Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

biologie miałaś?

to my zachodzimy w ciąże a nie chłopy. z tego tytułu mamy dolegliwości i mniejszą koncentracje na pracy, co za tym idzie zmniejszoną wydajność.

za dużo Juniora się z Arnlodem S. chyba naoglądałaś

Mniej koncentrujesz się w pracy bo masz ci/pkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

uważaj, bo zaraz dostaniesz linka do parafialnych statystyk lub z gościa niedzielnego

3...........

2..........

1..........

doskonale wiem, ze ona nie poda żadnych statystyk 😄 Tak sobie tylko gada jak potłuczona żeby gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

żłobki i przedszkola jest to wylęgarnia wszystkich możliwych chorób.

a może ty jesteś wylęgarnia głupoty?

przez całe życie jestes narazony na zarazki, więc co zamkniesz się w chacie na 24h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

żłobki i przedszkola jest to wylęgarnia wszystkich możliwych chorób.

a może ty jesteś wylęgarnia głupoty?

przez całe życie jestes narazony na zarazki, więc co zamkniesz się w chacie na 24h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli wszystkie kobiety maja dla zasady mniej zarabiac bo jedna na caly dzial jest w ciazy? :D 

 

w takim razie facetow wylada w ogole nie zatrudnic bo umieraja przy katarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kobiety są stworzone do tego by uwoegnowac ognisko domowe a to mężczyźni powinni zarabiać na rodzinę mojemu mężowi byłoby wstyd gdybym ja chciała iść do pracy poza tym dobrze że likwidują żłobki i przedszkola bo dzięki temu będziemy mieć zdrowe i silne społeczeństwo koniec z postkomunistycznymi przechowalniami

A jesteś w stanie ogarnąć, że nie każda kobieta jest do tego stworzona i marzy o zostaniu kurą domową? I że niektórzy mężowie lubią, gdy ich żona wychodzi z domu nie tylko po to, aby kupić kurę na rosół czy czy odprowadzić dzieci do przedszkola?

Ludzie - właśnie dlatego wywody świętej pamięci Pana Szyszki są szkodliwe. Niech każdy robi bo chce i uważa, bo w każdej rodzinie sprawdzi się co innego. Ale PiS chciałby nam wszystkim narzucić, jak mamy żyć! Nie możemy się na to zgodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Mniej koncentrujesz się w pracy bo masz ci/pkę?

ja jestem tylko bardziej senna, nie mam gorszej koncentracji. Pracuję wydajnie. więc to chyba tylko twój przykład.

Niketóre kobiety rzeczywiście nie powinny pracować, bo jak nie pms, to hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Mniej koncentrujesz się w pracy bo masz ci/pkę?

nie, bo uwaga kobiety skoncentrowana jest na dom. wiem, że to dla was obce gdzie najważniejsze jest "ja", także daremny trud by tłumaczyć rzeczy tak oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czyli wszystkie kobiety maja dla zasady mniej zarabiac bo jedna na caly dzial jest w ciazy? 😄

 

w takim razie facetow wylada w ogole nie zatrudnic bo umieraja przy katarze!

ktoś wklejał dane, z których wynikało, że to Polki częściej biorą chorobowe niż faceci (nie chodziło o ciąże) także tyle w temacie kto jest hipochondrykiem i umiera od katarku w domowych pieleszach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie, bo uwaga kobiety skoncentrowana jest na dom. wiem, że to dla was obce gdzie najważniejsze jest "ja", także daremny trud by tłumaczyć rzeczy tak oczywiste.

to chyba tylko twój zakres zainteresowań. Ja mam trochę szersze horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie, bo uwaga kobiety skoncentrowana jest na dom. wiem, że to dla was obce gdzie najważniejsze jest "ja", także daremny trud by tłumaczyć rzeczy tak oczywiste.

Czyli jak uwaga osoby, która ma ci/pkę nie jest skoncentrowana na dom, to znaczy, że ta osoba nie jest kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
25 minut temu, Gość gość napisał:

sama nie umiesz się pofarbować i przyciąć paznokci?

teraz będą głównie nauczyciele i to lepiej dla klasy, będą bardziej zdyscyplinowane męskim autorytetem 🙂

Umiem, ale sama na siebie zarabiam i mam taki kaprys, że z MOIMI pieniędzmi robię co chcę i zamiast sama się babrać w farbie do włosów idę do fryzjera. 

