Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

217+ AFER za czasów PiS, Solidarnej Polski oraz Polski Razem

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jeżeli nie chcę takiego modelu rodziny to jestem pieniaczką i feministką? Serio uważasz, że kobiety można zakuć w dyby dla ich dobra, bo wy lepiej wiecie co dla kogo dobre? No mniemanie o sobie pis-y mają jak nie wiem co. Wszystkich chcecie ustawiać i układać im życie, a jak nie to wyzwiska.

Taki właśnie jest PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wiadomo, że ludźmi tępymi najłatwiej się rządzi vide pisiowski elektorat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wczoraj przedstawiciel PiS u jasno się wyraził - żłobki i przedszkola sa niepotrzebne!!!

Matka ma siedzieć w domu na łasce męża i zajmować się domem i dziećmi sama za talerz zupy i kąt do spania!!!

Dalej kobiety chcecie głosować na PiS???

To tylko PeOwiec tak może zrozumieć że MATKA MA SIEDZIEĆ W DOMU NA ŁASCE MĘŻA. To nie jest islam, że musi. Niech wypowie się któraś matka, jak jej mąż nie mógł utrzymać rodziny, a ona była zmuszona szukać bylejakiej pracy za marne pieniądze, niewiadomo co z dzieckiem zrobić bo przedszkole też bardzo drogie. Jemu chodziło oto, że dobrze by było jakby ojciec zarabiał wystarczająco dużo żeby nie było takiej sytuacji jaką wymieniłem wyżej. Jak ktoś jest ambitny i woli żeby niańka wychowywała cudze dziecko to jego sprawa, a jak ktoś chce sam swoje dziecko wychować, to nie trollujcie jego zdania. Przedszkoli za PiS i tak jest więcej jak za PO, bo ja kiedyś chcąc dać dziecko do przedszkola musiałam dać zaświadczenie że oboje pracujemy, a do pracy nie mogłam pójść jak dziecko było w domu i błędne koło się zamykało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

ogólnie nie mam już do was sił, jak z dziećmi dosłownie 🙂 taplajcie się dalej w bagienku szczęśliwej drogi zawodowej pisząc te słowa o 9:26 gdy wybór zawodowy sprowadza się do łączenia picia kawusi w biurze z pyskowaniem na kafe.

ja stąd już idę, szkoda zdrowia 🙂

owszem piję sobie kawusie w biurze, piszę na kafe i dostaję za to niezłe pieniądze, a Ty tańcujesz z mopem, plujesz się w necie i guzik z tego masz kopciuchu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

to dlaczego te mamuśki prezesówny, prowadzące działalności gospodarcze by uciec w podatek liniowy nie skorzystały w pełni z prawa wyboru i nie zapewniły córci na start chociaż kawalerki na różne życiowe okoliczności hmmm?

czyźby właśnie dlatego, że zmuszone były uczęszczać do pracy czując od niej coraz większą alienację i wcale się nie realizowały na polu zawodowym jak insynuujecie? i wcale opcji "rozwoju zawodowego" nie miały dostępnej co najwyżej ucisk ekonomiczny. taka prawda 🙂

Może te mamusie wybrały nie kupować córce kawalerki na start bo uważają, że dziecko powinno samo sobie zarobić na tę kawalerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość gość napisał:

to dlaczego te mamuśki prezesówny, prowadzące działalności gospodarcze by uciec w podatek liniowy nie skorzystały w pełni z prawa wyboru i nie zapewniły córci na start chociaż kawalerki na różne życiowe okoliczności hmmm?

czyźby właśnie dlatego, że zmuszone były uczęszczać do pracy czując od niej coraz większą alienację i wcale się nie realizowały na polu zawodowym jak insynuujecie? i wcale opcji "rozwoju zawodowego" nie miały dostępnej co najwyżej ucisk ekonomiczny. taka prawda 🙂

Chodzici o córki prezesów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luv
13 minut temu, Gość gość napisał:

takie to dziwne?

faceci lubią rywalizacje, mameje chłopczyki z dowodem osobistym się jej boją 🙂 stres mobiluzuje ich do działania i szukania optymalnych rozwiązań.

już naprawdę uciekam, cześć

No i racja spier/dalaj pisowska trollico

12 godzin w robocie, a potem padać na pysk i dzieci nie widzieć. Tak jestem mameją bo chcę widzieć swoje dzieci żeby nie miały tak jak jak ja z ojcem. W łeb się yebnij 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

a mi nie żal kur domowych bez emerytury na starość, mają co chciały

Jeszcze liczysz na państwową emeryturę? 😄 Socjalizm w tym kraju naiwniaków ma się dobrze jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Grecja została zrujnowana przez lichwiarskie procenty oferowane przez niemieckie banki. Wenezuela natomiast przez sankcje gospodarcze USA. radzę coś poczytać poza Korwinem

No tak. Grecja została zrujnowana przez procenty a  nie przez to, że zadłużała się na potęgę, żeby mieć na potężny socjal dla obywateli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Iwna napisał:

Zawał w wieku 40 lat też ich zmobilizuje do szukania optymalnych rozwiązań 😂

Pisowskie trole. 

