Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adazina

Kobiety dojrzałe, nasz klub.

Polecane posty

Globusku,

napisz nam jak tam nowy płaszczyk. Bardzo jestem ciekawa.

x

Cyferko,

nie przeziębiłaś się czasem? Takie zmoknięcie zdradliwe bywa.

x

Imuś,

dobra decyzja ze zmianą szkoły. Życzę Juniorowi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyferko,

nic Ci się nie stało, oj to całe szczęście.😄

U nas pogoda zmieniła się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zero chmur, błękit i piękne słońce.  A przecież jeszcze w nocy lało. Jest więc nadzieja, że to afrykańskie powietrze jednak do Polski w weekend dotrze.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś 

Co myślisz na temat irygator bezprzewodowy do zębów?

Mój syn kupił i używa,jest zachwycony.

Ja też rozważam kupno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.Jeśli otworzy się strona czuję jakbym wygrała w totka. No to do roboty. Gotuję wodę i przygotowuję kawę.

Zapraszam.

Babki tak odebrałam płaszcz. Jestem bardzo zadowolona.  Kaptur zlikwidowany .Pani zrobiła mi mały kołnierz. Jesli

będę chciała mogę dopiąć   kołnierzyk z futerka. Ponieważ kaptur był duży  przez  to płaszcz był ciężki.Dobrze, że wpadłam

na taki pomysł. Mała rzecz a cieszy😃

Drugi  powód do radości to powitanie  Seniora. Baaardzo jestem ucieszona. Wieczorem wpadł do mnie choć na krótko.

Teraz się dopiero zacznie grzybobranie.  Wędkowanie i zbieranie grzybów to jego pasja. Dobrze że jeszcze są grzyby

niech chodzi codziennie .  Tym sposobem odpoczywa psychicznie.  Należy mu się. ❤️

Adziu

U mnie wczoraj był wielki mix pogodowy. W przeciągu kilku minut  pogoda  była skrajna. Po południu poszłam

w końcu ostrzyć włosy. Zakład mam pod nosem a weszłam do domu mokrusieńka.

Cyferko

A to dopiero zagadka. Nie znam tego urządzenia do  zębów.Napisz coś więcej.

Imuś

No wiadomo złośliwość rzeczy martwych. Jak się coś psuje to w najbardziej niepożądanym momencie.

Ważne ,że załatwiłaś .Juniorkowi życzę powodzonka. Rzęsy poczekają, przecież co się odwlecze to nie uciecze😃Mam

podobnie jak Ty. Nie wolno tykać moich oczu bo zaraz mocno łzawię.

Powodzenia na weekend  Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Globusiku.

Witajcie koleżanki.

Globusiku tryskasz dzisiaj szczęściem i energią :classic_love:

Powód jest oczywiście wiadomy :classic_rolleyes:Seniorowi życzę udanych zbiorów i połowów.

Wygrzebałam wczoraj z szafy 3 ciuszki,niosę do przeróbki,fajnie,że mnie natchnęłaś.

Mogłabym korzystać z nich,a leżą bo są workowate.

Irygator do zębów to fajne urządzenie do bardzo dokładnego mycia zębów.

Lepszy aniżeli nić dentystyczna.Czyści wodą pod ciśnieniem,do wody można wlać płyn do dez. zębów.

Fajna sprawa,zamówię sobie na gwiazdkę :classic_wink:

Porywisty wiatr dzisiaj.

Globusiku dobrze,że się tu przeniosłyśmy,chwila spokoju.

Pa.Dobrego dnia.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Globusiczku dzieny za poranną kwencję. :classic_love:

Sobotka. Pospałam sobie dłużej. Fajnie mi.

x

Cyferko,

poczytałam o irygatorze dentystycznym. Fajna sprawa.

x

Imuś,

brawo za wygranie konkursu. I co, jak pani auto zreperuje, to usługę wykona?

x

Globusku,

dobry pomysł z przerobieniem płaszcza. Dzięki temu masz teraz zupełnie nowe okrycie.

