. Od dziś jesteś w internetach.? Musi był słodko i cudownie. Wszystko jest piękne, ona śliczna i mądra, pięknie jej w nowych włosach, a jakie piękne spodnie ! gdzie kupiłaś śliczne rzęsy, cudowna opaska  itd. Facebook to samo i nie tylko ich się to tyczy. Jak jakaś dziewczyna wstawi zdjęcie a umówmy się wygląda jak pasztet i niekorzystnie..to jakie są komentarze. Oj cudownie, 20 lat mniej, rozkwitasz itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
6 minut temu, Gość tuber napisał:

Bo negatywne komentarze na YT są kasowane. Od dziś jesteś w internetach.? Musi był słodko i cudownie. Wszystko jest piękne, ona śliczna i mądra, pięknie jej w nowych włosach, a jakie piękne spodnie ! gdzie kupiłaś śliczne rzęsy, cudowna opaska  itd. Facebook to samo i nie tylko ich się to tyczy. Jak jakaś dziewczyna wstawi zdjęcie a umówmy się wygląda jak pasztet i niekorzystnie..to jakie są komentarze. Oj cudownie, 20 lat mniej, rozkwitasz itp itd

A wyraziłeś swoje zdanie w komentarzu  i został usunięty ? aaaa i jaki sens jest w tym ze tu wszyscy ich odgadujecie ? 😁 bo tego chyba nie potrafie zrozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bala

Stwierdzenie, że kanał jest o niczym i niczego wartościowego tez nie wnosi nie jest obgadywaniem tylko po prostu opinią. Tak samo jak Ty uważasz, że są naturalni, wartościowi itp, oczywiście masz do tego prawo. Swoją drogą na jakiej podstawie oceniasz te wartości? Tak z ciekawości pytam, nie ze złośliwości, bo po prostu się zastanawiam. Po tym, że chodzą do kościoła co niedzielę? Oczywiście nie twierdzę wcale, że wartości nie mają🙂. Po prostu ich nie znam, a wiem że to co w internatach często gęsto lubi mijać się z prawdą, więc ciężko tutaj wyciągnąć jakieś wnioski jeśli chodzi o ich charakter czy prawdziwe oblicze. Można jedynie ocenić kanał i ja tak robię (skoro ktoś wystawia swoje prywatne życie to chcąc nie chcąc musi się z tym liczyć). 
I ktoś wyżej napisał w samo sedno. Ten kanał nic nie wnosi. Zwykły zabijacz czasu, którego jeszcze trochę mam pod sam koniec ciąży. Taki youtubowy big brother. Absolutnie nie mówię, że ich nie lubię...bo przecież ich nie znam. Czy Paulina mogłaby być moją koleżanką? Być może, tego nie wiem. 
Abstra...ąc od tego jak żyją, ile jedzą i co, jakie zabawki dostaje Hania, czy to się komuś podoba czy nie mniejsza o to, bo to przecież ich życie. Ale pytanie w jakim celu się nim dzielą? Jaki jest tego sens? Opowiadają o swoich pasjach, przygodach, zainteresowaniach? Dzielą się jakąś konkretną dziedziną życia? Można z tego coś wyciągnąć? Jakieś porady dla przyszłych mam? Nie. Ot zwykła paplanina. Więc pytanie po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

tak, napisałam nawet nie jakiś hejt tylko wyraziłam swoje zdanie i został usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landa

Do Bali. 100% racja. Niestety paplanina sie dziś sprzedaje. Liczą się wejścia, "folołersi" odsłony, wyświetlenia i lajki.  Treść to sprawa drugorzędna. A głupota zawsze jest na topie.  Nie licz, że Paulinka zrecenzuje książkę. Zresztą cytując jej słowa z ostatniego vloga "Nie lubię ambicji w kinie. Lubię ambicje na wersalce" Ktoś powie że jest taka naturalna. Ja uważam że to wiele o niej mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bala
15 minut temu, Gość Landa napisał:

Do Bali. 100% racja. Niestety paplanina sie dziś sprzedaje. Liczą się wejścia, "folołersi" odsłony, wyświetlenia i lajki.  Treść to sprawa drugorzędna. A głupota zawsze jest na topie.  Nie licz, że Paulinka zrecenzuje książkę. Zresztą cytując jej słowa z ostatniego vloga "Nie lubię ambicji w kinie. Lubię ambicje na wersalce" Ktoś powie że jest taka naturalna. Ja uważam że to wiele o niej mówi.

O kurde, nie usłyszałam o tej wersalce.... no to faktycznie dała świadectwo naturalności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Landa napisał:

Do Bali. 100% racja. Niestety paplanina sie dziś sprzedaje. Liczą się wejścia, "folołersi" odsłony, wyświetlenia i lajki.  Treść to sprawa drugorzędna. A głupota zawsze jest na topie.  Nie licz, że Paulinka zrecenzuje książkę. Zresztą cytując jej słowa z ostatniego vloga "Nie lubię ambicji w kinie. Lubię ambicje na wersalce" Ktoś powie że jest taka naturalna. Ja uważam że to wiele o niej mówi.

Wiele to ten komentarz mówi o Tobie, nawet nie wiesz co to cytat, a próbujesz się nim posługiwać. Dziewczyna wspomniała że nie lubi chodzić na ambitne filmy do kina, tylko woli ambitne filmy oglądać w domu, co w tym złego? Nawet jak zrecenzuje książkę to pewnie i tak się tu zepniesz że wybrała jakąś szmirę więc co to dla Ciebie za różnica. Skoro głupota jest na topie to ciężko Cię będzie zrzucić z piedestału 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Bala napisał:

O kurde, nie usłyszałam o tej wersalce.... no to faktycznie dała świadectwo naturalności 

No i tak działa internet i puszczona w nim plotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bala

Ok przewinęłam do tego fragmentu i faktycznie nie miała na myśli niczego innego poza filmami 🙂🙂. Co nie zmienia faktu, że nadal uważam ze ten kanał nic nie wnosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale o co chodzi ? Nie lubi oglądać ambitnych fimow w kinie, woli obejrzeć na wersalce czyli w domu przed telewizorem. O czym to świadczy ? I co to o niej mówi ? Ja lubie czasem obejrzeć cos lekkiego i banalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co jak co, ale trzeba przyznać ze ładna miała figurę jak była młodsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

W domu na wersalce to oglądają Królowe życia...sama mówiła. Ambitne kino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×