To po co wybrałaś faceta o słabych genach? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To po co wybrałaś faceta o słabych genach? 🙂

Hahahhaa 😂😂😂

Dobrze was poczytać z rana, człowiek się dowartościuje i przy okazji humor sobie poprawi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

owszem piję sobie kawusie w biurze, piszę na kafe i dostaję za to niezłe pieniądze, a Ty tańcujesz z mopem, plujesz się w necie i guzik z tego masz kopciuchu 🙂

Ładne samozaoranie. To widać jaka produktywna dla gospodarki jest Twoja praca na stanowisku "córcia prezesa" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

ogólnie nie mam już do was sił, jak z dziećmi dosłownie 🙂 taplajcie się dalej w bagienku szczęśliwej drogi zawodowej pisząc te słowa o 9:26 gdy wybór zawodowy sprowadza się do łączenia picia kawusi w biurze z pyskowaniem na kafe.

ja stąd już idę, szkoda zdrowia 🙂

Idź, idźi już nie taplaj się w bagienku  jedynie słunej drogi życiowej, czyli szczęśliwego losu zony na utrzymaniu męża.. Nie będziemy tęsknić. Ja właśnie jem sobie śniadanie w domu i za pół godzinki idę do pracy. I nie. nie do biura przerzucać papierki. I jak widzisz również nie odbijam karty w zakładzie o 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Mańka napisał:

I dlatego że twój ojciec tyrał na niepracującą żonę to ja dzisiaj mam mieć odebrane prawo do pracy i zarabiania pieniędzy???

Tak dokładnie tak! Ona tak miała więc ty masz nie pracować i rodzic dzieci. 

A tak serio po co odpisujecie tej opłaconej pisowskiej kvrwie? Przecież ta historia z palca wyssana jest jak zasługi Jarusia Kaczyńskiego dla Polski, w stanie wojennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

A z czego oplacałaby by to mieszkanie i utrzymywała świecie i dzieci?

Z paru groszy alimentów?

Pewnie z emerytury i oszczędności swojego ojca. Albo jej ojciec musiałby dorabiać jako emryt, żeby córcie utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Może te mamusie wybrały nie kupować córce kawalerki na start bo uważają, że dziecko powinno samo sobie zarobić na tę kawalerkę?

powyższe scenariusze możliwe w domach sknerusów co najwyżej gdzie córka stanowi problem i zabiera przestrzeń w domu więc się ją wydeleguje a to do żłobka, a to do przedszkola a to na życie na kredycie byleby mieć od niej spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

takie to dziwne?

faceci lubią rywalizacje, mameje chłopczyki z dowodem osobistym się jej boją 🙂 stres mobiluzuje ich do działania i szukania optymalnych rozwiązań.

już naprawdę uciekam, cześć

Nie idź jeszcze bo jesteś naprawdę zabawna. Popisz jeszcze trochę swoich mądrości. Proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z powyższych wypowiedz prosty wniosek 

Kobiety bez ambicji, słabe, niesamodzielne głosują na Pis

Kobiety samodzielne/dokładające się do budżetu domowego nie głosują na pis.

Zresztą kobiety stanowią mniejszy % elektorat tej śmiesznej partii konserwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ładne samozaoranie. To widać jaka produktywna dla gospodarki jest Twoja praca na stanowisku "córcia prezesa" 🙂

Hahaha ale jesteś żałosna kurko. Nie jestem córką żadnego prezesa, a zaorać to ty możesz sobie w doniczkach służko. Gdybym była nieefektywna w pracy to już bym nie pracowała. Takie są dzisiaj prawa rynku. Szef działu ma jasne wyniki naszej pracy co miesiąc. Widzisz robię co do mnie należy i jeszcze mam czas dla siebie 🙂

Ty się lepiej dziećmi zajmij skoro to dla ciebie taka misja i dar Boży, bo że my złe kobiety piszemy na kafe w pracy to już trudno ale, że mamunia 24/h się tutaj wykłóca zamiast aniołkom warzyć kaszkę albo czytać bajeczki? Ty teraz powinnaś mieć zajęć w bród, a jesteś tu z nami.... no, no, no.... słabo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę, że propaganda PO zbiera żniwo. Szyszko powiedział że dobrze by było jakby mężczyzna lepiej zarabiał tak żeby kobieta nie była zmuszona chodzić do pracy, a PO-wcy odebrali to jako zniewolenie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że propaganda PO zbiera żniwo. Szyszko powiedział że dobrze by było jakby mężczyzna lepiej zarabiał tak żeby kobieta nie była zmuszona chodzić do pracy, a PO-wcy odebrali to jako zniewolenie kobiet.

kobiecy elektorat po to neurotyczki i egzaltowane histeryczki jak widać, będą opowiadać o szyszko na sesjach terapeutycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że propaganda PO zbiera żniwo. Szyszko powiedział że dobrze by było jakby mężczyzna lepiej zarabiał tak żeby kobieta nie była zmuszona chodzić do pracy, a PO-wcy odebrali to jako zniewolenie kobiet.