Ale jak taka "gospodyni domowa" na cały etat musi prosić męża o pieniądze na podpaski, to rozumiem, że jej fryzjer niepotrzebny. A raczej mąż nie daje kasy na takie "luksusy".

Mój mąż to się cieszy że ma żonę, która dba o siebie i jednocześnie nie okupuje godzinami łazienki farbując włosy co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość goscik napisał:

to chyba tylko twój zakres zainteresowań. Ja mam trochę szersze horyzonty.

Czyli według niej nie jesteś kobietą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

znów się zaczyna ;/

nie dość, że doprowadziliście człowieka do zawału to nawet po śmierci mu nie odpuścicie.

jesteście na poziomie Wałęsy, który w dzień po pogrzebie legendy Solidarności Walczącej atakował ojca premiera.

co za dno moralne ;/

Tak ja doprowadziłam do jego śmierci. Latami lałam mu wódę w gardziel i pchałam papierochy w pysk. Przecież ten dzban latami sam się do tego doprowadzał SAM. Morda przeżarta tłuszczem, wódką i fajami.  Co ty głupi czy udajesz?

i nie porównuj w ogóle ś.p. Kornela Morawieckiego, który był wielkim człowiekiem do tego pustostanu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
4 minuty temu, Gość gość napisał:

nie, bo uwaga kobiety skoncentrowana jest na dom. wiem, że to dla was obce gdzie najważniejsze jest "ja", także daremny trud by tłumaczyć rzeczy tak oczywiste.

czyli co, siedzisz w robocie, za którą ci płacą, a ty zamist robić swoje myslisz o tym, czy podłoga w chacie czysta, czy kibel wyszorowany, czy na obiad zrobić rosół z torebki. Bez kitu, serio to jest az takie absorbujące? 😄 Wolę zatrudniac mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

znów się zaczyna ;/

nie dość, że doprowadziliście człowieka do zawału to nawet po śmierci mu nie odpuścicie.

jesteście na poziomie Wałęsy, który w dzień po pogrzebie legendy Solidarności Walczącej atakował ojca premiera.

co za dno moralne ;/

Ty chamski atak Bolka Wałęsy na wspaniałego człowieka porównujesz do kilku słów prawdy o tym palancie Szyszce? Morawiecki owszem jest legendą, a Bolek powinien odpowiedzieć za te słowa ale Szyszko to przepraszam  czego jest legendą żebym miała piać nad nim z zachwytu? Legendą prastarej puszczy czy polityki rodzinnej? To, że nie żyje nie czyni go w żaden sposób lepszym w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Dorla napisał:

Umiem, ale sama na siebie zarabiam i mam taki kaprys, że z MOIMI pieniędzmi robię co chcę i zamiast sama się babrać w farbie do włosów idę do fryzjera. 

Ale jak taka "gospodyni domowa" na cały etat musi prosić męża o pieniądze na podpaski, to rozumiem, że jej fryzjer niepotrzebny. A raczej mąż nie daje kasy na takie "luksusy".

Mój mąż to się cieszy że ma żonę, która dba o siebie i jednocześnie nie okupuje godzinami łazienki farbując włosy co miesiąc.

wow, stąc ją na fryzjera, klękajcie narody

i co jeszcze masz dzięki przeklejaniu tabelek? kartę multisporta i oponę od stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szyszko zmarł na zator płucny.

A jego poglądy to średniowiecze, ale leniwe baby które i tak zarabiałyby najniższa krajową mu przyklaskiwały. Lepiej się zasłonić sprzątaniem i dziećmi niż przyznać że jest się niepotrzebnym w ogóle na rynku pracy, Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ty chamski atak Bolka Wałęsy na wspaniałego człowieka porównujesz do kilku słów prawdy o tym palancie Szyszce? Morawiecki owszem jest legendą, a Bolek powinien odpowiedzieć za te słowa ale Szyszko to przepraszam  czego jest legendą żebym miała piać nad nim z zachwytu? Legendą prastarej puszczy czy polityki rodzinnej? To, że nie żyje nie czyni go w żaden sposób lepszym w tym momencie.

aha, czyli jeśli się nie zgadzamy z czyimiś słowami to warto go opluć, zgnoić, zrównać z poziomem rynsztoka doprowadzając na skraj emocji wywołujący zawał. mało tego, kontynuować jeszcze sezon hejterów pośmietnie.

co za kraj 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
2 minuty temu, Gość gość napisał:

wow, stąc ją na fryzjera, klękajcie narody

i co jeszcze masz dzięki przeklejaniu tabelek? kartę multisporta i oponę od stara?

