Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po co

Dlaczego nie poszukasz sobie kogos na swoim poziomie atrakcyjnosci...

Polecane posty

Gość Samantha
6 minut temu, Gość w kość napisał:

ale dlaczego was boli to narzekanie?

niech sobie narzekają,

w czym problem?

No bo wyzywają potem wszystkie kobiety, chociaż to w nich leży problem. Choć to niepersonalne, nie lubię jak mnie ktoś obraża. Przy czym znam całe mnóstwo super dziewczyn, może nie są boginiami, ale normalne fajne dziewczyny, a tacy przeciętniacy nawet na nie nie spojrzą. Zwłaszcza goście co mają problemy z zagadywaniem do lasek, nerdy itp., nagle stwierdzają że dość już tego, przełamią się i zagadają do obcej laski, to zawsze wybiorą sobie najładniejszą w zasięgu oka, a potem wielki zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

każdy generalizuje, a czemu to Mizo w oczy kole 😉

bo ona osiągnęła w tym mistrzostwo!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Samantha napisał:

Najśmieszniejsze jest właśnie to jak stuleje zarywają do lasek 8-10/10 a potem mówią że kobiety są takie złe i niedobre, narzekają na friendzone i atencyjne księżniczki. To wszystko, zamiast mierzyć siły na zamiary i uderzać do dziewczyn w swojej kategorii.

Otóż to. Ale cały pic polega na tym, że oni te kobiety "ze swojej ligi" uważają za nieatrakcyjne - dostrzegają je dopiero wtedy, gdy ta "dycha" po raz ęty ich oleje (czyli generalnie są to związki z "braku laku"). Takie czereśniaki (wizualne i mentalne), zawsze najsurowiej oceniają damską urodę, mimo, że ich własna aparycja pozostawia wieeele do życzenia. Co za paradoks. Na szczęście życie szybciutko potrafi zweryfikować ich fantazje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
3 minuty temu, Gość Samantha napisał:

Zwłaszcza goście co mają problemy z zagadywaniem do lasek, nerdy itp., nagle stwierdzają że dość już tego, przełamią się i zagadają do obcej laski, to zawsze wybiorą sobie najładniejszą w zasięgu oka, a potem wielki zawód.

ich strata,

i zarazem, jak zapewne napisałaby Mizo, szczęście normalnych fajnych dziewczyn, że nie muszą męczyć się z takimi osobnikami,

czyż nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Mizo w oczy kole

ja do niej nic nie mam,

nawet poszedłbym z nią na kawę,

ale w jakimś zaludnionym miejscu,

no i nie zostawiłbym kawy bez opieki...

a o zostaniu na noc w ogóle nie byłoby mowy!

trochę jej nie ufam...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha
9 minut temu, Gość w kość napisał:

ich strata,

i zarazem, jak zapewne napisałaby Mizo, szczęście normalnych fajnych dziewczyn, że nie muszą męczyć się z takimi osobnikami,

czyż nie?;)

Pewnie masz rację, ale jednak zjawisko jest dość nagminne, i potem te dziewczyny nie wierzą w siebie i mają facetów no dosyć nieciekawych. Swoją drogą, wnioskuję ze jesteś mężczyzną, szacun dla Ciebie, oczekiwałam jakiegoś bólu doopy, a tutaj normalne odpowiedzi na poziomie jak na tego typu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 minutę temu, Gość Samantha napisał:

Pewnie masz rację, ale jednak zjawisko jest dość nagminne, i potem te dziewczyny nie wierzą w siebie i mają facetów no dosyć nieciekawych. Swoją drogą, wnioskuję ze jesteś mężczyzną, szacun dla Ciebie, oczekiwałam jakiegoś bólu doopy, a tutaj normalne odpowiedzi na poziomie jak na tego typu forum.

dziękuję,

po prostu większość wypowiedzi tutaj traktuję z przymrużeniem oka;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
22 godziny temu, Gość Samantha napisał:

Najśmieszniejsze jest właśnie to jak stuleje zarywają do lasek 8-10/10 a potem mówią że kobiety są takie złe i niedobre, narzekają na friendzone i atencyjne księżniczki. To wszystko, zamiast mierzyć siły na zamiary i uderzać do dziewczyn w swojej kategorii.

Bzdura. Podrywam te na swoim poziomie (5/6-10), ale żadna mnie nie chce, bo każda szuka przystojniaka.

To kobiety mają zawyżone mniemanie o sobie, a co za tym idzie, wymagania z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 8.10.2019 o 22:26, Gość Go garów locho 🙂 napisał:

Żenująca tzipa, głupia jak but z lewej nogi ☺

Prawda powiedziała. Typowy Januszek się obraził 😂. Stukejarzu wracaj do swojej skarpety. Umyj łapy jak będziesz łapę podawał innym🤮.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×