Nie chodzi o zniewolenie, tylko że jak ktoś ma lepiej zarabiać to oczywiście że facet.A potem płacze na kafe mąż bije, znęca się ale mimoza nie odejdzie bo jest bez kasy. Super, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że propaganda PO zbiera żniwo. Szyszko powiedział że dobrze by było jakby mężczyzna lepiej zarabiał tak żeby kobieta nie była zmuszona chodzić do pracy, a PO-wcy odebrali to jako zniewolenie kobiet.

No właśnie MĘŻCZYZNA ma zarabiac lepiej, a kobieta nie? czyli analogicznie kobieta ma gorzej zarabiać.... nie no spoko, a może płaćmy ludziom zgodnie z ich umiejętnościami i efektywnością, a nie wg tego co mają w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie MĘŻCZYZNA ma zarabiac lepiej, a kobieta nie? czyli analogicznie kobieta ma gorzej zarabiać.... nie no spoko, a może płaćmy ludziom zgodnie z ich umiejętnościami i efektywnością, a nie wg tego co mają w majtkach.

no przecież jest wolny rynek, niektóre to dalej funkcjonują jak sieroty po komunie: stawki mają być wyrównywane ustawowo przez kapitana państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

kobiecy elektorat po to neurotyczki i egzaltowane histeryczki jak widać, będą opowiadać o szyszko na sesjach terapeutycznych

To wszystko co masz do powiedzenia o kobietach pisowski trollu? Wiemy co pisowcy myślą o kobietach, wiemy, że nas nienawidzą i wiemy co chcą z nami zrobić więc daruj sobie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go,ść
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To wszystko co masz do powiedzenia o kobietach pisowski trollu? Wiemy co pisowcy myślą o kobietach, wiemy, że nas nienawidzą i wiemy co chcą z nami zrobić więc daruj sobie.

 

przecież on napisał jedynie o kobiecym elektoracie peło, nie uogóljniaj wygodnie niesprawdzonych tez na całą populacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

no przecież jest wolny rynek, niektóre to dalej funkcjonują jak sieroty po komunie: stawki mają być wyrównywane ustawowo przez kapitana państwo.

no narazie jest wolny rynek ale znowu ma wrócić kapitan państwo tylko teraz bedzie płacone od dyndadełka między nogami 😄 oto i cała istota pisu. zasiłki, zasiłeczki, podwyżki dla facetów, a baby morda w kubeł i do garów, a w przerwie od garów na porodówkę, bo "dzietność kobiet" najważniejsza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość go,ść napisał:

przecież on napisał jedynie o kobiecym elektoracie peło, nie uogóljniaj wygodnie niesprawdzonych tez na całą populacje

A wy znacie cały kobiecy elektorat PO i w dodatku jestescie psychiatrami, że wydajecie takie diagnozy?

Lepiej popatrzcie sobie na elektorat waszego pisu i w ogóle na baby w pisie zwłaszcza na królową twittera rozhisteryzowaną Krysię Pawłowicz, która poza romansikiem z żonatym profesorem lata temu, darciem pyska i obrażaniem ludzi nie osiągnęła nic. Może faktycznie zacznijmy od obniżania pensji posłankom PiSu. Wielcy obrońcy wartości, tradycji i rodziny. Stara panna z wachlarzykiem i stary ramol z kotem i oni krzyczą "ręce precz od naszych dzieci" - to już moje dzieci nie są moje tylko Jarosława i Krysi i kto tu jest histerykiem i  neurotykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

a każdy ma mieć ambicje na polu zawodowym? ja się cieszę, że już mamy namiastkę państwa socjalnego dorborbytu 🙂

A każdy ma mieć jedną ambicję, jaką jest siedzenie w domu całe życie - tzw. pielęgnowanie domowego ogniska? Nie mierz wszystkich swoją miarą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

już przestańcie stosować mowe nienawiści pełowskie trolle, wykończyliście Szyszko, ile jeszcze można? jak wam nie było wstyd doprowadzić do zawału porządnego człowieka? 😞

HEJT STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×