Może i mam zwykłą, biurową pracę, ale nie muszę jak kura domowa na łasce męża zastanawiać się, skąd wezmę pieniądze na tampony. Bo oczywiście na taką ekstrawagancję jak fryzjer czy nowe buty - skoro stare jeszcze się nie rozpadły - mężulek może poskąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szyszko zmarł na zator płucny.

A jego poglądy to średniowiecze, ale leniwe baby które i tak zarabiałyby najniższa krajową mu przyklaskiwały. Lepiej się zasłonić sprzątaniem i dziećmi niż przyznać że jest się niepotrzebnym w ogóle na rynku pracy, Taka prawda.

a rynek pracy to jakaś świętość?

może w zakompleksionych domach gdzie mierzy się wartość człowieka wymiernie wypłatą i produktywnością słowem wulgarny ekonomizm najwyższym kryterium miary.

w takich faktycznie usprawiedliwione może być umniejszanie szacunku względem członka rodziny bo: nierób.

coś w złym kierunku idą relacje międzyludzkie skoro najistotnijesza jest jego użyteczność krańcowa w gospodarce, normalnie jak w nazistwoskich Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorla
4 minuty temu, Gość gość napisał:

aha, czyli jeśli się nie zgadzamy z czyimiś słowami to warto go opluć, zgnoić, zrównać z poziomem rynsztoka doprowadzając na skraj emocji wywołujący zawał. mało tego, kontynuować jeszcze sezon hejterów pośmietnie.

co za kraj 😞

Jeśli Pan Szyszko nie mógł znieść tego, że opinia publiczna nie zgadzała się z jego średniowiecznymi poglądami, to widać że nie nadawał się do polityki, bo miał na to za słabą psychikę. A jeśli dołożyć do tego wiek plus niezdrowy tryb życia to wyszło jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a rynek pracy to jakaś świętość?

może w zakompleksionych domach gdzie mierzy się wartość człowieka wymiernie wypłatą i produktywnością słowem wulgarny ekonomizm najwyższym kryterium miary.

w takich faktycznie usprawiedliwione może być umniejszanie szacunku względem członka rodziny bo: nierób.

coś w złym kierunku idą relacje międzyludzkie skoro najistotnijesza jest jego użyteczność krańcowa w gospodarce, normalnie jak w nazistwoskich Niemczech

no ale jeśli ktoś jest nierobem to mamy temu przyklaskiwać i się z tego cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak ja doprowadziłam do jego śmierci. Latami lałam mu wódę w gardziel i pchałam papierochy w pysk. Przecież ten dzban latami sam się do tego doprowadzał SAM. Morda przeżarta tłuszczem, wódką i fajami.  Co ty głupi czy udajesz?

i nie porównuj w ogóle ś.p. Kornela Morawieckiego, który był wielkim człowiekiem do tego pustostanu! 

co za podły z Ciebie człowiek

tak wygląda wyniszczony człowiek wieloletnią nagonką, ze względu na pełnione funkcje stawiający czoło werbalnej agresji i pomówieniom, to wszystko odbija się na twarzy.

a ty robisz z niego nałogowca i alkoholika. bo pewnie sama mu polewałaś co droga barmanko?

dalej, uaktywnij swoją psychozę i powiedz jeszcze, że był przemocowcem i lał żonę.

a co, on się już biedny nie obroni, możecie kontynuować swoją nagonkę 😞

HEJT STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

co za podły z Ciebie człowiek

tak wygląda wyniszczony człowiek wieloletnią nagonką, ze względu na pełnione funkcje stawiający czoło werbalnej agresji i pomówieniom, to wszystko odbija się na twarzy.

a ty robisz z niego nałogowca i alkoholika. bo pewnie sama mu polewałaś co droga barmanko?