Junior w domu, to radość w Twoim sercu. I wcale się temu nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Imuś...!! :classic_biggrin:

Busem jedziecie. A pamiętacie żeby zabrać swój długopis? Bo ludzie mówią, że te komisyjne mogą być ścieralnie. Nie wiem czy w tym prekazywanym sobie komunikacie jest coś z prawdy, czy to tylko taki wyborczy dowcip. 🤣Jednak, na wszelki wypadek, zabierzemy swój własny długopis.:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,witajcie

Imuś,Ada :classic_rolleyes:

Imuś ,a może ogłoś się na fb i zbierz ludzi do busa :classic_biggrin:

Pytasz o krawcową...poważniejsze przeróbki niosę w inne miejsce.

Imuś poproś Mikołaja,może Ci przyniesie maszynę do szycia 😄

Jak ktoś potrafi i lubi to fajne zajęcie.Maszyny do szycia nie są wcale takie drogie.

Aduś dzisiaj masz dzień odpoczynku.Regeneruj siły! :classic_smile:

Pa.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka Cyferuś !!

Dobry pomysł z tą podwózką. Ale niech Imuś zabiera tylko tych ludzi, którzy mają ODPOWIEDNIE poglądy polityczne.🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aduś,każdy ma odpowiednie;-) jego zdaniem.

Tych spod kościoła to lepiej nie zabierać 😄

Tam ksiądz pewnie podwózkę przyobiecał :classic_rolleyes:

O długopisach i u nas jest głośno 😄

Wezmę żelowy 😄 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przed wyborami proponuję napić się kawy.Zapraszam.

Imuś

Coś takiego!! potrafisz szyć?  ja niestety mam dwie lewe ręce. Do tego jestem niecierpliwa. Kilka razy próbowałam

coś uszyć , coś bardzo prostego i nic z tego nie wyszło.

Cyferko

znalazłam punkt krawiecki z którego jestem zadowolona. Pani ma pojęcie co i jak zrobić . Kilka razy korzystałam 

z usług i jestem zadowolona. Moja rodzina wczoraj zebrała masę grzybów. Ja też się załapałam. Dzisiaj  grzybki będą

na obiad.

Adziu

Czekałaś na słońce i dzisiaj będziesz go miała. U mnie już  wygląda z za chmur . 

Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Gobusiczku,

rewelacyjna ta wspólna kawusia. :classic_biggrin:

W TVN24 gościem przed chwilą był prof. Jan Lubiński. Bardzo znany onkolog ze Szczecina. Mówił o wpływie arsenu na rozwijanie się raka u kobiet.

"U 25 proc. kobiet stężenie arsenu jest niskie i ryzyko zachorowania na raka jest równie niskie. U 50 proc. kobiet stężenie pierwiastka jest zwiększone, co oznacza, że prawdopodobieństwo zachorowania jest 5 do 10 razy większe. A u 25 proc. badanych poziom arsenu był wysoki, co oznacza kilkadziesiąt razy większą szansę zachorowania na nowotwory złośliwe."

Dziennikarka spytała profesora  o źródło arsenu.

Pierwsze miejsce - przenawożone wazywa.

Drugie - ryż. Obojętnie biały, czy brązowy.

Trzecie - ryby, owoce morza, trany i wyciągi z chrząstki rekina.

Badanie poziomu arsenu kosztuje ok. 30zł. No, to chyba sobie wykonam. Bo jestem w gronie wysokiego ryzyka i mammografię robię raz w roku. Teraz jeszcze dojdzie ten arsen, też raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imuś,

szyć potrafisz! A ja w tej dziedzinie jestem prawdziwe beztalencie. Moja mama i babcia szły. Nie zawodowo, ale przepięknie. Obie potrafiły cudeńka tworzyć. Mnie los nie dał takich zdolności. Przyszycie guzika jest szczytem moich możliwości. :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My już po głosowaniu. Dużo ludzi było. W kolejce staliśmy. Teraz pozostaje, na szacunkowe wyniki, do 21 poczekać. Czarno to widzę. Oby tylko nie sprawdziły się wizje Maleńczuka:

"Możliwe jest wprowadzenie w Polsce stanu wyjątkowego! - Mamy już reżim. Mamy już dyktaturkę. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości - twierdzi wokalista w "Gazecie Wyborczej". Maleńczuk komentuje szokującą decyzję PiS o zawieszeniu ostatniego posiedzenia Sejmu i wznowieniu obrad już po wyborach parlamentarnych. - Suweren zażyczył sobie spotkania już innych przedstawicieli narodu po wyborach. Powinni już ze śrubokrętami być i odkręcać tabliczki, a tu nagle się okazuje, że niczego nie odkręcamy. Wszystko zostaje po staremu - mówi oburzony Maleńczuk i kreśli upiorną wizję niedalekiej przyszłości. Są w niej Wojska Obrony Terytorialnej, czyli tzw. wojska Antoniego Macierewicza. -Wydaje mi się, że po prostu najzwyczajniej w świecie wprowadzą stan wyjątkowy. I Wojska OTK - czyli otyli, tępi i kulawi - wyjdą na ulicę i będą próbowały nas spacyfikować - prognozuje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale kawa mi dzisiaj nie smakuje. Zapraszam Was. Nie sugerujcie się  mną. Przegrałam wybory.😲

Mam dzisiaj wizytę u okulisty.Zbieram się powoli.  Wyjście z domu dobrze mi zrobi.

Dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie  !!

Globusku,

nie smutaj... to było wszak do przewidzenia...

Trzymam kciuki za wizytę u okulisty. A za mnie też trzymajcie, bo niedługo wyruszam do Łodzi na wizytę u mojej doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień spędzę w domu, bo zięć przyjechał i to on będzie wnuśkę z przedszkola odbierał. A ja zaplanowałam dużo spraw do załatwienia. Dziś lekarka. Jutro z synem jedziemy na cmentarz przyciąć jałowce i pomniki czyścić. W kolejnych dniach chciałabym okna umyć i jeszcze do mojej pani fryzjerki dostać się na farbowanie i podcięcie.

Trzymajmy się Babebczki. Suweren jak chciał tak wybrał. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Piję kawkę z Wami i nie chcę już myśleć o polityce.

Wyłączam się i nie chcę uczestniczyć w tym cyrku.

Zapowiada się ciepły i słoneczny dzień,tydzień...cieszmy się

chwilą.

Dobrego tygodnia.

Pa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Imuś.

Powodzenia u doktorów 😄

Ponoć niedługo sami będą do nas przychodzić

i zapraszać nas do swoich gabinetów.

Tak ma byś dobrze 😄 już jest! a będzie jeszcze lepiej :classic_blink:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciepło. U nas też cieplutko. Niektórzy śmiałkowie po Piotrkowskiej na krótki rękaw paradowali. Ja nie taka odważna. W lekkim, rozpiętym sweterku. No i w obowiązkowych ciemnych okularach. 😎 Bo świeci i to mocno. 🌞 Jestem już po wizycie. Plik recept w torbie. Następna wizyta w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie  !!

Kawa gotowa. Duży jej dzban:

☕ ☕ ☕ ☕

Jakoś spać nie mogę. Nawet nie przypuszczałam, że cała ta sytuacja będzie mnie tak strasznie denerwowała. A tu jednak. Wstałam z łóżka netflix odpalę, jakiś film sobie obejrzę.👩‍💻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adziu

bardzo dziękuję za dużą ilość kawy. Będzie mi potrzebna. Noc miałam do kitu. Nie wiem jak  Ty bo ja bardzo źle się czuję

jeśli jest pełnia. Tak  jest i teraz.  Już trzy dni tak mną targa złe samopoczucie. Na szczęście wczorajsza wizyta u okulisty

okazała się do przyjęcia. Leki bez mian i kontrola za pół roku. Adziu   Twoje i moje miasto nie dały plamy. Wygrali nasi.Choć

tyle na pocieszenie.

Imuś

Przypomniałaś mi,że   jeszcze powinnam zaplanować wizytę u dentysty. Wizyty  lekarskie pożerają mój czas.

Na fb widziałam  że wkleiłaś zdjęcie  chyba z zachodu słońca. Efekty niesamowity. Czy   na Twoim niebie było to

zjawisko?  coś niesamowitego.

Cyferko

Masz rację  ja też nie będę brać udziału w cyrku.  Będę go omijać z daleka. To postanowione.

U mnie wczoraj  był piękny jesienny dzień. Słońce , ciepło  i bezchmurne niebo. Dzisiaj mam dzień wolny. Będę w domu.

Czas odreagować i uspokoić  siebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,witajcie

Aduś dziękuję za kawkę,pyszna:classic_rolleyes:

Prognoza tym razem się sprawdziła,jest cudnie i ciepło.

Globusiku na pełnię reaguję podobnie,ale wczoraj przejechałam rowerem 20 km.

I spałam jak zabita :classic_blink:

Wiadomości nie słucham i w ten sposób koję swoje nerwy :classic_wink:

Aduś polecam film Kamerdyner....tylko kaszubski trzeba znać 😄

Film godzien obejrzenia.Może już oglądałaś?

Imuś wybierasz się na grzyby?

Pa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Imuś.

Grzyby masz bardziej realne :classic_rolleyes:

Na rowerze mam taki mały odcinek drogi,gdzie 

zawsze jak jadę, czarny kundel wybiega nie wiadomo skąd:classic_blink:

ujada za mną i chyba mnie chce pogryźć:classic_wacko:

Biegnie za mną,a ja poprawiam swój czas  :classic_wink:

Już mnie ten kundel zaczyna denerwować!

Poradźcie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki !!

Globusku,

tak, jest pełnia. Dawniej mi ona jakoś specjalnie nie przeszkadzała. A tej nocy spało mi się kiepsko. Widać starość (a nie dojrzałość 😝) do drzwi puka.

x

Cyfereczko,

Kamerdynera oglądałam, ale nie do końca. Muszę do niego wrócić.

Hmmm... co Ci tu poradzić? Wiesz, mój ojciec podobny problem miał i... i kupił sobie pistolet hukowy. Nie wiem tylko czy go kiedykolwiek użył. Raczej sobie tego nie mogę wyobrazić.🤣

x

Imuś,

chyba złamię zasadę i wejdę na fb Twoje piękne zdjęcie obejrzeć. Ale to trochę później, bo teraz z chaty wybywam. Dziś mieliśmy z synem pomniki myć. Nic z tego nie wyszło. Synuś musiał wczoraj pilnie za granicę wyjechać. Wraca chyba w czwartek, więc robotę na piątek przełożyliśmy. O ile oczywiście nie będzie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wezmę kiełbasę:classic_blink: mam myśliwską 😄

żeby mnie ręki nie odgryzł :classic_blush:

Aduś takiego wystrzału to bym sama się przestraszyła 😄 

Do końca tygodnia ma być pięknie Aduś,zdążysz.

Ja ogólnie mam ogarnięte pomniki,pójdę wymyć przed samym świętem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawa przygotowana.  Kawa i j czekamy i zapraszamy.

Imuś

oj tam czy to ważne???? księżyc , słońce  ,Mars wsio ryba:classic_rolleyes: zdjęcie jest piękne i już!!!!!!!

z tego co piszesz wnioskuję, że opustoszała Twoja chata. Mężczyźni się rozjechali...…..w swoich sprawach.....

ale   nic to pozostały wnuczęta 😁 mogą zająć ich miejsce.

Adziu

Ja również mam przed sobą porządki na cmentarzu. Ponieważ jest  syn  wspólnie zabierzemy się za robotę. Będzie

mi łatwiej. 

Cyferko

Żyjesz zdrowo. Długie spacer, jazda na rowerze fajna sprawa. Kundel natomiast to problem. Może nie ma złych zamiarów

ale hałasu narobi. Dobry pomysł weź myśliwską może zadziała jak myśliwy i będzie po problemie. 🚴‍♀️

Dobrego dnia wszystkim życzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×