dalej, uaktywnij swoją psychozę i powiedz jeszcze, że był przemocowcem i lał żonę.

a co, on się już biedny nie obroni, możecie kontynuować swoją nagonkę 😞

HEJT STOP

Strzelał dla zabawy do bażantów hodowlanych. Czy to dobrze o nim świadczy czy źle, według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

a rynek pracy to jakaś świętość?

może w zakompleksionych domach gdzie mierzy się wartość człowieka wymiernie wypłatą i produktywnością słowem wulgarny ekonomizm najwyższym kryterium miary.

w takich faktycznie usprawiedliwione może być umniejszanie szacunku względem członka rodziny bo: nierób.

coś w złym kierunku idą relacje międzyludzkie skoro najistotnijesza jest jego użyteczność krańcowa w gospodarce, normalnie jak w nazistwoskich Niemczech

Rzecz w tym, żeby być szczerym. Np siedzę w domu bo i tak nie zarobiłabym na tyle, że moja praca przyniosła jakiekolwiek korzyści. Lepiej nadaje się do prac domowych i bawienia dzieci. (niesamowite kompetencje swoja drogą🤣)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

a rynek pracy to jakaś świętość?

może w zakompleksionych domach gdzie mierzy się wartość człowieka wymiernie wypłatą i produktywnością słowem wulgarny ekonomizm najwyższym kryterium miary.

w takich faktycznie usprawiedliwione może być umniejszanie szacunku względem członka rodziny bo: nierób.

Oto wypowiedź, pod którą mogłaby się podpisać zawodowa "madka" robiąca bombelki rok po roku, nie mając pracy ani mieszkania. Taka, która krytykuje kobiety chcące coś osiągnąć przed urodzeniem dziecka - "bo jak możesz przekładać mieszkanie nad decyzję o bombelku? Wychowasz materialistę! Pieniądze nie są najważniejsze!"

I potem mamy wysyp madek bez pracy, pieniędzy i żadnego doświadczenia zawodowego wołające tylko: "dej, bo mnie się należy"

Pieniądze nie są najważniejsze, ale są niezbędne - taki mamy świat i tyle

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

coś w złym kierunku idą relacje międzyludzkie skoro najistotnijesza jest jego użyteczność krańcowa w gospodarce, normalnie jak w nazistwoskich Niemczech

A w nazistowskich Niemczech to akurat ideałem była kobieta spełniająca zasadę KKK - kościoł, kuchnia, dzieci. Czyli perfekcyjna gospodyni domowa na pełny etat bez pracy i całkowicie zależna od męża. Doucz się trochę, zanim zaczniesz się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

no ale jeśli ktoś jest nierobem to mamy temu przyklaskiwać i się z tego cieszyć?

nie, po pierwsze nie nazywać nikogo nierobem, gdyż taka osoba po prostu nie pracuje zawodowo.

po drugie przejść nad tym do porządku dziennego.

po trzecie nie wnikać niczym policja myśli z roku 1984 w motywacje człowieka, ja widzę, że wy to najchętniej byście stworzyły coś na wzór państwa totalitarnego, w którym tzw. mopsiarze, pińcetki, ludzie nie odbijający karty o 7 w korpo powinni zdechnąć z głodu w imię darwinizmu społęcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

wow, stąc ją na fryzjera, klękajcie narody

i co jeszcze masz dzięki przeklejaniu tabelek? kartę multisporta i oponę od stara?

A dlaczego ty tak umniejszasz pracującym kobietom? A mężczyźni to same wybitne jednostki na rynku pracy? ale tu już się nie czepiasz. Facet może nawet rowy kopać albo i te tabelki przeklejać i jest ok i jego nie rozliczamy z tego, natomiast kobieta w biurze to zbędna jednostka. Skoro ktoś ją zatrudnia to widocznie nie jest zbędna.

Odpieprzcie sie w koncu od ludzi! Przestańcie im zaglądać w życie wy prostackie dzbanidła! Oj w tragiczną stronę zmierza PiSuarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Strzelał dla zabawy do bażantów hodowlanych. Czy to dobrze o nim świadczy czy źle, według ciebie?

nie będę cię już nakręcać w twojej nienawiści do człowieka, widać wyżej cenisz bażanty niż posła reprezentującego lokalną społeczność.

przykre jak się zapętlacie w nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×